Пак за тестерите!

  • 12 792
  • 103
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
ЗНая, че сме го дъвкали много, обаче едно нещо ми прави впечатление и искам вашите мнения!
Който и нов аромат да потърся под формата на тестер - няма!
Все на по-стари парфюми се предлагат.
Никъде не намирам тестери  на  Insolence, Guerlain; Bright crystal, Versace; Hypnose, Lancome ...
Дали защото е повишено търсенето на новите или просто е нужно време да забъркат ментета?  Tired
Говоря и за електронните магазини,  и за парфюмериите.

# 1
  • Мнения: 4 195
Брат ми продава парфюми, ако искаш мога да го питам има ли тестерите на горепосочените и да ти пиша Wink

Последна редакция: вт, 31 окт 2006, 22:22 от Moon Walk

# 2
  • Мнения: 13 512
просто е нужно време да забъркат ментетаTired
Говоря и за електронните магазини,  и за парфюмериите.
Това е моят отговот.Изчакват да видят как ще тръгне- и тогава!

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
Изчакват да видят как ще тръгне- и тогава!

Omnia Crystalline, Bvlgary потвърждава думите ти.
Много се харесва и навсякъде имат тестери от него, дори повече бройки отколкото оригиналните опаковки!  Laughing
 
Moon Walk , питай брат ти все пак!

# 4
  • Мнения: 8 450
Уф,труден въпрос.Казва ли ти някой....
Ами на мен вече три пъти ми се случва да пръскам от тестер и уж все в реномирани магазини и да мирише различно.Каква е тая работа,не знам?От един парфюм даже се отказах тотално.Първия път ми хареса на тестер,а втория  Sick,нищо общо.
Може и да ги бъркат в някоя кофа. hahaha

# 5
  • Мнения: 4 195
ще го питам. Ако ги има - гарантирам с името си, че са оргинални Wink

# 6
  • Мнения: 13 512
Изчакват да видят как ще тръгне- и тогава!

Omnia Crystalline, Bvlgary потвърждава думите ти.
Много се харесва и навсякъде имат тестери от него, дори повече бройки отколкото оригиналните опаковки!  Laughing
 
Moon Walk , питай брат ти все пак!
Със сигурност има тестер, но само 1  обикновено на 1 кашон /12 бр. парфюми/ се полага 1 тестер. Но доколкото разбирам,ти искаш да си купиш тестер,така ли? Те в  повечето случаи не са никакви тестери, а  чисти ментета, но да не подемаме пак темата за тестерите-ментета.

# 7
  • Мнения: 8 450
Е хубаво,де.Аз обаче имам тестер,който е едно към едно с парфюма.Не открих разлика,а съм много мнителна в това отношение.Ами ако пък толкова добре са го издокарали това менте,то тогава и "оригинални" ментета колкото искаш.Само дето са с опаковка,за разлика от тестерите.
И друго се питам/ей така си задавам въпросчета/.Ако пък чак така добре ги издокарват,то тогава струва ли си да купуваш нещо 2 и 3 пъти по-скъпо,което мирише по същия начин?
А на менте съм попадала и мога да твърдя,че опаковката беше 1 към 1 с оригиналната,но миризмата супер долнопробна.
Според мен далеч по-лесно се имитира опаковка отколкото аромат.
Карен,не че ти отговорих на въпросите,но си разсъждавам по темата. HugСпамя.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
 monda , искам оригинален парфюм на добра цена. Ровейки по сайтовете стигнах до извода, че т. нар. тестери са съмнителни, по причина, че на новите няма.
Ако Moon Walk ми намери истински тестер ще си взема, нали гарантира с името си!  Grinning
В противен случай може да й се наложи да си сменя ника!  Wink

А за това какво ще кажете? Или някъде има печатна грешка, или едните продават менте.  newsm78

www.donna.bg
Guerlain Insolence  за жени EDT 30 ml   76 лв. 
Guerlain Insolence за жени EDT 50 ml  104 лв. 

www.parfumi.net
Guerlain Insolence за жени EDT 50 ml   88 лв.
Guerlain Insolence за жени EDT 100 ml  116 лв.

Емия, разбирам логиката ти - знчи да си купим по-евтиното менте, щото за оригинал шансът е минимален!   Joy

# 9
  • Мнения: 13 512
Е хубаво,де.Аз обаче имам тестер,който е едно към едно с парфюма.Не открих разлика,а съм много мнителна в това отношение.Ами ако пък толкова добре са го издокарали това менте,то тогава и "оригинални" ментета колкото искаш.Само дето са с опаковка,за разлика от тестерите.
И друго се питам/ей така си задавам въпросчета/.Ако пък чак така добре ги издокарват,то тогава струва ли си да купуваш нещо 2 и 3 пъти по-скъпо,което мирише по същия начин?
А на менте съм попадала и мога да твърдя,че опаковката беше 1 към 1 с оригиналната,но миризмата супер долнопробна.
Според мен далеч по-лесно се имитира опаковка отколкото аромат.
Карен,не че ти отговорих на въпросите,но си разсъждавам по темата. HugСпамя.

Може да си попаднала наистина на тестер.Тестерите съществуват, но далеч не в тези количества, в които се предлагат. А при имитациите- лесно се имитират основните нотки на парфюма, но остатъчните и разни други там нюанси- е невъзможно.На пръв поглед /мирис/ изглеждат еднакви,но всъщност- не са.

# 10
  • Мнения: 13 512
Карен: поръчай си от някое летище. 20-на % са по евтини на летище София например.

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
Как да си поръчам?
Не съм пазарувала от летища досега. 

# 12
  • Мнения: 8 450
Емия, разбирам логиката ти - знчи да си купим по-евтиното менте, щото за оригинал шансът е минимален!   Joy
[/quote]

Не,не ми е това логиката. LaughingЛогиката е ,че тук,В България нямаш никаква,ама никаква гаранция,че това ,което купуваш е оригинал.Дори и да си го взел на висока цена.Просто няма правила,това е.
Имам познат,който внася дрехи от Турция,с хубави етикетчета,уж маркови и ги продава в хубави магазини,а етикетите нямат нищо общо с марката.Обаче се продават,щото са скъпи.
Та,дали плащаш наема на някой лъскав магазин и или интернет магазинът печели от ментето,щото не издава касова бележка,кой знае??? Mr. Greenhttp://megashop.bg/cshop/product_info.php?products_id=809/


ето например тестер,на нов парфюм/от тоя мегашоп процент трябва да ми дават за реклама Mr. Green/
обаче защо няма на тези,за които пита Карен-не знам newsm78,производствени трудности Joy

Последна редакция: вт, 31 окт 2006, 23:01 от Емия

# 13
  • Мнения: 4 195
ъ аз гарантирах с името си,защото от 10 години брат ми е в този бизнес и покрай ртаботата му съм видяла , помирисала и чула много за парфюмите. Това за тестерите е горе долу както казва монда,само че не е точно 1 тестера на 12 парфума. Всяка фирма предлага различен брой тестери. И ако мога да попитам или да предложа тестерите на брат ми, то ще е именно по 1, максимум 2 от вид парфюм, а не 10 кашона тестери и хайде мами от бг - мама - юркайте се на тестерите Crazy

# 14
  • Мнения: 13 512
Как да си поръчам?
Не съм пазарувала от летища досега. 
Имах предвид  да поръчаш на някой,който пътува. Иначе не е вярно,че в Бг не можеш да имаш гаранция какво си купуваш. Има си магазини, които са доказали през годините,че продават оригинални продукти само.  Та в този дух: Отвориха ли СефорА в ССЦ? Там със сигурност няма да има съмнения, но и цените са си цени, а не подобия:-)

Общи условия

Активация на акаунт