Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Живеещи в чужбина
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-295 от 295 отговора

по пътеката

желая ви слънце в  зимните дни и топла прегръка за вси4ки пищещи!
Цитирай

София

Това са старите теми:
някоя мама в арабска страна
Живот и ежедневие в арабските страни
Мами в арабски страни!
Мами в арабски страни-3
Мами в арабски страни-4
Мами в арабски страни-5
Мами в арабски страни-6
Мами в арабски страни-7
Мами в арабски страни-8
Мами в арабски страни-9
Мами в арабски страни-10
Слънчеви мами в арабски страни-11

Марси,да пишеш по-честичко в тази тема,че много липсваше в другата WinkОще не съм те поздравила за постенето,направо си желязна bouquetНа този покрив и аз съм му хвърлила мерака,много апетитно изглежда.
Ноя,от написаното от теб за пътешествието останах с впечатлението,че сте изкарали страхотно.Добре дошла пак при нас HugДецата как са?
Дани,как е малката?
Мария и Люба сигурно тен хващат.
Отивам след малко на зъболекар Sick
Лек ден от мен.
Цитирай

сред маслини и портокалов цвят

Здравейте, момичета!

Марси, честит ти нет и най-важното: честито на малката Линда! Нека е жива и здрава, да расте обичана и щастлива и много да ви радва всички в къщи!  newsm59
Манел, успех при зъболекаря! И мен това ме чака другата седмица.Всяка година ноември месец ходя на профилактика при зъболекаря, която задължително преминава в лечение.Как пък веднъж не каза, че всичко ми е наред. Twisted Evil

Слънчев ден ви желая! Най-вече на плажуващите Laughing.
Цитирай

Манел,децата са добре,алхамдулила,до следващия път.Няма начин,като ходят на училище.Новината при нас е,че и Атли тръгва на градина от 7 януари.Преди няколко дни ме сюрпризираха с писмо,че от догодина няма да има pre-school в училището на Ния и Дилън,а направо ще започват nursery от 4 годишна възраст.Това ознчава,че Атли трябва да чака още 2 години.Реших да пробвам в най-хубавата градина,която е точно до училището на ДТ,места няма,и там се чака поне една година,но вчера ми звъннаха,че от януари се освобождава едно място,та набързо го възпроизведохме ученик,тогава,живот и здраве ще е само на 2,1 г.

Аз пак стягам куфари след 10 дни,заминавам с Джон за Индия,той по работа,аз по удоволствия Laughing.Ще сме една седмица там,иска ми се да видя Тадж Махал и други забележителности,някой ако е бил ,да дава съвети.

Миленината,и сега какво,като си говорим всеки ден по един час,престанахме да си съфорумстваме Crossing ArmsУж студ в Несебър,пък човек не може да те намери у вас. Love

Да ви издам,че Мария и Люба пекат дупета по монокини, и те построиха комунизма  Дубай. Twisted Evil
Цитирай

Марси,честито мила! bouquet bouquet bouquet

ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА ЛИНДА И ДА СЕ РАДВА НА ЩАСТЛИВО И БЕЗГРИЖНО ДЕТСТВО!

Много  Love Love Love Love Love и  Hug Hug Hug Hug Hug от нас.
Цитирай

UAE

марси 4естито ти рождени4ка  bouquet bouquet

да е жива и здрава и много щастлива.безгрижно детство и желая

бях се затъжила за теб,радвам се 4е вси4ко е наред Hug

нои4ка,нали ти се от4итам всеки ден,ако не по нета то по телефона Hug при първа възможност сме на вън,4е малко ни остана. ти пак си уреди по4ив4ица  Hug  а мене къде ме зарязваш а Naughty  нищо като се върнем ще измислим нещо

блазе им на плажувщите,тук е ку4и студ,но поне днес няма вятър.така 4е слагаме кожузите и сме на вън Sick

любе ти ме адд-на на скаипа,но от тогава никаква те няма.работи ли сега скаипа в дубаи

манел приятен зъболекар Mr. Green

Цитирай

Иска ми се да бъда на още по топло

smile3510 nbirthday
ЧЕСТИТО РОЖДЕННИЧКА МЕРСИ !!!!!!!!!!!!!!!!!
ДА ТИ Е ЖИВА И ЗДРАВА МАЛКАТА ЛИНДА И САМО РАДОСТИ ДА ТИ НОСИ.
Приятен ден на всички .Сега излизаме че навън се показа Слънчо Hug
чао до после
Цитирай

DXB

Малееее, сега се връщаме от плажа и направо не знам днес как ще се спи  Laughing Laughing
Толково съм червена още от сега, че ще има процедури с кисело мляко цяла вечер май  Laughing

Малко фото от мен за тези, които им  е студено да се посгреят с нашето слънчице тук!!!
Миме, всички казаха, че Зайед и голям сладур и е много кротко дете  bouquet (последното само ти си знаеш  Laughing )
« Последна редакция: ср, 01 ное 2006, 18:15 от Любс »
Цитирай

DXB

Честит рожден ден на патерици от мен на Линда!!!  Love
Много усмивки и щастливо детство й пожелавам!!!  bouquet

Ноичка, мерси за поздравите!! Радвам се, че децата са добре и че ще имате нов ученик от догодина  Hug
Миленка, адднахте, ама не се отваря пустия му скайп тук, нали знаеш  Rolling Eyes
Чух, обаче, че от нова година ще го пуснат редовно (дано не е поредния слух)...
Целувки на малките!! Липсвате ни вече  Love Hug
Манел, как мина забара?
Как е малкия Ясин?
Кърмиш ли още?
Поздрави и да го нацелуваш от мен!  Hug

Лек ден и от мен, момичета!!!
Цитирай

Марси Честит Рожден Ден на наборката!!!  newsm59
Малко на патерици, но нали знаеш, че тези празници се празнуват по месец  Laughing. И аз преди около час се върнах от училището, където празнувахме с дечицата. Беше много сладко, само където никой не ми уважи тортата  hahaha . Играчките им бяха по-интересни. Бях приготвила малки чантички с подаръчета за всички деца и до края на занятията се чуваха подсвирквания и се развяваха балони. А тази вечер ще празнуваме Хелоуиин. Не знам защо го отложиха за днес, но Рая ще е пеперудка  35. Снимките очаквайте след всички партита.
Миленка, и нашия тати е като вашия - много го влече към БГ, но и аз съм като теб - изобщо не ми се стои на студено  birthday. Дано ви се паднат още няколко хубави дни.
Ноя, браво мила. Май приказката за "Пантелей-пътник" е измислена за вас  Twisted Evil. Та вие нямате спиране. Но ви пожелавам приятно изкарване. И аз много искам да видя Тадж Махал, но и с една снимка от теб ще се задоволя  35.
Любс и Миме, както разбирам добре сте си изкарали на плажа. Топнахте ли се по веднъж и за нас? Аз няма да се показвам по плажовете поне още половин год /да не изплаша някой  Twisted Evil/, така че на вас разчитам за тена  Hug.
Цитирай

Bulgariq/Burgas

Честито на малката Линда,нека е жива и здрава, винаги усмихната и много да ви радва  bouquet
Ноичка честит ти нов ученик,ставате много във вашето семейство. Hug
Радвам се че сте добре момичета.Нямах време тези дни да мина,но сега ми се освободи малко временце.Довечера съм на репетиции в ансамбъла.Нойче приятно изкарване в Индия.
Дани как са малките?
Разбрах че си имаме и бебче.Water Lily 4estito  bouquet
Май е това за сега.Лек ден на всички,а и честита нова темичка.Аз едвали ще мога да взема голямо участие но ви пойелавам да е изпълнена  смного слънчеви  усмивки .Целувки на всички малки и големи  Love  Hug  bouquet
Цитирай

MA

Аз пак стягам куфари след 10 дни,заминавам с Джон за Индия,той по работа,аз по удоволствия Laughing.Ще сме една седмица там,иска ми се да видя Тадж Махал и други забележителности,някой ако е бил ,да дава съвети.

Ноиче, аз съм била доста време в Индия, а Тадж Махал е нещо вълшебно и наистина заслужава да се види. На всяка цена отделете един ден да разгледата и крепоста на Шах Джахан, която е до Тадж. Самата крепост е много интересна, а на залез слънце има вълшебна гледка към Тадж Махал. Като съвет мога да ти дам на всяка цена да си вземете репеленти за комари. Сега е сезона на комарите в Индия и по-този повод в Индия имаше съвсем наскоро епидемия от Денги (вирусна треска разпространявана от комари). Особено ако ще ходите с децата. Друго при влизане в Тадж Махал не позволяват да се внасят никакви електронни устройства освен фотоапарати (за камера се плаща отделно).
Вода естествено от водопровода не се употребява за нищо друго освен за къпане.
Просяците са голям проблем и могат да са много настоятелни и дори да изплашат. Затова не се движете сами, а в група от поне 3-4 човека.
Почти всички цени са на договаряне и на чужденци обикновено казват поне 3-4 пъти по-високи отколкото на местните.

Ако имаш някакви въпроси пиши на лични или ми се обади Very Happy

Забравих да допълня да си носите чорапи защото почти навсякъде посетителите се подканват да се събуят и предадат обувките си на гардероб. Обувките обикновенно не изчезват, но за всеки случай,  не носете прекалено скъпи - да не ви е яд ако нещо им се случи Laughing.
« Последна редакция: ср, 01 ное 2006, 18:01 от Didka_M »
Цитирай

по пътеката

благодаря ви на вси4ки, дано да се сбъднат вси4ки хубави пожелания!много е мило да сте ми гости, па макар и виртуални! линда се радва на анимациите на постингите! досега не мога да пиша, тя да пишела,ама  на езика на съгласните и неясните!
елип, линда беше най- залепена за  светлините и свеЩта, палим, духа и пак така!и реши, 4е като домакиня ще режи сладкиша, паднах искала секина(нож)!
ноя, добре  пристигнала и пак на път , евала! Crazy Party
другите как сте?  гледам сте здрави и това е добре! някои и тен правят, ей, любе, мерси, това не е за вярване, 4е е дубай! Whistling
миленке, и моят мъж е луд по бг, само за това мисли и ба4ка като робот4е! като не иска да помагам, на мене ми се работи много, особено с хора! а той направо мрази да  се разправя с  лоши клиенти! викам вземи ме за тях, без надница ще работя! само да съм сред  народа! хаха! Tired
боби, как е малката? дани радвам се, 4е сте минали без проблеми! миме, пак ти отстъпвам късмет4ето за бебе! този малък батко си е готов за  една сестри4ка, иншала за вси4ки бебеправещи!  Hug Peace
Цитирай

София

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ЛИНДА!
Марси, да ти е жива и здрава. Да порасне голяма и да има късмет в живота!
А на теб ти пожелавам да и се радваш още дълги години и да имаш здрави нерви и същото невероятно чувство за хумор!  bouquet

И Илияс е болен и сега, като се върна ще преценя дали утре да го водя на лекар. Не знам какво ще бъде, като тръгне на градина?  newsm78 Ако сега се разболява, когато няма почти никакви близки контакти с деца и за него се грижат индивидуално, то какво ще стане при контакт с 30-тина деца?  Sick Не ми се мисли...
Аз имам проблем с него - не иска да го подстригваме. Нито в къщи, а като го заведем на фризьор опищява света. Не помага нито личния пример, нито залъгалки, нито обещания  Shocked Направо в чудо съм се видяла! Щом се стигна дотам фризьора да предлага на мъжа ми 10лв. да не води малкия при него, защото той, като го види и опищява света, без човека да е веновен за нищо и без да го е докоснал или казал нещо.  Very Happy С други фризьори е същото. Сега е пуснал едни лимби, още малко ще заприлича на момиче...Не дава и да му се мие главата, абе гаврошовец!  Twisted Evil Естествено,  на баща си прилича!  Blush Mr. Green През лятото баща му го подстрига с една машинка на етепи, на етапи, но отзат му отпра една черта, бритона проскубан, чак на него му стана жал да го гледа, но...това е положението.
Утре тук очакваме сняг, а вие си се печете там по монокини..... Cool
Цитирай

Ancona-Italia

Здравейте момичета ! Hug
Ние сме добре децата също !
Честит Рожден Ден на Рая и Линда !
Да растат здрави , послушни и много щастливи !
Аз вече си имам гости от Мароко и ми е по0трудно да ви навестявам !
Вчера ходихме до другата ми зълва и клахме агне за здраве на новодошлата ми зълва та това е новото около нас .
Та и аз ви черпя днес съпруга ми става на 31 години .

Цитирай

DXB

Честит рожден ден на любимия ти, Дани!!
Да ти е жив и здрав и само да те радва  Mr. Green !!!

Дани, това агне... мммммм.... доста вкусно ми се струва....
Обичам такива поводи  Crazy
Цитирай

Ancona-Italia

Да бе и аз пък , и освен да нанижа част от шишчетата дето пекохме на жарава друго не съм правила цял ден бях при мак-от мак .
Цитирай

по пътеката

дани, пак да ти го кажа, 4естит  ти мъж- рожденник! пак така да ти е  добре винаги и по-добре да става! любов и разбирателство! txtloves 1dating nbirthday party023
Цитирай

Ancona-Italia

Мерси момичета !
ИМАМ ВЪПРОС !!!
От къде да си сваля часовете за молене в Италия ???
Не мога да се справя , а търся вече 1 час .
Цитирай

DXB

Дани, душа, пробвай тук:
http://www.asfory.com/muslim_prayer_times/rome_italy.html
http://www.islamicfinder.org/world.php
http://www.islamicfinder.org/cityPrayer.php?country=Italy

Все ще намериш нещо подходящо  Hug bouquet

Това е най-добро: http://www.islamicfinder.org/cityPrayerD.php?country=italy&c … mp;prayerService=
Виждам, че си от Ancona.
Има няколко, виж коя е най-точно за теб.  bouquet Hug
« Последна редакция: ср, 01 ное 2006, 20:23 от Любс »
Цитирай

По света и у нас!

bdbaloni bdbaloni bdbaloni bdbaloni bdbaloni bdbaloni
Честита рожденничка на Марси!
Да е жива и здрава малката Линда да радва мама и тати с чаровната си усмивчица и да е все така послушно дете!
Да и нацелуваш от мен!

bdbaloni bdbaloni bdbaloni bdbaloni bdbaloni bdbaloni
Цитирай

O.A.E./ Пазарджик

Честит Празник на рожденниците!
Много Здраве и Любов!

нямам много време  да пиша, че у нас беше война на световете. цял ден на плаж и после Наталия с малкия дойдоха на гости. искахме да видим дали ще свикне със Зайед та да може да го оставя 2 пъти в седмицата с мен, че горката не може да смогне и няма на кой да го оставя. първо се поскараха за играчките, но после свикнаха и опищаха квартала Laughing. за вечеря им направих нудели с морски дарове и се напредварваха кой ще изяде повече.
така ще си правим детска градина. желаещите да заповядат. 35

иначе плажа беше разкош. ако и Зайед беше поспал да ме остави на спокойствие малко Mr. Green
Люба, аз бях на сянка и съм като домат, не знам вие как сте..... Very Happy
хареса ми, мисля да ходим по-често.  Love

Ноя, лудетино, пак ли ще заминавате Laughing Бутти ми каза да си направите ваксинации преди да тръгнете. и сега , ако не отслабнеш, нещо не е наред. Бути, свекървата, снахите като ходят се прибират с поне 5кг по-слаби.
внимавайте с водата. купувайте си на кашончета.

Сноу, за постригването и ние бяхме така. изпадаше в истерия и не спираше да реве до припадък докато не свърши. резали са му и кожа от вратлето #Cussing out
но неочаквано за нас като се върнахме сега от ваканция не рева и се държа мъжки. явно го е израснал. опитайте и вие Peace
Цитирай

Добро утро от нас,аз съм вече в Саудито и ви пиша от офиса на Джон. bouquetЩе стоим тук до обед,после се отдаваме на почивка,нали е уикенд. Smile

Миленче,ще ти звънна следобед,дано да те намеря. Hug

Миме,за какви ваксинации става дума?Как така ще отслабвам,аз смятах да се потопя в индийската кухня. Laughing

Сноу,и двамата изпадат в истерия като ги подстригваме:Атли в тиха,а Дилън  се дере колкото има сили. Peace

Ели,чакаме снимки. LoveАз като се ограмотя технически в близкото обозримо бъдеще ще се реванширам с цял албум. Hug

Дидка,ще ти звънна тези дни,пиши по-често и тук. Peace
Цитирай

Добро утро и от мен bouquet
Ноиче май ние сме най ранобудните Peace Ти си на топличко блазете  Embarassed а тук като е притъмняло студено на сняг като че ли . newsm78 То си му е време нооооооо.........
Мерси Сара е ОК голям инат е но е здрава най-важното.По късно ще те потърся на ICQ Hug
Миленка аз ти писах в старата тема но може да не си го видяла ако имаж възможност потърси телефона на докторката от Варна. Praynig
Приятен ден на всички и целувки на малките. 35 35 35 35 35 35
Цитирай

UAE

добро утро моми4ета

боби верно е на сняг.такъв студ е вънка,4е не е за жени Mr. Green
телефона ще ти   напиша следобед на ли4ни.да целунеш малката сари4ка Hug

нои4ка нямаш спиране Laughing да поздравиш джон от мен и мубарак пък ние ще се 4уем.и аз  знам 4е е желателно да се бият ваксини за индия.питаи си GP-то,тои би трябвало да знае за коя страна каква вксина.Определено ще те "изпапкат" комарите там Mr. Green

любе ти какво ползваш сега като няма скаип?аз ползвам windows life messenger без проблем има видео,но дано да пуснат скаипа както казваш Laughing какво стана с работата?намери ли нещо или още си в търсене.

миме като ще организираш детска градинка,да ти пратя халид,поне лудницата да е на ниво.няма да се излага ме я Mr. Green  тои е кроти4ък,само дето хапе и крещи като се ядоса Laughing

елип 4акаме снимки Hug

лек и  слън4ев ден  bouquet
Цитирай

Миме, и аз ти пращам и двамата - Рая ще ги учи на песнички  Twisted Evil. Така вече лудницата ще е пълна  Laughing.

Момичета, сложих нови снимки в албумчето ни. Може да ги видите на WWW. Утре ще добавя само снимките от утрешното парти, но сега може да видите тези от Halloween и от партито в училище. /Рая е пеперудката, да не я объркате  35/.
Цитирай

DXB

Milenka, imam go messengera.
6te ti pi6a na li4ni e-maila si, prati mi i ti tvoia.

Niamam KREDOR sega, 6te pi6a po-kasno.

Lek den!!
Цитирай

DXB

Здравейте пак от мен!!

Ели, голяма сладурана е Рая, пу-пу-пу, машааллах!!

Боби, ще ти пратя и аз телефон на доктор във Варна, който е в екип с докторката, за която каза Милена.
Само знам, че в момента са доста заети и приемат за март.
Успех!!  Praynig

Весел уикенд на всички!!
Пращам ви хиляди слънчеви лъчи!!!  nature016 nature016 sun
Цитирай

Ancona-Italia

Добро утро и от мен !
Ние сме добре !
Елип , много ти е хубава малката пеперудка - Рая ! Hug
Аз децата няма да ви ги пращам нали си имам помощ сега та ми е по-леко .
Люба , още един път мерси ! bouquet
И при нас е адски студ , но мисля да се облечем добре и пак да се разходиме .
Вчера водих Самира на въртележките и ме разори .
А когато я водя на фризьор е много добра , даже и като я сушът със сешоара не прави цирка дето ми го спретва на мен у дома след къпане докато я суша .
Лек ден ! bouquet
Ако мога по-късно пак ще ви навестя . Flutter
« Последна редакция: чт, 02 ное 2006, 10:37 от makaui daniela »
Цитирай

O.A.E./ Пазарджик

Добър ден и от мен!
Милена, Елип, пращайте ги. мен деца не ме плашат. Hug така и малкия се отлепя от мен, че не мога до тоалетната да ида.
Елип, малката е много красива пеперуда  bouquet
и явно весело са си изкарали
качила съм 2 кг за 1 седмица #Cussing out #Cussing out попрекалих с плодовете и ядките.
Ноя, не знам какви точно, но винаги преди да ходят Бутти и рода си ги правят. питай. може и в посолството да знаят.

Марси, благодаря за споделения късмет Hugчул те Господ Praynig
Цитирай

София

Здравейте !

Дани, честит ти рожденник на патерица ! Да те слуша и да си се радвате един на друг още дълги години.  Love
Май добре вървят при теб нещата - имаш си помощ. Свиквайте със студа, че като си дойдете тук да сте калени. В момента тук е предзимно време Smile

Ели, ама много хубава рожденничката  Hug А каква е кокетка! Но..вече е заета. Wink Ние нямаме камили.  Sad

Миме, за съжаление Илияс не е израснал страха от фризиране. Ние си правим опити пак и пак, но си реве. А като прочетох, че и Ноя се оплаква от същото и ми олекна. Ще си ходи, като момиче и това е. Нямам нерви да ми крещи и повръща Mr. Green

Нойче, чакаме снимки ! Hug А аз, когато ходих в Йемен също си слагах някакви ваксини , но то беше отдавна и вече забравих какви.Аз тогава питах в ХЕИ. Питайте и вие за Индия. Има против малария, холера май ... newsm78

Лек ден от Снежния полюс  Love
Цитирай

Добър вечер момичета  bouquet
Няма мн. пишещи на втора страница е темата чак се учудих. Embarassed
При нас вали първият сняг сипе се на парцалки красиво но и студено уууууууууу Embarassed
Миленка и Любс благодаря ви за тел. утре ще се обадя дано се уредим за по ранен час  newsm78 но ако няма ще чакаме тя е чакала 8 год. така че.... Embarassed
Миленка как е в Несебър има ли сняг.За италия гледах по новините че е доста студено по студено от БГ. #Cussing outАбе най-добре си е по арабските страни  Hugслънце и палми .Момичета пишете пък и пратете малко топлинка от там виртоално.
Мерси как си как е малката ?
приятна вечер и целувки на бебоците. bouquet bouquet
Цитирай

UAE

боби какъв сняг мила  Shocked  покраи малките не ми ост Shockedава време да гледам новините.  Smile
тук вали дъжд и е студено.няма да се сърдя ако и сняг завали,поне децата да видят снега Hug

елип да ти е жива и здрава малката рая.много е 4аровна.много хубави снимки особено тази с джалабаята(незнам дали така се пише) много ми хареса.големи сладури.а тарек колко е пораснал Hug

сноуфлеик дима изпада в истерия когато и мия косата.4уват ни от съседнат улица Shocked като и попадне вода в о4ите,се залисва и по4ва да реве,а на малкия съм решила да му пусна косата дълга,като баща  си на младини Mr. Green
Цитирай

Боби, честит ви първи сняг  Very Happy. Ех, да можеше да пратите малко и насам, но да сме живи и здрави догодина.
snowflake, Илияс е голям сладур. Не го мъчи с подстригването  Laughing. Сега модата е да са с дълги коси. Верно, Рая е заета, но нали знаеш как са младите сега, нищо не се знае. Може и без камили да се класирате  Twisted Evil.
А за подстригването май повечето деца се страхуват. За първия учебен ден исках да заведа Рая на фризьор и съответно два дена си обяснявахме какво ще правим. До тук добре, но като влезнахме в салона да видите що рев беше. Като каза, че иска само мами в банята /до сега само аз съм я подстригвала в банята  35/ и това е. Дори и аз се подстригах заради нея, но не. Но да са живи и здрави. Като пораснат ще свикнат.
Цитирай

Благодаря ти Елип. LaughingС удоволствие бих ти пратила а ти да ми изпратиш слънце но уви.... newsm78 То поваля малко покри колите толкова май му беше но е доста студено защото е замръзнал. Rolling Eyes
Е зимно време няма начин . LaughingСара не разбра какво вали и защо е бяло малка шматка от август го говори снега и ботушите а сега не можа да се усети .Като понатрупа тогава ще е радоста.
Миленче дано имате късмет и при вас да завали че за твойте ще е много интересно 35 35 Ще разказва Дима в градинката какъв сняг има в Бг. Laughing
Лека нощ вече отиваме да се преспиваме.  Hug
Цитирай

O.A.E./ Пазарджик

Добро утро!
тук се е раздухало и вдига сумати пясък Sick

приятни почивни дни! bouquet

Цитирай

Ancona-Italia

Добро утро ! Flutter
Честит ви първи сняг и от мен !
При нас е бая студено , но сняг няма .
За 4 години само веднъж съм видяла сняг в Анкона .Добре че зълва ми живее в планинска зона та като искам сняг хода при нея .
Приятен уикенд ! bouquet
Цитирай

София

Добро утро!

Почерпка със закуска, защото имам Имен ден със първия сняг!  Laughing

Приятни почивни дни!
Цитирай

Ancona-Italia

Snowflake ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН ! bouquet bouquet bouquet
Пожелавам ти със здраве да си носиш името и още 100 пъти да празнуваш имен ден !
Цитирай

DXB

Добър ден!!

Честит имен ден!!
Много много здраве, щастие, успехи и сбъднати мечти!!!
Весел празник!!!
А кое име има днес имен ден? newsm78
Мерси за закуската.....мммммм.....
Как си хапнах само  chef

Лек ден от мен, момичета!!

Цитирай

Ели, ама много хубава рожденничката  Hug А каква е кокетка! Но..вече е заета. Wink Ние нямаме камили.  Sad

И ние нямаме камили,те са в задния двор на  Ели като чеиз 35 35 35 35,ама като гледам не й се дават много. Twisted Evil
« Последна редакция: пт, 03 ное 2006, 13:28 от Noia »
Цитирай

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН,SNOWFLAKE! Hug Hug Hug

Да си жива и здрава и весело изкарване! bouquet bouquet bouquet
Цитирай

Верно, Рая е заета, но нали знаеш как са младите сега, нищо не се знае. Може и без камили да се класирате  Twisted Evil.

Ние хубаво сме си избрали красива и умна снаха,дето е по-по-най,ама тия изказвания на скъпоценната сватя как да ги тълкуваме?  Thinking Crossing Arms
Цитирай

По света и у нас!

Здравейте и от мен!
Колко много сте писали!
Ноя добре дошла,, надявам се сте си изкарли супер,чакаме снимки!Кажи каде ходихте?Като забележителности!А за шопинга аз ти казах че е супер!
Елип много сладка тази мома!!!НЕ знам дали и 100 камили ще я съблазнят, ама си е красавица!Мнго чаровна, е тя май затова има братче че да я пази!!! Laughing Laughing Laughing
Ох за подстригването и нас сигурно това ни чака но сме все още малки!
Сноу и тук заваля малко снежец днес!
за нас какво да ви кажа, изпихме шишето с антибиотика и му мина УЖ ама от снощи кашля като пушач и повръща от кашлицата!
Ще видим какво ще стане, ама всеки път племенник ами идва със сиропите и на другия ден сами е болен!А ме обвиняват че го обличам леко,, то детето като за северния полус облечено ама те-маика ми и сестра ми леко бил облечен!Аман от съвети!!!
Лек ден ! bouquet
Цитирай

София

Честит имен ден!Весел празник!
snowflake ,благодаря за закуската,тъкмо навреме ми дойде.

момичета, чудех се  newsm78 дали там при вас има арменски общности. Като четах из старите теми стигнах до извода че общо взето страните от приказките са пъстра китка от националности та ми беше интересно дали има и арменци.
sssilvy,Сирия,не е страна на приказките,но има доста арменци.До преди няколко години са имали дори повече привилегии от местните,президента доста ги толерира.Съпругът ми и не само той има много положително мнение за арменците!Едни от най-добрите авто монтьори,скромни,работливи,възпитани такива неща Very Happy
Noia ,приятно изкарване в Индия!Дано се разминете с комарите по-безболезнено Mr. Green
elip ,много е нежна пеперудката Рая LoveЙасин беше впечатлен много от снимката с "носията"не знам как се казва точно BlushИма вкус детето към красиви девойки Very HappyТарек е като бонбон пу-пу.
mln ,живи ли сте?Заваля ли сняг и при вас?В София е адски студ,но ние излязохме с малкия за малко на вън и .......много бързо се прибрахме.
Kremi_m ,разбирам те,така е с роднини,поне при мен.От девет кладенеца вода ще донесат за да ти кажат,че ти си виновна,че детето се е разболяло.Но какво да се прави трябва да ги изслушвам да си дадат съветите,че да правя после каквото аз си знам Mr. Green
Дани,много здраве и семейно щастие на мъж ти!ЧРД на патерици Embarassed

Пак започнах да кърмя за ужас на всичко живо около мен.Не остана никой не потресен,че 11 месечно дете ще му върна кърменето.Да се възмущават не ми пречат!Преди две седмици ходихме на фризьор с Йасин,гък не каза детето,но сега е мъничък за по-нататък не е сигурно,че няма да да имам проблем с подстригването.
Лек ден от нас bouquet

Цитирай

Здравейте и от мен.
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН SNOWFLAKE ДА СИ МНОГО УСМИХНАТА И ЗДРАВА. bouquet bouquet bouquet
Креми не се ядосвай ние майките обираме пешкира и за добро и лошо  newsm78 нормално важно е малкия да се оправя бързо  Hug и може би трябва малко да не го събираш с деца докато не се оправи напълно. Rolling Eyes
Приятен уикенд на всички. Hug
Цитирай

по пътеката

4естит имен ден ,сноу!  newsm51 newsm51
в4ера писах 3 пъти и ми се скапва връзката и нищо не стана, ама да кажа пак на елип, страхотна пеперуда имаш, да ти е жива и здрава! линда се скъса да пита туй кой е и какво е това! много гледа тука  като има снимки, първа залепена и после ме  пуска да си ходя да си шетам, тя  да бъде на  пц!сега си крия като гледам снимки, хехе! ooooh!
тука е студено, много, не малко и сме ве4е навле4ени, линда пита  постоянно да си махнела ли 4орапите и панталона, ужасявам се, на мене са ми ледени ръцете!извадих дебелите одеяла, по4на се  трудния сезон!оххххххх, лято върни се! Hug Praynig
Цитирай

Русе

manel благодаря ти много за инфото  Hug. Аз за Сирия и Ливан предполагах че са доста и явно съм била права. и за емирствата ми беше любопитно но сигурно тук там има по някой друг
Цитирай

DXB

Добър вечер!!

Никой не ми отговори днес какъв имен ден е?  newsm78 Rolling Eyes
Сноу, надявам се, че ти ще пишеш  Shocked

Като чета за тези снегове и студове при вас направо настръхвам.... брррррр.....
Ужас!!!
Ние сме още на климатик - навън е около 35 през деня, а вечер пада до 28.
Обаче и имаме ужасна влага....

Миме, май днес сте на разходки.
Не си писала цял ден...
Чакаме включване!!

Ясмин, ще ходите ли в Сирия?
Какво решихте?

Миленка, как са малките?
Разбрах, че имате сняг.
Изкара ли ги навън да поиграят?

Манел, бяхме навън днес.
Ще се чуем утре.

Лека вечер на всички!!  bouquet Hug
Цитирай

O.A.E./ Пазарджик

Добър вечер!!

Сноу , май само аз разбрах майтапа Mr. Green

има Имен ден защото е    snowflake и е завалял първия сняг hahaha

Марси, все си мислех, че при вас е като тука, а то и вас студ ви тормози Confused как се оправяте така от пустинно горещо и после студ?
аз тукашното слънце си го изпитах върху гърба в буквалния смисъл Crying or Very sad още ме боли и сърби гърба от изгорялото. ще знам вече. Mr. Green

за арменците . тук има от 30-40 години и някои от тях , въпреки че нямат гражданство ги зачитат за местни. могат и земя да притежават.

като ви гледам как си делите камилите, като че ли нас ще питат Laughing
ние както сме "извън правилата" почти всички, кой знае и на нас какви ще ни ги " снесат" hahaha
да са живи и здрави!

лек ден!

Цитирай

Добър вечер!!

Сноу , май само аз разбрах майтапа Mr. Green

има Имен ден защото е    snowflake и е завалял първия сняг hahaha

Ами,и аз така си помислих,но понеже не знам истинското й име,може да е Снежинка,имах такава позната,която черпеше за имен ден на първия паднал сняг. Peace

Рано е обаче да изпадате в зимен сън,събуждайте се ,че темата ще изпадне в забвение. bouquet

Цитирай

Ancona-Italia

Добро утро народе ! bouquet
Аз нещо за чезнах , но съм с оправдание , сега уча арабски а зълва ми  учи италиански .
Иначе сме добре децата също вчера Фатима преследва гълъбите на площада и беше много щастлива .
А сестра и ми обра дребните за въртележки ,как не и се замота главата не знам .
Миме , аз съм много на зад  материала !
Не знам грам английски та е нормално да не разбера уловката ! Wink
Лек ден от мен ! bouquet
Цитирай

по пътеката

привет! при нас мирише на сняг, много странно е! в африка,нали ?но има  сняг и то някой път към ел кеф си е направо доста 30 см , прохода  на планината  лятото е много сложен за  минаване, аз  направо се изправям на  спира4ката  от  страната до  шофьора, завой след завой, остри като в дефиле, но тясно и много дълбоко, някой път трябва да снимам! няма парапети на места и поддава пътя,, представете си зима с поледица!на мене просто не ми е ясно как става да пътуват  лоажите? ами тировете от алжир?ина4е 46 км пък даже спортна кола ги взема за доста  много време!но горе е красиво, аз поне като погледна и наоколо е склонове на планини, поне смених малко море с планина, но ми липсва варна страшно!тука влагата  е не  по-малка и много пронизва костите, направо от 40 градуса спадна на 10!брррр, студено, хора!ако не сложа ръкавици днес  докато 4атя, пък на! не се смейте! ooooh! Whistling Crossing Arms
Цитирай

у нас

Здравейте момичета Hug
Честит рожден ден на патерица на сладката Линда.Голяяяяяма да порасне и много късмет в живота и желая

Честит имен ден на Snowflakе,бъди много здрава,усмихната и щастлива

Еlip,малката Рая е много,много сладка,жалко че нямам син и аз бих се наредила на опашката 35,но пък зет можеш да ми пратиш,пу пу пу голям сладур и той Love.Да са ти живи и здрави и двамата.

Хайде и при нас заваля първия сняг.Някоя от вас,не иска ли да ме приюти на по-топло за през зимата бе момичета.Плащам си разходите,само ме вземете,че ставам неадекватна,когато ми е студено,мозъка ми замръзва направо.
Цитирай

O.A.E./ Пазарджик

апартамента ми няма да ни събере Embarassed Sad иначе идвай, добре дошла!
Цитирай

Здравейте момичета. Hug
Ама вярно май сме го обърнали на зимен сън Embarassed няма пишещи.Трябва да се климатизираме няма начин :mrgreen
МЕРСИ какъв студ при вас  newsm78 аз мислех че се позахлажда но чак студ ooooh!Значи там е по лошо от голяма жега на студ трябва мн. да се пазите при такива разлики в температурите.
Ние като бяхме в Сирия януари имаше дъжд хладно беше но студено неееее LaughingНо това беше в Дамаск а казват че и там имало места със сняг през зимата чудна работа Embarassed
Ние плануваме пътува за нова година точно да избягаме от големия студ но ще видим . newsm78
Хайде чао за сега и пишете. 35 35 35
Цитирай

UAE

Мами в Бг гледаите БТВ дават море от любов в дубаи
после ще разказвам Laughing
Цитирай

Мln-с нетърпение 4акаме да разкажеш с подробности за ,,Море от лиубов,,!!!Това е лиубимото предаване на баба ми!Сигурно ще се развълнува,горката-като види Дубай!!!
Цитирай

някъде там..

Толкова мъчно ми стана като го гледах.. Crying or Very sad Много исках да изненадам мъжа си и два пъти пробвах да им пиша, но нещо със сайта им не беше наред и така пропуснах златна възможност да му направя една прекрасна изненада и да го зарадвам много. Той така добре се грижи за нас и ми се искаше да му напомня колко много го обичам. Исках и да му върна жеста, защото за 26-я ми рожден ден ми беше направил surprise party в испанския ресторант Seville в   Wafi. Аз му се бях разсърдила,че ми рови в телефона, а той милия ми вадел номерата на приятелките за да ги кани. Беше събрал 20- ина приятели - мои и негови , а на мен ми беше казал, че ще отпразнуваме в интимна атмосфера  Very Happy
Ох , домъчня ми за него
Цитирай

UAE

Да ви разкажа за "море от любов"
първата двоика е греманец и българка,която познавм(колко е малъкак света Very Happy) които и предлага брак.тя е разведена,а тои вдовец.и двамата са в дубаи,запознали са се в интернет и т.н.ред сълзи и сополи Sad

другите са 2 приятелки,едната в дубаи,а другата в софия.тази в дубаи е омъжена за сириец,но в последствие се оказало,4е тя не му е първа жена.следват проблеми и развод .има много сладко детенце.приятелката и от софия я изненадва Very Happy  беше много мило и мъ4но едновременно Sad

не съм фенка на това предаване,но приятелките ми се обадиха да го гледам.

веси,нищо мила и без море от любов можеш да покажеш на любимия колко го оби4аш Hugсигурно ви е много трудно,4е сте разделени,но нали тои ще доиде декември,а и ти ще се прибереш в дубаи

аз съм полузмръзнала.седя си само у дома,климатика е до дупка.илизам само до магазина.събрахме се с приятели в един ресторант да се по4ерпим,но ми се обадиха на пожар,4е халид пла4ел.прибирам се аз и какво да видя.станало мом4ето и танцува пред Тв-то Shocked и намерение няма да спи Crying or Very sad а маика му за дискотека се гласеше Shocked  ами така е като цял ден са в къщи и няма къде д изразходват"излишната енергия"

марси ти ме уби.а с какво се отоплявате зимата там?
боби хубаво,4е ще ходите в сирия.дано поне времето е по топло там,4е кои знае какво зима ще е тази Crazy

нои4ка къде си мила?губиш ми се от погледа тия дни newsm78

лекка ве4ер на вси4ки bouquet

Цитирай

у нас

Не можах да го гледам това Море от любав днес ConfusedСега ако някой знае и кога го повтарят.........че ми стана интересно Embarassed
Цитирай

O.A.E./ Пазарджик

Не можах да го гледам това Море от любав днес ConfusedСега ако някой знае и кога го повтарят.........че ми стана интересно Embarassed

http://www.neterra.tv/bg/  Hug
тук има всички предавания. вчерашното не знам кога ще го пуснат. и предишното е за Дубай. снощи го гледах.
възхити ме най-много каква силна връзка и страхотни отношения имат дъщери с майките си.
но наистина много "ревливо". поне аз си поревах Mr. Green

Добро утро! И лек ден от мен за сега!
 аз чакам малкия да се събуди и да ми доведат другото палавниче. да видим дали ще иска да стои у нас Praynig
Цитирай

По света и у нас!

Добро утро и от мен!
И аз се просълзих и на двете историики!
Черпя ви едно кафенце за събуждане!
Цитирай

UAE

добро утро и от мен

креми мерси за кафенцето.ве4е второ пия и пак немога д се събудя.халид ме побърка снощи.ставахме да си играем в 1.30 после към 5.00.после дима се напикала в леглото,4е сменях 4аршафи Twisted Evil
времето е много студено има слънце,но неможе да се стопли
сигурно в 4етвъртък пътуваме към леля и в петък летим живот и здраве.
само да пристигнем и сме на плаж Laughing

лек и топъл(за някои прохладен) ден Hug
Цитирай

Ancona-Italia

Добро утро и от мен !
При нас нищо ново за сега освен , че тази година мъж ми ще бъде в платен отпуск , а не неплатен както е бил до сега .
Децата са добре , но и при нас е студено и на вън се излиза за по 1 час .
Зълва ми напредва бързо с езика , но и аз по научих някоя и друга нови думи и фрази .
Креми , и аз мерси  Flutter за кафето добре ще ми дойде след капучиното нищо че беше с двойно кафе в него .
Лек ден ! bouquet
П.П.
Миленка , лек път !
Цитирай

И ние нямаме камили,те са в задния двор на  Ели като чеиз 35 35 35 35,ама като гледам не й се дават много. Twisted Evil

Ха-ха, уби ме. Ами така е като обикаляте по света и не се сещате да дойдете да си ги вземете  35. Но успокой зетя, аз се грижа добре за тях.
"Море от любов" не съм гледала от много време, но преди не ми харесваше много. Дано сега е станало по-интересно след като са излезли от България. А Нетера не мога да гледам от тук. Не знам връзката ли ми е лоша, какво ли, но чакам по сто часа да ми зареди и нищо.

възхити ме най-много каква силна връзка и страхотни отношения имат дъщери с майките си.

Ей това най-много искам някой да ми обясни как се получава. Тези дни направо съм луднала по тези партита, а на всичкото отгоре и Рая ми съсипа животеца. Толкова да се е изкалпазанила. Вече почти всеки ден сме наказани  Thinking. А аз се надявах, че като започне училище ще улегне малко. Верно че тя скоро започна, но не виждам никакъв знак за промяна. От няколко дни е започнала така нагло да отговаря, че вчера не издържах вече и й скрих всичките играчки и докато не започне да се държи по-добре, няма да ги види. Наречете ме жестока, но не ми идва друго на ум. Вие какво мислите по въпроса? Давайте съвети, че нервичките ми се изчерпват вече  Crying or Very sad.
Цитирай

DXB

Жалко, че няма да мога да пийна кафенце с вас.
Все пак, мерси, Креми!!
Постя днес- имам 7 дни.

Гледах "Море от любов".
Миленка, тази не е ли Ели козмети4ката, работеше в салон преди това.
Познавам я задочно само от нейна приятелка.

Много много слънце ви пращам!!
Цитирай

у нас

Мими,благодаря ти много.Гледах го Peace и си поплаках Crying or Very sad. а музиката в началото как ми хареса,сега ако ми кажеш и кой пее,за да си я дръпна от Мазиканата...........направо ще те разцелувам виртуално Mr. Green
Преди време Любс беше пуснала едно клипче за Burj Dubai и там музиката е трепач,ако някой има идея как мога да си я сваля на CD,нека свирка,че не съм много добра с компютрите  Embarassed
Приятен ден момичета. Hug
Цитирай

Ей това най-много искам някой да ми обясни как се получава. Тези дни направо съм луднала по тези партита, а на всичкото отгоре и Рая ми съсипа животеца. Толкова да се е изкалпазанила. Вече почти всеки ден сме наказани  Thinking. А аз се надявах, че като започне училище ще улегне малко. Верно че тя скоро започна, но не виждам никакъв знак за промяна. От няколко дни е започнала така нагло да отговаря, че вчера не издържах вече и й скрих всичките играчки и докато не започне да се държи по-добре, няма да ги види. Наречете ме жестока, но не ми идва друго на ум. Вие какво мислите по въпроса? Давайте съвети, че нервичките ми се изчерпват вече  Crying or Very sad.

Ти почакай да видиш какво ще стане в пубертета Mr. Green,добричкото ми и сладко момиченце ми къса нервите по 24 часа.Миналата година,когато беше на 11 беше критична,сега вече е по "улегнала".Иначе и аз имам много силна връзка с мама,винаги сме били големи приятелки и естествено ми се иска и да бъде така с дъщеря ми,но времето ще покаже.
Отивам да я взема от училище и после ще зубкам по арабски,омръзна ми да уча цял живот,искам почивка. Embarassed
Цитирай

O.A.E./ Пазарджик

Лорекса, не знам коя е музиката Embarassed сори
елип, не си жестока, почнат ли да разбират, наказанията са единствения начин да ги накараме да разберат, че е  на наща, не на тяхната.
лошо при мен е , че още не разбира. и само с отвличане на вниманието в друга посока се справям.
ще се оправи малката Рая. bouquet майките трябва май да се по-твърди. Зайед го е страх от баща му много. мен се опитва да ме работи Mr. Green

бандитите спят! караха се и реваха за една кола дето Наталия донесе уж за добро. голяма грешка Mr. Green след 1 час истерии успях да я скрия и да им отвлеча вниманието #Crazy
Никита реве, моя му се хили.. 35
но им е за първи път , особено на Зайед. никога не е бил с някой толкова дълго и на собствената му територия. ще свикнат.

Люба, списанията съм ги приготвила. сигурно са 30 кила и искат мъжка ръка. обади се като може да ги вземе мъжа ти.
и аз имам 9 дни и трябва да почна да постя.

Ноя, като му се ядосам на малкия, все си викам, че аз съм била и по-зле от него.  Twisted Evil
какво да ги правим, всяко с характер.
Цитирай

O.A.E./ Пазарджик

Наистина е много малък света 35 35 35
втората история  е за Стела Перничева от Пазарджик. тя ми помогна да дойда в Дубай, баща й ми беше работодател. в една махала сме.
но малко послъгаха за историята й. тя е в Дубай още преди 2000 година, не след като се е развела с мъжа си.  първата коледа я карахме заедно.2000година.
не знаех,  че мъжа й е имал и друга жена Shocked
Цитирай

у нас

Абе Миме,защо съм останала със спомен,че твоя красавец Зайед е роден на 31,а не на 13 Декември newsm78.Сигурно греша нещо,но то нали като се видяхме бях пресно родила,та мозъка ми още е бил бременен и ми е простено 35
Цитирай

O.A.E./ Пазарджик

Абе Миме,защо съм останала със спомен,че твоя красавец Зайед е роден на 31,а не на 13 Декември newsm78.Сигурно греша нещо,но то нали като се видяхме бях пресно родила,та мозъка ми още е бил бременен и ми е простено 35

на 31-и е я, баща му е на 13-ти Banghead
една от песните дето питаше я разпознах. ще питам Бутти за името на певеца и ще ти кажа.
Цитирай

O.A.E./ Пазарджик

http://www.aramusic.com/htmls/emi909.htm 

Amareen е името на песента
Цитирай

у нас

Тази я знам и певеца го знам--Амр Диаб --ей го на-
Цитирай

UAE

елип и аз така процедирам.прибирам вси4ки игра4ки и спирам тв-то.да видиш как идва да ми се умилква после,но сега се е нау4ила,като и се скарам да ми вика" шшшт мамо,дима шатра,мама лоша" Shocked Shocked или ми вика"мамо не кара дима,дима много би4а мама" е как да и се сърдиш след такава реплика Love

аз пона4ало не харесваам "море от любов".много ми е лигаво,а и имам 4уството,4е вси4ко е нагласено newsm78

ние се върнахме от кафе,но малкия се сдоби с огромна цицина на главата.дима засили люлката и тои мина то4но в този момент.как плака милия,а каката доста се изплаши Crying or Very sad ина4е по4наха да си играят заедно,но винаги тряба да има някои които да ги наблюдава Smile
Цитирай

Благодаря ви момичета за моралната подкрепа. Като ви се оплаках сутринта много ми олекна, а като се прибра Рая от училище та чак до сега е като малко ангелче. Но аз проведох един дълъг разговор с нея, за да й обясня защо няма да си играе с играчките. До кога ще помни не знам, но я накарах да ми повтори какво съм казала и общо взето беше разбрала.

елип и аз така процедирам.прибирам вси4ки игра4ки и спирам тв-то.да видиш как идва да ми се умилква после,но сега се е нау4ила,като и се скарам да ми вика" шшшт мамо,дима шатра,мама лоша" Shocked Shocked или ми вика"мамо не кара дима,дима много би4а мама" е как да и се сърдиш след такава реплика Love
И аз съм същата, мила, но нашето вече не се издържа. Знаеш ли каква хитруша е станала. Дима е още мъничка, но с Рая трябва вече сериозно да се занимая /да не вземе зетя да си промени мнението  Twisted Evil/.

елип, не си жестока, почнат ли да разбират, наказанията са единствения начин да ги накараме да разберат, че е  на наща, не на тяхната.
лошо при мен е , че още не разбира. и само с отвличане на вниманието в друга посока се справям.
ще се оправи малката Рая. bouquet майките трябва май да се по-твърди. Зайед го е страх от баща му много. мен се опитва да ме работи Mr. Green

И аз вече съм на това мнение, Миме. Искаше ми се да съм от добрите мами, които не викат и не наказват, за да сме приятелки с дъщеря ми, но първо трябва да се научи на дисциплина. А Ноичка, изобщо не ми се мисли за пубертета  ooooh!. Сега както се шегуваме с нашия тати, че това не са нашите деца и че ще ги продадеме  35, тогава не знам какво ли ще говорим.
Цитирай

DXB

Стискайте палци утре за мен!!  Praynig
Имам интервю за работа в Emirates Office Tower в 12.30 тукашно време  bowuu
Цитирай

Стискайте палци утре за мен!!  Praynig
Имам интервю за работа в Emirates Office Tower в 12.30 тукашно време  bowuu

Стиснала съм си палците и на ръцете и на краката! Very Happy Успех! Love
Цитирай

Добър вечер момичета. bouquet
Днес моя комп.нещо отказа какво му стана не разбрах  newsm78 ни говор ни картина та Усама като си дойде и като му наби един юмрюк  #Crazyи тръгна Embarassed типично по БГ  ще трябва нов вече няма начин Peace
ЕЛИП добре е хубавото аз също не обичам да се карам пак за пляскане и дума да не става  Mr. Green но децата понякога прекаляват с добротата и се качват на главите  #Cussing outнаказанието с любимите занимания и според мен е най-доброто . Rolling Eyes Усещат липсата и строгоста което ги кара да се замислят следващия път  Thinking
ЛЮБС успех утре на интервюто. Peace
МИЛЕНКА значи със сигурност ще пътувате тази седмица   Rolling EyesОтивай на топло и се потопи и заради нас . Blush
МЕРСИ как си нещо се разминава ме на последък. :roll
ЛОРЕКСА ти не си ли разбрала как ще пътуват нашите мъже след 01,01,2007 из ЕС. newsm78
Хайде приятна вечер дано утре компа работи ако не ще яде пак бой. 35 35 35 35 35
Цитирай

DXB

Ясминка, мила, нали се рабрахме да пишеш по-често!?!
Къде се губиш?
Днес праща ли е-мейли до НЗОК?

Благодаря ви за палците момичета- Боби, Ясмин!!
Миле, и на теб мерси и тук!!
Цитирай

По света и у нас!

Здравеите и от нас!
Любс ще стискаме палци ои още как даже ща стисна ина самито палците за теб! Laughing
ех къде изчезна хубавото време а с него и моето послущно момче!Май че му излизат 2 зъбчета горе, ама не централните ами следващите много страноо, имам чустро че утре вече ще боцката, ама така се дере и реве и кашля,и хленца, за 11  мин не ме изпуска от поглед не иска и сам да си играе, направо днес ми взе тока, гърба ме боли цял ден д се разнасяме и люшкаме, давам му панадол заспива като си пореве за около 20 мин, спи 20 мин и пак крив че не се е наспал, направо ми разказа играта, заспа в 6 и ще спи сега до 8, направо ми скри граматиката това пумпалче!
Вие как сте?
Марси каде се изгуби мила, как са студовете там?
Миленче лек път!
лек ден на всички!
Цитирай

O.A.E./ Пазарджик

Люба, успех!  Praynig
Цитирай

у нас

Любс,стискам здраво Peace,успех ти желая и дано всичко мине както трябва Praynig
bobi_76 ,не съм се интересувала,а и кой ще ти каже сега със сигурност,но според мен няма да имат право да пътуват свободно,докато не получат поданство Naughty.С тази лична карта какво могат да докажат в чужбина newsm78 тя си е документ тук в страната,а навън................е едно нищо.Моя сега подготвя документити и Декември има право да кандидатства вече за поданство.Лелеееее,ако личната му карта можеше да се ползва като дебитна,щяхме още един апартамент да си купим с нея.Що такси и данъци са платени докато получи постоянно пребиваване ooooh!То не бяха осигуровки на 10 работника,то не бяха такси за удължаване,то чудо,чудо #Crazy
Цитирай

DXB

Миме, ходи ли ти се утре в Jumeira Park на плаж?
Утре е ladies day.
Така и така ще ходя до Shaikh Zaid Road на път ни е.
Цитирай

Ancona-Italia

Любс стискам ти палци и аз , желая ти успех !
Цитирай

по пътеката

привет, днес е страхотен ден ... и мина в 4истене, да му се не види, от сутринта се 4ука, 7 4аса ни дигнаха като под тревога, викам си президента  са го свалили ли какво , а то  свекището решила да ни къса нервите, 4е поправя пло4ата на салона, те4ало й бре! та цял ден , линда при майсторите, напред-назад, 6 пъти мия пода  и не го виждам както ми се иска,ей пълен работен ден!ей, сега стойте и гледайте, линда е взела един детски 4ук и ще свали  боята от стените, ако не и стените, 4ука  като майсторите! продължение на сериал - нощна смяна! добре, 4е  предвидливо баща й се изнесе по работа за малко, хахаха!ина4е  прекрасно време за  мърдане ,а ма  не стана , жалко, а в4ера се намръзнахме с линда  насам-натам, нали беше задушница да подадем!
лек път  на миленка!  Praynig Peace
боби, да бе не се  хващаме на 4ата! креми, как сте вие, оправихте ли се? ина4е съм тука, но ве4ер татко ни окупира компа и няма пускане!
линда и тя ми е кокуренция, та 4акам като прани гащи ред! Tired
елип, ако мислиш, 4е линда не си прави според нейната идея, ами ела ни на гости и виж, но аз като кажа нещо и не стане първо обяснявам, после се сърдя и пренебрегвам и накрая се карам здраво с разтрисане и о4и в о4и! и ако се наложи я оставям да реве, аз там съм с  биволски нерви нали съм телец! Crossing Arms
любе, и от мен късмет! Peace
Цитирай

DXB

Благодаря ви, момичета!!
Цитирай

Любе, и аз ще стискам, а имаш и още два чифта и от децата  Very Happy. Дано успееш.

Днес моя комп.нещо отказа какво му стана не разбрах  newsm78 ни говор ни картина та Усама като си дойде и като му наби един юмрюк  #Crazyи тръгна Embarassed типично по БГ  ще трябва нов вече няма начин Peace

Боби, то и твоя младеж добре ни е схванал БГ тертипа  35. Ти ли си му казала как процедираме или от опит се е научил?

Марси, и аз се опитвам така да процедирам, мила, но като съм спокойна. Лошото е, че от това недоспиване много рядко се случва вече да си сдържам нервичките. Но няма страшно, така ще е докато бебо не започне да спинка през ноща /дано да е скоро  Twisted Evil/.
Цитирай

Ясминка, мила, нали се рабрахме да пишеш по-често!?!
Къде се губиш?
Днес праща ли е-мейли до НЗОК?

Пращах, пращах LaughingЧе и буркани носих- цели 4 броя. Хубаво беше- доста хора се събраха.И журналисти имаше много- сега прехвърлям каналите.
Цитирай

някъде там..

любе. успех на интервюто!! ще чакаме добри новини!!
Лека вечер на всички!
Цитирай

ЛОРЕКСА казаха  бе мила аз не че толкова има за какво но ми е чудно newsm78 ако се пътува без проблем за какво им е това поданство. ooooh!А вие много сте платили за ЛК въз основа на фирма ли го е получил. Rolling EyesЗащшото ние нищо не плащахме но е заради брак при нас. Blush
ЕЛИП престоя в БГ учи на всичко мила  Laughing особенно българските тертипи няма как. 35 Той казва Вие българите сте родени преди дявола  Laughing такива щуротии правите че и дявола не може да ги измисли. Rolling Eyes
МЕРСИ твоята госпожица ще покажи на свекито как се прави ремонт рано сутрин  Laughing ще си го върне детето от твое име трай си и гледай сеир. Laughing Laughing
Ясмин ти като си била в Сирия ползвашели нет там. newsm78Казаха че било с карти като ваучери ако знаеш кажи как стоят нещата. Confused
Ние като сме ходили все за набързо не е оставало ред да се интересувам  Sad пък и нали съм зле с арабския Embarassed сега заради това ще пътувам само с детето та да го панауча малко . Naughty
Приятна вечер и целувки на децата. Hug
Цитирай

София

Добър вечер!
Любс,успех на интервюто Praynig!!!
Ох,много нервен ден ми беше.Боби и моя комп от вчера не работи, Йасин счупил мишката,а аз реших,че нещо е натиснал и го е блокирал.Какво ли не ръчках  ooooh!сега сигурно ще трябва да го преинсталирам,че нещо ми прави проблеми.Преди малко мъж ми донесе нова мишка,но аз го прецаках от ръчкане,така е като нямам търпение ровя където не ми е работа.
Мъж ми се готви към 25.12. да ходим към Сирия,но още не е съвсем сигурно,че с неговата работа не се знае Confused
elip,аз съм от лошите майки от сега го възпитавам Mr. Green.Редовно повишавам тон и страшно викам "НЕ"и ме разбира,не повтаря,но докога ли newsm78докато не порасне още малко 35.

Лека от мен,ще ходя да се успокоявам hahaha
Цитирай

O.A.E./ Пазарджик

Утре е ladies day.

Любе, много благодаря за предложението , но още ми е много червен гърба Crying or Very sad не ми се ходи с фанелка, а и виж все по сянките стоя, мажа се с детски лосион  и пак изгарям #Crazy
по-късно тая седмица ще идем на лейдис клуба пак bouquet
мини да вземеш списанията, Mr. Green
« Последна редакция: нд, 05 ное 2006, 23:31 от mariabutti »
Цитирай

[ЛЮБЕ,УСПЕХ И ОТ МЕН,ДА ПРЕБОРИШ КОНКУРЕНЦИЯТА!/color] bouquet
Цитирай

Утре е ladies day.

На мен ми се ходи  Laughing  Laughing  Laughing
Цитирай

DXB

Добро утро!!

Ели, хайде приготвяйте се, ще мина да ви взема след 20 мин.  Laughing Laughing Laughing

Миме, ок за ЛС.
Днес като се върна от интервюто, ще ти се обадя  Cool

Да закусим заедно!!
Цитирай

ЛЮБС благодаря за закуската. bouquetНие със Сара закусвахме макарони но това изглежда доста предизвикателно #Crazy
При нас днес е на дъжд по топло но мокро. Rolling EyesЩе излезем сега да си вземем дневната дажба въздух и по късно ще пиша пак. Laughing
Приятен ден. 35
Цитирай

Варна, а по празниците в Ямбол

Извинявам се, че нахлувам така в темичката, но се чудех защо никоя от вас не пише в старата и къде сте се изпокрили,а то имало нова тема........ ама кой да Я ВИДИ!!!! smile3507
Разписвам се,за да ви следя защото сте мили и гостоприемни и вече познавама семействата и живота на доста от вас, не знам дали ще се  престраша да пиша, но поне ще ви следя!!!! bouquet
Приятен ден ви желая и поздрави от МНГООООО дъждовна Варна!!! Love
Цитирай

DXB

Кате, аз съм дала линк към новата тема там  Hug
Пиши по-често тук, за да научавам новините от родната Варна от първоизточник  bouquet

Аз се върнах току-що от интервюто.
Ще ми се обадят до края на седмицата за отговор.
Имаше доста кандидатки - филипинки и индийки,
аз обаче бях единствената "бяла", надявам се това да ме избута едно рамо напред.  Praynig
Така че, задръжте палците стиснати  Laughing Laughing

Лек ден на всички и да нацелувате малките!!  Love Hug bouquet
Цитирай

Кате, аз съм дала линк към новата тема там  Hug
Пиши по-често тук, за да научавам новините от родната Варна от първоизточник  bouquet

..............
Ти верно си дала ама кой да види  newsm09 newsm08
Цитирай

DXB

http://www.tiggysribticklers.com/tig1611.htm

Цитирай

Любс,продължаваме да стискаме. fingerscrossedВ какво се състоеше интервюто,кажи повече подробности,интересно ми е. bouquet

Пътуването за Индия се отлага за две седмици,защото няма места в хотелите,тъкмо още време да се почудя дали да слагам ваксинации.Днес загубих последния ключ от апартамента и нямам представа как стана.Много съм разсеяна и забравям,вчера пазарувах с Дилън и оставих чантата си върху гюрука на колата докато го оправя.След това си потеглих като пич,изведнъж гледам някакъв мъж скача отвън и ми прави знаци,не му обърнах внимание,той обаче тича след колата,да ми каже за чантата,че я возя отгоре. EmbarassedНищо чудно такава да е била съдбата и на ключа,добре,че в охраната има резервен,заедно с него ми замина и магнитната карта за гаража. EmbarassedСега следва операция здраво изваждане. Rolling Eyes
Цитирай

Така че, задръжте палците стиснати  Laughing Laughing

Любе, обещавам, ще ги пускам само като мия дупата на бебо  Twisted Evil  35. През другото време ще са стиснати.

Аз да ви се похваля. Току що се връщам от първата си родителска среща  Crazy. /Толкова възрастна се чувствам вече  hahaha/ Учителката много ми се похвали от Рая. Много е научила и се старае много, но само от време на време се разконцентрирва и е като отнесена. Сега трябва да работим върху концентрацията. По езика била много добре. Това е по английски. По арабски е друг въпрос. Не го знаем, но госпожата каза, че се оправяла /само не знам как  Twisted Evil/. Госпожата е много сладка и обеща да й помага. Дано нямаме проблеми, че после ще трябва да учи мама  Laughing.

Много съм разсеяна и забравям,вчера пазарувах с Дилън и оставих чантата си върху гюрука на колата докато го оправя.След това си потеглих като пич,изведнъж гледам някакъв мъж скача отвън и ми прави знаци,не му обърнах внимание,той обаче тича след колата,да ми каже за чантата,че я возя отгоре. EmbarassedНищо чудно такава да е била съдбата и на ключа,добре,че в охраната има резервен,заедно с него ми замина и магнитната карта за гаража. EmbarassedСега следва операция здраво изваждане. Rolling Eyes

Ами миличка, влюбена си май, не се оправдавай  35  35  35. Случва се, не се притеснявай.
Цитирай

DXB

Ами, Ноичка, първо ме накараха да напиша писмо, с което представям нашата фирма, на нов клиент.... относно бизнеса и т.н. и да го изпратя по Outlook-a.comp03
После да отговоря на едно обаждане, да приема мessage с име и телефон за обратна връзка...
и общо взето това беше....15-тина минутки... ама какви минутки....   Shocked smile3556
Смятам, че се представих добре  Praynig   newsm17
То ще си покаже до края на седмицата newsm78

Браво на Рая!!
Аз си знаех, че е умно дете!!
Арабският ще го научи, къде ще иде  bowuu
Цитирай

София

Благодаря ви сладурки за пожеланията за именния ден  Hug  Hug
Тя Мимето ме разкри, действително черпех за първия сняг и ника!
Да сте живи и здрави всички  bouquet ! А също и малките сладурковци до вас .Много ми е добре сред вас  Love

Любс, благодаря за закуската. Аз я изядох за обяд, но е много вкусна!
Присъединявам се към стискането на палци - 2 броя -моите и на Илияс.

Ели, знам си аз, че Рая, освен хубава е и умна  Very Happy. Не напразно се борим вече тук за ръката и.  Laughing А относно характера  newsm78 и Илияс е много упорит и своенравен, но пък мен ме успокояват близките, че това било добро.Било хубаво, че не е безволев, а си отстоява нещата... #Crazy Е, дано само не си ги отстоява само на наш гръб. А иначе е и много любвеобвилен. Като му се сърдя ме гледа с наклонена главичка и пита: "Нали не си сърдита вече? Ще се усмихнеш ли? " и се усмихва. Просто и аз понякога си мисля, къде е златната среда, между глезене и строгост  Crazy Опитвам се да чета и книги и т.н.

Боби, аз мисля, че след приемането ни в ЕС мъжете ни, както и ние самите ще можем да пътуваме с лични карти в ЕС. Но...сега, нали въвеждат някакви предпазни клаузи за нас и румънците. Та не знам точно какви ще бъдат. newsm78 А с международен паспорт ще се ходи в страните от Шенген, в САЩ и т.н. На мъжа ми също му съдраха кожата за картата за постоянно пребиваване т.е платихме скъпо и прескъпо, както каза Лорекса. А той я получи, затова, че е женен за мен. #2gunfire

Приятен ден момичета и весела седмица! И да оздравяват болните дечица!
Цитирай

Здравейте момичета! bouquet
Тъкмо изчетох темичката.Гледам все хубави поводи за празнуване съм изтървала. WinkЕдно голямо честито на всички именници и рожденници. Hug
На мен днес ми е първи ден на работа.Миналата седмица нещо издадох фронта и ходих на доктор.Оказа се че съм грипава и имам нужда от домашно лечение.Сега вече съм добре и съм на линия.
Днес идвам сутринта на работа и ново двайсет.Включили ме в курс за начинаещи по ексел. SickЯвно това че съм завъшила информатика не е важно.Вече направо на подбив ме взимат ама нищо то Господ си знае работата.И така цяла седмица ще ходя да си губя времето по три часа в едно училище.Е оплаках се и на ВАС Wink
Любе,стискам палци да получиш желаната работа и резултата да е положителен. Hug
Елип,големи сладурковци са ти дечковците.Нека да са ти здравички и повече да слушат мама Hug
Пожелавам ви спорна седмица и без болежки bouquet
Цитирай
Извинявайте ако не е по темата но след 3 дни ще ходя по работа до Саудиска Арабия...някой може ли да ми каже какжо е положението там, че аз съм с руса коса, руса брада ставам за американец. Притеснявам се да не вземат да ме гръмнат.
Цитирай

Ancona-Italia

Алекс , ми то и араби има с руси коси и сини очи !!!
Цитирай
Да де но те повечето араби и арабски говорят и могат да поздравят и т.н. На мен ми е за първи път в изцяло мюсюлманка държава. Пък положенито по-принцип си е доста тежко. Та затова питам. До тук разбрах че е добре да сам брадясал - колкото повече толкова по-добре...алкохола - забрави, заглеждането по жени също..Smile ако говоря на френски по-добре от английски. Да не излизам от хотела...да ползувам само проверени таксита.
Нещо друго да се сещате?
Цитирай

по пътеката

споко, алекс! хей, това беше  виц, нали!? слагаш костюм, абе сложи една абая, забраждаш се и хи4 няма да те забележат, пълна дегизировка! после стигаш до работата,  махаш вси4ко и си нов алекс! те саудититата, ако не са виждали рус брадат, 4е да се  изумят, ама  ти предлагам говори на бг , така поне няма да те гръмнат като американец, по погрешка де!пробвай да нау4иш някоя дума за поздрав! може да помогне!ами не се 4ува в арабския свят да има  неуредици с 4ужденци засега в саудито, ама питай пак!френският е идея, но бг си е  просто гениална!
Цитирай

Брей,кой те е наплашил така бе,Алекс!Даже ми стана смешно...
Най-добрата ми приятелка е женена за саудитец-супер готин 4овек е,пове4ето приятели на мъжа ми същто са  от Сауди и са как да кажа-благородни хора...Пожелавам ти да несрещнеш то4но някой екстремист който да вземе да те гръмне,защтото си рус Laughing
Аз в Дубай си изпатих от русата коса и се боядисах в 4ерно-опитай!В по-големите градове няма страшно,но Елип да каже!

Моми4ета-утре стават 2 седмици,откакто се роди моята пухкавелка-Сара-все едно цял живот сме били заедно,така се 4увствам.4ак сега разбрах щастието да си имаш беб4е-май с първото бях прекалено заета,за да му се радвам.
На вси4ки мами с едно-пожелавам второ,а с 2-3-то и т.н. Love
Цитирай
Де да беше виц Smile Британците около мен са се впрегнали че за послед ните 5 месеца имало нападения срешу западняци в Риад 12 загинали. Аз понаучих За "Сейлам алейкум" и "Киф шабеб"...и сам си взел една дълга риза...пък каквото сабя покаже.
Цитирай
Много благодаря за отговорите. Аз си знам че не е за паника положението, но си е друго да попита човек.
Цитирай

O.A.E./ Пазарджик

Алекс, тя и Ноя ходи всяка седмица. мъжа й работи там и не знам да е имал проблеми, че говори английски. не се притеснявай, не е толкова страшно, но трябва да се съобразяваш с порядките там. вземи си тънка риза с дълъг ръкав и дълги панталони. качвай се на добре изглеждащи таксита. и като видиш черно си обръщай погледа на другата страна Laughing това не е виц Peace

Елип, умни са ни децата. само търпение трябва.

Ноя, жалко, че ще се отложи, но може да е добре. така ще се подготвиш по-добре. иначе за ключа, световна шеметко, въобще не се учудвам Laughing Laughing

Любс, ще стискаме палци Praynig дано утре да не е много топло, да не изгоря пак Wink

Лилия, наисина си е друго , когато можеш да се наслаждаваш със спокойствие на детето .
айде, кога ще почнете да излизате да се видим на по едно кафе Smile

Сноу, и мен ме гонят такива мисли в последно време. къде е границата?  newsm78 
всичко май си е до индивидуален подход и до разбирания на родителите.
 аз съм доволна, че детето ще расте и учи, иншаалла, в Емирствата, а не във България.......

малкия за първи път днес го оставихме сам у баба му и ние отидохме сами на ресторант. оставихме го и тръгнахме. след 5 мин се обаждаме и ни викат , че много реве. връщаме се. от двора сестра му ни убеждава, че е добре и пак отидохме до ресторанта 35 35 35

много си играл с лелите и баба му. убедиха се , че разбира арабски Laughing
но ни хвърли по един обвинителен поглед Embarassed

лека от мен за сега!

Цитирай

O.A.E./ Пазарджик

емирските, нали знаете за офертата на Етисалат? избираш един местен и един международен номер и говориш по-евтино. до 5-ти декември за сега
Цитирай

Притеснявам се да не вземат да ме гръмнат.

Спокойно Алекс, само кажи кога пристигаш и ще уредим работата  35  35  35.
Но шегата на страна. Няма никакви проблеми тук. Не искам да говоря за другите градове, не съм живяла там, но определено в Джедда е мноооого спокойно. Освен това има страшно много американци тук и не съм забелязала да се крият. Дори напротив. Мария ти е дала някои насоки. Може и по тениска да си /но не по къси панталони  Twisted Evil/. Само не гледай много хора, които не познаваш в очите /имам предвид не прави eye contact с непознати хора по обществени места/. Разбира се това не се отнася за хора, които познаваш или персонала в хотела и т.н. А за френския не съм съгласна много. Английския е по-разпространен при нас. Иначе всичко си е като в другите страни. Не знам защо така са се наплашили хората от Саудито. Не съм имала никакъв проблем до сега. Това се сещам за сега. Ако имаш други въпроси питай.

Лилия, честити ви две седмички заедно с бебка  bouquet. Дано още дълго време да сте заедно. А за пожеланието позволи ми да откажа. Няма да се възползвам от третото, мерси  35.

gorjiana, много се радвам, че вече си по-добре. А за курсчето - не си го слагай на сърцето. Ще си починеш малко  Party.

Хайде до утре от мен. Сладки сънища на вас и мъниците  Love.
Цитирай

[

Ами миличка, влюбена си май, не се оправдавай  35  35  35. Случва се, не се притеснявай.

Това е перманентното ми състояние. LaughingТова му обяснявам и на Джон,че съм си загубила ума по него и заедно с това непрекъснато губя и други неща. 35Браво на Рая и поздрави от Д.Т. Love

Алекс,както се казва,слуховете за нечия смърт са силно преувеличени. LaughingИнформацията ти е с давност от преди две години,тогава беше страшно в Рияд и Ал Кхобар,но полицията се справи добре и разчисти бандюгите един по един по списък.Както и Мима ти е казала,съпругът ми е британец и до сега за толкова години най-страшното,което му се е случило е било опит за прегръдка в гръб,така че си пази гръбчето,да не ти излезе късмета,ако те хареса някой. 35Защото русите им харесват,де,мойте малките са руси и всеки гледа да ги пипне и да им се радва. Peace
Цитирай

По света и у нас!

Здравейте и от мен!
Ех ноя направо ме свърши ти с номерата ти!Аз веднаж така из квартала карах без фарове и ми махат едни ми ти хора по паря и ми свиркат и ас си викам ей да не видите цщжена да кара голяма кола!И чак като се видях с мажо и тои ми каза да си светна фаровете и как ми се кара, че ще ме бляснат и т.н.!!!
Ей Алекс не се плаши толкова!
Аз специално там не съм била но почти всяка седмица съм летяла до там, е до Джеда полети бяха за омра само но до риад си бяха нормални пътници които бяха доста сдаржани и много изключително културни.Ходила съм в един кватрал много далечен до саудитската граница при една докторка българка и там ми каза моя че е като саудито, не не беше зле, хората си бяха с диждаша и абая е жените бяха изцяло покрити и мен ме гледаха с ококорени очи ама и мажо не го подминаваха да го гледат, и това да не гледаш хората в очите ВЕРНО НЕДЕЙ!!!
И в кувейт е така, ако гледаш жена в очите може да се приеме за флирт , и не знаеш дали не и е лют  мъжа.А за брадата не мисля че трябва да си пускаш, не виждам логика!Ти от километар ще личи че си чужденец!И английския ще ти е по лесно, ще видиш че 98% от хората живеещи и работещи там говорят англииски!Ако говорих арабси това е почит към националността им, помисли си колко драго ни става като някой чужденец каже-кебепче!
Ех май дълго стана
Извинявам се!
Tasbah Ala Khair!!!!
Цитирай
Добре - ясно пак Foreign office са си дали повече зор отколкото е трябвало( Very high treat of terorist attacks...в моя офис ме гледаха като герой че се съгласих да пътувам до Сауди.
За мен е много интересна ислямската култура - как успяват да съчетаят модерните технологии със силна религиозност - от това което съм видял досега ми се струваше невъзможно.
А както се казва по-ислямско от Сауди трудно може да се намери.
Цитирай

UAE

добро утро моми4ета

ние пак имахме тежка нощ.малкия се буди с писък и категори4но отказва да си легне след това.реве,пиши и блъска с крака.като зомби обикалям из къщата,пея песни,свиркам Crazy предполагам,4е е от зъбките,но нЕмам сили ве4е

веси хубаво е 4е малката е спокоино бебе.и аз бях една от щастливките с такова,но сега си имам един пораснал ръгбист които се опитва да разбие стената с главата си. #Crazy

любе още те мисля Hug дано да те одобрят и да не търсиш ве4е Praynigа

мария,каква е тази оферта?те сега искат да ни затворят о4ите заради скаипито Laughing

нои4ка,нои4ка ти ме уби.голяма картинка си била,но..любов,любов..пак ми напиши крема,4е малките загубиха хартията Embarassed

ние още ден и пътеките.пак ме налегна онова 4уство и онази ми ти буца в гърлото Crying or Very sad ех защо не беше по близко таз БГ newsm78 сигурно всеки месец щях да се прибирам. Wink

лек и успешен ден Hug

Цитирай

добро утро момичета!
На мен нещо ми трудно да се събудя,че викам я да спретна по едно кафенце.Всички ранобудни симпатяги да заповядат

След маничко потеглям да се обучавам и после ще намина да ви видя.
Елип вече се кротнах мила и днес даже със мерак ще ходя.Най важното е че утървам няколко часа от работното място Hug
Лек ден на всички и повече усмивки bouquet
Цитирай

Аз си запазвам 5 бонбони и 4 парчета Кескс, много ми се яде сладко  Embarassed Mr. Green
Цитирай

Момичета,в какво се изразява алергичната реакция?От два часа ми е много лошо,не ми стига въздух,повръщах и продължава да ми се гади,езикът ми е с някакви неравности от двете страни.Преди няколко месеца и трите(мама,Ния и мен)ни диагностицираха по различни поводи с астма,аз се изсмях като ми връчиха инхалатора,но напоследък често не ми достига въздух и като го ползвам като че ли има подобрение.Едно,че ми е лошо,второ ме хвана паниката и не знам какво да правя.Майка ми мисли,че е повече второто,не искам да ходя на лекар,без основателна причина,ще ме наблъскат с инжекции и куп изследвания. Embarassed
Цитирай

Леле Noia,иди на лекар да не би да се влошиш и после!?По-рано по-добре!

Другия месец обещавам да те водя на кафе Мariabutti,a ти може да ме заведеш в хубав магазин за обувки в Шаржа,4е умирам да си купа нещо по-високо от 2см. Whistlingизмъ4их се- по4ти цяла бременност на ниско ходя, а мъжо стър4и над мене!   
   Аз кафенцето ви го отстъпвам,но бонбоните са само за мене-тия са супер вкусни!
   Миленка-аз си ме4таех децата ми да са моми4ета-кротки,разбрани....Ама ако знаеш голямата колко е палава...и една уста отворила-само бърбори и задава въпроси за ВСИ4КО,даже наскоро пита много неудобен  въпрос,та в 4удо се видях!Ако беше мом4енце-не ми се мисли...         
Цитирай

DXB

Ноичка, надявам се да си по-добре?!  Praynig
Пиши как си?  Hug
Ходи ли на лекар  Mr. Green ?
Трябва да отидеш, все пак това не е нормална реакция на организма....
По-рано, по-добре   :bouquet:

Миме, изядохте ли фелафела?  Laughing
Как беше?

katyadjin, или ще ти идва или си бременна  Rolling Eyes
На токова ми звучи това сладко....  Mr. Green

Лилия, надявам се, че нямате нищо против с Мария, да дойда и аз на срещата  Embarassed

Миленка, хайде чакаме те, не остана!!
Целувки на малките и лек път!!  Hug

Цитирай

O.A.E./ Пазарджик

Звъня на Ноя, но нещо не вдига Sad
някой знае ли нещо ново?

Люба, не един, два си апнах Embarassed Embarassed Embarassed #Cussing out
утре постя и почвам диетката. ще ти я пратя на ЛС.
не е истина колко е почернял малкия. спа до 8 и половина и сега ще играем хоро цяла нощ Mr. Green направи ли си млякото? как е?

Лилия, ти ходи ли до големия Бейби шоп? всичко бяха разрабили ние като отидохме Laughing ще идем за обувки, живи и здрави!

Милена,  даваш ли му тайленол или нещо друго обезболяващо като е толкова зле? много  е гадно като си тръгваме, но така ще е винаги за съжаление Crying or Very sad

лека вечер момичета!

Цитирай

Лиубе-аз нямам нищо против :hug:4увствай се поканена,ама няма да е много скоро,4е и кърмя на има няма 20 мин.и не е удобно,казаха ми да храня бебка 4есто,4е нали е големи4ка и има нужда от пове4е!
     Мария-ходих в големия Бейби Шоп-имаш мнооого народ и нищо за моми4е!Едни такива материи...И намалението едно...Ровихме се-нищо с нищто несъ4етахме и отидохме в големия магазин до него-на Jamal фешън,4е аз бях решила без нови дрешки да не се прибираме!!!А корема ми един  preggoкраката подути(5кг бебе вътре!)Настроението ми се подобри,като разгледах-има много сладки неща за бебе,цените са прили4ни,а ка4еството-добро.За 3-6год. избора не е толкова голям,но все пак напазарихме за о-о 200дх. и то без намаление и малката е доволна.Сега искам да проверя в Мона Лиза какво е полужението,една приятелка пазари основно от там,май има хубави обувки,незнам,трябва да се провери!
  За Шопинг фестивала ще има промоции,нали или ?От 1-ви до 12-ти декември в Трейд Сентъра ще има Мадър,бейби енд 4аилд шоу и промоциите били страхотни,ние ще ходим специално да видим Барни(лилавия динозавър) на живо,идете и вие,да се наиграе сладура.
                             Лека нощ и от мен!
Цитирай

....
katyadjin, или ще ти идва или си бременна  Rolling Eyes
На токова ми звучи това сладко....  Mr. Green

ХИХХИИ 35 Дойде ми тази сутрин и равносметката до късно тази вечер е 4 ВАФЛИ "Споко"+ 5 виртуални бонбона и 4 парчета кескс от виртуалните!!!!!!! Embarassed  eat eat eat
Цитирай

Ancona-Italia

Здравейте момичета !
Ноя , миличка дано си по-добре !!! Praynig
Ние сме добре децата са ми ужасни особено малката едни писъци не е за разправяне .
Вече като си говоря с някоя дружка по скейпа и едвам се чуваме .
Дано скоро и избият тия зъби , че ще се побъркам .
През деня спи на 3 пъти за по 10-15 минути и до 12 през нощта сме с капризи и лигавщини .
Цитирай

По света и у нас!

Здравейте и от нас!
Аз не съм с много добри новини!От снощи нещо се влоши кашлянете, и днес бяхме на доктор пак, е сниахаму белите дробове и само си представях пак как му слагат абуат, но е само бронхит и сме с нов по силен антибиотик, но ако до 24 ч няма резултат сме в болницата!Е писна ми вече! всички ми говорят че не го обличам а тои едвам се марда от дрехи и пак е болен, ами то града бил пламнал от болест и вируси, детско отделени ебило препалнено а Сами е податлив май на болести след като на 3м бяхме на системи !
Ох ако ще се оправи по бързо в болницата съм съгласна само не знам как ще издаржа на слагането на абоката отново, това е най голямото мъчение досега, раждането не ме заболя толкова че усетих по време на сециото колкото като го боцках него!А сега и разбира върти си главате , не иска никакви сиропи трябва са му даржа рацете и да му отворя устата насила, а не мога, как виновно се чуствам после че правя нещо което не му харесва!
Дано само се подобри до утре че тази вечер пак вдигна температура!
Лека вечер и даллеч болести от всички ни!
 bouquet
Цитирай

Ancona-Italia

Ле ле Креми , дано се оправите !
Не го навличай много особено ако е с температура !
Дано се разминете с болницата ! Praynig
Напълно те разбирам и аз като ги водя до болницата при нужда се побърквам .
Моята Самира , още се разхожда дори без чорапи по-теракота .
Пък малката е с ританки , тениска и блузка .
Цитирай

O.A.E./ Пазарджик

Добро да е утрото за всички болни Praynig
Ноя , беше през нощта в спешното на сиситеми. гастроентерит. повръщала е непрекъснато.
ако някой й има телефона нека й прати смс за подкрепа Love какво друго можем да направим Confused

Креми, има си  деца със слабо гърло. аз съм била така. малкия и той е така. колкото й да го обличаш той пак си диша студения въздух и вирусите Sad подсилвай го. и на вас скорошно оправяне. много целувки на малкия бузан!

Дани, успек с бандитите Hug

Милена, лек път!
Цитирай

DXB

Мила Ноичка, бързо оздравяване ти пожелавам и скоро пак да си сред нас!!!
Липсваш ни много!!!
Целувки!!!
Цитирай

Миме, добре че успя да се свържеш с Ноя. Непременно ще и пратя смс. Милата, дано се оправи бързо и повече да не им се налага да ходят по болници, че много им дойде.
Креми, успокой се. Сега е времето на вирусите. И ние сме така. Вече ми писна от сиропи, но какво да се прави - трябва да го минат и това.
Миленка, приятен път. Дано се приберете здрави, че както е застудило в БГ.....
Дани, разбирам те напълно. И Рая вече ми прави живота черен и всеки ден сме наказани. А малчо да не остане и той по-назад като ме чуе да й се карам и той надава едни викове... помага на мама миличкия  Laughing. Само където след цяла нощ кърмене и недоспиване главата ми е като дъскорезница. Но така е. Като пораснат ще са други проблемите. Да са ни живи и здрави само  Praynig.
Цитирай

Русе

момичета, така като чета явно доста от дечицата са с лоша кашлица.Мънинката на моята приятелка преди 3 дни изневиделица започна да кашля много лошо, чак се е давела и направила отток на ларинкса. Та от рецептите на Димов мисля че беше направиха отвара която направо пресече кашлицата и бебка отново си е добре. Та отварата е следната- 5бр. локум, 5бр. лукчета/ония бонбонки/р 5бр. орехи измити и смачкани с все черупката и люспата на една голяма глава лук. Това всичката се слага в 0,500 литра вода и се вари докато остане на полвина. След това го е прецедила през двойна марля на няколко пъти защото от ореховите черупки отстават боклучета и цялата тази течност и я разпредели за целия ден. Много е приятно на вкус а цвета е като на ябълков сок. Няма нещо което да навреди на дечицата така че ако искате пробвайте. Нашата бебка се оправи, дано да помогне и на другите ангелчета Praynig
Цитирай

Момичета,страхотни сте bouquet Hug Love

Благодаря ви много за телефонните обаждания,смс-и и виртуалната подкрепа. Hug HugАз съм като нов човек днес,след системите,макар че много ми се спи и съм уморена.Важното е,че лошото мина. EmbarassedЦелувки на всички. Love Love Love

Креми,оправяйте се бързо bouquetСнощи в спешното имаше 3 бебета и как само плачеха. EmbarassedСами е силно и борбено човече и ще се възстанови бързо,много да го нацелуваш.

Миленче,лек път и разказвай подробно за етапите от връщане,особено за този на летището.Дано да няма много ограничения и да си вземеш с теб необходимите неща,искай им подробни обяснения преди това.Поне знаеш,че крайната дестинация е Дубай и няма повече пътуване. Love

Миме и Люба,ходите ли още на плаж?Аз сега като извая едно тяло на ,морска русалка и ще се присъединя към вас. Laughing

Water Lily,голямо удоволствие е да пазаруваш за малки госпожици,само като видиш какви сладурски неща има и веднага ти се приисква още едно бебе. Wink

Ели,доволна ли е снахата от тържествата в нейна чест? SmileКак се справи с толкова много гости?

Дани,кога ще изникнат тези зъбчета,да си починеш малко bouquet
Цитирай

DXB

Ноичка, радвам се, че си по-добре!!
Дано вече болест да не видиш!!
Много здраве и да се пазиш!!

А на плаж ходим с Мимата,
вчера бяхме и аз съм червено-черна, дано обаче не се обеля  Laughing
Чакаме те да се присъединиш!
Ще заформим групичката и Миленка като си дойде  Hug bouquet

Много слънце, усмивки и да се обичате повече!!!
Приятен ден!!
Цитирай

по пътеката

ноя , да оздравяваш бързо и умната с тези смени на континенти и климати, не е добре  рязката промяна, ако имаш асма! за гастрита, ти си знаеш какво да ядеш и 4есто по малко, без дразнители и подправки! боже, като свеки говоря! ама тука вси4ки са с болни стомаси и линда по4на заради лютото! аз не ям и все се нервя! ooooh!
миленка  лек път и да се обаждаш от дубайско с добри новини!  Hug
миме, пусни таз диетка, моля те на ли4ни!  Praynig
ели, дай за малко рая да си играе с линда, ве4е сме  на тема кукли и сервизи и си говорим, прави театър сами4ка и е интересна! да си по4инеш!
лили пусни снимки на бебка!  Peace
дани, къде се губиш?
креми, дано се оправите, този 4ай  е добър на силвито! има и едно мед и аспирин за гърдите мажеш без сърде4ната област ,слагаш на кра4етата и 4орапки!  Tired
здрави да сте като вляза пак! ина4е ми 4езне  кредора и не знам от какво е! сега съм с един нов броузер, макстон, може да е от него!
лек ден и слънце в косите за вси4ки! Peace
« Последна редакция: ср, 08 ное 2006, 12:00 от marsy »
Цитирай

София

Здравейте!

Ей, Ноичка много се притесних за теб Hug Добре дошла! Радвам се, че се оправи ! Няма ли начен чрез диета или някакви хранителни добавки да избегнеш подобни кризи в бъдеще ?

Креми, стискам ти палци да се оправи Самито и да не влизате в болница  Praynig

Ели, аз, да ти кажа , че за да придобиеш такова нещо, като карта за постоянно пребиваване в БГ с ЕГН, а не ЕНЧ , е нещо трудно и нервообразуващо  #Cussing out #Cussing out
Аз, за съжаление точните закони не знам, защото мъжа ми сам се занимаваше да си попълва и подава разните бумащини. Той си има талант в това отношение, признавам му  Hug Но знам, че след като се бракувахме имаше период, може би от 3 месеца , в който кварталния идваше в къщи или разпитваше съседи, дали живеем заедно Twisted Evil  Shocked Ние се шегувахме, че ще ни проверяват, дали консумираме брака Wink . След това му издадоха някаква временна карта с ЕНЧ, която важеше за определен период от време - май беше за 1 година, след това още една такава и може би чак след примерно 2-3 години достигна до етапа да кандидатства за карта за постоянно пребиваване. Сега  след 5г. може да кандидатства и за БГ гражданство. Пак се изискват купища документи. Искат и акт за раждане и свидетелство за съдимост от неговата страна т.е Йемен. Сега ангажира близки и познати с връзки да му ги вадят.  Crazy #2gunfireНе знам, дали ще стане до Нова година, а подозирам, че след влизането ни в ЕС ще има нови разпоредби и правила и ще стане още по- трудно. Ако те интересуват точни срокове ще питам довечера съпружието и ще ти кажа. И последно, че стана много дълго, виждам, че разни виетнамци и т.н ходят да си уреждат документите с адвокат, та може и вие да се допитате и да има вратички да се ускори процеса по този начин. Peace

Манел, хубаво е, че си кърмиш детенце. Какво като е голямо ? Тук всеки се надпреварва да ти дава съвети  newsm78. Мен пък само ме задяват, че возя малкия в количка. Ами, така ми е по-лесно да го водя на по-далечни разстояния, да го влача, където искам, а не да правим драми , да му влача топки, багери и т.н принадлежности. Но ...какво да обяснявам  Naughty Не ми се занимава и неМам нерви. 
Цитирай

Ноичка, много се радвам, че вече си по-добре  Hug. Дръж се момиче, не се давай!!! Партитата бяха супер, но нали знаеш как е - деца, всички скачат, веселят се. Беше много сладко.

Миме, и аз имам нужда от диета  Confused. С какво да те подкупя, че да я споделиш и с мен  35. Много ще съм ти благодарна.

snowflake, мерси много мила за инфото. Лорекса ми даде и тя подробности, но май ние за сега не можем да започнем процедурата. Нищо, ще видим какво ще ни донесе бъдещето.

Марси, мерси много за подкрепата. Няма да ти пращам Рая, че да не научи Линдичка на лошо държане  Twisted Evil. Сега съм я наказала 1 седмица да не ходи до мини-маркета и за сега - вече 2 часа е толкова тихичка и послушна  Twisted Evil. Да видим до кога ли.
Цитирай

Sofia

Здравейте мили мами  bouquet,
Отдавна чета мнооого дългите и интересни за мен теми и имам и повод за това. Преди около 4-5 месеца на мъжа ми предложиха работа в Дубай и той прие, всички се надявахме след не повече от година да отидем и ние там и да заживеем по-добре, но заплатата която му предложиха не е толкова добра, че да заминем заедно. Сега положението е такова, аз и детенцето ни сме тук в София а той е там в Дубай.
В началото не му харесваше много и даже говореше за връщане тук и да си продължим по старому... сега наскоро обаче ми казва че там преоткрил себе си и живота там бил много по-спокоен отколкото е тук. Напоследък все има много работа и с тази часова разлика - почти не се чуваме. Имам чувството че се отдалечаваме - а аз не искам това. Чудя се как да му покажа, че ние все още го обичаме и държим на семейството ни.
Има ли някакъв начин да му изпратя цветя или нещо подобно и послание. Може ли някой да ми съдейства за това? Моля за помощ Praynig
Цитирай

Пак имаме период на неприятни слу4ки с болни мами и де4ица!Много неприятно Crying or Very sadБързо възтановяване на вси4ки!

Още не сме снимали Сара,4е беше с Рубеола и нямаше да е приятен спомен,но ве4е се поиз4исти и скоро ще ка4а снимки-ако успея да се оправа де-нямам опит,но май не е трудно,ще видим.

Моля ви искам и аз диетата ,4е се плаша от образа си в огледалото.Решила съм само абая да носа,докато не сваля поне 15кг!Ровя из нета за диети подходящи за кърмещи,но нищо.

Елип-кърменето над 6 мес. разгражда целулита,така,4е стискай зъби!!!
Цитирай

Чета тук от 2-3 страници и аз за някаква диетааааа.....Моля пуснете я който я знае!!!  Praynig Praynig Praynig
Явно има доста желаещи!!!
Цитирай

Привет и от мен момичета! bouquet
Ей ама от тия болежки отърване няма  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Ноичка радвам се че след системите положението се е оправило при теб Hug.Дано повече да не ти идват до главата такива преживявания.
Креми дано малкия Сами да се оправи без да влизате в болницата.Може пък след смяната на антибиотика да има ефект. Peace
tsveta_pile добре дошла при нас bouquetТук има доста мами от Дубаи тъй че ще ти ударят едно рамо да зарадваш мъжа си. Wink.За съжаление аз не мога да взема никакво отношение по въпроса.
Катенце хареса ли ти вчерашната почерпка HugАко кажеш и нещо по засукано да спретнем за софрата Hug само по често идваи да ни навестяваш
Миленка пожелавам ти лек път и полета да мине леко за децатаHug
Лек ден на всички и скорошно оздравяване на болните bouquet
« Последна редакция: ср, 08 ное 2006, 16:03 от gorjiana »
Цитирай

O.A.E./ Пазарджик

tsveta_pile , опитай тоя сайт. цветята са малко скъпи тук Sad
идва Коледа. може да го изненадаш с колет. имаш време.
http://www.flowersdubai.com/
http://www.buyflowersgiftsonline.com/dubai-2.htm 

ех, тия диети #Crazy
опитах много, но стази свалих най-бързо и най-трайно. не знам защо не стана полулярна . сиггурно заради зелената салата през зимата newsm78
но тук я има целогодишно. всякаква "трева " ще свърши работа.

http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=59946.0

отивам да готвя. лека вечер!
Цитирай

Тези от индийското посолство ми идва да ги #2gunfire #Cussing out.Джон подаде паспортите в неделя в Рияд и ще са готови събота вечерта.Като резултат той няма как да се върне без паспорт в Бахрейн,а аз няма как да отида при него в Саудито и целият уикенд,който почва утре отива по дяволите. EmbarassedБившата индийска колония си го връща на британците и на целия свят,такова чудо да държат паспортите по една седмица никъде го няма Twisted Evil
Цитирай

Цвети,аз съм пращала на Джон цветя в Саудитска Арабия от София,една фирма,май Интерфлора се казваше,имаше офис в Дианабад преди.Бях много доволна,а подаръци съм му изпращала чрез ups,от тях не съм доволна,бяха потрошили стъклото на една картина.При всички случаи,гледай да се срещнете,най-добрия начин да го изненадате е да отидете в Дубай. Peace
Цитирай

UAE

моми4ета я ми кажете,винаги ли като пътувате от българия потвърждавате резервацията си в съответната авиокомпания?

цял ден вися на телефона,да си потвърдя резервацията,но коконите оттурските авиолинии не вдигат проклетия телефон.това не са 2 4аса звънене,а цял ден Mad #Cussing out
след главоболието което полу4их оставам нещата така.вие винаги ли потвърждавате?

после ще пиша,4е нямам никакво време.приятелки,багаж,баща ни ни 4ака на ве4еря,а малкия е толкова крив,4е ми иде да си остана в Бг Mr. Green
Цитирай

Sofia

mariabutti много ти благодаря за предложенията.
Наистина цветята са доста скъпички, а за колет да това е идея. Ако някой има опит вече в изпращането на колети би ли ми казал към коя куриерска услуга да се обърна - аз знам тук в BG само DHL.
Цитирай

DXB

Честит имен ден, Миленче!!
Много здраве, любов и успехи!!

Чак сега разбирам, че днес всички, които носят името Милен и Милена имат имен ден!!
Нали сме далеко новините идват по-бавно  Mr. Green

За билетите е по-добре реконформация, за по-сигурно.
Имаш време и утре е ден!!  Laughing
Цитирай

по пътеката

верно ли,любе? аз имам именница зна4и, милен4е и на тебе 4естит ти имен ден!
аз потвърждавам винаги и пак се е оказвало да ме оставят без място и голямо 4акане става на някое прехвърляне!
миме, мерси! дани къде си? на вси4ки лека ве4ер!
« Последна редакция: ср, 08 ное 2006, 20:41 от marsy »
Цитирай

Миленка, и аз винаги съм потвърждавала - по-сигурно е. Дано утре да вдигнат. Честит Имен Ден и от мен!!!  bouquet Не знаех, че има такъв ден, но вярвам на Любс  Very Happy.

Миме, мерси много за диетата. И аз ще я пробвам, но нека първо спра да кърмя бебока. Важното е, че имам изпитана диета вече, да не се притеснявам. А ако наистина е така, че след 6тия месец кърменето стопява целулита, ще стискам зъбиЛили. Бях решила да карам докато захраня, но това си заслужава.
Цитирай

По света и у нас!

Oh Pak nqmam kredor!
Milen4e 4estit imen den!
A po televiziata tuk kazaha che i horata s ime PAIA imat imen den dnes, taka 4e eli 4estito ti imenni4ka i az ne znaeh!
Kato doide kredora pak 6te pi6a!
Цитирай

O.A.E./ Пазарджик

mariabutti много ти благодаря за предложенията.
Наистина цветята са доста скъпички, а за колет да това е идея. Ако някой има опит вече в изпращането на колети би ли ми казал към коя куриерска услуга да се обърна - аз знам тук в BG само DHL.

майка ми праща с обикновена  поща. до сега нищо не е изчезвало. ако ще даваш 60-70 долара за DHL по-добре му поръчай цветята. Peace

Милена, честит Имен ден!
Много здраве и любов!

и аз потвърждавам полета, но поне седмица преди деня. пробвай и утре. виж да не са сменили телефона. ако не се обади в Дубай, от където си купила билета. не вярвам нещо да е объркано, нали на билетите всичко е наред.
Цитирай

UAE

ужас писах писах и се изтри #Cussing out

любе,моми4ета много ви благодаря Hug страхотни сте и много мили Love

аз незнаех,4е имам имен ден,но дори и без повод ние се по4ерпихме семеино  Very Happy

много ми е мъ4но,4е си тръгваме,а татако място не може да си намери,много ще му липсват децата Sad

не се свързах с турските авиолинии.номерата не са сменени със сигурност,можеби девоиките са запразнили.не мога да си обясня само защо не вдигат скапания телефон #2gunfire

с две ръце съм за диетата на мима.и аз свалих с нея около 6-7 кг.то4но нея смятах да по4на,като се приберем,4е ка4их около 3-4 кг Sad

Цвети,не си заслужава да пращаш нещо по ДНЛ.използваи обикновените пощи за целта Smile

марси 4естита ти именица и на теб

нои4ка,не ме бии,утре ще ти звънна Embarassed

аз лягам да се пробвам,4е утре оът ни 4ака.да се пазите вси4ки и болните да оздравяват bouquet bouquet bouquet
Цитирай

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН,МИЛЕНЧЕ! bouquet bouquet bouquet

Ние последния път не сме потвърждавали нищо и нямахме никакви проблеми.Ако не вдигат и днес,може би действително имат други номера.Лек път и карайте внимателно. Love Hug
Цитирай

O.A.E./ Пазарджик

аман. писна ми да копирам какво съм писала. все не може да се отвори страницата и после всичко изчезнало #Cussing out

Милена, лек път bouquet не можахте да навиете баща ти да дойде Sad
Ноя, как мина теста? не че се съмнявам, но да питам Wink
Креми, как е малкия?
Люба, стегна ли се за сватбата?
приятни почивни дни!
аз ще изчистя и ще ходя до Мега мол да си поиграе малкия.
Цитирай

......
Катенце хареса ли ти вчерашната почерпка HugАко кажеш и нещо по засукано да спретнем за софрата Hug само по често идваи да ни навестяваш
..........

О даааааа..... знаеш подробности  Wink А що се отнася за навестяването, аз съм всекиден тук по ...... найсет пъти, чета всичко, познавам всички ЗАДОЧНО, но все още нямам за какво да се включвам, но пък ми е приятно и уютно тук !!! Love bouquet bouquet bouquet
Цитирай

O.A.E./ Пазарджик

Лилия, ти в кой Бейби шоп каза, че си ходила?
Цитирай

Добро утро момичета!
Тея именни дни нещо все ми убягват Wink
Миленка да си жива и здрава  и с гордост да си носиш името.Пожелавам ви безпроблемен полет Hug

Марси и на теб да ти е жива и здрава именничката и много радост да ти носи bouquet

Елип май и ти си имала именничка.Доверявам се на Креми и ви честитя празника.Нека малката Рая да слушка повече мама и да и помага.

За всички вас едни голям букет от мен

Катенце няма да те тормозя повече мила,но да знеш че си добре дошла Hug Hug Hug

Лек ден момичета bouquet
Цитирай

4естито на вси4ки празнуващи!
           Диетата много прили4а на японската,но е малко по-4ове4на.За съжаление е прекалено нискокалори4на за кърмещи Sad

Мария-в големия Бейби Шоп,над Голд Сентъра-не ми харесва и пове4е няма да ида.Тия по моловете са по-заредени и с пове4е игра4ки и т.н.
             И мене ми се ходи в Мега мола!!!!Има ли Splash там?
Цитирай

DXB

Здравейте!!

Миме, върна ли се от Мега Мол-а?
Постиш ли днес?
Аз вече "избутах" 4 от общо 7  Crazy
Днес пак бях на интервю и след това реших, за да ми мине по-бързо времето да отида до Сити Сентър Дубай, та като се обади бях там.
Аз си пия млякото и нямам странични ефекти, алхамдуллилах.
Миме, ама то си е живо кисело мляко  newsm78

Лилия, Сплаш има само в Сити Сентър-а.
В Мега Мол има MS, подобен е на Сплаш-а.
Знаеш ли го?
Как е беба?
Оздравя ли?

Миленка, лек път!!

Приятен ден, момичета, и нека има повече усмивки днес!!!  bouquet Hug

Цитирай

Мерси за инфото,ще ида МS,може да ми хареса нещо...А ти каква работа  търсиш,че съпруга ми иска стаф за рецепция.
     Бебка Сара не е болна,жълтеницата и рубеолата са нормални за новородените-не се дават лекарства.Утре ще ходим да и купуваме количка и нови дрешки,че старите умаляват!!!
     Вие сте добре с постите-аз какво да кажа!?Май цял живот ще си отпоствам!!!А как ми е трудно-заради кафето сутрин...
Цитирай

DXB

Ами, Лилия, до сега кандидатствах за рецепционист и секретарка.
Имам малко плюсове, понеже съм европейка и знам арабски  Cool
Питай, ако търсят все още и ми дай телефон, факс или е-майл за връзка, плийс.  Smile

Какво отпостваш ти?
Не роди ли след Рамадан?

Момичета, къде сте?
Отдали сте се на пълна почивка, а?
Поздрави и лека вечер!!!  bouquet Hug
Цитирай

Sofia

Момичета благодаря ви за предложенията за това как да изненадам мъжа си  bouquet
Аз пък се зачетох за това за интервютата за работа и искам да ви попитам по скоро Любс горе долу какви пари дават за такава длъжност там. Money
Цитирай

DXB

Здравей, tsveta_pile!

За тази позиция заплатата е горе-долу 1000-1200 $.
Естествено има и повече и по-малко- зависи според компанията.
Но ние като от Европа заплатите са малко по-високи от тези на индийци, филипинци и т.н.
Проблемът тук е, че те се съгласяват да работят и за по 200 $ и естествено има фирми, които ги предпочитат.
Трябва да знаеш английски много добре писмено и говоримо и MS Office.
Първо за това те питат навсякъде.
Поздрави!!
Цитирай

По света и у нас!

Здравейте и от нас!
като че ли Сами е мнко по добре, иска да яде повечко и е много игрив, само дето кашля много зле и така му харкат дробчетата #Cussing out
Пием антибиотик които е на 24 ч и сякаш има подобрение!
И да ви се похваля имаме си 3то зъбче-ГОРНО!Не мога да повярвам тои е само на 7 месеца а горните трагнаха да растат, и двете горни са трагнали да излизат ама не предните ами страницните и ще е като вампирче малко!Сега от тази болест, не ме оставя за 1 мин да излезна от стаята, рев ужасен!
Ех като ви чета че си тарссите работа, аз тука се ровя из нета и се пробвам от време на време е оферти има но аз се замислям дали да е в арабска даржава или европа, голяма дилема ми е, в европа заплатите са по добри, но пък искам Сами да расте в мисюлманска даржава,по ясни причини!
Но пък от бг за дубаи или бахреин се ходи тук само през агенции, а авиокомпаниите не взимат стиордеси -маики с деца.Е имамоще време искам сами да стане на година и нещо та да хукна на някъде!
Хаид лек ден от мен
Цитирай

O.A.E./ Пазарджик

4естито на вси4ки празнуващи!
           Диетата много прили4а на японската,но е малко по-4ове4на.За съжаление е прекалено нискокалори4на за кърмещи Sad

Мария-в големия Бейби Шоп,над Голд Сентъра-не ми харесва и пове4е няма да ида.Тия по моловете са по-заредени и с пове4е игра4ки и т.н.
             И мене ми се ходи в Мега мола!!!!Има ли Splash там?

не сме се разбрали май newsm78
не ти говорих за тоя бейби шоп.
има една улица където е Хоум сентер, след Джамил е преди бензиностанцията. от всички магазини за деца на тая улица той е с най-добро качество на дрехите. на първия етаж е с дрехи , обувки и играчки. на втория е с колички, столове, легла.....
има неща на JUNIORS, IK&DU, JSP, DISNEY, BARBIE, POSH, KRICKETS .....
от там идвам. ходихме за тоалетна на малкия, че ще почвам Mr. Green
хич не са лошо качество. иначе другото си е субективно.....
в Мега мола са открили нови детски магазини. има един нов повече за момичета и жени. типично арабски стил и добро качество. цени не погледнах Mr. Green
голям Сплаш има в Сити сентър както ти е казала Люба.

Люба, ми кисело мляко е, но по-рядко Laughing хубав айрян става. опитай с хума и мед на лицето.

Утре само има базар в Шератон Дейра Дубай срещу Лулу Дейра . разпродажба, хенна, игри и фокуси за децата. вход безплатен Laughing от 9 до 9 . ако някой иска може да иде.

ох, оставям ви, че малкия иска да си кара количките на клавиатурата #Crazy

Цитирай

O.A.E./ Пазарджик

http://jobs15.bayt.com/job/home.adp   
за който си търси работа
Цитирай

DXB

Сайтове много, ама не вършат работа.
Стигнах до извода, че трябва или с познат или на място Smile
Цитирай

Елип май и ти си имала именничка.Доверявам се на Креми и ви честитя празника.Нека малката Рая да слушка повече мама и да и помага.

Мерси мила. И аз не знаех, че Рая има имен ден, но благодаря за поздравленията. Ще го отпразнуваме  Twisted Evil, нали само повод се търси.
Цитирай

Мария-незнам,може и в друг бейби шоп да съм влязла,но нали и беше разпродажба-пишеше 70% намаление...По това познах магазина.Няма зна4ение,де.Имаше дрехи на Барби-но грозни(то няма мен да ме 4акат да купя хубавите..)
       Лиубе-работата е в хотел и знаеш заплатите как са,но ако искаш прати си CV-то,поне е в Шаржа.Адреса е на лични.Аз бях рецепционистка едно време  много си харесвах работата...

Цитирай

DXB

Мерси, Веси!!
Аз също като дойдох тук в Емирствата започнах като рецепционист и си работих с кеф.
Но като се запознах с настоящия ми мъж, той реши, че това не е много подходящо за бъдещата му съпруга и аз трябваше да си сменя работата.
Знаеш мъжкото достойнство как е  Rolling Eyes
А щом си работила това, знаеш как е  bowuu
Сега си търся пак рецепционист или секретарка, но не в хотел, а например medical center, cosmetic saloon, etc.
Например вчера интервюто ми беше в застрахователна компания.
Мерси още веднъж.
Поздрави и лека вечер!!!
Цитирай

Добър вечер момичета. bouquet
Аз май пак съм пропуснала няколко боледувания  #2gunfire и няколко именника  Hug На боледуващите бързо оздравяване КРЕМИ дано на Сами му подеиства този антибиотик че тази кашлица била доста упорита. #Cussing out
На именичките честито със закъснение да сте живи и здрави и вечно пресъстващи тук. bouquet
Аз съм се захванала с една мн.трудна задача да оставя цигарите Rolling EyesТези дни четох две мн.добри книги по този повод и май успяха да ме обработят психически PeaceАз мислех че не се подавам на манипулации но това не е всъщност манипулация а самата истина Embarassed поднесена по много професионален начин. PeaceИшала този път да успея това ще е чудо за мен. ooooh!
Приятна вечер и стискай те палци сутринта да устискам фронта да не запаля с кафето  #2gunfireче това ще е провал.
Цитирай

O.A.E./ Пазарджик

Мария-незнам,може и в друг бейби шоп да съм влязла,но нали и беше разпродажба-пишеше 70% намаление...По това познах магазина.Няма зна4ение,де.Имаше дрехи на Барби-но грозни(то няма мен да ме 4акат да купя хубавите..)
       Лиубе-работата е в хотел и знаеш заплатите как са,но ако искаш прати си CV-то,поне е в Шаржа.Адреса е на лични.Аз бях рецепционистка едно време  много си харесвах работата...

права си. и ние отидохме накрая на сейла и  харесах няколко фанелки само Smile. иначе сега е добре. изчакай още малко до Коледните намаления. Тогава в "Маркс и Спенсър", Debenhams има дизайнер дрехи на половин цени и си заслужават парите. на малкия му взехме последно на rocha- little rocha много сладки неща.
щом харесваш Сплаш като почнеш да излизаш иди до Сентер поинт до Бурджуман. там има доста магазини. дай да се организираме да идем до Мол оф Емирейтс. малко е далече, но поне всичко е на едно място.

да ти кажа, през 3-4 месеца има намаления я в Дубай, я в Шарджа. аз тогава пазарувам  Peace
вече не знам кой купува на реални цени. сигурно само туристи или който много не се замисля за цените.....

Люба, да намериш добра е наистина късмет или познати. за съжаление. пробвай ако искаш се регистрирай в агенциите и чакай. аз така си намерих последната работа. в агенции отиват добри фирми с добри заплати. иначе много си търсят работа за секретарка Sad имаш ли факс у вас?
Цитирай

DXB

Ехоооо, къде сте, мами?

Днес само аз, Лилия и Мима се разписваме тук.
Елип, Креми, Боби са малко по-активни от време на време  Laughing

Опасявам се, че ще ви доскучае от нашите приказки, щото стана малко като "Мами в Емирствата"  Mr. Green
Майтапя се  Hug

Миме, регистрирана съм в няколко сайта тук като: jobstheemirates, monstersjobs, donkey (малко тъпо са го измислили с това магаре, ама...), този, които ти пусна, jobs in Dubai....
Просто един ден пуснах гугъла и се регистрирах във всички сайтове, които излязоха.
Е, не се страхувам, защото един ден все ще ми се обадят, каквото му е писано на човек, нали?

Лека вечер и приятни почивни дни!!  bouquet Hug
Цитирай

DXB

http://www.buf.fr/WORK/popup.php?kind=movie&id=759

Tova e ARISTON!!

Цитирай

по пътеката

моми4ета, едва изкарахме нощта, линда е болна, засега  задавяща хрема, много силна, поти се. абе и ние паднахме в кюпа, ама дебели глави и ми идва да вадя базука,взе я навън да играе с котката късно без якето, 4е ревяла и така искала, няма такъв репертоар, ама не могат да издържат да попла4е малко и сега ми е на мене мъката да го гледам болно!тука ве4ер е  бахър и влага 100 процента!нурофен веднага я успокои и досега спи милото! капки не даде! ама то едва диша, не знае накъде да смърка, нали не е боледувала!гадно и отвратно! та да се опла4а и аз! #2gunfire Sick #Cussing out
любе даже на мене ми е  много интересно, това е животът при вас и нау4аваме  пове4е за него там!изобщо не ни е ску4но! Hug Peace
креми, радвам се , 4 сте на оправяне, дано и при нас не се задълбо4и! ох !
лек ден, bouquet мами!
Цитирай

Русе

http://www.truden.com/extra/shtastie.html
 Hug за всички вас мами , които никога не оставяте другарче в беда въпреки трудностите и проблемите си bouquet
« Последна редакция: пт, 10 ное 2006, 15:59 от sssilvy »
Цитирай

Sofia

sssilvy БРАВО страхотен site  Hug  bouquet
Цитирай

По света и у нас!

Здравейте!
Марси много кофти това с болестта,дано скоро да се оправи малката кукла и да не стигат никой повече тези болести!
Милененчето вече трябва да е пристигнала, дано са патували добре!
Миме мерси за саита!
Ох моя маник толкова се е разгевезил, ако не съм до него залепена и плаче!Ужас сега започвам да сам по тварда, че почна и кръст да ме боли да е на раце за да не хленца!
лек ден
Цитирай

Миленчето пътува след един час от България.Лек полет и неусетно да мине времето. Love Hug

Ние изкарахме страхотен ден в кънтри клуба,зеленина,люлки,хапване,пийване,а след малко отиваме на кино.

Марси,дано само с това да се разминете и да не се задълбочат нещата. Hug
Цитирай

O.A.E./ Пазарджик

цял ден бяхме на плажа пак Very Happy тоя път имаше вълни и голямо подскачане падна във водата. малкия естествено си умря от кеф. имаше и доста българи, но не смях да се обадя Mr. Green
не че не ме разкриха Shocked като си тръгвахме си чух зад гърба в ресторанта- "тая е от Пазарджик"  35 hahaha накрая и заваля Very Happy
ще пусна снимки после.
вчера не можах да  повярвам на очите си. на един от най- натоварените пътища. трафик. на един светофар Бути ми вика-"какво е това отгоре на това порше?" кога гледаме. момиченце на 5-6 с дълга руса къдрава коса се подава половината  през люка. като тръгна колата на пълна гас и детето все още беше отвън с развята коса щях да припадна. сърцето ме заболя Crying or Very sad
дано да не му се е случило нищо лошо.
като чета и клюкарника се убеждавам, че не е важен произхода и материалното положение. колата беше с 3  цифри номера, така че не бяха случайни хора. идиоти #Cussing out

отивам да гледам Биг брадър
« Последна редакция: пт, 10 ное 2006, 22:42 от mariabutti »
Цитирай

O.A.E./ Пазарджик

нещо се прецака #Cussing out
Марси, дано се оправи малката Praynig
все ги жалим да не им се караме, ама милите понякога не знаят какво е добре  и какво зле за тях.
ей, моя мъж голям инат Laughing не му занесох кърпата в банята и сега се е намусил и ще се задави със салатата от яд Laughing

Любе, да разправяш как е минала сватбата Wink
Цитирай

Ех, Миме, разконспирирали са те  Laughing. Така е, като се криеш. И защо така го мъчиш човечеца - да не му занесеш кърпата  Naughty. Ще ти се караме  Twisted Evil.
Любе, кого ще жените мила??? И аз ти пожелавам приятно изкарване.
Марси, оздравя ли Линдичка? И ние настиваме много, но ми се струва, че половината болести са заради климатика. Не мога да се оправям вече с него - писна ми. На където и да го насоча все ми духа. Местя легла и чудо и пак ми духа. Абе вече започнах да си мисля, че е в мене проблема  newsm78.
Ох, мен ме е хванала една такава муза сега - ходи ми се във ваканция някъде на топличко, да се пека на плаж и да плувам в море /като Зайед  Twisted Evil/....... но не ми идва на ум къде точно, а и през зимата.... Дано документите на бебо станат до към Коледа и може да мръднем някъде, стискайте палци.
Цитирай

По света и у нас!

Здравейте!
Миме аз много го мразех това шушкане зад гарба, тази от там онази от там, ех навсякъде е едно и също!
Марси как е линда?
Миленче пристигна ли?
Ох тази болест не минава и не минава, изпихме и това шише антибиотик и нищо все си кашля!Ама той е бебе!!! #Cussing out
Днес ще ходя да го прегледат та да видим!
Хайде лек ден от нас!
Цитирай

Леле Silvy,направо ме разплака тоя сайт!
Вчера 6 часа бяхме на шопинг и днеска съм като потрошена!Всички кокали ме болят,точно както след като родих!И неуспях да купа каквото си бях намислила-ще чакам намаленията,Мария-да казваш ако ,,надушиш,,разпродажби!
   Burj Dubai ми взе акъла-много е висока сега,а като я завършат #Crazy!!!Даже са пуснали сигнални лампи на върха,да не би да я закачи някой самолет Laughing
    На всички болни пожелавам бързо оздравяване!
За клЮките-спомних си следната случка:с няколко жени чакаме асансьора в един шопинг мол,идва,едвам се натъпкваме и чувам българска реч:,,Мале,глей ги тия(2 жени-локалки с черни абаи и бебета),женени са за един мъж и си ходат на разходка заедно...,,И като се коколат нашите мацки,смешно ми стана и викам-абе не се излагайте,жените са приятелки. Глътнаха си граматиката като им проговорих!Представям си пък за мене какво са изкоментирали-да са живи и здрави!Поне да не се изказват на висок глас в асансьорите друг път.
    ЛЮБЕ-да разкажеш за сватбата,че обожавам да ходя,може и някоя снимка да пуснеш!!!

Цитирай
здравейте мами и от мен!стига с тия болести #Cussing out!пожелавам на всички бързо оздравяване bouquet Hug!реших да питам ако знае някой, прещали ли са ви колети от България?какво може да се праща в тях?някой носил ли си е техника в чужбина?че на мен ми казаха ако носия много техника трябва да искам някаква бележка от митниците че се пренасям и че е за лични нужди newsm78 #Crazy.знаели някой нещо по въпроса?благодяря ви предвапително! и пожелавам лек и слънчев ден на всички bouquet
Цитирай

Аз знам,че алкохол неможе,въпреки,че съм получавала в Дубай,а една българка я бяха привикали в полицията,защтото майка и и пратила шише с водка...На мен ми пращтат списания и винаги колета е отворен-проверяват за порнографски мисля.В Египет едва ли е по-различно.А за внасяне на техика там-да,има лимит,но казваш,че са за подарък и така.Ти няма да зареждаш магазин от БГ,нали?
В кой град си в Египет?
Цитирай

DXB

Здравейте!!
Марси, как е малката сладурана?
Оздравявате ли?  Praynig Hug

Аз бях на сватба снощи (Мима ме издаде), много танци до зори....
Супер беше, прибрахме се 3 часа.
На мъж ми сестра му беше булката, не знам каква ми се пада точно  newsm78
Ще пусна снимки, снимах сигурно повече от фотографа им  Laughing  Mr. Green
Днес не можем да отлепим от възглавницата  Tired

Миленче, разбрах, че сте пристигнали благополучно  Hug
Чакам да се обадиш да се видим  bouquet
Ще заформим нещо с Мимата и вие  Laughing

Лек ден на всички!!!
Младоженците дойдоха, отивам да ги видя как са след първата брачна нощ Crazy Crazy
Цитирай

Варна

Мами, гледате ли БТВ  в момента?  Предават от Дубай. Първото послание беше от една жена, която  се обясни в любов на съпруга си /египтянин/ , а второто на майка до  дъщеря и в Дубай..Много мило беше предаването, доколкото разбрах и следващата седмица ще е пак от Дубай.
Цитирай

DXB

Мерси за инфото, монда!!
Ти как си?
Кога ще идваш насам?
Поздрави!!

Мами, пуснах малко снимки от вчерашната сватба.
Малко качеството е кофти, но това е.... снимах с телефона ми Smile
Вижте нашата булка, а аз съм облечена в тъмночервено...
Питайте за password на ЛС
« Последна редакция: сб, 11 ное 2006, 18:08 от Любс »
Цитирай

Мерси за инфото, монда!!
Ти как си?
Кога ще идваш насам?
Поздрави!!

Мами, пуснах малко снимки от вчерашната сватба.
Малко качеството е кофти, но това е.... снимах с телефона ми Smile
Вижте нашата булка, а аз съм облечена в тъмночервено...
Питайте за password на ЛС

То хубаво, ма да вземеш да сложиш снимчиците, а ???? Wink Направо давам заявка за паролата на ЛС!! bouquet

И аз гледах Море от любов и се чудех дали това не е някоя от нашите мами!!!
Цитирай

Варна

И аз гледах Море от любов и се чудех дали това не е някоя от нашите мами!!![/i]
ДА си дойдем на думата- това си помислих и аз. Жената имаше 2 момиченца- Мая и Сара.
Цитирай

Любе, разгледах снимките и клипчетата, беше ми интересно!!! bouquet Извини ме за въпроса ама ти ли си мацката със синьото ОКО и на аватара и на сватбата с червената рокля??!! newsm78 Smile
Цитирай

DXB

Хехехе, аватара случайно го намерих  Laughing съвпадение, че същия цвят като моя  Laughing
А с червената рокля съм аз  bowuu

Монди, защо не ми отговаряш?  Hug
Цитирай

Варна

Мерси за инфото, монда!!
Ти как си?
Кога ще идваш насам?
Поздрави!!
Здрасти, Люба
Добре съм,всичко е наред тук...замислям го за след Нова одина- февруари някъде, но преди лудницата на Шопинг Фестивала. Ти ще си първата,която ще узнаеш,след като го реша.
Цитирай

UAE

привет моми4ета от емирствата.

Някои пита коя е мамата от море от любов.това е Комодено,ако някоя от вас си я спомня Laughingднес се 4ух с нея и тя ми каза,за изненадата за мъжа и Laughing

ние пътувахме добре.малките се държаха героиски,с изклю4ение на края,но то е нормално.тясно им беше и неможаха да се наспят.обрахме то4ките по летищата.много им се радват на децата като са в двоината коли4ка Mr. Green

утрепах се от 4истене днес.но апартамента ни беше все едно бомба е паднала.важното е 4е свърших и утре се отдаваме на разходки с децата.и среща маи се заформя  Very Happy

пак ще пиша

веси в некст и мадъркеър маи имат намаление(едно пиле ми каза).утре ще ти кажа със сигурност

креми марси бързо оздравяване на децата.да ги нацелувате от нас Hug
Цитирай

Миленке- пти4ето дано потвърди,4е харесвам Некст.
Заподозряхте ме мене за ,,Море от лЮбов,,,ама не съм аз.То и да не ми се налага!
Цитирай

Миленче,добре дошла още веднъж! bouquet Love

Миме,много хубава снимка на малкия на фона на морските вълни. Hug

Люба,булката ти се пада зълва. Mr. Green,дано да е добричка.

Ели,и Дилън е с хрема пак и се чудя дали да го пускам утре,че в други ден ще ходим с него до Рияд за два дни.Много рохки яйца са,ще почна да ги калявам.Вчера,късно следобед,дойдоха едни англичани,духаше вятър,а водата в басейна беше много студена. Трите малки деца веднага се хвърлиха във водата,окото им не мигна.Същите ходят боси в моловете,а ние на нашите все им треперим а резултат никакъв. Embarassed

Марси и Креми,как са децата днес? Hug
Цитирай

O.A.E./ Пазарджик

Любе, красавицо bouquet много се хубави всичките. малката принцеса и тя като малка булка.
като ви гледах оня ден добре се разбирате със зълвата. дано да е така винаги!
Пак добре дошла на МИлена. дано Бутти има път до Дубай та да се видим утре.
той ме изненада днес. иска да ходим до БГ за 10 дни около Нова година. домъчняло му за вилата #Crazy дано не чуе Дявол и наистина пътуваме.  Praynig
Монда, не можахме да се видим във Бг , дано да е в Емирствата bouquet

Hug на всички болни дечица и скорощно оздравяване.
Ноя, май ще излезеш права Wink
лека!
Цитирай

по пътеката

любе дай паролата, моля те! ако някой ме светне, защо не ми приемат и си 4акам като пране  още да ми пратят активиране на  нетера, 4е и аз да видя това море от любов, дайте идеи как да  го гледам, ако може някой да ми услужи с една регистрация дето да  става, много благодаря!
а комодено къде е в дубай или в бг , не пише отдавна?
линда е по-добре да 4укам на голямото дърво! дано да не стане  нещо по-нататък!
milenke Hug
Цитирай

някъде там..

Олее, знаех си, че мацката е от нашите! По имената на дечицата се сетих! Миле, много поздрави и носи. Много ми харесаха и двамата  Hug
Силви, страхотен сайт. Пратих го на няколко приятелки  Very Happy А бе как ги намирате тези неща  newsm78 аз нещо хич не обичам да се ровя из нета  Confused
Любе, подай си CV-то в TONY&GUY в Емирейтс Тауър. За рецепционистка са хубави заплатите.Знам,че 2 българки работят там.
Креми, защо не пробваш с алтернативна медицина да излекуваш Сами? С тия антибиотици... newsm78 ..не знам... Ти рано ли го захрани? Дано се оправи миличкото  Hug
Миме, страшен сладур е Зайед, машалла!!!
Цитирай

любе дай паролата, моля те! ако някой ме светне, защо не ми приемат и си 4акам като пране  още да ми пратят активиране на  нетера, 4е и аз да видя това море от любов, дайте идеи как да  го гледам, ако може някой да ми услужи с една регистрация дето да  става, много благодаря!
а комодено къде е в дубай или в бг , не пише отдавна?
линда е по-добре да 4укам на голямото дърво! дано да не стане  нещо по-нататък!
milenke Hug

Аз не познавам комодено, защото тя е пишела в първите темички, но се поразрових, да сесветна и видях, че последно активна е била на 26.06. Не я познавам но предаването ми хареса и мъжа й сладур, пичага, фога!!! Smile Та който иска и я познава, може да ни светне, нас новите !!!
Цитирай

Варна

дано не чуе Дявол и наистина пътуваме.  Praynig
Монда, не можахме да се видим във Бг , дано да е в Емирствата bouquet
миме,както виждам-пак ще идвате в Бг...можем пък и тук да имаме късмет да се видим:-)
Цитирай

Thinking Миленка, за нас няма ли привет??? АААА  Crossing Arms
Добре завърнала се. Дано сте си изкарали хубаво в тоя студ в БГ  Laughing.

Веси, как е нашия адаш?? Ти започна ли захранването? Ние днес сме при доки и ще видим той какво ще каже. От една страна ми се иска да започна сега, че ми писна да се събужда по хиляда пъти на нощ, но пък всички казват, че е по-добре да се захрани по-късно. Ще видим. Между другото днес навършваме 4 месеца  bowuu. Ех, как бързо лети времето  ooooh!.

Любе, защо не споделиш паролата и с нас???  newsm78

Ноичка, и Рая ми е постоянно по къси панталонки и боса, но пак си настива. Явно докато не си го минат децата ще са така. Дано да са само настинки, а не е нещо по-сериозно. Настинките са лесни.
Цитирай

Люба,за съжаление не ми се отваря,не знам защо. newsm78

Ели,лошото е,че настинките вечно преминават в нещо по-сериозно.Утре и други ден ден сме в Рияд,много обичам да ходя там.

Миме,как ви се ходи в този студ пак?Тези ваши мъже,големи почитатели на българското се оказаха. Laughing

Миленче,къде скиториш цял ден,то не може за един ден да наваксаш всичко,остави и за утре. Love

Онзи ден,в кънтри клуба,загубих в тоалетната голям пръстен от бяло злато и коприна.Свалих го,докато миех Атли и естествено чак вчера се сетих.Ходихме пак,но разбира се,нямаше и следа.Какво беше учудването ми,когато снощи ми се обадиха,че са го намерили.Една англичанка го дала на сервитьора,който е българин и е много сладко момче.Бях ви казала и за ключа,който загубих,оказа се,че съм го оставила на покрива на колата,както и предполагах Crazy.Някакъв човек карал след мен,видял,че на завоя нещо тупва от колата,спрял се и го взел,а после обиколил сградите до нас,докато най-после нашия домоуправител го разпознал. Mr. GreenАз вече бях сменила патрона,но поне магнитната карта от гаража все още ми върши работа.Тези два случая затвърдиха убеждението ми,че има много честни хора,особено по тези географски ширини. bouquet
Цитирай

Sofia

Онзи ден,в кънтри клуба,загубих в тоалетната голям пръстен от бяло злато и коприна.Свалих го,докато миех Атли и естествено чак вчера се сетих.Ходихме пак,но разбира се,нямаше и следа.Какво беше учудването ми,когато снощи ми се обадиха,че са го намерили.Една англичанка го дала на сервитьора,който е българин и е много сладко момче.Бях ви казала и за ключа,който загубих,оказа се,че съм го оставила на покрива на колата,както и предполагах Crazy.Някакъв човек карал след мен,видял,че на завоя нещо тупва от колата,спрял се и го взел,а после обиколил сградите до нас,докато най-после нашия домоуправител го разпознал. Mr. GreenАз вече бях сменила патрона,но поне магнитната карта от гаража все още ми върши работа.Тези два случая затвърдиха убеждението ми,че има много честни хора,особено по тези географски ширини. bouquet
Лелеее Noia не мога това да го повярвам което го казваш, тук в  BG това никога ама никога няма да се случи - Боже като гледам по BTV какво става тук с нашите деца в училищата ни... ужас по-малки деца пребиват с вериги и столове по-голямо момиченце защото им направило забележка да се държат по-добре в час  Twisted Evil и още много такива цветущи случаи. Направо съм изумена  Shocked - не бих искала детето ми да расте в такава агресивна среда. Sad
Някой може ли да ми каже нещо повече за училищата в Дубай, от колко години започват 1-ви клас там какви са таксите и всякаква друга информация ще ми е адски полезна. Praynig
Цитирай

UAE

Елип мила аз имах предвид,Привет от емирствата,а не само на моми4ета там Embarassed
извинявам се за недоразумението,аз вси4ки ви ви мисля Hug

ние вси4ки сме болни с настинка.Малкия се е вкоп4ил в мене и не ме пуска.не иска и да спи.като го сложих в леглото се залиса от пла4 Sad за сега спи в шезлонга,но до кога не знам

креми марси как са де4ицата.дано да не сте болни ве4е bouquet

лягам,4е ми е доста зле,а като знам каква нощ ме 4ака......

лека
Цитирай

по пътеката

привет, моми4ета! 4акам да ми кацне кредора, цял следобед, ама сега го измамих! та така линда е навън така  ние  си лекуваме  настинката, аз съм блокирана тука  защото стълбището го украсяват с мрамор, докато се вижда от свекито де! за пред гостите в долната къща! таткото се разболя днес, ама пак излезе по работа!та така сме! а ние няма нужда да гледаме  бтв, снощи са  били сина ми 20 мин докато е вървял към къщи , наистина  той е успял да несе  поддаде на провокацията- обяснил е, 4е е направил забележката на  своите прияелки, а не на  минаващата компаниая,от 6 мом4ета с 4 моми4ета. простаците не разбират от обяснения и налитат на бой , това  в 20.00. моми4етата с сина  ми и те са полу4или по един шамар, 4е са защитили, ама  на мене ми е интересно другите  2 мом 4ета от  компанията на сина ми какво са дремали! ей, лекета има, страхливци тоже! той казва, 4е  агресията и побоите са ежедневие в у4илищата, унижаването и изнудването! нищо не  можело да го у4уди, представете си! а няма още  18!
 ноя , ти си късметлийка с тези загубени-намерени вещи!  newsm78
любе, мерси!  Peace
миме и на тебе Hug
милен4е, абе каква е тази година болест след  болест, много странно!
креми, дани, накъде сте?другите как сте? Hug
Цитирай

O.A.E./ Пазарджик

Милена, защо не каза, че ви е зле newsm78 щяхме да отложим излизането. така и не можахме 2 приказки да си кажем....другия път в парк Peace
 ние с Люба се прибрахме след повече от час в трафика и то благодарение на шофьорските умения на мъжа й  :bouquet:                                
Цитирай

O.A.E./ Пазарджик

забравих да питам.
има един чай. палестински му казват. продава се на цели листа и стебла- сиви, които малко приличат на тези на еделвайса. знае ли някой за какво е точно?
Цитирай

Варна

Марамие е чаят....гадничък ми е на вкус.. имат го  като нашата лайка- за далак,за мерак, за настинка...за всичко.
Цитирай

O.A.E./ Пазарджик

Марамие е чаят....гадничък ми е на вкус.. имат го  като нашата лайка- за далак,за мерак, за настинка...за всичко.

ейййй, всичко знаеш bouquet
аз го добавям към други. с черния не е лошо Peace даде ми го една палестинка.
Люба, тоя магазин има доста хубави и евтини типично арабски неща. и кебапи печат на място Laughing
Цитирай

DXB

На мен ми харесва като се смеси с черен чай.
В горещата вода, преди да сложиш черния чай, слагаш няколко листенца от мирамието и ги поваряваш 1-2 минутки.
Опитай и кажи как е.
Цитирай

Варна

Да, с черния чай по-бива....извинете,че така се натресах в темата!
Цитирай

DXB

Миме, ти сега недей да пиеш нищо  35  Laughing Mr. Green

Монди, винаги си добре дошла!!!  Hug bouquet

Цитирай

Елип мила аз имах предвид,Привет от емирствата,а не само на моми4ета там Embarassed
извинявам се за недоразумението,аз вси4ки ви ви мисля Hug

35 Оле миличка, изобщо не ми дойде на ум /мозъкът ми е все още бременен, не ми забелязвайте  Laughing/. Но иначе се пошегувах де. Не се обиждай  Hug.
Много лошо, че сте болнички. Нормално е като се сменя климата да се настине, но никак не е приятно. Дано скоро сте по-добре Praynig.
Цитирай

O.A.E./ Пазарджик

Да, с черния чай по-бива....извинете,че така се натресах в темата!

винаги добре дошла bouquet
лек ден на всички!
Цитирай

Любе на такива позакъснели като мен може ли паролата да разгледам снимките bouquet
Цитирай

София

Здравейте!

Любс, може ли паролата? Ние сме, като тайно общество с тази парола, ха-ха-ха. Не се обиждайте, прави сте за това, че не разрешавате всеки да ви разглежда снимките, и аз съм малко параноичка  Shocked Но все пак ми стана смешно. Отворихме работа на Любс  Love

Много ми е интересно да ви чета, независимо, че повечето сте в Дубай, и Марси ми е интересна и мисля, че сме си добра компания  bouquet

Ей, Нойче да се преместя и аз при вас , защото, каквато съм разсеяна и аз си губя нещата под път и над път. ... Embarassed Браво на отзивчивите хора !

Креми, защо не опиташ нещо от алтернативната медицина ?

Ние тази вечер сме на купон - рожден ден на един приятел. Планираме да оставим вечерта малкия с баба му. Не сме го оставяли сам вечер, колкото и странно да звучи, защото е вече " възрастен" Very Happy. Просто ни е много приятно да сме вечер с него, като се приберем от работа, но доверчера ще бъде късно и студено, така че ще си остане с баба.

Миме, ти такова, а ? Дано да са ми верни подозренията. От сърце  bouquet
Цитирай

по пътеката

миме, моето късмет4е май е стигнало при тебе, а, да се мисля ли за добрата фея!? тука вали а сме на фитнес с линда и на вси4ко отгоре без транспорт, ще се наложи такси
лек ден после пак вклю4ване от атласите!
Цитирай

Ancona-Italia

Здравейте !
Ние сме добре !
Самира , вчера не се е спряла бяхме на гости у зълва ми и водихме сестра и на гинеколог .
Леле ма тия хора много нередовни мозъци !!! #Crazy
Не знае точната дата на която и е дошло и ми казва от 10-16 дни , че и тече кръв .
Та тай като мъж ми няма да седне да и превежда такива неща му казах , че най добре да я води сестра му на лекар .
Оказа се това , което казах аз !
Смяната на климата е повлиял върху цикъла и .
Четох ви , но на бързо и нещо не ми се мисли по темата .
Та поздрави на всички вас и семействата ви , както и пожелания за много здраве ! bouquet
Цитирай

DXB

Здравейте и от мен!!  wavey

Снежке, радвам се, че ти харесаха   Hug bouquet

Днес е мой ред- хрема от всякъде, носа ми тече като река  smile3545, главата си я чувствам колкото монитора пред мен голяма  Tired Sick  smile3507

Миленче, вие как сте днес?  bouquet
Миме,   Praynig newsm17 newsm10
Марси, прати малко дъждец, мила, не се стискай  umbrella

Лека вечер!!
Цитирай

O.A.E./ Пазарджик

Не съм още за поздрави Laughing
купих си тест, но ще изчакам ден- два. ако има нещо ще си кажа.
ама и такива работи се не казват в началото Wink
Любе и малкия нещо е леко хремав. хванахте нещо в тоя щур Бурджуман Confused
гледам да го пресеча с витамини и капки за нос. дано не слезне надолу Praynig
лека!
Цитирай

някъде там..

Любе, страхотни снимки!
Ели, аз не смятам да го захранвам скоро. Слава Богу имам много кърма и караме само на нея, дори и водичка не му давам. Нашата педиатърка ме караше да захранвам още след 1-я месец, но аз не искам.Няма по - хубаво нещо от майчиното мляко. Ние нощем не се кърмим. Той сам си направи режим и спи по минимум 9 часа на нощ и през деня си хапва на3-4 часа.
Днес ходихме на хомеопат. Изписа ми някакви драженца, които аз трябва да пия и малкия да ги поема с кърмата за профилактика. Обясни ми и какво да взимам преди и след ваксините за да нямаме проблем с ваксинационната болест.
Миме, Дай Боже да ни зарадваш с чудна новина  Wink
Цитирай

UAE

дано Миме,ние продължаваме да стискаме палци,а 4еститките ги пазим за после Praynig

сигурно от нас се заразихте  Sad аз съм много хремава и с голямо главоболие.
марси ти сериозно си се заела с фитнес.браво на теб.а линди4ка слуша ли те там.аз веднъж слезнах долу във фитнеса с дима,но тя полудя на колелото на пъте4ката,после реши да вдига гири Shocked аз съм +4 кг.пла4е ми се.отново съм като бременна,но докато не изям пустият му слън4оглед,диета не мога да по4на Laughing

утре сме решили да заведем децата в зооги4еската градина.ако им хареса,после ще ги заведем до другата в Ал аин,4е тукашната е много мизерна и ухаеща...
4удя се кога да пускам дима на градинка.тя не иска и да 4уе за нея,какъв рев ще е пак като се сетя.
утре сме при педито,за пълни изследвания.вие правите ли като в Бг,изследвания на 6 месеца и 1 годинка newsm78

нои4ка още  ли си в саудито.вие сега не може да се нарадвате един на друг Laughing

веси(водна лилия) в некст,мадъркеър и френския в буржуман имат намаление 50%.беибишопа до нас(сентърпоинт) е доста зареден с бебешки дрешки.
уоман сикрет и те имат 50%.

хубаво си направила веси.няма по хубаво от кърмата.има време,ще го захраниш.аз халид го захраних към 4 месец,а дима по рано към 2 със сок,по препоръка на бг педиатър Mad

лека ве4ер от мен 
Цитирай

Миме  Praynig. Хайде поне ти ме зарадвай. Аз навивам всички, но нещо другите не ме слушат  Twisted Evil. Поне ти бъди добричка  35. Верно, не се казва в началото. То дано да е + само. Стискам палци малкия да се оправи бързо.
Веси, браво на малкия юнак. Ние също продължаваме на кърма, но иначе все още нямаме никакъв режим. Но да е жив и здрав. Мама ще му мисли  35.
Любе, дръж се момиче. Какви са тези хреми при вас в Емирствата?

Лека вечер и от мен и дано утре болничките се чувстват по-добре  Praynig.
Цитирай

Хайде и аз да се разпиша!
  Днес вече неиздържах-и излязохме на разходка с бебка и Кари на корниша при Калид лагун(май така се казваше лагуната до нас).Малко беше задушно,но после задуха и беше супер!Сигурно ходихме към километър,че и повече...Беше пълно с майки и деца,видях една със шест дечица,с много малки разлики във възрастта,а последните 2-близначета!Виждате ли български мами-жените не си губят времето,а ние се стискаме:само по едно-най-много две!Кари се натича,а аз се нагледах на красота-много е хубава Шаржа вечер-високите и различно оцветени сгради се оглеждат в морето. Намерих нещо като поляна с палми и хората си седят на пикник,не е парк,защото не е оградено,но е много чисто и приятно.И разговор подхванах с една сирийка,ама ако ни беше чул някой Embarassedаз с моя арабски и тя с нейния английски...Да живеят мимиките!Бебка Сара така сладко си спеше,че не ми се прибираше,но от многото ходене ме заболяха карантиите и на връщане доста ме болеше.А аз си мислих,че съм се възтановила вече от раждането,ама не Sad
   Защо хващам тв България само вечер,при вас как е?То и без това май вече няма сутрешно шоу,ама поне едни новини да гледамНякой да знае нещо по въпроса?

Цитирай

O.A.E./ Пазарджик

Лили, тая гора е точно пред нас 35 защо не се обади?
Цитирай

Значи сме почти съседки,Мария!Може да ходим на разходки вечер,ако си свободна.Утре съм обещала на Кари да я водя в Маджаз парк,на лЮлките.
  Миленка-много ми се ходи,особено в Некст,но съпружието е много зает,а с такси ми е мноого далече SadА и да се оплача-купих си дрехи за вкъщи и панталоните грозно ми се впиват,а ми изглеждаха доста широки Whistlingи  нищо не ми се купува сега....с моя размер...Питах ви за Сплаш,защото се сетих,че там има дрехи за по-пълни-ужас,докъде я докарах newsm78
    За кърмещите мами-аз редовно следя една друга тема във форума,за родили миналия месец-значи,българските педиатри ми взеха акъла-какви съвети  само!?И мамите ги слушат и си наливат новородените с чайове и т.н.,а после се оплакват,че плачат от колики,имат запек и подобни.Също-майките сами избират коя ваксина да си купят за бебетата Shocked-думи нямам!

Детето си показва кога е готово да бъде захранвано,Кари на 4мес,но едвам ядеше и 1с.л.отначало-давах и кашата с ориз на Нестле-Сирелак,най-ми беше трудно да я науча да пие вода,биберона така и незахапа,първо с лъжичка,после с чашка.

Цитирай

Вие ме кефите двете миме и лили... как се намерихте, сякаш говорим за ямбол или Елхово..... егати как пък сте комшийки в тази огромен сигурно град.... както казвате вие Машала!!!  bouquet bouquet bouquet
Цитирай

Ancona-Italia

Катяджин , да нямаш рода в Елхово случайно ?!?   newsm78

Ей момичета ма то хич не остана време след около 2 седмици ще си видя родината !
Цитирай

DXB

Ей, Лилия, и аз съм на близо до езерото, точно зад Мажаз парк.
Точно се бяхме чули с Мима да ходим довечера  35
Да се обадите, ей, да не ме забравите!!!  35

Цитирай

Катяджин , да нямаш рода в Елхово случайно ?!?   newsm78

Ами имам малко някакви роднинии приятелки от там .......... Ама нали с Gorjiana сме кореняк Ямболийки, та  ей къде  е Елхово.... то ни е като квартал бе!!!!
Цитирай

Добро утро момичета! bouquet

Любе мерси за паролката.Вече ми се задоволи любопитството как изглеждаш.Ама верно си голяма сипатяга Winkне че съм се съмнявала де.Как си днес?Взе ли да ти поразминава настинката?

Дани още малко остава и си идваш по наште ширини.Май не е ставало въпрос,но голяма част от родата на баща ми живее в Елхово,тъй че като нищо и да излезнеме рода.Като се видим живот и здраве ще ги обсъдим набързо,че да видим  Hug

На всички болни пожелавам бързо оздравяване , много целувки и Hug

Приятен ден момичета Hug
Цитирай

O.A.E./ Пазарджик

Lili, имаш телефоните и на двете . звънни и ще се разберем Peace
за килорамите не се притеснявай, ще ги свалиш.   :bouquet:
всеки да си гледа децата както иска.... не са малки, нито прости всички. има книги, интернет да четат. форуми като тоя също помагат. който иска го прави.
а деца, на които не е давана вода докато са кърмени,  после много трудно свикват да пият. което за мен не е много добре, особено за децата по нашите ширини.
на брат ми детето го кърми снахата, но и по малко вода му дават. никой не говори за наливане.

Дани, колко време ще стоите във БГ?

katyadjin, не е толкова голяма Шарджа. Laughing
 стига да искаш да контактуваш с българи в Емирствата, вече са повече от 5 хиляди Laughing

Милена, как сте днес?
Ноя ни забрави Wink
Креми, как е Сами?

Лорекса, и вие се загубихте.
лек ден от нас!
Цитирай

По света и у нас!

Здравйте!
Ще чета после!
само да ви кажа че сме в детско отдвеление пак, получи спазъм и затруднено дишане и сме на антибиотик по силен от пеницилин и ампицелин, абрицеф или нещо такова, направо не съм на себе си!
Бог да пази вашите дечица от болести !
Целувки на всички!
Хиде да бягам че минах в къщи само да се изкъпя!
Цитирай

O.A.E./ Пазарджик

Креми,  Praynig за вас!
скоро да се оправи малкия сладур! Hug
Цитирай

София

Здравейте, момичета  bouquet
Извинявам се, че се намесвам в темата ви, но бих искала да ви питам някои неща.
Майка ми ще пътува в началото на декември за Дубай. Интересува ме какви са температурите по това време и какви дрехи да си носи, има ли някакви религиозни ограничения, какво се носи като ръчен багаж в самолета... Всякаква информация ще ми бъде от полза.
Благодаря ви и ви пожелавам хубав и спокоен ден  Love
Цитирай

Здравейте!
Миме и ЛЮба-незнам дали да излизам довечера,все още много ме боли стомаха от вчера и кървенето се отрои,почнах да се притеснявам вече.Бебка цяла нощ неспа и сега съм като смазана...
По-късно ако съм по-добре,ще звънна.
Дона- декември е за къс ръкав и сандали,за връхна дреха-леко сако или жилетка.Но то времето е малко непредвидимо,по-мин.година имаше доста хладни вечери-кожено сако си обличах,мин.година-не-помня,че се намятах с шал от пашмина.Да не носи алкохал и наркотици LaughingПо добре да пита авиолиниите какви забрани имат.
Цитирай

по пътеката

креми, моля се за сами да се оправи, какво е предизвикало вси4ко това има ли обяснение? Praynig
на вси4ки здраве и споко, хубав да ви е денят! при нас студ и влага, дъжд и скука! и нямам пак мишка, линда им взема въздуха, а на лаптопа  с нея се мразим взаимно! Tired
Цитирай

DXB

Креми, дано се оправи малкото ангелче бързо  Praynig
Пиши как сте?!

Лилия, няма проблем, не е ли по-добре да отидеш на доктор?
Обилното кървенето не е добре  Confused
Като се почувстваш ок- обади се.

Дона, предполагам, че майка ти ще идва на почивка само?!
Декември е наистина подходящ за това Very Happy
Декември тук е като нашата пролет в БГ - около 25-27 през деня и пада до 16-18 през нощта.
През деня може да се ходи на плаж дори, а вечер трябва да имаш нещо връхно.
Общо взето това е за времето.
По принцип няма ограничения в облеклото (т.е. къс панталон и потник), но все пак е добре да се спазва всяка култура, народ и религия.  Peace
Ако имаш и други въпроси питай пак!
Надявам се и другите мами от ОАЕ да се включат, ако аз съм пропуснала нещо  Wink

Лек ден на всички и бързо оздравяване на болните (в това число и аз  Crazy ) !!!  bouquet  Hug
Цитирай

Любе, благодаря за паролата.Хубава ви е булката, да ви е жива и здрава и да се разбирате.А ти изглеждаш страхотно.Косата ти много е пораснала или поне на мен така ми се стори.Оздравявай! Smile

Останалите болни и те да се оправят по-бързо!

Креми, миличка стискам палци Сами да оздравее и да си го прибереш в къщи! Praynig

Лек ден, момичета! bouquet
Цитирай

София

Благодаря ви  bouquet
Цитирай

DXB

http://www.vicove.com/list_vic_open.php?id=13028&listtype=&a … &ratevalue=10

napravo padnah ot stola!!  Laughing Laughing Laughing
to biva biva, ama 4ak pak tolkova  #2gunfire #2gunfire
Цитирай

Здравейте  bouquet,

Сега влизаме,изкарахме много добре,вечерите в Рияд са хладни,а в хотела беше направо студ при спрян климатик.Дилън като верен син на майка си и закърмен в Саудито,като си отвори очите сутринта,първите му думи са:I want shopping now,come on,mall,mall. Laughingза ужас на баща си.Разпознава всички молове в Саудитска Арабия и Бахрейн и му ги показва  докато пътуваме.Джон му казва,ще построим тента на майка ти в мола,което е съвсем несправедливо,защото сега ходя доста по-рядко. LaughingСега ме чака безкрайна домашна по арабски за утре. Embarassed

Пазете се от настинки и вие и децата.Креми,стискам палци бързо да се оправите Hug
Цитирай

Ancona-Italia

Аз пак по никое време но сън не ме лови вече !
Снощи съм спала 4 часа тая нощ не знам още е рано да го мисля .
Креми , дано се оправи малкия по-скоро и аз ще се  Praynig за него .
Ноя , браво на теб с тоя арабски аз онзи ден се отпуснах и говорих малко , но ми е трудно !
Миме , до към 4-5 януари сигурно ще сме в БГ .
Мъж ми е до 8-ми в отпуска .
Миме , не всички са така !
Моята Самира пие по 2 литра вода , сокове и прясно мляко на ден , а лятото и повече .
А до 15 месеца съм я кърмила , като до 7-8 беше само на кърма .

Дани още малко остава и си идваш по наште ширини.Май не е ставало въпрос,но голяма част от родата на баща ми живее в Елхово,тъй че като нищо и да излезнеме рода.Като се видим живот и здраве ще ги обсъдим набързо,че да видим  Hug

Ми хич няма и да се учудя !!!
Той света е малък ! Flutter
Лилия , наистина не е лошо да се прегледаш и консултираш !!!

Цитирай

DXB

Добро утро и от мен!!!

Креми, как сте?
Взехте ли си Сами в къщи?
По-добре ли е?

Миме, вие решихте ли вече със сигурност за Бг?
Как е Зайед?
Оправя ли се от хремата?

Аз днес съм определено по-добре, алхамдуллилах.
Нямам главоболие и носът ми не тече много...

Манел, как си?
Не си писала отдавна?
Скоро ще си имаме рожденик, а?  Laughing Laughing

Миленче, надявам се и вие сте добре?
Дима пратихте ли я днес на градина?

Елип, и ти се губиш на "фронта"....

Лилия, ходихте ли вчера в парка?
Ще се чуем пак тези дни.
Вчера не можах да изляза, но идните дни...
Поне с Мима видяхте ли се?

Лек и ползотворен ден, изпълнен с усмивки ви пожелавам!!!

Цитирай

O.A.E./ Пазарджик

Добро утро!
не можахме да се видим с Лилия. беше ме страх да не пренесем нещо на бебето.Зайед е добре. най-после открих педиатър , който да ми хареса. а и е на 5 мин с кола от нас. за пъри път Зайед се смя на глас при прегледа Smile хванал е вирус я от центъра, я от някое дете. леко червено гърло и уши. аман. от най-малкото са болни. добре, че го хванахме на време и ще мине само със сироп. Praynig
Люба, чакам Бути да пита в работата. много промени стават в бранча, но той има 7 дни и трябва да си и вземе до края на годината и не вярвам да му откажат. тия дни ще разберем.
спретнах една баница с извара. черпя ви chef
Цитирай

София

Здравейте !

Миме, дано да дойдете пак по нашенско в къщичката ви и да си изкарате супер!

Креми,  Praynig за Самито да се оправя бързо и пак да се смее, сладичкото сърчице!

Ноя, супер сте си изкарали, а Дилън сигурно вече много интересно говори, нали? Много са ми интересни само какви мисли и умозаключения правят!  Peace

Илияс от вчера има адски страх от кого -  от Дядо Кледа-ал newsm78.
Не знам защо ? И само ме пита : "Нали няма да дойде дядо Коледа?" . Аз му обяснявам, че така няма да получи подаръци, че дядо Коледа е добър, като неговия дядо и т.н бла-бла, но той си знае неговата -не го иска  Sick Май го е видял по ТВ -то и му е заприличал на клоун, а да види клоун на живо за него е панически ужас  #Crazy Mr. Green.

Дани, ти защо не можеш да спиш? Притесняваш се за пътуването ви или си нещо преуморена? Как са разбойничките?

Любс, хайде оздравявай и си намирай работа, че ми се измориха палците от стискане  Whistling

Марси, все се каня да те питам и забравям. Ти като ходиш редовно на фитнес колко отслабна ?

Лек ден от мен! Тук е пролет и ще си направя дъ-ъ-лга разходка на обяд !
Цитирай

Ancona-Italia

Сноу , не се страхувам от пътя !
Просто ми е нервно , но то е така винаги !
Марси , колко е отслабнала не зная , но аз напредвам много добре със свалянето на килцата дето съм трупнала за 3-4 години .
Цитирай

София

Миме, хам-хум! Добре е да си хапваш виртуално -не се трупа!

Дани, браво !  bouquet Как го постигаш това сваляне? Само с ограничаване на храната ли ? Аз просто съм отчаяна. След бременноста съм + 15кг. и няма драстично сваляне. Яд ме е на себе си  #Cussing out

Да ви се похваля - вчера най-накрая си пуснах Интернет в къщи. Сега остава мъжа ми да купи някакъв кабел и тонколонки и вече съм он лайн форевър  Laughing bowuu
Цитирай

Привет и от мен bouquet
Миме,аз нали съм уважителна Crazy веднага се нареждам на баничката Hug
Снощи какво хубаво гости му ударих на моята сестра.Беше се приготвила милата и ме чакат да им инсталирам разни програмки.Много хубаво така като ми е наблизо и често имаме възможност да се виждаме.А котараната им така ми е издрала ръцете,все едно от фронта идвам Laughing

Сноу,приятна обедна разходка и да не се прeуморяваш bouquet

Креми дано скоро да се оправи слънчевото ти момченце и да се
прибирате в къщи Hug
Лек ден на всички  bouquet

Цитирай

DXB

Ей, Миме, преди да заминете за Бг да не ме забрави Бутти  Mr. Green Praynig Peace
Дано успее да си вземе отпуската и да отидете дори за малко  35
При Зайед дано мине по-леко и бързо да се възстанови  Praynig

Снежинке, да нацелуваш Илияс  Love

Дани, весело изкарване на Бг земя  Hug
И го давай по-споко  Hug

Приятен ден, момичета!!!
Цитирай

На баница ми замириса и веднага се вклЮчвам!!!Миме,от къде купуваш изварата?
Вчера ходихме в парка,духаше малко по силно,но беше приятно.И както си се разхождах,краката неусетно ме отнесоха до един магазин Smileи като се развихрихме с щерката....олекна ми протмонето.Ама лошото е,че днеска пак ще ходим,да довършим започнатото...
Иначе аз съм по-добре,снощи се наспах,но пак ме болеше стомах.Не ми се ходи на доктор-развих фобия от генеколози покрай раждането,дано не се налага!
Какво става с Креми и Сами?Вече колко дена е в болница детето?Дано се оправи Praynigкакто и всички болни майки и дечица!!!
Snowflake-аз съм с 25кг отгоре-дай идея как да ги сваляме,че не е здавословно,не за друго?!
Цитирай

София

Още нещо искам да питам за Дубай  Blush
Сега пък майка ми чула, че жени под 30 години можели да пътуват само с мъжете си (тя ще бъде със сестра ми). Има ли такова нещо наистина?
Цитирай

Глупости!Аз дойдох в Дубай на 19години.А и майка ти е НАД 30,нали?
чула е,ама не е доразбрала-за друго става въпрос,но нея не я късае.
Цитирай

Глупости!Аз дойдох в Дубай на 19години.А и майка ти е НАД 30,нали?
чула е,ама не е доразбрала-за друго става въпрос,но нея не я късае.
Дона казва, че става въпрос за сестра, която ще е смайка ми..... аз поне така го разбрах!!! newsm78
Цитирай

Както и да е-щом има виза-идва!
Цитирай

Сега пък майка ми чула, че жени под 30 години можели да пътуват само с мъжете си (тя ще бъде със сестра ми). Има ли такова нещо наистина?

Миличка, това е за Саудито  Party. За Дубай не беше така преди 4 години, но знае ли човек  newsm78.

Любе, губя се мила, но какво да направя, като и аз научих бебо да ходи по шопинг  Twisted Evil, а и вие само за пазаруване говорите. Ноичка, май и Тарек скоро ще е същия като Д.Т. Добре дошла  Hug. Радвам се, че добре сте си изкарали в Риад, а за арабския ще се справиш, не се съмнявам.

snowflake, честит ви интернет в къщи. Със здраве да си го ползвате. Много целувки на юнака от нас  Hug. Ако много го е страх от Дядо Коледа да го праща насам. Ние го чакаме с нетърпение  Laughing.

Миме и Дани, приятно изкарване в БГ. Аз май успях да убедя нашия тати да отложим пътуването до лятото, но ако все още настоява да отидем до България ще звънкам. Може там да се видим ако не е толкова студено /поне с Мария, че сме наблизо/.
Цитирай

DXB

Пак някой се е изказал неподготвен.  newsm78
No comment!!  Sick
Цитирай

София

Аз се завърнах от разходка ! Бях и в един склад на ТСМ и поразгледах това-онова. Купих на малкия една кукла-марионетка ли се казва, като за куклен театър и си харесах още някои неща, но засега толкова.

По въпроса за Дядо Каледа се разбираме, ако дойде ненадейно ви го пращам на вас да си ви носи подаръци. НиЙ го нИ щем !  Crossing Arms

Веси, Water Lily, ако по принцим си била слаба, а не леко закръглена, мисля, че и толкова килограми ще пребориш. Дай си време  Crazy  Hug Разбирам те прекрасно, че сигувно не можеш да се гледаш и прекрасните ти дрешки не ти стават, но...почакай. Аз никога не съм била много слаба и съм склонна към напълняване. Винаги съм си следяла теглото, спортувах по малко, сауна, хр. режим и т.н и си бях добре. Но сега..ето вече 2 г. и нищо не става  Crying or Very sad.Проблемът при мен е, че съм и вегетарианка и повечето диети не стават за мен, защото са с месо. На фитнес ходя, но само, когато имам време, на сауна не съм от 2г. и нещо  Tired  И аз , като теб се чудя още къде ми е грешката... Mad  ooooh! ?

На Дани пожелавам приятен път и да се обади, като пристигне в БГ !  Hug
Цитирай

UAE

Дона не се притеснявай,няма никакъв проблем.И аз като водна линия дойдох на 19 години ::
избрали са много подходящо време за пътуване до дубаи Smile

дани приятно прекарване в България. Hug

миме вие от нас се заразихте Sad как е малкия сега?
люба ти се пооправи нали Peace

веси извара продават навсякъде.аз купувам от спинис,но никои освен мен не я яде Smile

креми как е сами Sad стискам палци скоро да сте си у дома Praynig

сноуфлеик а аз цял живот слаба,след второто раждане отслабнах,но много трудно ги свалих.сега едвам ги задържам.усещам,се 4е по4вам да пълнея.отпуснах се и хапвам непозволени неща.какво ми става в последно време само сладко ми се яде Embarassed

Ние днес се разходихме 4удесно.ходихме до един парк,имаше много деца и бременни маики  Laughingтакова ска4ане и лудуване беше,4е на връщане едвам съм ги държала будни.вървим и пеем за да не заспят Mr. Green
малката лисица все още не заспива без мен.дори изморен и полузаспал,ме търси да ме гали по косата Shocked какво да правя не знам.давам му ръката си,но тои по4ва да пла4е и си търси косата Embarassed
дима беше на градинака.сутринта замина без рев и маимунджълъци.върна се много щастлива с две огромни снимки които са им правили по време на рамадана(подарък зародителите).всяко детенце държи газова лампи4ка в ръката.показа ми приятелката си на снимката.

люба прати ми настроиките на скаипа за свързване,4е аз маи нещо обърках.имам скаип цял ден,но не мога да се свържа.пише ми 4е няма намерен прокси сървър newsm78

Цитирай

O.A.E./ Пазарджик

Не скачайте така за визите, защото има нещо вярно. трудно дават туристическа и визит виза на жени под 30, пътуващи сами. работна виза-да. покана от семейство- да, но от който и да е хотел или агенция- много трудно. ако идва семейно няма проблеми. може и да се заядат и за дъщеря и майка.
всичко е заради проститутките от нашата страна и Рускините.

нека проверят. Peace

Люба, стискай палци! днес направиха  Бутти за един месец ерия менажер и сега зависи от него Wink. малко да се оталожат нещата за ден- два.  Praynig
толкова много промени за по-малко от 1 година, че е отслабнал с близо 15кг Sad  #Crazy

Сноу, ще се обадим непременно, ако идваме Hug
Лилия, изварата ми я носи една приятелка , която я купува от Алейн- фабриката за млечни. никъде другаде не съм виждала Sad

отивам да храня "бебетата" 35
Цитирай

София

Не скачайте така за визите, защото има нещо вярно. трудно дават туристическа и визит виза на жени под 30, пътуващи сами. работна виза-да. покана от семейство- да, но от който и да е хотел или агенция- много трудно. ако идва семейно няма проблеми. може и да се заядат и за дъщеря и майка.

Те ще ходят на някакъв международен архитектурен конгрес и ще са с група, така че, предполагам, няма да им направят проблем.
Благодаря ви, момичета, хубава вечер  bouquet
Цитирай

O.A.E./ Пазарджик

Те ще ходят на някакъв международен архитектурен конгрес и ще са с група, така че, предполагам, няма да им направят проблем.
Благодаря ви, момичета, хубава вечер   :bouquet:

в такъв случай няма проблем Smile

Милена, къде я намираш тая извара в Спинис newsm78 аз само едно котич чийс намирам дето 100 грама е 10 диархама. по-скъпо е от нормално сирене #Crazy златна ще ми излезе тая баница Laughing
Цитирай

O.A.E./ Пазарджик

Милена, забравих, не сме се заразили от вас не се притеснявай! доктора каза, че е от поне седмица, но не се е проявило Hug
Цитирай

Bulgariq/Burgas

Здравейте на всички  HugКак сте?
Виждам,че пак има болни дечица и мами.Това не ми харесва,за това ще стискам палци за по -бързо оздравяване  Praynig
Иначе,аз съм добре.Ходя си на лекции,на репетиции,а сега има вероятност да почна в една детска градина,
да уча децата да танцуват.Онзи ден ходих да ги видя,ама те едни сладурковци на по 2,3,4 годинки .
Аз тази сутрин си дойдох в Бургас,цял ден обикалях с приятелки по кафетата и сега вече взех да се предавам,
ама не мисля да лягам все още.Реших да ви посетя и вас преди това,че вече ми беше мъчно.
На всички които  са решили да пътуват желая лек път и весело изкарване.Това е за сега ,по-късно пак ще намина.
Стискам палци за малкия Сами,да се оправя по-скоро.
Много целувки на всички  kiss,е и прегръдки  Hug.
Ох ,я ми препоръчайте някои арабски сладки,чувала съм ,че били много хубави,но не знам от кои да си купя.Сега като си ида в София и ще се отбия до Mall,и без това ми е на 2 крачки и ще видя ,какво предлагат там.А иначе до квартирата има едно туристическо бюро
и имат табелка Emirates ,и като мина така ми се иска да вляза да разпитам как стоят нещата с билети и това и онова,че нещо голям мерак
 ме гони да идвам на там,ама няма да стане или поне не скоро.Е аз ви оставям за сега.Лека вечер  bouquet
Цитирай

DXB

Люба, стискай палци! днес направиха  Бутти за един месец ерия менажер и сега зависи от него Wink.
малко да се оталожат нещата за ден- два.  Praynig

Миме,
Дано!!! Praynig Praynig
Цитирай

Snowflake-за съжаление никога не съм била много слаба и аз съм склонна към напълняване и съм много лакома на всичко отгоре.чувала съм,че след второто дете е по-трудно да се отслабне и Милена потвърждава...Е,аз преди 23 дена родих и съм минус 16кг,но както казваш,ме е яд,че не си влизам в дрешките,а ще им мине модата(да ми имате проблема!)От 3 дена съм намалила храната и резултата е -500 г,радвам се.Моля,ако сте виждали тема за отслабване след раждане,да ми дадете линк,че аз търсих тук,но нищо съществено неоткрих Sad
Милена-и аз само в Спинис котич чийз съм виждала и на мен ми е скъпо,знаете ли какво е kishta-извара ли е или нещо друго?

Цитирай

DXB

Лилия, kishta- това е сметана Smile
Цитирай

Сметана значи?!Защото една арабка си прави домашна-в 1л.мляко изтисква лимон,пресича се,цеди го и после го ползва за пълнеж-прилича на извара,тя каза кищта е-дали не съм разбрала?! newsm78
Цитирай

DXB

Не знам, Лили, това, което прави тя какво е, но може би е близко до изварата.
А кищта или ъщта (зависи от диалекта) е точно небита сметана (fresh cream).
Ползват я за пълнеж на сладки също.
Цитирай

по пътеката

аз в4ера се скъсах да пиша и нищо не е излязло!
 ooooh! #Crazy newsm78
 сноу, 4естито за нета! Peace зна4и за 3.5 м нито грам не съм смъкнала от фитнес! в шок съм, но не ка4авам поне, знам си моят метаболизъм е в 5 глуха от детствотото ми!сега пробвам на мимето диетката, не казвам да не ми мине арабски 4ерен жребец  пътя, 4е да не стана пак дебела!аз съм си пухкава, но много активна  ли4ност, дай ми път и ми гледай сеира, преди бягах всяка ве4ер 5 км, сега  гледам да се мотая по улиците, 4е  ако побегна, ще ме гонят  много!както казват луд умора няма, дискотеки и танци са ми стихия, но не слабея, ужас!ами като съм гастроном и лаком дол!и дегустатор! абе много приятен гост съм , не отказвам!  боря се с тези 25 кг ама не знам кой-кого накрая! линда е по-добре, татко й и той, ама кашля за мой ужас цяла нощ, не мога да спя от него!дано не се сдухам и аз! Tired
как са климатиците  при вас мами от емирствата, не е ли ве4е поносимо да ги махнете, 4е  може да се разминете с болестите? Praynig
креми са излезли от болницата,4акаме вклю4ване! Hug
дани, как сте пак се губите, голямо пазаруване  ви е обладало! лека, мами! bouquet
Цитирай

По света и у нас!

Здравейте и от мен!
Леле колко сте писали!
ох от къде да започна!
Ами нали ние пихме 1 вид антибиотик, след като го сваршихм, само кашляше и пихме само за кашлица, но след 3 дни се влоши и отидох пак,направиха му снимкаи не беше добра, но пак,а сироп само че по-силен,4 дни на него и не се подобри, малко се оправи това жестоко свирене на дробовете му, но тя и докторката не беше в града а и като казах на майка ми да влезнам в болница че я няма докотрката да ни наглежда, тя отвори огромна уста, там имало по-болни децаи щял да с евлоши и такива ми ти глупости!
Е свършихмесиропа и отидох да го прегледат дали да продалжаваме да пием , или това хриптене е от гарлото само, е каза докторката че е от гарлото, прибрах се и следобед вдигна 39,4 и веднага отидохме в спешното и естествено казаха бронхит със затруднено дишане и спазъм на белите дробове, и инхалация с вентолин ни сложиха веднага-вентолина е за асматици ама ние в семейството нямаме такива!взеха у кръв и урина и се оказа че вируса си работи все още усилено и понеже досега беше поел силни антибиотици ни включиха на най-силния които е за по големи дечица, казаха че пеницилина е 1ва група а този бил 3та!Аз направо се укокорих,сложиха му абокат ама той е толкова шугав че го беше размърдал, как плака пак и с неговите тънки вени надупкаха го навсякъде, на краката има 3 пукнати вени и накраиа абоката в главата, грозна картинка, и аз как ревах!Е то при тази гледка всеки би се разревал!
Сега сме си в къщи и пак със сироп да се дооправим, в смисъл да не се върне наново, аман значи!
А Лили за килограмите не си сама, и аз съм склонна към наддаване, какво маце бях като отидох в кувейт ама с тази кухня си развалих фигурата, и кто забременях хептен я оплесках, и аз се мъча да смъквам ама освен тези от бременноста и от кърменето немога повече!Сега ще се хвана и аз на една диетка да да смъкна още 10 да заприличам и аз на човек, още повече тук в бг са ходещи скелети момичетата, комплекси ме хващат!
Ох много дълго стана!
Много благодаря за подкрепата на всички,много сте мили и съм сигурна че молитвите ви много са ни помогнали!
Добре че ви има, винги се зареждам с положителна енергия като чета !
Поздрави на всики от нас и целувки на всички малчовци! bouquet
Цитирай

UAE

кремиии  Hug радвам се,4е ве4е сте си у дома.съжалявам за вси4ко което сте приживели и от тук нататък само хубави неща,вси4ки болести зад гърба  ви да останат Praynig на леля героя,издържал е героиски Hug
целуваме ви и ви прегръщаме силно  bouquet

п.с. къде е сним4ицата,на лъ4езарното сами.тази много ни натъжава Sad

Цитирай

Креми, много се радвам, че лошото е минало и че вече сте си в къщи.
Нацелувай Самито, голям герой е той!Да ти е жив и здрав! Hug
Цитирай

O.A.E./ Пазарджик

Креми, още веднъж  Hug за теб и малкия герой.
Цитирай

Bulgariq/Burgas

Добър  вечер,мами   Hug Как сте ?
Креми,радвам се ,че сте по-добре.Браво на Самито,знам си го аз,че е силно малкото съкровище.Дано скоро се възстанови на пълно  Praynig
Много целувки и прегръдки  Hug
Цитирай

Bulgariq/Burgas

Добро утро  love001
Дано днес  всички са добре и да няма вече болни дечица и мами  Praynig
Ама защо така няма никой  Thinking.Явно всички са заминали на някъде без да разбера  Mr. Green
Или можеби се наслаждавате на хубавото време sun.
Е това е за сега,по-късно пак ще намина.
На всички желая лек ден,изпълнен с мого усмивки и детски смях.
Целувчици на всички и да си нацелувате и малчовците от мен  kiss
Цитирай

Креми,радвам се,че сте по-добре. bouquetДано ви заобикалят гадните вируси вече.

Камелчо,разкажи повече за студентския живот в София,къде живееш,къде ходите след лекции. Mr. Green

Миленче,живот и здраве ще пробваме събота вечерта.Обещавам да съм напълно подготвена. Love Hug

Ели,мерси,записах го. LoveКак е родата?Много целувки.

Сноу,радвам се,че си он-лайн непрекъснато вече Hug.Голяма краста е,а как само се трупат килца пред компа. Mr. Green
`
Дани,лек път,ама на вас не ви е далеч толкова,а и атмосферните условия са по-близки,та не ви се налага пълна смяна на гардероба.Тук е 25-27 градуса и е супер,но все още климатиците са включени,защото на моменти става много топло.

Има ли все още бременни под прикритие,ако да,Миме,признавай си бързо Twisted EvilКакво ново при вас,освен повишението на шейха? Smile

Черпя ви виртуално с лек брънч по случай отличния успех на Ния за първия срок.Много съм доволна от детето,затова вече го обзаведох и с подаръка за Коледа,но ще почака дотогава.Снощи бяхме на клуб до 3 сутринта и Джон все още реанимира,а довечера ще се запознаем с новия Джеймс Бонд. Laughing
Цитирай

Ancona-Italia

Здравейте момичета !
Благодаря ви !
Ноя , наистина не се налага да купуваме много работи но вече 1000 еуро хвръкнаха , а още сме до никъде !
Креми браво на малкия , че се оправя . Дано болестите ви забравят вече , че е ужасно да ти е болно детенцето .
Лек ден !
Цитирай

София

Здравейте !

Креми, много целувки на усмихнатото момченце и да се оправя бързо!  Hug Очевидно гърдичките са му слабото място. Можеш да се поинтересуваш и от хомеопатично лечение и от бабешки методи и като видиш наченки друг път започвай от рано, че ми става много жал, като чета как го мъчат този сладур по болниците  Sad. Но щом сте се преборили - браво!

Ноя, браво на Ния ! Да ти е жива и здрава - голяма умница ! Да и донесе голям подарък Дядо Коледа ! Реанимирайте си вие..Добре се живее в Бахрейн, а си мислех, че е голяма скука - без дискотеки, клубове и т.н  #CrazyНе че аз съм се запътила  Party

Дани, ти кога точно заминаваш, че нещо му изпуснах края?

Веси- Водна лилия и Марси , предлагам да не се отчайваме и да преборим килограмите. Пък , ако не успеем ще се надяваме, че ни харесват и такива  35

Миленче, как са децата ? Виждаш ли се с останалите момичета в Дубай ?
Цитирай

O.A.E./ Пазарджик

Ноя, няма да е тоя месец Smile
не му мисля вече.
с моя мъж сме на добро утро и лека нощ от както е на тая работа и хич не ми е весело. но явно трябва да стисна малко зъби.
Браво на Ния! Добре сте вие, че има на кой да оставяте децаата и да си ергенувате bouquet
Марси, усех с диетата. не забравяй да не ядеш нищо между посоченото, много вода и вечер никакво ядене преди лягане. само тия неща да се спазват се сваля.
Креми, и аз така все си викам да не давам антибиотици, но явно малките не могат да се борят без тях. малко да закъснеем и става по-лошо. много е лека тая хомеопатия. сигурно е добра за усилване на имунитет, но за лечение много вече нямам доверие.

Дани, ако заминем може да си спретнем една среща. ти от къде беше?
Цитирай

UAE