На каква температура се гледат МОМЧЕТА!

  • 6 419
  • 90
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 655
Бих искала да попитам на каква температура, градуси се гледа момче!
Чувала съм че момчетат се гледат по на хладно от момичетата, защо и на какви градуси точно?
Благодаря на отговорилите!

# 1
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Моето го гледам на стайна температура.
 Mr. Green
Аз поне не знам такова нещо. Важното е да не му е топло или студено, това е. Peace

# 2
  • Мнения: 4 392
Нещо не разбрах въпроса... newsm78

# 3
  • Мнения: 7 640
няма да престана да се учудвам... Whistling
Я помисли дали има логика във въпроса ти. Или смяташ, че трябва да си монтираме климатроници в спалните.

# 4
  • Мнения: 376
Каква е разликата м/у момичета и момчета? И аз мисля, че трябва да е нормално топло. Не съм чувала за различни температури при момичета и момчета.

# 5
  • Мнения: 2 657
 #Crazy
За първи път 4увам такова нещо Shocked

# 6
  • Мнения: 46 508
Ако беше така, трябваше мъжката и женската част от населението да живеят отделно  Grinning

# 7
  • Мнения: 2 212
Ама не е като да няма логика...какво ще ми ги глезите тези момчета с топло през зимата примерно...студ и туй то, кви мъже ще са утре ако тракат зъби при -20 градуса... Mr. Green

# 8
  • Мнения: 5 393
Моето го гледам на стайна температура.
 Mr. Green

Joy hahaha smile3532
И аз така.Не съм чувала до трябва да се гледат при различна температура Wink

# 9
  • Мнения: 817
Моето го гледам на стайна температура.
 Mr. Green

Joy Joy Joy Не мога да спра да се смея!

По темата: за пръв път чувам за някакви разлика в градусите  newsm78

# 10
  • Мнения: 755
Момичета ...момчета има ли разлика нали са деца ?! Shocked Температурата трябва да нормална горе-долу около 20-21градуса...знам ли да не е студуно. Божееееееее това ме уби #Crazy

# 11
  • Мнения: 2 109
е спокойно де...мисля,чесаимали пред     вид  това, че тестисите нетрябва дасе претоплят, и момчетата по принципса по-издръжливи, жените сме по-зиморничави(освен като      забременем)

съгласете се, че не са мъжете,които посягат към парното първи...

моят син го  гледам на 22-23 градуса(имам термометър), но понякога ми ставамного студено и си пускам яко печката. на него му едобре на 22. с едно боди с дълъг ръкав и  памучнипанталонки. но тестисите си  се запарват в памперсите така или иначе.

# 12
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 320
Горе главата, мамче! Дай му на детето една нормална стайна температура и не се плаши, ще си настрои барометърчето.  newsm07

# 13
  • Мнения: 354
Това за температурата съм го чувала но се отнася за къпането а не за отглеждането,че момчетата се къпели с по хладка вода.Аз имам две момчета и баткото и бебо сега ги къпя с нормално топла вода и температурата в стаята е нормална. Peace

# 14
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
И аз имам две момчета и това за температурата го чувам за първи път. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт