Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 1 ноем. 2006, 13:27 ч.

Пушихте ли докато бяхте бременни?

• 26 149
  • 570
  •   1
Отговори

Анкета

Пушихте ли докато бяхте бременни?

Опции:

• София
Мнвого ми е интересно колко от нас са пушили докато са били бременни? Само не разбирайте темата като упрек! Просто любопитство!

Последна редакция: ср, 01 ное 2006, 14:55 от Reza

# 1
След като разбрах, че съм, бременна ги спрях........на 2 февруари, но съм забременяла на 6 ти януари...значи за 1 месец - да........

# 2
  • Fight club
Пушех... Рядко, но е факт.  Rolling Eyes

# 3
  • Мелбърн, Австралия
Отказах ги когато разбрах че съм бременна и не мога да не призная че мъжа ми страшно много ми помогна. Той ги отказа за да ги спра по-лесно и аз   bouquet Т.е. до 5 г.с. ги пушех и после пропуших (за съжаление  Sad ) когато спрях да кърмя.

# 4
  • варненка от София
ДокАто бях бременна, а и сега докАто кърмя не пуша, мисля да не започвам и след това. Не е лошо да използваш опцията Проверка правопис, това също не е упрек.

# 5
не,спрях ги малко преди да забременея с първото си дете

# 6
  • vidin
Отказах ги много трудно веднага, след като разбрах, че съм бременна.
След като родих и спрях да кърмя пак пропуших Rolling Eyes

# 7
  • София
понякога (2-3 пъти седмично) по 1 цигара с кафе  Embarassed след като спрях да кърмя си ги пропуших отново  Embarassed

# 8
  • София
Не. Спрях ги моментално щом разбрах, че съм бременна.

# 9
пушех но се стараех да не е повече от 2-3ц.на ден
проблема при мен беше сутрин с тоалетната

# 10
  • някъде
не, спрях ги малко преди да забременея Party
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=128800.0;topicseen
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=107739.0;topicseen
има и още много, но не ми работи търсачката

# 11
Не!  Naughty
Странното е, че 10 дена преди да разбера, че съм бременна, не ми се пушеше и много се дразнех от дим и миризма на тютюн  Wink

# 12
  • Някъде там...
Пушех и не можах да ги спра.

# 13
и аз пуша но като почна да кармя няма защото тогава се трови много повече от колкото като е в корема но по добре недеи пуши

# 14
  • Варна
Аз съм непушач, както и съпруга ми, и водя непрестанни борби с пушачите около нас  -приятели, семейство, които са на момента доста несъобразителни и егоистични пушейки! Не мога да понасям гледката бременнна жена с цигара още повече, защото не може по такъв безцеремонен начин да решаваш за здравето на тази невинна душичка просто, защото много ти се пуши?!

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт