"Мамо, ти нали няма да имаш друг мъж?"

  • 4 598
  • 31
  •   1
Отговори
# 30
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
по тоя повод нещо аналогично и смештно
моя позната оставя детето си на свекито и като се върнала - детето цул ден прекарало на сянка и на вятър. на въпроса що така - отговорът бил, че детето така искало. моята позната 4деликатно" казала, че ако детето е на 2г и не разбира, то свеки би трябвало да разбира по-добре от него какво е полезно за него Wink
и пак по повода: едно време в рибния на ВИтошка - беше може би най-големия и модерния в цяла Сф - имаше жива риба на витрината - нещо направо шокиращо за мен тогава.
Вица е - късно вечерта милиционер вижда мъж да стои пред витрината и го пита защо е там - мъжа отговаря, че изследва ккак висшите същества влияят чрез мозъка си на нисшите. " Ккато си местя очите на ляво - рибата плува на ляво, а като ги местя на дясно - тя плува на дясно"
Тръгнал си човека и оставил милиционера пред магазина.
Като се връщал - що да види, милиционера седял и отварял и затварял устата си /досущ като риба на сухо Wink/

Та това от мен - относно кой на кого да влияе и как Wink

# 31
  • София
  • Мнения: 94
Моят опит е като дете на разведени родители - и аз реагирах точно така спрямо майка ми - ама защо ти е друг мъж сега, аз не те ли обичам, не ти ли стигам, непрекъснато я следях къде ходи, защо не се прибира след работа право при мен, в къщи - да е само моя! Гледах си само моето "нещастие", като че ли на нея и е било много приятно да се развежда Sad Мислех само за себе си - как приятелите ми имат по 2-ма родители, а аз - не стига, че са разведни, ами и майка ми си има гадже... Непрекъснато я тормозех и карах да се чувства виновна Sad
Сега виновна се чувствам аз Sad Пораснах, поех по своя път, а тя остана самичка Sad Самичка ще е и на Бъдни вечер  Sad Може би защото аз преди години не успях да разбера, колко много е имала нужда тя да бъде обичана не само от мен Sad
Kasidy, може би твоята дъщеричка ще се чувства както мен някога. Но когато порасне и стане голяма, ще разбере колко е хубаво, че мама е била щастлива и продължава да е! Че мама я обича и някой друг, че някой друг същи мисли за нея и иска да е добре и щастлива!
Децата ни винаги ще са най-важните и най-обичаните в живота ни! Дори понякога да се престуват, че не го разбират и да се опитват хитричко да ни манипулират Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт