Слън4еви мами в арабските страни-12

  • 20 767
  • 295
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 815
Люба, стискай палци! днес направиха  Бутти за един месец ерия менажер и сега зависи от него Wink.
малко да се оталожат нещата за ден- два.  Praynig

Миме,
Дано!!! Praynig Praynig

# 271
  • Мнения: 689
Snowflake-за съжаление никога не съм била много слаба и аз съм склонна към напълняване и съм много лакома на всичко отгоре.чувала съм,че след второто дете е по-трудно да се отслабне и Милена потвърждава...Е,аз преди 23 дена родих и съм минус 16кг,но както казваш,ме е яд,че не си влизам в дрешките,а ще им мине модата(да ми имате проблема!)От 3 дена съм намалила храната и резултата е -500 г,радвам се.Моля,ако сте виждали тема за отслабване след раждане,да ми дадете линк,че аз търсих тук,но нищо съществено неоткрих Sad
Милена-и аз само в Спинис котич чийз съм виждала и на мен ми е скъпо,знаете ли какво е kishta-извара ли е или нещо друго?
   

# 272
  • Мнения: 815
Лилия, kishta- това е сметана Simple Smile

# 273
  • Мнения: 689
Сметана значи?!Защото една арабка си прави домашна-в 1л.мляко изтисква лимон,пресича се,цеди го и после го ползва за пълнеж-прилича на извара,тя каза кищта е-дали не съм разбрала?! newsm78

# 274
  • Мнения: 815
Не знам, Лили, това, което прави тя какво е, но може би е близко до изварата.
А кищта или ъщта (зависи от диалекта) е точно небита сметана (fresh cream).
Ползват я за пълнеж на сладки също.

# 275
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
аз в4ера се скъсах да пиша и нищо не е излязло!
 ooooh! #Crazy newsm78
 сноу, 4естито за нета! Peace зна4и за 3.5 м нито грам не съм смъкнала от фитнес! в шок съм, но не ка4авам поне, знам си моят метаболизъм е в 5 глуха от детствотото ми!сега пробвам на мимето диетката, не казвам да не ми мине арабски 4ерен жребец  пътя, 4е да не стана пак дебела!аз съм си пухкава, но много активна  ли4ност, дай ми път и ми гледай сеира, преди бягах всяка ве4ер 5 км, сега  гледам да се мотая по улиците, 4е  ако побегна, ще ме гонят  много!както казват луд умора няма, дискотеки и танци са ми стихия, но не слабея, ужас!ами като съм гастроном и лаком дол!и дегустатор! абе много приятен гост съм , не отказвам!  боря се с тези 25 кг ама не знам кой-кого накрая! линда е по-добре, татко й и той, ама кашля за мой ужас цяла нощ, не мога да спя от него!дано не се сдухам и аз! Tired
как са климатиците  при вас мами от емирствата, не е ли ве4е поносимо да ги махнете, 4е  може да се разминете с болестите? Praynig
креми са излезли от болницата,4акаме вклю4ване! Hug
дани, как сте пак се губите, голямо пазаруване  ви е обладало! лека, мами!  bouquet

# 276
  • Мнения: 1 655
Здравейте и от мен!
Леле колко сте писали!
ох от къде да започна!
Ами нали ние пихме 1 вид антибиотик, след като го сваршихм, само кашляше и пихме само за кашлица, но след 3 дни се влоши и отидох пак,направиха му снимкаи не беше добра, но пак,а сироп само че по-силен,4 дни на него и не се подобри, малко се оправи това жестоко свирене на дробовете му, но тя и докторката не беше в града а и като казах на майка ми да влезнам в болница че я няма докотрката да ни наглежда, тя отвори огромна уста, там имало по-болни децаи щял да с евлоши и такива ми ти глупости!
Е свършихмесиропа и отидох да го прегледат дали да продалжаваме да пием , или това хриптене е от гарлото само, е каза докторката че е от гарлото, прибрах се и следобед вдигна 39,4 и веднага отидохме в спешното и естествено казаха бронхит със затруднено дишане и спазъм на белите дробове, и инхалация с вентолин ни сложиха веднага-вентолина е за асматици ама ние в семейството нямаме такива!взеха у кръв и урина и се оказа че вируса си работи все още усилено и понеже досега беше поел силни антибиотици ни включиха на най-силния които е за по големи дечица, казаха че пеницилина е 1ва група а този бил 3та!Аз направо се укокорих,сложиха му абокат ама той е толкова шугав че го беше размърдал, как плака пак и с неговите тънки вени надупкаха го навсякъде, на краката има 3 пукнати вени и накраиа абоката в главата, грозна картинка, и аз как ревах!Е то при тази гледка всеки би се разревал!
Сега сме си в къщи и пак със сироп да се дооправим, в смисъл да не се върне наново, аман значи!
А Лили за килограмите не си сама, и аз съм склонна към наддаване, какво маце бях като отидох в кувейт ама с тази кухня си развалих фигурата, и кто забременях хептен я оплесках, и аз се мъча да смъквам ама освен тези от бременноста и от кърменето немога повече!Сега ще се хвана и аз на една диетка да да смъкна още 10 да заприличам и аз на човек, още повече тук в бг са ходещи скелети момичетата, комплекси ме хващат!
Ох много дълго стана!
Много благодаря за подкрепата на всички,много сте мили и съм сигурна че молитвите ви много са ни помогнали!
Добре че ви има, винги се зареждам с положителна енергия като чета !
Поздрави на всики от нас и целувки на всички малчовци!  bouquet

# 277
  • Мнения: 1 269
кремиии  Hug радвам се,4е ве4е сте си у дома.съжалявам за вси4ко което сте приживели и от тук нататък само хубави неща,вси4ки болести зад гърба  ви да останат Praynig на леля героя,издържал е героиски Hug
целуваме ви и ви прегръщаме силно   bouquet

п.с. къде е сним4ицата,на лъ4езарното сами.тази много ни натъжава Sad

# 278
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
Креми, много се радвам, че лошото е минало и че вече сте си в къщи.
Нацелувай Самито, голям герой е той!Да ти е жив и здрав! Hug

# 279
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Креми, още веднъж  Hug за теб и малкия герой.

# 280
  • Мнения: 152
Добър  вечер,мами   Hug Как сте ?
Креми,радвам се ,че сте по-добре.Браво на Самито,знам си го аз,че е силно малкото съкровище.Дано скоро се възстанови на пълно  Praynig
Много целувки и прегръдки  Hug

# 281
  • Мнения: 152
Добро утро   love001
Дано днес  всички са добре и да няма вече болни дечица и мами  Praynig
Ама защо така няма никой  Thinking.Явно всички са заминали на някъде без да разбера  Mr. Green
Или можеби се наслаждавате на хубавото време sun.
Е това е за сега,по-късно пак ще намина.
На всички желая лек ден,изпълнен с мого усмивки и детски смях.
Целувчици на всички и да си нацелувате и малчовците от мен  Kissing Heart

# 282
  • Мнения: 3 461
Креми,радвам се,че сте по-добре.  bouquetДано ви заобикалят гадните вируси вече.

Камелчо,разкажи повече за студентския живот в София,къде живееш,къде ходите след лекции. Mr. Green

Миленче,живот и здраве ще пробваме събота вечерта.Обещавам да съм напълно подготвена. Heart Eyes Hug

Ели,мерси,записах го. Heart EyesКак е родата?Много целувки.

Сноу,радвам се,че си он-лайн непрекъснато вече Hug.Голяма краста е,а как само се трупат килца пред компа. Mr. Green
`
Дани,лек път,ама на вас не ви е далеч толкова,а и атмосферните условия са по-близки,та не ви се налага пълна смяна на гардероба.Тук е 25-27 градуса и е супер,но все още климатиците са включени,защото на моменти става много топло.

Има ли все още бременни под прикритие,ако да,Миме,признавай си бързо Twisted EvilКакво ново при вас,освен повишението на шейха? Simple Smile

Черпя ви виртуално с лек брънч по случай отличния успех на Ния за първия срок.Много съм доволна от детето,затова вече го обзаведох и с подаръка за Коледа,но ще почака дотогава.Снощи бяхме на клуб до 3 сутринта и Джон все още реанимира,а довечера ще се запознаем с новия Джеймс Бонд. Laughing

# 283
  • Мнения: 2 804
Здравейте момичета !
Благодаря ви !
Ноя , наистина не се налага да купуваме много работи но вече 1000 еуро хвръкнаха , а още сме до никъде !
Креми браво на малкия , че се оправя . Дано болестите ви забравят вече , че е ужасно да ти е болно детенцето .
Лек ден !

# 284
  • София
  • Мнения: 462
Здравейте !

Креми, много целувки на усмихнатото момченце и да се оправя бързо!  Hug Очевидно гърдичките са му слабото място. Можеш да се поинтересуваш и от хомеопатично лечение и от бабешки методи и като видиш наченки друг път започвай от рано, че ми става много жал, като чета как го мъчат този сладур по болниците  Sad. Но щом сте се преборили - браво!

Ноя, браво на Ния ! Да ти е жива и здрава - голяма умница ! Да и донесе голям подарък Дядо Коледа ! Реанимирайте си вие..Добре се живее в Бахрейн, а си мислех, че е голяма скука - без дискотеки, клубове и т.н  #CrazyНе че аз съм се запътила  Party

Дани, ти кога точно заминаваш, че нещо му изпуснах края?

Веси- Водна лилия и Марси , предлагам да не се отчайваме и да преборим килограмите. Пък , ако не успеем ще се надяваме, че ни харесват и такива  Joy

Миленче, как са децата ? Виждаш ли се с останалите момичета в Дубай ?

Общи условия

Активация на акаунт