кой какво столче за кола има и кой какво ще си купува?

  • 10 858
  • 129
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 663

Следя темата, тъй като реших ,че няма как да дам 2000лв за стол за кола.Да ама искам столчето да може да се върти и да има полулегнало положение.Дайте идей моля ви
Харесах си Twist'n Go в Премама, но нещо не съм 100% сигурна,че това е моят стол -има ли някой такова
http://www.maxi-cosi.nn-bg.com/priori_fix/priori_fix.html
Ето го решението, мила! С една ръка може да се променя от седяща в легнала позиция! Аз на това съм се спряла, ама да видим.. newsm78 Най-вероятно ще го купя, щото като ми влезе муха в главата трудно излиза! Rolling Eyes Ти поне си в София и можеш да идеш да видиш на място как става номера. Тук в Бургас нямат налични, мога само да поръчам, а пък на мен ми се ще като давам толкова пари за нещо да мога да го видя все пак! Confused Ако отидеш все пак сподели какво ти е мнението! Hug

 


Благодаря за предложението, но след като се разочаровах адски много от кошницата за кола на  макси-кози се разведох завинаги с тази марка.

Взех си столчето от Премама и съм адски доволна от покупката.На детето му е много конфортно в него- спи, играе си , гледа, яде и т.н.
Може да се върти на 360 градуса и има легнало положение.Сменят му се калъфките, а сегашната е от много фин плюш и е като огромно кресло, чак на мен ми се иска да мога да седна в него.

# 76
  • Мнения: 2 039
Тамън вчера купихме столче,защото малкият е много дълъг и кошницата взе да му окъсява  Joy Че столчето ,значи,е REMI,френска марка.Доста ни я похвалиха и ни казаха,че не отстъпва на скъпите марки,но цените са савсем поносими.Столчето струва 105лв. и е много красиво  Peace

# 77
  • Мнения: 1 013
Ще купуваме по-голямо столче за кола ( над 9 кг.) и не сме се спряли на модел. Пишете кои са най-важните показатели, които трябва да притежава и дайте идея за модел, моля! ( Да е на нормална цена!)

# 78
  • Мнения: 2 323
Колко е нормалната цена за теб? Нашето е Бреви- широко и удобно, има и легнало положение, защото дори и сега на 1,9г. спи почти винаги в колата. Цена - около 250лв. когато го купувахме

# 79
  • Мнения: 8 769
САМ-много съм доволна, купихме го на разумна цена (200 лв.) Crazy

# 80
  • Мнения: 2 323
Най-добре е с детето да се пробва. Бях харесала Плей, но като че ли отиваше назад много...нещо не ми допадна заедно с детето и реших това

# 81
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367


На фирма Мони за 75лв. Супер доволна съм  Peace Нашето е в оранжево  Simple Smile

# 82
  • Мнения: 8 505
Това.Евтино,здраво,сигурно (пиша от личен опит Confused).

# 83
  • Мнения: 3 457
ние сме се спрели на това  и следе нова година ще търсим да го купуваме Peace

# 84
  • Мнения: 2 723
Ние сме с такова Concord trimax

цената е 420 лв, ама е от 9 до 36. Облегалката се маха и става за по-големи деца

# 85
  • Мнения: 151
Ние имаме на Чико.Немога да кажа дали съм доволна,защото не го използваме толкова често.

# 86
  • Мнения: 878
ние сме с Play 0-25 кг.Много широко и удобно...има и система изофикс .Доволна съм от избора ни.Скъпичко е 570 лв,но си струва.

# 87
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
САМ за малката и Чико за каката и от двете съм много доволна  Peace

# 88
  • Мнения: 704
 Столче за кола Maxi-Cosi Rodi XP SPS :

http://shop.danet.bg/product_info.php?products_id=1124

Доволни сме  Simple Smile- ползваме го от около година.

# 89
  • Мнения: 2 467
Съобразете и размера на стол4ето с колата  Simple Smile Щото нашата кошница се оказа голяма за тясното ни голфче...

Общи условия

Активация на акаунт