Не иска да спи в кошарата вечер

  • 699
  • 11
  •   1
Отговори
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Ами това ние проблема Cry Като я сложа, спи час-два и се събужда. Взема ли я при нас на спалнята спи без проблем. Ако опитам да я сложа отново в кошарата, пак се събужда... и рев....... Някой имал ли е подобен проблем? Помагайте  Praynig Само да кажа, че през деня си спи на мястото.

# 1
  • у дома
  • Мнения: 965
Мопси, и ние бяхме така на тази възраст! През деня без проблем в кошарата, нощно време-при нас след 3,30 ч.  Tired Съвпадна с появата на първите зъбчета на малката. И до сега /виждаш на лентичката колко е/ при зъбонинкнене ги правим същите гимнастики. И двамата с мъжа ми работим, уморяваме се ако будуваме и нощем  Tired Затова я взимаме при нас...Като излезе зъбчето и спим спокойно  Party Другото, което забелязахме е, че когато възглавницата и е студена - може на някой да му е смешно, ама е факт Confused се разплаква, затова я местим с възглавницата. Дано да отмине и при вас  Peace

# 2
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Забравих да кажа, че ние все още нямаме нието един зъб! Confused

# 3
  • Габрово
  • Мнения: 316
И при нас е така. Отдавам го на зъбките. От  седмица имаме вече 2 зъбчета.

# 4
  • Мнения: 5 362
Това ни е проблем и на нас от 1 месец насам.Абсолютно по същия начин ставаше всичко.
Сега сме доближили плътно кошарата до спалнята и така спим-хем тя си мисли,че е при нас(по-точно до мен),хем си е в леглото.

# 5
  • София
  • Мнения: 44 014
Имахме - и още имаме, почна със зъбите, взимах го уж за малко да го успокоя...сега вече заспива и след някойй др час се буди да се премести при нас. дори и да спи прави ясна разлика дали го оставям в неговото или в нашето легло. в първия случай рев, във втория доволно се усмихва и продължава да спи....все някога ще си спи и в неговото легло...надявам се Confused

# 6
  • Мнения: 6 461
Няма такива работи при нас -не иска.... Naughty
Всеки си има място в къщи за спане -кой в кошара...кой на спалня.. Mr. Green
Дето се казва -всяка жаба да си знае гьола.

# 7
  • Мнения: 2 494
Имахме - и още имаме, почна със зъбите, взимах го уж за малко да го успокоя...сега вече заспива и след някойй др час се буди да се премести при нас. дори и да спи прави ясна разлика дали го оставям в неговото или в нашето легло. в първия случай рев, във втория доволно се усмихва и продължава да спи....все някога ще си спи и в неговото легло...надявам се Confused
И при нас е така! Спеше си в кошарата преди, но рядко е заспивала там! Откакто я мъчат зъбките  при нас е ужас. А след като боледува доста последния месец положението стана още по-сериозно. Сега се мъчим да се отучваме от спането при мама и тати, но......... пък и ми е толкова сладко да я гушна.................  Hug
Това не е най-страшното все пак!!!  bowuu

# 8
  • Мнения: 7 723
не ми е тука мястото, но реших дасе включа, като майка с "по - дълъг стаж".
Няма от какво да се притеснявате- аз имах същия проблем с голямата ми дъщеричка. Отдавам всичко това освен на мъчителното никнене на зъбките, а и на това, че те (бебетата, де) съвсем доскоро са били в утробата на майка си и сега е естествено да търсят близост и топлина. Лично аз винаги в такива моменти съм си я гушкала. Полека- лека всичко отшумя отсамосебе се

# 9
  • Мнения: 982
Няма такива работи при нас -не иска.... Naughty
Всеки си има място в къщи за спане -кой в кошара...кой на спалня.. Mr. Green
Дето се казва -всяка жаба да си знае гьола.
Остава да кажеш как се обяснява това на малко бебенце newsm78
На тази възраст и моето детенце започна да спи при нас по негово желание.Ние не протестирахме Laughing!Зъбките,мисля,са причината.Не се тревожи!

# 10
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Благодаря  bouquet Оределено си отдъхнах Whistling

# 11
  • Мнения: 453
И ние сме така и след като се събуди, просто си го взимаме при нас!!

Спокойни нощи!!!

Общи условия

Активация на акаунт