Най - трудният от 9те месеца.....

  • 4 987
  • 81
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 212
Здравейте мами  Simple Smile
Бързам да се похваля - днес влязох в осми месец.... Hug
Седя си и си мисля тези дни точно две неща:
Първо - как ще изкарам този месец (вече не ходя на работа ) и просто не се сещам какво да правя с тези си дебелини, то нито е за разходки, нито работа в къщи да свършиш някаква - само ох и ах.
Второ - всъщност как точно ще ми стигне времето през този последен етап да подготвя всичко за "големия ден" без да пропусна нещичко.....
Та такива ми ти работи Wink
Сега се обръщам  назад и се сещам месец по месец как мина всичко.... , така и ми стана любопитно:
Как беше при вас, кой месец  от бременността си изкарахте най - трудно и свързвате с най-неприятни емоции?
(Въпреки, че самата бременност сама по себе си е прекрасно нещо, всички знаем)
Поздрави

# 1
  • Мнения: 2 407
Нямам труден месец.Работих до края.Подготвих всичко постепенно, повечето неща купихме след раждането на бебето,мъжа ми, да ми е жив и здрав, по списък Wink

# 2
  • Мнения: 1 289
Аз в събота влизам в осмия...
Досега май труден беше седмия.Може би защото почнаха болежките и оплакванията,трудните нощи.... newsm78
Много се радвам на бременноста си и с нетърпение чакам бебешока.. baby_neutral

# 3
  • Мнения: 3 216
За мен най-труден беше 9-я. Не можех да стана сама от леглото( качих 25 кг) . Ядях само шоколад и портокали-самото това и нищо друго  Sick. Не излизах ,защото не можех да се обуя-абе ужас ooooh!

# 4
  • София
  • Мнения: 3 271
Най - трудни ми бяха 2 - ри и 3-ти месец - адски лошо ми беше, не знаех на кой свят съм Rolling Eyes.

После всичко ми бе лесно и много приятно - въпреки дебелината, ходех на работа в 9-тия месец, добре се чувствах. Приготвях се за бебчо постепенно - към 7 месец почнах да пазарувам, да пера, да гладя и да подреждам нещата на бебчо.

# 5
  • Мнения: 1 233
4-ия месец, понеже бях прокървила и трябваше да лежа, и 8-ия - беше ми много тежко и неудобно. Родих в първия ден на деветия месец, та затова пропуснах най-тежкото.

# 6
  • Мнения: 1 212
Не излизах ,защото не можех да се обуя-абе ужас ooooh!

Ах, това просто забравих да го спомена !!!!!  #Crazy
От месец и половина и това "щастие" доживях.....5 ти месец си мислех : "ей , един тънък глезен ми остана за хубост"...пък то ?!!!
Ужас, едни обувки точно нося / бившите планинарски, до глезена развързани широко/..... а пръстчетата на краката ми са като топченца, в сравнение с останалата тумбеста и напращяла част... Hug

# 7
  • Мнения: 516
Най-кошмарните месеци за мен бяха 1,2,3 беше ми адски кофти повръщане, миризми, ужасно на никой не го пожелавам. Иначе после беше добре в очакване на големия ден. Успех и на теб!

# 8
# 9
  • Мнения: 295
С големия нямах труден месец. Самото раждане беше най-трудното.
С малката - първите три, защото лежах за задържане.

# 10
  • Мнения: 1 455
На мен най трудния и при двете бременности месец ми беше деветия.Първия родих на термин,втория преносих и се изнервих адски.Което е най странно,повръщах точно в края на бременноста си!

# 11
  • Мнения: 11 607
И трите пъти - първите месеци, може би 3 и 4. Така исках да ми личи,че съм бременна, че нямах търпение да минат първите месеци! След като се родиха Бебоците - най-бавно ми минаваха вторите месеци - незнам защо!

# 12
  • Мнения: 949
Мисля,че нямах трудни месеци.Прекарах чудесна и лека бременност.

# 13
  • Мнения: 397
Най-трудният ми месец беше 2-рия, когато трябваше да лежа 10 дена в болница за задържане.
Иначе от 3-тия месец нататък бременността ми беше много лека,
ходих си на работа до края /тъй като бях планувана за секцио/,
дори след като родих не знам защо изпитвах известно време носталгия по тези 9 месеца....?!?!?! Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 158
труден не мога да кажа,че сум имала,но 1,2,3 месец ми беше адски напрегнато,защото първата ми бременност завърщи със спонтанен аборт в 8г.с и точно на 31.10.05 ми направиха аборта. Cryно сега съм много щастлива че скоро ще гушна бебка в прегръдките си. Hugна всички на които им предстои раждане нека да буде леко ибезпроблемно и да имате най-хубавите бебоци на света Peace  bouquet   Peace  bouquet Peace  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт