Не спи спокойно!

  • 467
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 33
Здравейте майчета! Моята принцеса не спи спокойно от доста време насам. Буди се поне по 7-8 пъти на нощ. Като и дам бибата и заспива отново. Мисля си, че е от зъбите, но не съм сигурна дали това е проблема. Като и излезе първото зъбче, три нощи спа спокойно и пак наново. Вече има два зъба. Горните още не дават признаци, че ще излизат. Пробвах да я мажа и с Дентинокс и с Калгел но няма промяна. Ако накое мамче може да ми даде съвет ще съм много благодарна.

# 1
  • Мнения: 4 998
и ние не спиме спокойно, нямаме зъби, и да го мажа с Дентинокс и да не го мажа едно и също. Мисля си, че не е толкова от зъбите, колкото децата преживяват това, което е станало през деня и нощем са неспокойни.
мисля си, ако се пусне една акента, колко бебета спят спокойно, сигурно 10%, ще са такива Laughing
не ти помогнах със съвет, но да знаеш, че не е само твойто бебче  Wink

# 2
  • Мнения: 1 259
Пусни търсачката има много такива теми,все ще намериш нещо полезно Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 233
И при нас е такав аситуацията, от зъбите е. Аз мажа с Калгел и давам Калпол.

# 4
  • Мнения: 3 929
И ние бяхме така, даже още сме така. Като тръгне някой зъбче и настава ужас. Освен това проходихме и това съвсем утежни положението. Ние сме на годинка. За съжаление, ще трябва просто да се изтърпи този период. Ако обаче смяташ, че никненето на зъбите не е причина за буденето, потърси каква може да е вероятната причина.

# 5
  • Мнения: 203
Ох и аз мислех да пускам подобна тема. Съвет не мога да ти дам, ние сме на същото положение и не знам какво да правим. Мозъкът ме боли вече от недоспиване, събужда се на всеки час-два, после по 1 час се приспиваме, не иска да заспи и така до към 4-5 сутрин, когато окончателно се събужда. Направо е за полудяване! Не знам дали са зъби, ние имаме вече 2 , мажем с Калгел, ама вятър и мъгла! Поне да знаеш, че не си единствената.

# 6
  • Мнения: 108
Здравей по повод неспокойния нощен сън пробвала ли си да дадеш преди лягане НУРОФЕН или ЕФЕРАЛГАН  На нас ни помагаше Но разбира се не прекалявай

# 7
  • Мнения: 3 478
Малееее, това все едно аз съм го писала, само дето ние още нямаме зъби и няма изгледи за такива. Снощи тъкмо си казах, че само 7 пъти трябваше да ставам, което го смятам на този етап за добра нощ.

Радослава, заинтригува ме с тези неща дето си написала, само дето тук ги няма, ама пък мога да си ги поръчам. Та би ли ми казала това сироп ли е какво, че хич не съм в час.

# 8
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
И ние не спим спокойно, само че не се успокояваме нито с биба, нито с вода. Само цицка.
И така прекарва повечето време в леглото до мен, закачена за цицката.
Не мога да дам съвет Confused

Общи условия

Активация на акаунт