Напълнявате ли преди....

  • 26 332
  • 83
  •   1
Отговори

Анкета

Напълнявате ли преди цикъл?

Опции:

  • София
  • Мнения: 3 271
Та това ми е въпроса - напълнявате ли няколко дена преди цикъл?
Аз лично качвам по 1 - 2 килограма, които за няколко дена след свършването му изчезват Mr. Green.
Вие сте  Hug

# 1
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не знам. Имам ПМС, така че сигурно задържам вода. Но как се отразява на теглото ми- не съм наясно.

# 2
  • Мнения: 184
надувам се като балон  Close

# 3
  • София
  • Мнения: 18 679
Задържам вода и ми се надува корема, но това не е напълняване според мен. Виж, по празници, по дифолт съм 2- 3 кила плюс Mr. Green

# 4
  • София
  • Мнения: 4 493
Отговорих, че напълнявам, но може би задържам вода и се подувам, ставам като балон  Crazy и се чувствам така /като плондир/ ooooh!

# 5
  • София
  • Мнения: 3 271
То май всеки задържа тогава повечко вода, но на кантара това  проличава като напълняване  Wink

# 6
  • Мнения: 10 982
Задържам вода, но това не го броя за напълняване Wink

# 7
  • Мнения: 361
незнам дали напълнявам ,но яко се тъпча  Embarassedи се подувам

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Едно кило съм винаги плюс, защото постоянно ми се яде сладко... В такъв период не мога да се понасям  Closeмакар че съм 48-49 кг.

# 9
  • Мнения: 4 053
не,ненапълнявам,но умирам за шоколад тогава newsm53

# 10
  • Мнения: 1 101
Не, не напълнявам, но определено апетитът ми се увеличава  Twisted Evil

# 11
  • Мнения: 2 498
Не напълнявам...само понякога ми се увеличава апетита....

# 12
  • Мнения: 2 700
Не знам дали напълнявам, но със сигурност коремът ми се подува. А за апетит - не съм забелязала.

# 13
  • София
  • Мнения: 2 530
Увеличава ми се апетита, ям като за последно, качвам 1-2 кг и се надувам като балон. С две думи не мога да се понасям.

# 14
  • Мнения: 12 294
Подува ми се коремът, сутиените ми отесняват, понякога и краката ми са отекли... не знам дали това е реално напълняване - по-скоро просто задържам течности. Даже си мисля, че е от това, че по същото време налитам на сладко (през останалата част от месеца почти не се сещам), а от сладките неща винаги изпивам после литри вода

Общи условия

Активация на акаунт