Ароматизатори

  • 19 602
  • 57
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Харесвате ли ароматизаторите и купувате ли такава за дома или сте алергични към тях?

Използвате ли ароматизатори за другите помещения в дома (спалня, хол, трапезария, баня и т.н), освен дезинфектанти за тоалетната - WC гел, тоалетно блокче, таблетки за WC казанчета?

Какви ароматизатори предпочитате - ароматни торбички със сушени листа от цветя или билки, аеробиони (за кола), гел ароматизатори за въздух, спрей, течни ароматизатори, индийски пръчици, ароматни свещи, ароматизатори на прах против цигарен дим, автоматични ароматни дозатори? 

Каква марка предпочитате или аромат?



# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
Ползваме Глейд, най-различни варианти съм пробвала - течни, спрейове, гелове. А, и индийски пръчици, когато се пуши вътре - чудесно поглъщат дима Peace
Имаме и в колата...
В общи линии, само в спалнята не слагам ароматизатори, не ми е приятно. Но пък гардеробите ми са пълни със сапуни Wink

# 2
  • Мнения: 1 047
Това социологическо проучване ли е?
Не харесвам индийски пръчици.
За колата елхички от хубавите или кутийки с гел.
За дома в прахосмукачката свещички и в контакта течност.

# 3
  • София
  • Мнения: 4 575
Аз предпочитам Ambi Pur /от тези, които се вкл. в контакта/. Основно в коридора, че в спалнята ми идва тежко.
Имам и от торбичките със сушени неща, и такива с дозатор, и спрей. Ароматът ако може да е свеж, но и против цигарен дим ми допада.

# 4
  • Мнения: 114
 И аз съм за Амби Пур - за в контакта .Слагам в кухнята и хола - в спалнята не обичам.Харесвам по-леките аромати .А тези пръчици или ароматни свещи не ги любя особено - много силен ми идва ароматът им  .За колата мъжът ми си купува сам .В гардероба си слагам  торбички със сушена лавандула или сапуни .

# 5
  • Мнения: 2 000
Само в тоалетната и в колата слагаме ароматизатори. Преди години имахме и в хола, но от миризмата ми ставаше чак лошо и повече не сме купували.

# 6
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
 На мъж ми му става кофти от разните миризми.   
 Поради тази причина само в тоалетната сме с ароматизатор. Сменям марките, че ми писват бързо.

# 7
  • Мнения: 8 505
Купувам само за WC.Не обичам силните миризми,не съм алергична.

# 8
  • София
  • Мнения: 3 271
У дома е пълно с ароматизатори - Амби пур - електрически, свещи, сухи цветя...абе всичко което се сетите. И в колата имаме.

# 9
  • Smallville
  • Мнения: 994
Оооо...тъкмо сега боря миризмата на сажди с един Air wick в контакта,засега помага,но иначе от всичко най много ми допада ароматна свещ,много уют ми създава.

# 10
  • варненка от София
  • Мнения: 4 880
У дома е пълно с ароматизатори - Амби пур - електрически, свещи, сухи цветя...абе всичко което се сетите. И в колата имаме.

Така е и у нас. Не обичам да ми мирише на лошо. По същата логика не мога да изпера без да сложа омекотител.

# 11
  • Мнения: 603
индийски пръчици,Амби Пур - за в контакта

# 12
# 13
  • MUC
  • Мнения: 297
Ambi Pur или Air Wick в контакта, но сравнително рядко и на минимална степен, иначе миризмата ми е много силна. Обичам и ароматни свещи, но както и за другите ароматизатори, и при тях важи правилото миризмата да не е тежка. Последно си купих вчера една с аромат Cookies и ми мирише ужасно уютно  Heart Eyes

Пръчици не обичам, много са ми тежки като миризма.

В тоалетната не слагам, освен гелчето на тоалетната чиния - то ароматизира съвсем леко, а имам и вентилатор, та въздухът като цяло е свеж там.

Опаковки от сапуни слагам понякога в скрина/гардероба, друг вариант са шишенца от мои любими парфюми - оставят много деликатна миризма, едва доловима, но създава друго усещане някак си.  Flutter

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Това социологическо проучване ли е?


Не. Просто ми е интересно или да си сверя часовника (както се казва).

Геловете в кутиики, които съм купувала имат приятна миризма първите дни и след това като, че ли аромата им изчезва.

Аз лично, не харесвам силните или сладникави миризми, миризма на кокос или ванилия, имам непоносимост към индийските пръчици и разни борчета за кола.

За офиса купувам спрей на Ambi Pur против цигарен дим, миризмата му е като на мъжки парфюм.

За колата купувам парфюм в малки стъклени шишенца с дървена тапа и ароматизатор на прах (като малки гранулки), който се слага в пепелника (за пушачи) и неутрализира миризмата на пепел.

Най-съм доволна от ароматизаторите за контакти, които слагам в хола и трапезарията.

Общи условия

Активация на акаунт