Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Някой има ли опит с  комбинирано хранене с двете храни - Нутрилон и Омнео. В рамките на деня 5 хранения, от тях 1 или 2 с Омнео.
Цитирай

sofia

що така ги мешаш?иначе и двета са добри млека.Бях ме на нутрилон и после минах ме само на Омнео.Ибери си едното и карай само с него
Цитирай

БГ - София

Здравей,
Моите бяха първите месеци на комбинация от Фризолаг и Фризофом. Заради запека при големия и повръщането при малкия. Но аз ги мешах в шишето на всяко хранене.
Иначе сме пили и Нутрилон и бях доволна и аз и бебчо  Wink .
Цитирай

интересно ми е защо искаш да ги смесваш???
аз давам нутрилон и бебка го пие безотказно.
за какво се препоръчва Омнео???
Цитирай

sofia

Цитат на: Taneto
за какво се препоръчва Омнео???

за нищо адаптирано мляко е най-новото и най-доброто до момента внасяни от Аксон  Wink
Цитирай

София

Ние сега сме на Пре-Нутрилон и преминаваме на храна за доносени. Почти сме на Нутрилон, но бебето се мъчи повече - има газове, ака само по веднъж на ден и много се напъва. Лекарката каза, че от Омнео-то може да се разхлаби много и да опитам комбинирано. И аз смятам да давам 1-2 пъти Омнео другите Нутрилон, та се чудех друг правил ли е такива комбинации.

Поздрави
Цитирай

Ние се храним с Омнео само и не сме се разхлабвали досега...
Като беше по-мъничка си мислехме с тати подобно на една приятелка да и сложим на нашата Таня първи прякор Акушка, защото акаше по 100 пъти на ден, но вече ако само по веднъж. Та затова си мисля, че не разхлабва....
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.