Dedo pop при Лора Крумова-гледайте сега...

  • 1 364
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 251
Ами това е!

# 1
  • Мнения: 3 447
А кой от двамата е newsm78

# 2
  • Мнения: 1 629
хихи, сега гледам 'развалянето' на магията Laughing

# 3
  • Мнения: 805
Църковна такса за разваляне на магия  Laughing Laughing Laughing

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 505

Май по-младия.

# 5
  • Мнения: 3 447

Мчи той убавец бе Flutter

# 6
  • Мнения: 13 512
Дедо поп е по-младия от двамата.

# 7
  • Мнения: 1 629
Дедо поп е пич, ако другите свещеници бяха като него(и не визирам само външния вид Mr. Green) щеше да има повече вярващи Grinning

# 8
  • Мнения: 3 251
Дедо поп е пич, ако другите свещеници бяха като него(и не визирам само външния вид Mr. Green) щеше да има повече вярващи Grinning
Съгласна!
dedo pop е по-младият !

# 9
  • София
  • Мнения: 5 826
за какво говорят, кажете за работещите  Praynig

# 10
  • Мнения: 3 251
за какво говорят, кажете за работещите  Praynig
Лора ги пита за това, не е ли странно свещеници да имат форум и дали се проповядва религия чрез нета. Имаше репортаж и за някакъв свещеник-Гелеменов май беше, който с такса от 22 лв. и някой друг кг. продукти-захар, винце и прочие, разваля магии, коментари след репортажа-това беше в общи линии.

# 11
  • София
  • Мнения: 5 826
10x   bouquet

# 12
  • Мнения: 5 622

 Никой ли не се сети да го снима с телефона (от ТВ-то) и да го цопне тук после, да го видим всички?  Embarassed

Особено, след като разбрах, че
Дедо поп е пич, ако другите свещеници бяха като него.......

ми стана интересно  Blush

# 13
  • Мнения: 141
Дами, не се подвеждайте по вида ми. На живо съм още по-опасен, на чара ми трудно се устоява (ами като няма кой да ме похвали, аз сам си го правя).
Обаче темата която ми казаха преди предаването нещо се размина, щяхме да говорим за интернет и проповедта, пък в един момент показаха Георги Гелеменов (тук няма да коментирам) и освен това другия гост в студиото не беше този, за който ми казаха.  И моля за извинение, че не успях да спомена за този прекрасен форум.

# 14
  • Мнения: 13 512
Дедо попе, пусни една снимка на Бубето,че не можа д те гледа и умира от любопитство вече!

Общи условия

Активация на акаунт