Слън4еви мами в арабските страни-12

  • 20 736
  • 295
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 462
Здравейте !

Дани, честит ти рожденник на патерица ! Да те слуша и да си се радвате един на друг още дълги години.  Heart Eyes
Май добре вървят при теб нещата - имаш си помощ. Свиквайте със студа, че като си дойдете тук да сте калени. В момента тук е предзимно време Simple Smile

Ели, ама много хубава рожденничката  Hug А каква е кокетка! Но..вече е заета. Wink Ние нямаме камили.  Sad

Миме, за съжаление Илияс не е израснал страха от фризиране. Ние си правим опити пак и пак, но си реве. А като прочетох, че и Ноя се оплаква от същото и ми олекна. Ще си ходи, като момиче и това е. Нямам нерви да ми крещи и повръща Mr. Green

Нойче, чакаме снимки ! Hug А аз, когато ходих в Йемен също си слагах някакви ваксини , но то беше отдавна и вече забравих какви.Аз тогава питах в ХЕИ. Питайте и вие за Индия. Има против малария, холера май ... newsm78

Лек ден от Снежния полюс  Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 77
Добър вечер момичета   bouquet
Няма мн. пишещи на втора страница е темата чак се учудих. Embarassed
При нас вали първият сняг сипе се на парцалки красиво но и студено уууууууууу Embarassed
Миленка и Любс благодаря ви за тел. утре ще се обадя дано се уредим за по ранен час  newsm78 но ако няма ще чакаме тя е чакала 8 год. така че.... Embarassed
Миленка как е в Несебър има ли сняг.За италия гледах по новините че е доста студено по студено от БГ. #Cussing outАбе най-добре си е по арабските страни  Hugслънце и палми .Момичета пишете пък и пратете малко топлинка от там виртоално.
Мерси как си как е малката ?
приятна вечер и целувки на бебоците.  bouquet  bouquet

# 32
  • Мнения: 1 269
боби какъв сняг мила  Shocked  покраи малките не ми ост Shockedава време да гледам новините.  Simple Smile
тук вали дъжд и е студено.няма да се сърдя ако и сняг завали,поне децата да видят снега Hug

елип да ти е жива и здрава малката рая.много е 4аровна.много хубави снимки особено тази с джалабаята(незнам дали така се пише) много ми хареса.големи сладури.а тарек колко е пораснал Hug

сноуфлеик дима изпада в истерия когато и мия косата.4уват ни от съседнат улица Shocked като и попадне вода в о4ите,се залисва и по4ва да реве,а на малкия съм решила да му пусна косата дълга,като баща  си на младини Mr. Green

# 33
  • Мнения: 1 184
Боби, честит ви първи сняг  Grinning. Ех, да можеше да пратите малко и насам, но да сме живи и здрави догодина.
snowflake, Илияс е голям сладур. Не го мъчи с подстригването  Laughing. Сега модата е да са с дълги коси. Верно, Рая е заета, но нали знаеш как са младите сега, нищо не се знае. Може и без камили да се класирате  Twisted Evil.
А за подстригването май повечето деца се страхуват. За първия учебен ден исках да заведа Рая на фризьор и съответно два дена си обяснявахме какво ще правим. До тук добре, но като влезнахме в салона да видите що рев беше. Като каза, че иска само мами в банята /до сега само аз съм я подстригвала в банята  Joy/ и това е. Дори и аз се подстригах заради нея, но не. Но да са живи и здрави. Като пораснат ще свикнат.

# 34
  • Мнения: 77
Благодаря ти Елип. LaughingС удоволствие бих ти пратила а ти да ми изпратиш слънце но уви.... newsm78 То поваля малко покри колите толкова май му беше но е доста студено защото е замръзнал. Rolling Eyes
Е зимно време няма начин . LaughingСара не разбра какво вали и защо е бяло малка шматка от август го говори снега и ботушите а сега не можа да се усети .Като понатрупа тогава ще е радоста.
Миленче дано имате късмет и при вас да завали че за твойте ще е много интересно Joy Joy Ще разказва Дима в градинката какъв сняг има в Бг. Laughing
Лека нощ вече отиваме да се преспиваме.  Hug

# 35
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Добро утро!
тук се е раздухало и вдига сумати пясък Sick

приятни почивни дни!  bouquet

# 36
  • Мнения: 2 804
Добро утро ! Flutter
Честит ви първи сняг и от мен !
При нас е бая студено , но сняг няма .
За 4 години само веднъж съм видяла сняг в Анкона .Добре че зълва ми живее в планинска зона та като искам сняг хода при нея .
Приятен уикенд !  bouquet

# 37
  • София
  • Мнения: 462
Добро утро!

Почерпка със закуска, защото имам Имен ден със първия сняг!  Laughing



Приятни почивни дни!

# 38
  • Мнения: 2 804
Snowflake ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН !  bouquet  bouquet  bouquet
Пожелавам ти със здраве да си носиш името и още 100 пъти да празнуваш имен ден !

# 39
  • Мнения: 815

Добър ден!!



Честит имен ден!!
Много много здраве, щастие, успехи и сбъднати мечти!!!
Весел празник!!!
А кое име има днес имен ден? newsm78
Мерси за закуската.....мммммм.....
Как си хапнах само   chef

Лек ден от мен, момичета!!

# 40
  • Мнения: 3 461

Ели, ама много хубава рожденничката  Hug А каква е кокетка! Но..вече е заета. Wink Ние нямаме камили.  Sad


И ние нямаме камили,те са в задния двор на  Ели като чеиз Joy Joy Joy Joy,ама като гледам не й се дават много. Twisted Evil

Последна редакция: пт, 03 ное 2006, 13:28 от Noia

# 41
  • Мнения: 3 461
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН,SNOWFLAKE! Hug Hug Hug

Да си жива и здрава и весело изкарване!  bouquet  bouquet  bouquet

# 42
  • Мнения: 3 461
Верно, Рая е заета, но нали знаеш как са младите сега, нищо не се знае. Може и без камили да се класирате  Twisted Evil.

Ние хубаво сме си избрали красива и умна снаха,дето е по-по-най,ама тия изказвания на скъпоценната сватя как да ги тълкуваме?  Thinking Crossing Arms

# 43
  • Мнения: 1 655
Здравейте и от мен!
Колко много сте писали!
Ноя добре дошла,, надявам се сте си изкарли супер,чакаме снимки!Кажи каде ходихте?Като забележителности!А за шопинга аз ти казах че е супер!
Елип много сладка тази мома!!!НЕ знам дали и 100 камили ще я съблазнят, ама си е красавица!Мнго чаровна, е тя май затова има братче че да я пази!!! Laughing Laughing Laughing
Ох за подстригването и нас сигурно това ни чака но сме все още малки!
Сноу и тук заваля малко снежец днес!
за нас какво да ви кажа, изпихме шишето с антибиотика и му мина УЖ ама от снощи кашля като пушач и повръща от кашлицата!
Ще видим какво ще стане, ама всеки път племенник ами идва със сиропите и на другия ден сами е болен!А ме обвиняват че го обличам леко,, то детето като за северния полус облечено ама те-маика ми и сестра ми леко бил облечен!Аман от съвети!!!
Лек ден !  bouquet

# 44
  • Мнения: 590

Честит имен ден!Весел празник!
snowflake ,благодаря за закуската,тъкмо навреме ми дойде.

момичета, чудех се  newsm78 дали там при вас има арменски общности. Като четах из старите теми стигнах до извода че общо взето страните от приказките са пъстра китка от националности та ми беше интересно дали има и арменци.
sssilvy,Сирия,не е страна на приказките,но има доста арменци.До преди няколко години са имали дори повече привилегии от местните,президента доста ги толерира.Съпругът ми и не само той има много положително мнение за арменците!Едни от най-добрите авто монтьори,скромни,работливи,възпитани такива неща Grinning
Noia ,приятно изкарване в Индия!Дано се разминете с комарите по-безболезнено Mr. Green
elip ,много е нежна пеперудката Рая Heart EyesЙасин беше впечатлен много от снимката с "носията"не знам как се казва точно BlushИма вкус детето към красиви девойки GrinningТарек е като бонбон пу-пу.
mln ,живи ли сте?Заваля ли сняг и при вас?В София е адски студ,но ние излязохме с малкия за малко на вън и .......много бързо се прибрахме.
Kremi_m ,разбирам те,така е с роднини,поне при мен.От девет кладенеца вода ще донесат за да ти кажат,че ти си виновна,че детето се е разболяло.Но какво да се прави трябва да ги изслушвам да си дадат съветите,че да правя после каквото аз си знам Mr. Green
Дани,много здраве и семейно щастие на мъж ти!ЧРД на патерици Embarassed

Пак започнах да кърмя за ужас на всичко живо около мен.Не остана никой не потресен,че 11 месечно дете ще му върна кърменето.Да се възмущават не ми пречат!Преди две седмици ходихме на фризьор с Йасин,гък не каза детето,но сега е мъничък за по-нататък не е сигурно,че няма да да имам проблем с подстригването.
Лек ден от нас  bouquet



Общи условия

Активация на акаунт