Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 213 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора

Въпрос на гледна точка...

Имате ли идея какво може да е? Thinking Снощи пуснах пералнята и след като поработи половин час се чу някакъв странен звук, телевизорът и лампата в стаята, в която бях присветнаха като при токов удър. Помислих че е от бурятан но като отидах в другата стая видях че пералнята е спряла по средата на програмата. Пробвах контакта, където е включена, нищо му няма. Имали ли сте такъв проблем? На какво ли се дължи? Не мога да се свържа с майстора а се притеснявам много затова питам и вас. И гаранцията и изтече скоро на всичкото отгоре Sad
Цитирай

България

На лични ще ти пусна телефон на техник за перални. Аз съм много доволна.

Успех
Цитирай

Успех

Благодаря ти  bouquet, но не съм от София. Tired
Цитирай

Стара Загора

Така едва ли можем да ти кажем какво е. Щом е спряла, значи е нещо сериозно. Викай си техник, че без пералня лошо.

Моята даже запуши веднъж и спря. Беше ми изгоряла водната помпа. Добре, че беше в гаранция.
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

Изясни се по-подробно...
Какво точно вече не прави уреда?
Не включва, не влива, не изпомпва, не върти и т.н....
Цитирай

Абсолютно нищо, все едно че не стига ток до нея. Не свети и лампичката. Пълен блокаж Crying or Very sad
Цитирай

София

Успех
Може ли и на мен да ми пуснеш телефона,че мойта-пак whirpool-май я претоварих миналия път и сега при центрофуга трака  Crying or Very sad
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

Абсолютно нищо, все едно че не стига ток до нея. Не свети и лампичката. Пълен блокаж Crying or Very sad

някъде е окъсила. Но си трябва преглед, защо го е направила това късо!
Цитирай

Като беше в гаранция имаше проблем с помпата и  програматора. Смениха ги, но вече се замислям за тази марка изобщо #Cussing out #2gunfire
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

Като беше в гаранция имаше проблем с помпата и  програматора. Смениха ги, но вече се замислям за тази марка изобщо #Cussing out #2gunfire

здрасти  Twisted Evil
Цитирай

България

Съжалявам, но техника е в София. Аз също имам Whirlpool - при това втора ръка и съм доволна. Просто късмет.
Цитирай

Навсякъде и никъде.

Аз също имам Whirlpool и съм доволен.
Няколко пъти и нашата спира по средата на програмата.Оправих я като: Единия път извадих от филтъра на помпата банел на сутиен,стотинки,друг път чорапче.После жена ми се научи и сама си почиства филтъра. Скоро пак спря и се оказа,че филтъра е чист. В едно от съединенията имаше 5 детски чорапчета и 2 носни кърпи.
Скоро копчето й се развали и не може да се вкл.,та го запираме с една клечка за зъби.
Ще използвам темата да помоля,ако някой знае къде мога да си купя копче,да сподели. Praynig

Защо? Ти каква марка ще препоръчаш?
Цитирай

Ох дано да е от някой банел или чорапче Praynig и да не е сериозна повреда.  Crossing Arms
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

борко - в момента покупката на нов уред си е чист късмет.
Нищо не препоръчвам. Само имам наблюдение към по-старите машинки.
Цитирай

Умуването приключи, да влезе истината Crazy
ГРЪМНАЛ РАЗКЛОНИТЕЛ #Crazy, т. е. повредата не е в пералнята hahaha за което се радвам много. Благодаря ви за отговорите все пак  bouquet
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора