Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 80 отговора

sofia

Здравейте мили мами Hug
Темата относно "колко кг сте качили до сега" ме провокира да отворя нова,защото много се озадачих. Confused

Защо толкова се притеснявате от качването на кг по време на бременността newsm78? Разбирам ако бременността ви е тежка /не дай си Боже/ да качите по 3-4 кг,но ако всичко е наред,не трябва да се плашите от усиления си апетит Naughty
Аз мога да ви успокоя,че два пъти качих по 25 кг и ги свалих моментално за 2-3 месеца Flutter А сега съм + 10 а едва в 5 месец и изобщо не се притеснявам,че може пак да кача повечко Wink
Угаждам си Very Happy сега ми е паднало smile3521
Хапвайте си и не се притеснявайте Wink

Цитирай

да де,ама аз първия път съм качила 10,и не ги свалих,и после още 12,и от тях само половината свалих,и сещай се какво става... ooooh!всичко е до организъм все пак,но това че теб не те притесняват килограмите,не значи че и при други е така Wink
Цитирай

Варна

Ааааа и аз качих по 25 кг и през двете бременности, ама не ги свалих за 2-3 месеца. А и след като ги посвалих пък съм със доста стрии, излишна кожа и т.н. И аз не се ограничавах - изобщо дори, ама все пак тези които могат и имат воля мисля, че ще им е от полза ограничаването.
Цитирай

Притесняват ме единствено от здравословна гледна точка за мен като пълноценна личност по време на бременността и за развитието на детето ми, не от суета.  Sad
Цитирай

София

Надали ме притеснява само от суета.... Наднорменото тегло провокира високо кръвно налягане и преекламсия (има и куп други "екстри", за които се сещам), дори и тези две причини ми се струват достатъчни.  Peace
Цитирай

Sofia - Младост

Ми и мен не ме притесняват особено! Първият път качих 15кг. и 14кг. от тях свалих за 7-те дни престой в болницата след раждането! Сега пак толкова съм качила и вярвам, че ако не ги смъкна с раждането, то кърменето ще им види сметката за нула време  Mr. Green! Единственото ми притеснение от началото до сега бяха стриите т.е. да не кача повече от преди и да взема да се нацепя, но Слава Богу за сега съм без тая екстра! Иначе и аз си хапвам, без да се ограничавам, но аз по принцип съм си така, нищо че поддържам 48-49 кг.  Mr. Green!
Цитирай

Защото не всеки сваля толкова лесно, колкото теб  Wink
Цитирай

София

mama Irena недей така  Laughing  ти може лесно да сваляш, ама не със всички е така. Аз не съм се притеснявала от килограмите, но първия път качих 12, втория 8 и сега 8 пак. Просто нещо не ми идва отвътре да се тъпча. Съответно се чувствам добре.  Smile
Цитирай

Старата столица

Цитирай

Защото според лекарите нормалното качване е между 9 и 12 килограма.  Party
Цитирай

София

newsm10

Аз си признавам съвсем честно, че от СУЕТА! На ръст 1,60 никак не стоят добре 70 кг, никакви дрехи не ми стават и определено кърменето все още не ми помага да свалям кг, а точно обратното.   bouquet
Цитирай

Да, но да качиш 4-5 кг за цялата бременност е още по-ненормално, отколкото 25 кг  Sick
Цитирай

София

Разбрах го след, като родих - качих 23 кг, а след това 9 месеца се борих с излишните кила  Mad. Бях трудно подвижна, едвам кляках, ставах , абе......ужас  Twisted Evil
Цитирай

София

PeaceТочно така.И аз качих 25 кила през бременноста, добре ,свалих ги за 1 год. и половина,ама толкова много целулит си бях натрупала,че просто...... Crossing Arms Rolling Eyes,махнала съм го почти на половината и все още си е така видим и неприятен,бая време още ще се боря с него. #Cussing outЗатова за друг път живи и здрави  ще си знам,повече от 15 кг да не качвам,е не да се лишавам от храна,но поне да избягвам точно тези храни от които най-много се трупат тластинки-банички,шоколадчета и подобни Crazy
Цитирай

Рязкото напълняване по време на бременност предразполага бъдещото дете към развитие на сърдечно съдови заболявания.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 80 отговора