СПИРАЛА

  • 4 856
  • 106
  •   1
Отговори
  • Мнения: 661
Коя от тези ще ми препоръчате?



# 1
  • Мнения: 1 006
За толкова години стаж при мен на първо място си стоят Лореал!  Peace

# 2
  • Мнения: 79
преди години използвах "2000 калории" бях доволна, пробвах скоро и "volume shocking" тя е хубава, но в крайна сметка си използвам на лореал "double extension" с 2-те четки /4ерна и бяла/:) страхотна е и е тубираща /т.е. не се размазва от вода, а се измъква на власинки от миглите след като са навлажнени/.....ама 4е го обясних не знам дали ще ме разбереш....

# 3
  • Мнения: 5 362
Volume Shocking-на L`oreal

# 4
  • Мнения: 35 891
Lash Architect

# 5
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 317
Master Piece на MaxFactor - много удобно се нанася и не сплъстява миглите - ползвам вече втора такава  Peace

# 6
  • Мнения: 56
В момента имам Volume Shocking и Masterpiece. и от двете съм супер доволна,но на Лореал се измива супер лесно и за мен това е огромен плюс. играчка е докато си я сложиш,иска голямо ресане,но ефекта е супер

# 7
  • София
  • Мнения: 7 753
Lash Architect  Peace

# 8
  • Мнения: 1 986
Master Piece на MaxFactor - много удобно се нанася и не сплъстява миглите - ползвам вече втора такава  Peace

Аз също подкрепям тази спирала Wink

# 9
  • Мнения: 6 167
За толкова години стаж при мен на първо място си стоят Лореал!  Peace


моята спирала ( КЛиник) не е сред предложните, но от тези, които си показала съм ползвала с голям успех Л'Ореал -ската преди 2-3 години!
става. ( тази, която е с бял и 'златен' край, оф незнам как се казва).

# 10
  • Мнения: 870
В момента ползвам Double Extension Carbon Black, това е най-добрата спирала която съм ползвала, но смятам сега да пробвам Lash Architect, че понякога когато бързам не ми се занимава с двойна спирала...

# 11
  • Мнения: 4 473

Само аз ли не съм доволна от тази спирала?!  Rolling Eyes При първо нанасяне добре, но като нанеса втори път за напластяване - резултата е ужасен: сплъстени мигли и `топченца` по върховете  (ако разбрахте какво искам да кажа Blush) ooooh!

# 12
  • Мнения: 750
Master Piece на MaxFactor - много удобно се нанася и не сплъстява миглите - ползвам вече втора такава  Peace

Аз също подкрепям тази спирала Wink

Аз също! Ползвам трета гилза вече и нямам основания да я сменям.

# 13
  • Мнения: 1 028
И аз в момента ползвам на "Макс Фактор"-"Мастърпиис",харесва ми,обаче да има как да мога всичките да пробвам и дори да съм доволна от някоя,после видя някоя нова и си вземам да я пробвам,като сигурно очаквам някакви чудеса Grinning

# 14
  • Мнения: 661
ИЗБРАХ СИ VOLUME SHOCKING НА L'OREAL!

БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ, КОИТО БЯХА ТАКА ДОБРИ ДА СПОДЕЛЯТ МНЕНИЯТА СИ ПО-ВЪПРОСА И ДА МИ ПОМОГНАТ В ИЗБОРА!ЩЕ ПРОБВАМ ВСИЧКИ ПРЕПОРЪЧАНИ, НО ВСЯКА ПО РЕДА СИ! Hug

Общи условия

Активация на акаунт