петна от морков, чушка, тиква :ooooh:

  • 7 261
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 988
мами и татковци с повече опит, как ги махате тези петна от бебешките дрешки? защото се омазваме, както и да се пазим, а аз съм малко скарана с тия работи... какво да направя за да се изперат?

# 1
  • София
  • Мнения: 2 162
Не знам дали е правилно, но аз ползвам крема за бръснене на таткото- малко петна му се опъват. Моите деце не са имали проблеми с това.

# 2
  • Мнения: 4 406
с Ваниш

# 3
  • Мнения: 988
Аз ли не се оправям с ваниш.а, но досега денвъж не съм успялада извадя петно с него... лилфи, как го правиш номера с крема за бръснене? С пяна дали ще стане, чудя се  newsm78

# 4
  • София
  • Мнения: 32
da s vanish ili sas sapun teo na race

# 5
  • София
  • Мнения: 2 162
Аз ли не се оправям с ваниш.а, но досега денвъж не съм успялада извадя петно с него... лилфи, как го правиш номера с крема за бръснене? С пяна дали ще стане, чудя се  newsm78

Намокрям, пръсвам от пяната, понякога разтърквам и слагам веднага в пералнята, а понякога направо в пералнята. Досега не съм имала неизпрано петно, а от мазнина даже и стари съм махала.

# 6
  • София
  • Мнения: 18 679
Я, това с пяната е много ефектно Simple Smile Ще се изпробва веднага!!!
Иначе досега почти всякакви петна са ми се изпирали - вино, череши, домати. С изключение на тези от ябълково пюро - ей това няма изпиране ooooh!

# 7
  • Мнения: 8 917
С Вениш, а майка ми премахва петната и с най-обикновен крем Каро Peace

# 8
  • Мнения: 3 595
А я кажете за пяната...с гел дали ще стане  newsm78 и още нещо има ли значение марката, ако може споделете...Аз съм със супер тънка кожа и напоследък ходя перманентно с пришки и рани от търкане на лекета...вениш не помага  Sad

# 9
  • Мнения: 1 284
С Вениш, а майка ми премахва петната и с най-обикновен крем Каро Peace
и аз съм за

# 10
  • София
  • Мнения: 2 162
Пяна/ крем за бръснене без значение марката. Всъщност оригиналния вариант е с крем Каро. Като бях малко вуйчо ми работеше в Ален Мак- Пловдив и там лелките от цеха за червилата си перяха с това дрехите- та от тогава като закъсам с някое неизлизащо петно посягам към пяната/ крема.

# 11
  • Мнения: 5 288
Супер  сте! Утре ще пробвам срещу петна от мандаринки.

# 12
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Жълто меглио,маха всичко.
Освен това петната,като се проснат на слънце,изчезват.Ако са от моркови.

# 13
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Вениш или Спот на Перилис.

# 14
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Препарат за петна K2R излиза всичко,аз го купувам от Метро/течен/

Общи условия

Активация на акаунт