Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора

sofia

Искам да попитам мамите,  които са рождали в Шейново какво се носи за бебето / памперс и др./ и като количество колко? Благодаря предварително!
Цитирай

Sofia

Ами взимаш един пакет малки памперси по възможност от 2-5 кг(на памперс най-често се взимат от 24 или 25 броя не си спомням) и един пакет мокри кърпички,а като стане време за изписване каквото сте си подготвили там,като комплект за изписване.Биберони и такива работи няма нужда.
Цитирай

Пакет памперси и още един мокри кърпи.Памперсите бяха 40 и няколко в пакет,най-малкия размер (2-5кг),мокрите кърпи-80.Така и не ми ги поискаха,явно в този момент имаха.
Цитирай

София

И аз един обикновен пакет памперси и мокри кърпички. Сложих ги в кошарката на бебето преди да са ми ги поискали. При изписването родата донесе дрешките + 1 памперс. Това за памперса не го знаех, затова пиша за него, та мамата, с която ни изписаха ми даде.
Имай предвид, че ако ви задържат повече от 3 дни, ще се наложи да даваш още памперси.

Успешно раждане и позитивно мислене!  Wink   bouquet
Цитирай

София

Искат 20бр. памперси за три дни престой, ако стоиш повече ще искат още и един пакет мокри кърпички, бройката няма значение.Можеш да вземеш памперси на бройка или пакет по твой избор.За изписването ти трябват дрешки и един памперс.
Ако друго те интересува за Шейново,питай аз преди месец родих там и ако мога да ти бъда полезна с нещо съм насреща.
Лека бременност и раждане!
Цитирай

София

Maripoza надявам се black angel да ми прости, че нахлувам в темата й - понеже и аз всеки момент трябва да раждам и смятам да е в Шейново - как ти си стори там - кажи ми, моля ти впечатленията си.
Цитирай

София

Ами и на мен никой нищо не ми поиска в прав текст, но занесох един малък пакет памперси 1 (от 2 до 5кг) и едни мокри кърпички Памперс мисля 63бр.

За изписването никой не ми е искал да нося памперс.
Акушерката, която ни изписа носеше 1 памперс и 2 мокри кърпички, а аз дрешките (роднините ми ги дадоха минути преди това заедно с моите дрехи) и докато тя преповиваше и преобличаше бебка се облякох и аз  Wink
Цитирай

Sofia - Младост

На мен ми казаха да нося поне 20 бр. пампи опаковани в един пакет / да не е отварян / и един пакет мокри кърпи от големите опаковки / аз взех 80бр. /! Имай пердвид, че никой няма да сложи на твоето бебе от твоите пампи или да го бърше точно с кърпите които си занесла! За това не се мори да купуваш от най-скъпите! Леко раждане   bouquet!
Цитирай

Sofia/ Silistra

На мен ми казаха да нося поне 20 бр. пампи опаковани в един пакет / да не е отварян / и един пакет мокри кърпи от големите опаковки / аз взех 80бр. /! Имай пердвид, че никой няма да сложи на твоето бебе от твоите пампи или да го бърше точно с кърпите които си занесла! За това не се мори да купуваш от най-скъпите! Леко раждане   bouquet!
Peace
А за изписването роднините ще ти донесат дрешките на бебчо. На мен памперс за изписването не са ми искали.
molestosa раждах в Шейново без уговорка с които и да е лекар и останах много доволна. Но колкото и майки а попиташ за мнението им за Шейново толкова различни отговори ще получиш. Предполагам че зависи от това на какъв екип ще попаднеш.
Леко и безпроблемно раждане.  Hug   bouquet
Цитирай

София

molestosa
Раждах в Шейново без уговорка и съм страшно доволна.  Много добри доктори със страхотно отношение са всички там (и на консултации бях там и повечето ги познавам). Няма да сбъркаш ако отидеш да раждаш там и без уговорка.
Леко раждане ти желая   bouquet
Цитирай

На мен също никой не ми поиска нищо, а бяхме там 7 дена - август месец. На 6-тия ден някой каза, че на детско отделение свършват памперсите и кърпичките и молят, който не е давал да занесе по 1 пакет. На следващия ден като ни изписваха майка ми донесе пакет с 44 памперса и един с кърпички. Но никой никъде не отбелязва какво и дали си дала. Разчитат явно на съвест като знаеш, че детето ти е там. 
Цитирай

София-Дружба 2

Искам да кажа че памперсите и кърпичките не е задължително да са "Pampers" или други скъпи марки.Ще ви кажа и защо.Защото не се изпокзват на вашето бебче.Чак на изписването му слагат хубав памперс на "Pampers".Така че няма смисъл да си харчите излишно парите,след като вашето бебе няма да се възползва от лукса  Peace
Цитирай

София

когато раждах там искаха памперси и мокри кърпички , понеже имаше 32 жени приети за денонощието имаше дефицит и купих още един пакет , никои никаде не отбелязва дали си дала или не . Когато ни исписваха и сложиха толкова голам памперс , че милата се скри в него ама...За изписването кавото си приготвиш (дрешки , одеалце)

Леко и успешно раждане newsm10
Цитирай

София

Здравей molestosa, извинявай че чак сега ти пиша, но тези дни не съм имала време да влизам в нета.Та за Шейново,аз лично друга болница не признавам.Сега не съм си плащала, но отношението беше много добро е като за българска болница...(винаги може да се желае повече),но е чисто лекарите са много внимателни.Когато отидох в болницата,аз почти раждах и не са ме карали да чакам,лекарката само ме успокояваше и всичко мина доста нормално като за такова събитие.После в отделението,стаите са с по четири легла,има една с три(това е на трети етаж)имат телевизор с жетони.Има и готини акушерки там,има и по....,но беше добре.Яденето е малко и не много добро, но винаги има вариант за нещо допълнително.Детските лекарки също са любезни, но пак зависи коя е на смяна и ако се паднеш на готини(има няколко такива)ти обясняват всичко което те интересува и когато ти донесат бебето за първи път ти показват какво да правиш, за да почне да суче.На етажа има баня и винаги има топла вода и можеш да се къпеш колкото си искаш, е малко трябва да се поизчаквате с другите родилки, но се преживява.Не се сещам какво друго да пиша ако имаш някакви конкретни въпроси съм насреща. Няма значение от какво естество.Аз на всеки бих препоръчала Шейново, лекарите са според мен едни от най-добрите специалисти.Но пак казвам всичко е въпрос на късмет и аз ти го желая в  голяма доза.

Леко раждане Peace
Цитирай

София

В началото на годината раждах там.Искаха ми памперси и мокри кърпи.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора