До мамите с комби - част ІІ - и аз съм в клуба !

  • 3 592
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 663
И аз съм в клуба.Карам предимно джипове и комбита.До сега съм имала няколко джипа, а точно в момента съм без собствена кола, след като си продадох комбито.Поръчала съм си ново, но понеже е специално изпълнение трябва време да го направят.Надявам се преди Коледа да се кача в него...
Pipinka, не искам да те разочаровам,но това е най-слабото изпълнение на Ауди след ТТ и А6 2.5 TDI.Силно се надявам да нямаш проблеми с него и мноооооооого време да си го караш

# 16
  • Мнения: 494
Честито!  bouquet
Със здраве да си го караш!
Комбито е удобно за всичко. Wink

Хайде и аз да се запиша във фен клуба на комбитата .Удобно и практично за много неща. newsm53

# 17
  • Мнения: 1 202
Честито!  bouquetИ безаварийно каране !

# 18
  • София
  • Мнения: 2 162
Здравейте! И аз съм за тук. Нашето комби е поочукано, но върши чудесна работа- особено с две малки деца и чести дълги пътувания. А като свикнеш с габаритите грешка няма. Grinning
Честито на Пепинка.

# 19
  • Мнения: 4 668
Ами ... то не се знае дали и аз няма да го поочукам  Laughing Laughing Laughing

# 20
  • Мнения: 498
В нашето семейство има 2 коли: голяма и по-голяма (Опел Астра и Ситроен Берлинго). Моля запишете ме във вашия клуб...

# 21
  • Мнения: 2 768
Удобно и практично за много неща. newsm53

Кейс, това ли имаше предвид?  loveuuu  За ван-а? 

# 22
  • Мнения: 1 533
в началото се бях замислила за Опел Зафира

Това сме ние Grinning Преди карах Пежо 106 и много се съпротивлявах, но вече ми е много на сърце, чувствам се много добре, кара се леко, събира тежко, гори малко!

# 23
  • Мнения: 1 564
Запишете ме и мен в клуба.Аз съм сравнително млад шофьор и все още не карам много често,но се справям все по-добре.С  Пежо 307 комби съм. newsm01

# 24
  • Мнения: 4 668
Хайде - чакаме още мами в клуба  Hug

# 25
  • Мнения: 328
Честито!Със здраве да си се возиш и много безаварийни!Знаех си,че ще се присъединиш към клуба! Peace

# 26
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Ами ... то не се знае дали и аз няма да го поочукам  Laughing Laughing Laughing
Хайде,моля ти се не говори така.Забранявам на мамите в клуба да си поочукват колите. Simple Smile

# 27
  • Мнения: 4 668
Хайде ... чакаме и други  travel

Г-жа Гърдева ми се губи ... тя е виден представител на мамите с големи коли  Laughing от предишната ми тема си спомням и други , които още не са се разписали тук !

# 28
  • София
  • Мнения: 4 866
и аз все комбита карам, последното дори не съм го търсила да е такова - то ме намери.

# 29
  • София
  • Мнения: 6 943

Разписвам се
Браво,честито!   bouquet
Леко и безаварийно шофиране ти желая,...видя ли ,че е много лесно   newsm01

Общи условия

Активация на акаунт