Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 37 отговора

България

Емко е на 1г. и 2м. и онзи ден изяде няколко залчета с конфитюр от касис. Достатъчна ли е възрастта му за подобен вид закуски или да изчакам още?
Цитирай

Стефани е на 1год.и 4мес. и още не съм й давала сладка и конфитюри или въобще каквото и да е съдържащо захар.В конфитюрите има прекалено много захар,пък и не виждам нещо полезно в тях.Скоро няма да дам.
Цитирай

Някъде там...

Онзи ден дадох малко от десерта от кухнята - кисело мляко с бисквити и конфитюр - и това й беше първото ядене. На 1 год и 11 месеца е.
Цитирай

най-хубавото място

Още не съм започнала да давам сладки и конфитюри-и не виждам защо да започвам(като знам колко захар имат)
Цитирай

Синът ми е почти на 3 и чак сега почнах да му давам.
Цитирай

София

Онзи ден дадох малко от десерта от кухнята - кисело мляко с бисквити и конфитюр - и това й беше първото ядене. На 1 год и 11 месеца е.
И при нас имаше същия десерт - изядох го АЗ с голямо удоволствие (сложих си и мюсли, че беше доста редичко)  Mr. Green
Сега сериозно - не го дадох на детето (1г.4м) точно заради конфитюра - не мога да разбера защо на толкова малки дечица решиха точно това да дават  Mad То какво полезно има в тях? По-добре да изяде детето половин ябълка, отколкото сладко или конфитюр  Peace
Цитирай

UK, Harlow/София

Моят син е на 2г.1м. и още не съм дала.Забелязвам, че вече започва да си сформира собствен вкус, отказва някои храни.За това ще задържа даването на сладка, няма защо да открива все още, че има такива сладости-има време!
Цитирай

както и шоколада, няма да давам докато поне до 3 години, ако зависи само от мен никога
Цитирай

Не съм давала още.
Цитирай

Добрич

Аз също не съм давала още. Не че не съм пробвала, в смисъл позволявала съм да "опита" от сладкото на баба си, когато сме на гости. Обаче, за моя радост, той не си пада по много сладките неща.
Иначе, смятам, че след 2,5--3 годинки може да се вкуса подобна сладост.
Все още ви е рано, според мен. Peace
Цитирай

много рядко давам  сладко или конфитюр на Хриси.Тя го яде предимно с бухти и мекици,но това е много рядко.За първи път й дадох на 1,7м.
Цитирай

софия

аз пък от около година давам за закуска понякога филийка с шипков мармалад.
Цитирай

Белгия/София

Не съм започнала, няма и да започвам засега. След три годинки - мед. Иначе прекалено много захар има  сладката и нищо друго полезно, няма никакъв смисъл от тях, даже са вредни  Stop
Цитирай

Пловдив

Не съм започнала, няма и да започвам засега. След три годинки - мед. Иначе прекалено много захар има  сладката и нищо друго полезно, няма никакъв смисъл от тях, даже са вредни  Stop
напълно подкрепям!
Цитирай

Mediterraneo

Аз май съм започнала  Thinking. Понякога яде кроасан със сладко в него, но не й харесва и дава сладкото на мен  Very Happy Опитвала е палачинка със сладко, но не е очарована. Предпочитам да давам мед, така и така вече е захранена с него. Но и това избягвам.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 37 отговора