Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Sofia

Момиченцето ми и на 2,5г, но още ходи с памперси - не казва, дори не дава да й сменям памперсите, когато е свършила работата. През деня няма признаци да я боли, но през нощта се буди и реве от болка, а като я "накисна" в смрадлика се успокоява. Не знам как да разбера дали е цистит, но понеже аз имам хроничен, се притеснявам да не би и при нея да е така. Педито не взима на сериозно опасенията ми, но следващият път ще настоявам за изследвания. Въпроса ми е възможно ли е като е толкова малка да има цистит и как да разбера ако е така, за да съм по-убедителна пред педито за назначаване на изследвания?!
Цитирай

Пловдив

Опитай се да й вземеш стерилна урина. Малко ще е трудно с тези памперси, но при изследване на урина ще си проличи дали има цистит.
Цитирай

Варна

Не мога да ти помогна със съвет относно притесненията ти за детето /обърни се към специалист/, но мисля, че мога да помогна на теб! Аз самата доста време имах цистит, беше хроничен и просто ужасен! Вече няма и следа от него благодарение на УРОСТИМ, това е имуностимулатор, мирише малко на бирена мая и се взема сутрин, на гладно, в продължение на 2-3 месеца. След лечението може да се взема профилактично. Опаковката за 1 месец струва 5-6 лв. Ако в момента имаш инфекция изчакай, докато отмине и тогава започни с приема! Важно е да си постоянна и да приемаш таблетките минимум 2 месеца! Ако имаш въпроси, пиши ми на лични! Успех Hug
Цитирай

Опитай се да й вземеш стерилна урина. Малко ще е трудно с тези памперси, но при изследване на урина ще си проличи дали има цистит.
Peace
Цитирай

На пода

Заведи детето на лекар, тези опасения са много сериозни. Не чакай до следващия път, заведи я сега.
Цитирай

Burgas / USA

Съветвам те да заведеш детето на лекар, това е опасно, защото ако е цистит, може да се качи и в бъбреците.
Давай на детето повече течности.

Един от признаците за цистит при малките деца е че като пишкат плачат.
Ако урината има лоша миризма и е мътна също е признак за цистит.
Цитирай

Sofia

Много Ви благодаря, момичета!!!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.