Гадни малки бръчици

  • 3 232
  • 31
  •   1
Отговори
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 215
Вече питах за ефекта от кремовете на Ейвън от серията Аню, ама да питам и генерално-има ли ефикасен крем за ВЕЧЕ появили се бръчици? На 31 съм, напоследък безсънието и умората си казват думата и забелязвам по бузите си малки вертикални бръчици, кожата ми се отпусна, линиите на челото също се задълбочиха  Sad
в момента ползвам хидростягащите кремове на Ейвън, ползвала преди съм Юсерин, Ла рош, понеже съм с чувствителна кожа.
МОЛЯ, препоръчайте нещо ефикасно  Praynig

# 1
  • Мнения: 2 936
няма такъв крем който да ги заличи на 100%,но е добре да се мажеш постоянно.но мисля че Ейвън не е най-добрият вариант   Rolling Eyes аз сменям кремовете на 2-3 месеца,днес мисля да отида да си взема на ROC,а иначе съм ползвала на Лореал,Виши,Ювена-в зависимост колко пари ми се дават на момента...
когато ползвах на Виши-Миокин не беше лош,а и за зимата ставаше,по-плътна структура е  Peace
важно е също отделно да имаш и за околоочният контур

# 2
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Сутрин, след ставане си миеш лицето със студена вода...до замръзване.......това е.......

.......другото е да редуваш топла със студена вода ....така кожата прави гимнастика- стяга се и се отпуска........

# 3
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 215
да, ама така се пукат капилярите, както при мен Rolling Eyes

# 4
  • София
  • Мнения: 35 896
Появилите се бръчки не могат вече да се махнат.
Използвайки различни 'мазила', ние отлагаме във времето появата на следващите.
Опитай с хидратантен крем, ако кожата е обезводнена губи тургур и изглежда зле.

# 5
  • Мнения: 10 563
И аз съм така. Пробвах Галеник, Виши, рок и всякаква медицинска козметика. Първата седмица ми се хидратира и освежава кожата и край. Пробвах с натурални продукти - зехтин и масло от жожоба. Умазниха ми кожата, стана мека, но дехидратацията си остана. Сега сутрин мажа с крем, а вечер с масло. Но отърване от бръчките няма. СПоред мен е и ген - майка ми има мн,бръчки.

# 6
  • Мнения: 353
Тук е мястото да попитам какво правите за бръчките около устата? Лицето ми отслабна и сега като се смея много се очертават бръчките. А не мога да съм все сериозна нали? Ако някой знае моля да пише  Praynig

# 7
  • София
  • Мнения: 35 896
Добре е да се пият и витамини /антиоксиданти/, а вит.С трябва да се взема почти постоянно.
Красотата идва и от вътре  Wink, не е достатъчно само да се мажем с кремове. Една по-драстична диета  може да окаже доста вредно въздействие на лицето.

# 8
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
щом са ти малки вземи си Лореал Peace

# 9
  • Мнения: 2 673
Не бих ползвала Ейвън за лице, Орифлейм - също. Вземи си Виши, или Лореал. Аз съм доволна от Визибъл резълтс, но стария . Следващия нещо го развалиха. Сега не съм чула отзиви за този с червената ивица...къв беше бе..... newsm78
       

# 10
  • Мнения: 750
Аз съм на 35 и преди около година забелязах същия проблем, особено в околоочната зона. Днес мога спокойно да заявя, че положението беше овладяно в момента, в който започнах да ползвам "златната" серия на ROC:

От тази серия има и серум, ноне съм го ползвала.

Преди това пробвах Vichy. Категорично не ми помогна ни най-малко. Това обаче е индивидуално и субективно - има много момичета, които са доволни от Vichy, но не са доволни от ROC.

# 11
  • Мнения: 91
Съветвам те да не експериментираш и налучкваш.Отиди на читав и добре образован специалист по МЕДИЦИНСКА козметика -  да те види и посъветва.Препоръчвам ти да си запишеш час на - 0886 91 65 17. С дипломи от Европа е. Само като видиш козметичния й стол и апаратурата ще повярваш ,че е различно да си се изучил в Европа. Сигурна съм ,че ще ти даде най-правилния съвет и остава ти само да го следваш.

# 12
  • Мнения: 3 268
Това със специалиста е малко крайно решение според мен.Ти си езва на 31 и едва ли полижението е толкова зле.Аз ползвам различни,но най много на AVON .Доволна съм,но има и по-добри кремове разбирасе.Избора е твой,но моята препоръка е да вземаш и табрети с витамини и минерали.Аз от 3 месеца вземам природен естроген.Има го на няколко фирми.Резултатите са смайващи,все едно съм си правиле лифтинг на лицето.Гените също са от голямо значение.има жени ,които са вечно млади с мимимум усилия,има такива,дето се скъсват от процедури,но ефекта е почти нулев.

# 13
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 215
stefani66, моля те за инфо за този природен естроген, МОЛЯ!или някой друг ако знае и е ползвал...
аз пък са Рок не съм чувала хубави неща, явно на всеки действа индивидуално.. Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 3 268
Казва се Пуера и е нов продукт.Действа също уголемяващо и стягащо на бюста.Ако някой се интересува,мога да дам телефон на фирмата,която го произвежда и продава.За сега се намира само в центровете за красота.Pueraria mirifika е билка,която расте в Югоизточна Азия.Съдържа фитоестрогени с изключително близка структура с тази на хормона естроген-най-важния за женския организъм.Фитоестрогените се разпространяват чрез кръвообращението и свързват рецепторите на естроген в отделните органи,което спомага да се възстановят нормалните функции на тялото и така се забавя стареенето.

Общи условия

Активация на акаунт