Хигиена на зъбките

  • 2 009
  • 54
  •   1
Отговори
Ние сме на 7 месеца и полвина и вече имамме 6 зъбчета(които изкарахме в 4 и 5 месец),и искам да ви попитам таъй като виждам в някой списания че рекламират четки за зъби за след 4месеца.Бихте ли споделили как почиствате зъбките на вашите бебоци в такава малка възраст.

Последна редакция: вт, 31 окт 2006, 19:16 от Vivi

# 1
  • Мнения: 27 524
Ами лесно е, бебешките пасти за зъби са без изплакване, слагам малко на съответната бебешка четчица и търкам малко зъбчетата и готово  Hug Той се радва, зяпа и се смее  Grinning

# 2
  • Мнения: 7 803
Ами лесно е, бебешките пасти за зъби са без изплакване, слагам малко на съответната бебешка четчица и търкам малко зъбчетата и готово  Hug Той се радва, зяпа и се смее  Grinning
и аз така процедирам  Peace

# 3
  • Мнения: 516
  Здравейте, може би е имало такава тема но аз пак да питам.
Откога започнахте да миете зъбките на дечицата Ви? Колко зъбки имаха? Каква четка и каква паста ползвате и бихте ми препоръчали? Имаме 12 зъбчета дали е време?
Извинете, че ?????????? станаха много. Благодаря Ви предварително!!! Hug

# 4
  • Мнения: 2 407
Мисля, че е време. Peace

# 5
  • Мнения: 8 505
  Имаме 12 зъбчета дали е време?

Време е отдавна.Но пъка никога не е късно да започнеш Wink

# 6
  • Мнения: 4 629
На тази възраст миехме зъбките със гумена четцица (на пръста се слага) и гелче за миене на бебешки зъби Сега вече използваме детска четка за зъби и пак гелчето. Детска паста ще ползваме след 2 години

# 7
  • Мнения: 5 393
Ами ние имаме 6 зъба и вече ги мием редовно всяка вечер.Използвам паста Ненедент и четка накрайник за пръста .Иво много се забавлява и му харесва вкуса на пастата Mr. Green

# 8
  • Мнения: 949
Чувала съм че започват да се мият от година и половина.

# 9
  • Мнения: 108
Беше на 1г когато започнахме

# 10
  • Мнения: 1 353
С мен ме вълнува този въпрос Laughing.Скоро трябва май да започваме да и мием зъбките ,че вече станаха доста newsm47

# 11
  • Мнения: 1 353
А какви пасти за зъби използвате newsm78,че не съм много в час с тези работи Embarassed Embarassed Embarassed

# 12
  • Мнения: 506
Аз пък знам че дори и първото зъбче трябва да се мие.Само не знам с каква паста.
Ние имаме един зъб и половина Simple Smile ама още не сме почнали миенето Embarassed

# 13
  • Мнения: 3 478
Почва се още с първото зъбче Peace.

# 14
  • Мнения: 8 917
Започнах с първото зъбче Peace

Общи условия

Активация на акаунт