Розово за момиченце, синьо за момченце...

  • 4 857
  • 124
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 615
Изпитвате ли необходимост от подобна "маркировка"?

# 1
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Абсолютно не.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 688
не,не го зпазвам
много харесвам сина ми облечен в червено:)
Лятото дори имаше чисто момчешка Бенетонска розова тениска:)

# 3
  • Мнения: 5 362
Не,никога.Дори съвсем пресен пример от вчера-заради синьо яке и кафеви обувки ни помислиха пак за момченце.
Това е отживелица според мен.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 2 133
И оранжевото се счита явно за момичешко  Thinking по моите наблюдения

# 5
  • София
  • Мнения: 4 575
И аз не държа. Малката сега износва на батко си дрехите Mr. Green. Няма да ги хвърлям де. Но него не го обличам в розово. То в квото и да е облечен, пак го мислят за момиче Tired с тая руса къдрава коса.

# 6
  • Мнения: 1 734
Абсолютно не!
Само бонбонено розово не слагам, но всички останали цветове - да!!!

# 7
  • Мнения: 5 679
FlutterОбожавам да обличам синът ми в червени и жълти дрехи - много му отиват. Не си спомням да съм го обличала в розово, но това може би зависи и от нюанса розово незнам. Колкото за синьо за момиченце, не виждам нищо лошо в това. Party Peace

# 8
  • Мнения: 1 615
Ха-ха, и брат ми беше така! Grinning Ти запази една къдрица и за мен, пък да го мисли кой за квото си ще! Wink
Моето момиченце пък почти до 2 години и половина беше почти без косичка и това също ми го изтъкваха като признак за момче: "Ами, щото е без косичка...", а тя - в рокля с къдрички Grinning

# 9
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Не не изпитвам нужад от това. Но понякога ми е трудно да купя дрехи.
За момченцата обикновено са в кафяво - бежовата гама. Няма наситени цветове.
А за момиченцата - заболяват те очите от розово.
Обичам дацата ми да са шарени като папагалчета  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 6 461
Не е задължително да се маркироват .
Но розовичко не бих сложила на синовете си  Mr. Green

# 11
  • София
  • Мнения: 2 003
Не. При избора на дрешки за моята дъщеря все наблягам на светло сини и бели дрешки.
Но дори и "маркирана" с розово или дори с цикламено все я взимат за момче   Tired, защото е с къса косичка.
Единствено през лятото като я обличах с рокли, не ми се е налагаше да поправям непрекъснато.

# 12
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 800
Не, Мая носи всякакви цветове. Но ако имам момче, сигурно щях да се замисля, преди да го накипря в розово - то ще е все едно да му облека пола Mr. Green

# 13
  • Мнения: 3 447
Розово - не, аз и мъжа си не бих накиприла в розово Simple Smile Всички останали цветове - да. Имам слабост към червено, оранжево и жълто, отиват му на огнената натура Flutter

# 14
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 911
Нямам предразсъдъци относно цветовете. Като бебе купих на дъщеря си чудно синьо боди с апликации на зайчета. На 1 годинка имаше няколко термо комплекта в червено и тъмно-синьо, които си бяха точно за момченца. Сега й взех тъмносиньо шушляково панталонче, защото повече издържа на цапане. Иначе носи роклички във всички цветове, каквито може човек да се сети: розово, лилаво, синьо, оранжево, червено, зелено и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт