А какво беше последното нещо, с което ще похвалите свекитата?

  • 3 021
  • 81
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 233
Все ги обсъждаме тия свекърви, все се оплакваме.... Simple Smile А с какво ще ги похвалим? Какво беше последното мило нещо, което направиха за вас?
Моята днес ми каза, че иска да ми купи тоалета за кръщенето на дъщеря ми. Стана ми наистина приятно.

# 1
  • Мнения: 5 103
Е ти сега какво изневеряваш на наща партия ли Crossing Arms

# 2
  • Мнения: 5 577
Преди малко взехме малкия заедно от ясла, ходихме на люлки, говорихме си.
Опекла ми сухари, боди ми купила, за детето гризки. Похвалих и зимнината, още щяла да ми направи. Изпрати ни до нас после. Още сухари събота щяла да ми опече.

До утре мога да я хваля.

# 3
  • Мнения: 1 233
Ооооо не се деля аз от тая партия  Mr. Green! Това е нещо моментно.  Joy

# 4
  • Мнения: 1 284
мда така си е аз няма с какво да се похваля, защото не съм я виждала и чувала от бая врме  #2gunfire

# 5
  • София
  • Мнения: 4 575
Последното, което направи за мен, и за което съм й благодарна, е че ми гледа голямото дете 1 месец.

# 6
  • Мнения: 1 454
Ами аз от моята не мога да се оплача. Явно съм от късметлииките засега  Praynig Често ни кани на гости. Като отидем винаги се съобразява с хранителните ми вкусове, купува ми подаръци от време на време. Общо взето май мен ме гледат повече от сина си  Embarassed
Дано да си остане така и занапред

# 7
  • Мнения: 492
Миналата седмица беше отпуск и дребната беше при нея.

# 8
  • Мнения: 8 505
Живеят на доста километри от нас,но точно вчера ходихме с мъжа ми при тях (имахме работа за 10мин,както и да е).Свекърва ми беше направила супа за Ирина (пристрастена е към супите),с което ми спести едно готвене Simple Smile

# 9
  • Дъблин
  • Мнения: 330
Моята е бъдеща свекърва. Похвалвам я, защото в неделя й ходихме на гости и ни изпрати с една огромна кутия пържени кюфтета (на мен са ми слабост  Heart Eyes )

# 10
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Скоро май няма да ми се случи да я похваля. Миналата седмица се скарахме ужасно и занапред мисля - по-далеч от нея. Иначе преди можех много да я хваля, но ето, че си показа рогата най-накрая, след двегодишно затишие и почти перфектни отношения. Така че, моят съвет е: колкото и мило да се държат свекитата с вас, винаги си имайте едно наум Mr. Green

# 11
  • Мнения: 3 634
Мойта бив6а свеки ме е оставила съвсем на мира. Не се е обаждала от... ъъъ... година и не6то да види как са внуците й.
Много съм й благодарна.

# 12
  • Мнения: 162
Както е казала Марина имайте едно на ум ВИНАГИ и очаквайте всичко (от опит го казвам) дори и от най- примерните свекита.  Mr. Green

# 13
  • ново
  • Мнения: 5 961
Ами аз не се оплаквам /не че няма от какво, но не обичам да се оплаквам/, но да ги похваля - в неделя им бяхме на гости, направихме един дружен семеен обяд, без обичайните сдърпвания Twisted Evil

# 14
  • Мнения: 2 663
Ами аз нямам от какво да се оплаквам, моята свеки е супер готин човек.
Последното от нея е ново панталонче и чорапки, да не говорим ,че винаги , когато може и не е на бач гледа малкия

# 15
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Направила ни е зимнина тази година........ newsm78

# 16
  • Мнения: 2 657
С нищо не мога да се похваля Twisted Evil-и аз съм в партията Mr. Green

Последна редакция: ср, 01 ное 2006, 22:34 от Ioana

# 17
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Страхотна баница прави, ако не я изгори.
Друго май не се сещам  Flutter

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Ееее, да видя тема за хвалба на свекървите Party

# 19
  • София
  • Мнения: 1 951
Обади се  преди няколко дни,и попита сина си "Живи ли сте?"Притеснила се била за нас.Не е виждала внуците си от 4 седмици.

# 20
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Ами аз от моята не мога да се оплача. Явно съм от късметлииките засега  Praynig Често ни кани на гости. Като отидем винаги се съобразява с хранителните ми вкусове, купува ми подаръци от време на време. Общо взето май мен ме гледат повече от сина си  Embarassed
Дано да си остане така и занапред

И при мен така Peace Не мога да се оплача от нищо за сега, надявам се и в бъдеще Flutter  Heart Eyes Много свястна жена и много си приличаме по характер бих казала Blush  Whistling

# 21
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
В неделя месих пита знам че не стана идеална,но тя ме похвали каза че е много хубава.Само да вметна че тя не може да меси. Joy

# 22
Бързам да я похваля: не ми се обажда от година. Супер! И живота си е мой, и мъжлето ми не се дразни, и няма кавги помежду ни.....СУПЕР Е! Е, това е моето свеки! Hug

# 23
  • Мнения: 4 406
винаги е готова да зареже работата си и да гледа детето за няколко часа...което за мен е безкрайно удобно Grinning

# 24
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Моята мога повече да я хваля, отколкото да се оплаквам от нея Wink....
Последно - купила е прекрасно зимно яке на дъщеря ми Heart Eyes...и всяка събота готви вкусни манджи за традиционният ни обяд chef...

# 25
  • Мнения: 168
 ми то е ясно , че колкото мога да я хваля още толкова може да ме вбеси.

# 26
  • Мнения: 20
много хубаво готви,ама всичко.не ми досажда с посещения,макар ,че живеем на близо.но е много принципна и превземка от класа.не харесвам характера и,и се плаша ,че мъжът ми е взел нейните черти  #Silly ужас , но грешката си е моя  smile3515

# 27
  • Мнения: 1 615
Моята ми обеща да ми оплете пончо в 3-4 цвята по мой модел. Направила ми е зимнина и ще ми я докарат с дядото, ако ние ни си купим кола тия дни, както се каним. Подкрепи ме за кръщене на детето срещу думата на сина си, който беше против!!! Преди известно време ни даде парички за порт-манто, каквото си нямахме. Прави ми крем-карамел с домашни яйца, защото мен ме мързи, а при майка ми е с купешки Simple Smile Научи се да ме пита, преди да купува излишни неща на детето Grinning
Мога и да се оплача, но темата е за хвалба! Wink

# 28
  • Мнения: 3 479
Преди година и половина гледаха децата със свекъра (тогава бяха само 2бр) за четири дни, за да може ние мъжа ми да отдъхнем за малко. След това ми го изкара през носа това гледане  Close

Обаче нали темата е за нещо добро, та реших да се включа и аз smile3506

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Похвалвам и аз моята свеки. Вече седмица не се е оплаквала, че съм и крала нещо. В понеделник имаше РД, идваха гости и аз правих работите за посрещането. Слагах масата и т.н. както си му е реда. Може би затова е толкова кротка. Благодарна съм и, че не се е намесвала тия дни във възпитанието на детето-не го взима безпричинно на ръце, не се обажда, когато му се скарам и т.н. Не ме преследва по стаите да ме тормози, не е подхвърляла разни лафчета в стил "сещай се снахо". Кротка бе, кротка  Grinning
 Дали обаче това не е затишие пред буря???

# 30
  • Мнения: 187
Моята мога само да я хваля. Преди малко ми се обади да ме пита още ли ми е лошо и дали  Sick
С кеф и викам "майко".
Дано винаги е така.  Praynig

# 31
  • Мнения: 755
Дам мило нещо няма ...... та тя въобще не се обажда само ми праща по мъжа ми поздрави и то заради самия него да манкира положително отношение към съпругата му /с него с чуват чат пат/ от любезност. Как да я похваля като не я виждам и чувам, а иначе е много "загрижена" баба... айде да не започвам , че днес точно имам повод за това. Не я хваля този път няма и да я плюя... просто  едно голямо НИЩО. Tired Wink

# 32
  • Мнения: 11 003
Прати ми червени сладки ябълки!  Laughing Peace

# 33
  • Мнения: 2 677
Много хубаво готви жената! Направо да си оближеш пръстите - това й го признавам!  Peace
А специално по темата - изяви желание на поръча питата за погачата на малкия. И сладки ще прави. А бе, изобщо поела е цялата организация по събитието и everything is under controlMr. Green

# 34
  • Мнения: 1 058
Не е идвала от три месеца. Не е ли страхотно. Hug

# 35
# 36
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
И аз да я похваля, че от няколко дни не ни е навестявала Mr. Green

# 37
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 819
Прати ни буркан боб чорба Mr. Green и буркан изключително люти чушки, които оставих сина й да си яде - директно прогарят дупка в корема.

# 38
  • Мнения: 154
Дойде да ми плати сметките/с мои пари!!!/ Laughing

# 39
  • Мнения: 8 917
Почти винаги има с какво да я похваля Peace

# 40
  • Мнения: 668
Аз с моята мога само да се хваля:
-помага ми в грижите за децата
-когато искаме да излезем винаги е на линия
-купи яке и ботуши на големия
-..................

# 41
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
Когато бяхме на гости с малката при тях, без татито, доста носих дребната и много силно ме заболя кръста, та чак не можех да се вдигна от леглото. Та се наложи да гледа две бебета - мен и дъщеря ми. При това ми прави и масажи на кръста. Да не говорим за зимнината, довършването на нашия етаж на къщата ( те са ни правили къщата, слагали дюшеме, мазилки и др такива работи). Като цяло аз мога да се хваля от свеки, но живеем далече и се виждаме на няколко месеца.

# 42
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
И ДО УТРЕ ВЕЧЕР ДА МИСЛЯ ЕДВА ЛИ ЩЕ  СЕ СЕТЯ

# 43
  • Мнения: 619
получих колет с 2 кг. вестници. Wink

# 44
  • Мнения: 769
Моята не я критикувам много, но нямам и с какво да я похваля.. Confused

# 45
  • Мнения: 934
И аз да похваля моята не съвсем свеки защото нямам сключен брак. Че никога не съм я виждала и тя не настоява, ей затова я хваля да си седи там където си е.
А пък бившата такава и нея хваля, че не съм я чувала и виждала 5 години. Ей много примерни тез моите свекита. На всеки такива пожелавам. Няма нищо по гадно то добрите свекита защото като те изненадат в гръб най-боли.
Аз съм в другия отбор Twisted Evil Twisted Evil

# 46
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Аз винаги имам повод да похваля моята - я за вкусните специалитети, с които ни посреща, я за уместно казаната блага дума. Последния път като си бяхме във Варна ме израдва как насмете свекъра, който ме тормозеше да ям "за двама" Wink.

# 47
  • Мнения: 271
За половин година гледа малкия 2 часа и вместо да го храни със зеленчуково пюре, му дала почти цяло плодово, та после повръща и се одриска. Накрая му даде 10 лева. Ама е горда, че го е гледала

# 48
  • Мнения: 2 792
  Винаги мога да разчитам на нея, както и на майка ми, както и на сестрата на мъжа ми, когато  има нужда някой да поеме Димана или Момчил, или двамата, а ние сме на работа и няма възможност да се измъкнем. Хваля ги всички, страхотно е да имаш хора, на които можеш да разчиташ  Laughing

# 49
  • Мнения: 6 167

последното нещо, с което ще я похваля, е, че
вчера ми купила чамбелла, това е нещо като твърд козунак
много яко и много обичам. и ми изпраща по мъжа ми.. да не заслабна сакън. Blush




ей и в темата за хвалби ще намерите начин да ги плюете, майсторки сте  Wink

# 50
  • Мнения: 599
Че си тръгна.

# 51
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Аз ще я похваля моята,че първо много вкусно готви.То си ми и личи.Сега направи и първата супичка на детето.На мен онзи ден ми купи ботушки за зимата.Исках да и ги платя,а тя се разплака и каза,че не знае какво съм искала,а това сама съм си го избрала.Ходи и с мен да си купя палто и се занимава с малкия много.Купува му на всеки месец като направи по нещо.Постоянно купува мляко,пюрета и т.н.Когато е свободна постоянно се занимава с малкия,а аз да си полегна и да си почина.Има и още много неща за които да я хваля. Hug

# 52
  • Мнения: 2 897
Че гледа детето,когато имам да уча или да излизам някъде,както и когато с мъжа ми имаме нужда да си обърнем внимание един на друг;че върши повечето от домакинската работа;че не ми се меси в отглеждането и възпитанието на детето.
Дано да си остане такава  bouquet

# 53
  • Мнения: 745
Направи ми цялата зимнина жената - и пипер опекла, и трушия направила и домати....абе всичко  Grinning

# 54
  • София
  • Мнения: 3 271
Обеща ( ама твърдо) да гледа Малчо, а аз да се върна на работа, а за зимнини да не говорим - всичко прави  Hug - златна е Heart Eyes.

# 55
  • Мнения: 178
Беше ми на гости за 3 дни и почисти целия апартамент основно.Абе направо светна.И 3 дни готви,гледа Стефи.Ама това се случва два пъти в годината...............

# 56
  • Мнения: 15 619
Моята свекърва е за златен медал. Всичко прави.
Обаче моя милост след години, кой знай к`ва вещица шъ стАнИ?!  Mr. Green

# 57
  • Мнения: 268
Дове4ера ще ми прави пица  Simple Smile

# 58
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Моята свекърва е за златен медал. Всичко прави.
Обаче моя милост след години, кой знай к`ва вещица шъ стАнИ?!  Mr. Green
Не вярвам, изглеждаш мила.......  Praynig

# 59
  • София
  • Мнения: 1 951
Няма с какво,не сме се виждали от около месец.ДАно и за в бъдеще е така.По ми е лесно аз да се оправям със семейството си,отколкокото да ми се меси тя,с нейните разбирания!

# 60
  • Мнения: 1 329
Направила ми е моркови за зимата!
Ходи да плаща сметките на тока и на водата (да, с наши пари)
Да и не е идвала от доста време... Crazy

# 61
  • Мнения: 6 206
Най-последно
помолих я да ми помогне тази събота и неделя с гледане на малкия и тя откликна на момента, въпреки че имаше много работа, тактически завъртя нещата всички да сме доволни. Heart Eyes

# 62
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Скоро май няма да ми се случи да я похваля. Миналата седмица се скарахме ужасно и занапред мисля - по-далеч от нея. Иначе преди можех много да я хваля, но ето, че си показа рогата най-накрая, след двегодишно затишие и почти перфектни отношения. Така че, моят съвет е: колкото и мило да се държат свекитата с вас, винаги си имайте едно наум Mr. Green

 newsm10  ... взе ми го от устата...

# 63
  • Мнения: 5 026
 Аз моята мога много да я хваля-все предлага да ми купува нещо, даже се грижи повече за мен, отколкото за сина си. Ми свестна си е жената! Много мисли за нас, помага ни със и във всичко. Естествено си има и много яки изцепки, но като цяло е ОК.

# 64
  • Мнения: 268
Последното -буквално преди минути е 4е ми донесе съвсем нео4аквано обяд в работата.

# 65
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Плати ни парното, натрупано за 2 години.Голяма  цифра! Да е жива и здрава, за което!!

# 66
  • София
  • Мнения: 329
Моята свекърва май е от тези, които се опитват да се харесат на снахите си. Купува ми подаръци и т.н. Аз не че не оценявам нещата които прави, но просто не знам защо винаги след някои неин добър жест към мен, тя си мисли че вече всичко и е разрешено. А то естествено не и е!Много ме е яд, че все така става. И много често имам чувството че аз и подавам ръка, а тя ми я отгризва до рамото. Добре,че е по надалеч.

# 67
  • Мнения: 3 818
Моята свекърва е от примерните Mr. Green
Днес дойдоха на обяд у нас- с две торби ядене Laughing Ядохме, пихме и се веселихме, играха си много с малката и й подариха ботушки.
Онзи ден ми донесе вода, защото нямахме цял ден.
Добра жена е, и нищо да не прави, и в случаите, когато й се ядосвам, пак я обичам и се радвам,че я познавам.

# 68
  • Мнения: 1 568
 newsm12



Щом се сетя,веднага ще напиша!!!!

 newsm62

# 69
  • Варна
  • Мнения: 407
Моята свекърва е готина и много ни гледа мен и детето ми. Последното с което ще я похваля е, че гледа сина ми една седмица. Специално си взе отпуска за да го гледа. А аз благодарение на нея имах възможност да отида на екскурзия и да си изкарам незабравимо  Grinning

# 70
  • Мнения: 527
голямо мислене падна и......немога дасе сетя newsm47

# 71
  • Мнения: 678
купува на малката много дрешки и то не евтини....последно което донесе е плюшено зайче за малката,топло костюмче за зимата и даде 150 лв да купим радиатор за стаята на малката. Heart Eyes

# 72
  • София
  • Мнения: 1 951
с това,че взе децата за един ден!Не се беше случвало от три месеца!

# 73
  • Мнения: 126
С това,че въпреки,че Рожденият ми ден мина тя вчера ми даде 30лв. да си купя нещо Mr. GreenМислела да ми купи анцунг,но било по-добре аз да си го избера.Правилно HugВеднъж да мисли правилно тази жена Joy

# 74
  • Мнения: 2 818
Днес ни направи много вкусна крем супа(когато им бяхме на гости)... ама наистина много вкусна!   chef Laughing  Само се чудя как да убедя свекър ми да я остави тя да прави палачинките, когато правят, че нейните са многоооо по-вкусни  Rolling Eyes

# 75
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Вчера ми купила 1суйчър и 1 блузка-много са хубави,на мажо 1 блуза,а на децата по пижама и по комплект бельо. Така без повод,искала да ни направи подаръци,много сам доволна от нея-ВИНАГИ.

# 76
  • Мнения: 707
Sigurno e bilo otdavna,za6toto ni6to takova ne se se6tam...

# 77
  • Мнения: 277
Миналата събота и неделя гледа детето, пък ние ходихме до Видин при нашите. Беше му сготвила, като се прибрахме всички дрехи бяха изгладени, следобяд го изведе на разходка, та ние да можем да се изкъпем и да си починем  Hug

# 78
  • Мнения: 983
Амииииииииииии..................... newsm78 трябва добре да помисля, и ако се сетя ще пиша пак.

сетих се, миналата седмица ни покани у тях на пържен шаран.

# 79
  • Мнения: 4 053
направила ми е туршия жената Laughing

# 80
  • Мнения: 574
Не ми е идвала на гости последния месец!Това си е за хвалене,не че е кой знае колко лоша ама като е по на рядко по добре!

# 81
  • Мнения: 472
Свекърва ми е невероятен човек.  bouquet
Винаги мога да разчитам на нейната помощ-както за децата така и за съвет.

Общи условия

Активация на акаунт