Какво мислите за мъж зарязал бременна жена?

  • 6 417
  • 106
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 425
Еми това е въпроса - обичат се двама, става бебе, мъжът зарязва "любимата" бременна.
Не става дума за деца на 15-16 години - там е ясно че акъла е силно ограничен (в повечето случаи), става дума за хора над 25 години, когато според мен човек трябва да знае какво иска от живота.
Може моята фантазия да е твърде ограничена, но аз не се сещам в момента за причини които биха ме накарали да направя такова нещо. Но все пак живота е разнообразен - на вас хрумват ли ви (хипотетични) причини при която такива действия са нормални?
И какво мислите за двамата главни участници в разиграната (хипотетична) ситуация?

# 1
  • София
  • Мнения: 1 951
Жалко за момичето,независимо на колко е години!много тъпо се получава в такива ситуации.Имали и някой друг замесен в тази ситуация(роднини на момчето или някакъв скандал,недоразумение)

# 2
  • Мнения: 1 134
Мисля, че идиоти винаги е имало и ще има.
Познавам жени в подобна ситуация, които си отглеждат децата и им се възхищавам!
А, въпросните им мъже - сами са се наказали. Едва ли някой би могъл повече...

# 3
  • Мнения: 8 505
Колко бременна я е зарязал?Първо е бил За и в един момент е бил отбой или веднага щом е разбрал си е бил камшика?Дай ни малко козове.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 951
Моя близка беше в подобна ситуация.Господинът я заряза бременна в 3 месец>Момичето въпреки всичко остави бебето и сега еедна щастлива майка на момченце.

# 5
  • Мнения: 240
Ами това за което се сещам е , че не са се обичали достатъчно.А може би е трябвало  предварително да поговорят дали и двамата искат деца - все пак бебето не се е появило случайно.Или просто мъжът е подлец.Но каквато и да е причината , вече няма значение - важното е , че едно малко същество е на път  да се появи на този свят , едно същество което не може да избира родителите си и което заслужава само обич,нежност и внимание.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 901
Ами аз от първия пост разбрах, че историята е хипотетична.

Само че тук много пъти е ставало ясно, че дори при истински случаи, когато не се споделя цялта информация (нещо за някоя страна се премълчава) - нищо не излиза. Само празни приказки.

# 7
  • Мнения: 8 505
Именно затова поисках повече инфо.В противен случай можем да си чешем клавиатурите до безкрай.

# 8
  • Мнения: 1 425
Еми тъй като историята е хипотетична - и аз не съм сигурен как е станало точно.
За целите на експеримента -да кажем че си е "бил камшика" веднага след като е разбрал.

# 9
  • софия
  • Мнения: 555
Май много често се бъркат понятията "обичам те" и "харесва ми да правя секс с теб без предпазни мярки". За мен и двамата са с вина. Тя че е допуснала да й се случи, той че не е поел отговорността си. Е може пък да се съмнява че е от него, но за това си има тестове.
Абе с две думи не го разбирам тва изказване - Ами уж се пазихме ама забременях.
 

# 10
  • Мнения: 5 679
 FlutterМисля си че историята не е хипотетична, а действителната на някой твой близък. Поне аз така мисля. Но по темата. Като цяло това си е гадничко. Както казваш те са се обичали и просто не се вижда смисъла от това изоставяне. Дай повече "хипотетични" данни - в кой месец е, предлаган ли е аборт, има ли намеса на родители, отколко време са заедно... Thinking

# 11
  • Мнения: 5 362
Какво му е толкова чудното?Много мъже постъпват така.Не я е обичал,не е искал да има нищо повече с нея,не е искал да се обвързва и да поема отговорности т.н.
Гадно,ама това само един мъж може да го направи!

# 12
  • Мнения: 1 840
Мисля, че е "пухльо" (идва от мухльо+путьо). Страхливец, който не смее да поеме отговорност. Същество, достойно за съжаление.

# 13
  • Мнения: 491
М-да. Дай инфо, че иначе нестава. И мъже - подлеци знам, и мацки, дето забременяването им е вратичка за връзването на мъж - бол.

# 14
  • Мнения: 1 425
Еми добре - който иска повече инфо да каже какво точно инфо иска и ще видя какво мога да направя.

# 15
  • Мнения: 2 677
Гадно,ама това само един мъж може да го направи!
В конкретният случай - да. Но историята познава и други случаи. Една моя съседка излезе за цигари и се върна след три години от Щатите.  #Crazy Заряза мъжа си и двумесечното си бебе просто ей така.

Иначе в най-общия случай, това за мен е мъж, неспособен да поеме отговорност за собствените си действия. Може да е грубичко, но понякога е по-добре отрано да си проличи страхливеца и по-малкото зло за една бременна жена е да я зареже сега, отколкото после цял живот да го хрантути (нямам предвид материално).

# 16
  • Мнения: 811
Има мъже,които и на 30 не знаят какво искат,не са готови за отговорността...
Подобна постъпка си е гадна,няма как да я приема нормално...все пак бих разбрала оттеглянето ако бебето е непланирано-не казвам,че го оправдавам,а че го разбирам-има право да си тръгне,но е редно да поеме отговорност-ако ще и само финансова.

# 17
  • Мнения: 8 505
За целите на експеримента -да кажем че си е "бил камшика" веднага след като е разбрал.

Вариант 1:той е невероятен задник (мога да напиша и други епитети,но идеята е ясна).
Вариант 2:говорили са,че не искат дете (поне той,но тя е информирана),но с цел да го задържи при себе си,тя "случайно забременява.В този случай го оправдавам.
Още сценарии ми се въртят в главата.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 839
Мисля, че не може да се обсъждат категорично хипотетични ситуации.
 
Според мен да родиш насила дете на някого е същото като да направиш насила дете на някого. Ако не са използвали предпазни мерки за това си е виновна и жената. Например с изумление разбрах от една тема в Татковци, че голяма част от жените предпочитат метода на прекъсването пред предпазните средства.  #Crazy Е тогава длъжен ли е един мъж да се жени за жена, която не желае, само защото е забременяла?! newsm78

Виж, ако са били любими, ако са говорили за бебе, ако са си имали пълно доверие, тогава е гадно, адски гадно от негова страна! #Cussing out

# 19
  • Мнения: 15 619
Познавам двама такива. Живяха години наред заедно. Той искаше дете. Тя забременя. Той я заряза, тя - без работа, с болна майка, няма друг на когото да разчита. Гледа си детенцето. Да й е живо и здраво!
 Той се ожени и жена му и тя бременна. Сега има две деца: за едното се грижи, а другото не поглежда.
                          Без коментар.
P.S. Всъщност има коментар: Господ бави, но не забравя.

# 20
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
М-да. Дай инфо, че иначе нестава. И мъже - подлеци знам, и мацки, дето забременяването им е вратичка за връзването на мъж - бол.
Напълно съгласна  Peace Разни хора-разни идиоти  Thinking
Ами кофти случка, както и да го погледнеш, и за двамата. Ами ако е било свалка за една вечер и той си е рекъл чакай да я видиме тая и са излезли 3-4 пъти за 2-3 седмици и са свършили работата?? Всичко се случва  ooooh! или пък тя е харесвала някой (обикновено обвързан) и е решила да го "хване" като му натресе дете  ooooh!
Абе много е отнесена темата, ние може до утре да си разсъждаваме кой крив, кой прав и кой на булката брат  Mr. Green
В случая обстоятелствата са най-важни  Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 2 863
Пантер, седиш, седиш и кажеш на магарето "Чуш".. малко ли сме го нищили това в съседния форум.
На първо място, нали е очевидно, че ти твое бебе няма да зарежеш?Е, тогава защо така те вълнува съдбата на жените, на които им се случва???
Нали е съвършено ясно, че така по принцип не може да има дискусия. Колкото хора, толкова и вариянти, както и разнообразие от причини....Хайде, изплювай камъчето да си спретнем едно хубаво спорче:))

# 22
  • Мнения: 2 327
Каква всъщност е идеята на темата? Морално удоволетворение ли ще получиш от това някой да изказва негативно менние за хипотетичен човек, който ти си нарекъл, а дори и да не си?
Ти бременна жена няма да зарежеш и теб бременен няма да те зарежат. Мисля, че е време да спреш до тук.

# 23
  • София
  • Мнения: 2 901
Panther, роман ли пишеш или какво?

Чудно ми е, как някой въобще ти се връзва да пише хипотетични сапунки.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 638
Нищо хипотетично няма за мен в една такава ситуация, не чак толкова рядко случваща се.

Какви са причините да се случи - принципно официалните могат да бъдат много, но за мен има само една -  незрялост и инфантилност и от двете страни.

Комантарът ми за такива хора е само един -  отново наивност и незрялост за взимане на такива важни решения като правенето на дете.

И разбира се, никой не е застрахован от това да постъпи "глупаво" в даден етап от живота си.

# 25
  • Мнения: 431
Какво да мисля... житейски ситуации има твърде много, за да се плямпа просто така хипотетично.  Rolling Eyes

# 26
  • София
  • Мнения: 2 901
Какво да мисля... житейски ситуации има твърде много, за да се плямпа просто така хипотетично.  Rolling Eyes

Евала!

# 27
  • Мнения: 5 103
Мисля, че е меко казано тъпак/хипотетично или не/.

# 28
  • Мнения: 3 268
Винаги има две гледни точки.Понякога и жените въртим едни гаднички номера...като номера със скъсания презерватив например.Всяка ситуация си е сама по себе си уникална.Но ако говорим принципно-такива мъже са безотговорни.Да не забравяме обаче,че и жената може да е била безотговорна.

# 29
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Разбира се, един истински джентълмен е длъжен да гледа жената и детето, дорде е жив. Няма значение, дали жената е забременяла "случайно", няма значение, че може и да е от някой друг приятел и пр. ситуации. Как да не се радвам, че съм се родила жена...  Rolling Eyes

# 30
  • Мнения: 1 425
Пантер, седиш, седиш и кажеш на магарето "Чуш".. малко ли сме го нищили това в съседния форум.
На първо място, нали е очевидно, че ти твое бебе няма да зарежеш?Е, тогава защо така те вълнува съдбата на жените, на които им се случва???
Те магаретата искат малко ръчкане от време на време че да не прекаляват с магариите  Laughing
И сериозно - еми хора всякакви интереси разни. Човек ако от нищо не се интересува защо живее на този свят?

...Морално удоволетворение ли ще получиш от това някой да изказва негативно менние за хипотетичен човек, който ти си нарекъл, а дори и да не си?
Ти бременна жена няма да зарежеш и теб бременен няма да те зарежат. Мисля, че е време да спреш до тук.
За моралното удовлетворение - донякъде да (макар че не разбрах какво съм наричал или дори не съм). А освен това - които има желание може и положително мнение да напише - лошо няма.
Колкото до моите действия - мерси че ме осведоми АЗ как бих бил постъпил. Но предпочитам аз да говоря за моите действия.

# 31
  • Мнения: 1 425
Разбира се, един истински джентълмен е длъжен да гледа жената и детето, дорде е жив. Няма значение, дали жената е забременяла "случайно", няма значение, че може и да е от някой друг приятел и пр. ситуации. Как да не се радвам, че съм се родила жена...  Rolling Eyes
Допълнение: В нашия (хипотетичен) е пределно ясно от кого е детето. Дори и при реален случай най-лесното нещо е кръвен тест ако има съмнения за бащинството. И да - родителите трябва да си гледат децата. Ти не мислиш ли така? За жената аз нищо не съм казвал - жената в общия случай е голям човек и може да се гледа сама.
А какво значи "забременяла случайно" - спънала се на улицата и хоп - бебе?

# 32
  • София
  • Мнения: 8 280
За този случай който знам/мисля аз мъжа е МУХЛЬО.
Остави я бременна щото майка му, баща му и сестра му искаха така, ту щеше да е с нея ту не можеше да е с нея заради неразбирателството ... и бебе то се роди той понякога ходи на гости, май е почнали пари да дава след 1та му годинка.
Човекът си прехвърли скромната недвижимост на името на мама и тати, ако вземе да се гътне тя/то да не останат наследници   #Crazy #Crazy  за протокола е прав, здрав на малко над 30те

# 33
  • София
  • Мнения: 1 457
Планирано, непланирано - станало ли е бебето (ако разбира се не са взели решение за аборт) трябва да се гледа и от двамата си родители  Peace Дори да не се оженят и да не живеят заедно, това дете трябва да познава и майка си и баща си, като и двамата се грижат за него (дори и да не е съвсем по равно)
И да, ако мъжът направи бебе и си бие шута без да го интересува какво става с това дете за мен си е чиста проба безотговорен мухльо.

# 34
  • Мнения: 422
Всякакви случай съм виждала.......от рода на хипотетичния...и други като..обичат се, искат бебе, жената забременява и изведнъж мъжа не го иска и се покрива..Общо взето във почти всички хипотетични варианти, които могат да се разиграят мъжа е глупак, който не може да си поема отговорността.Виж когато жена иска да върже някого по този начин ..вече се разглеждат нещата по-друг начин.А ако мъж иска да върже една жена така??Ей тогава вече наистина е гадно, защото жената не може просто да си тръгне...последствията са доста каквото и решение да вземе.

# 35
  • София
  • Мнения: 6 477
Пантерчо, пиле шарено, що ни избяга от форума и сега меткаш нашите теми из други форуми? Аааа, не е честно Naughty Naughty Пусни го във форума за самотни родители и ще набереш яко материал, още повече, че там доволно много сме спорили. Знаеш на повечето от нас историите и често си ни питал - Абе, къде дремахте кога се........ И знаеш и отговорите......Та и аз седя и се чудя..ма май повече седя Thinking от какъв зор точно тука, точно сега и точно толкова хипотетична ситуация нищиш?
Ама ела си при нас да си поспорим както си му е редът! hahaha

# 36
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
За мен тези мъже са прасета. Това е.

# 37
  • Мнения: 1 425
Много сте пристрастни в другия подфорум. Искам да събера малко непредубедени мнения. А защо днес - ами днес ми дойде музата просто  Grinning

# 38
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
За мен тези мъже са прасета. Това е.
Така е!

# 39
  • Мнения: 8 917
Разни хора....за съжаление в този случай ще си го "отнесе" детенцето Rolling Eyes

# 40
  • Мнения: 2 863
Много сте пристрастни в другия подфорум. Искам да събера малко непредубедени мнения. А защо днес - ами днес ми дойде музата просто  Grinning

Mда,в такъв случай много е жалко за твоята теза" сами сте си виновни" понеже почти  не видях поддръжнички тука на подобна теза, но пък чух доволно много епитети за  такива мъже.... Като ти казва Моргана да си седиш при нас- ти не, та не Mr. Green

# 41
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
И да - родителите трябва да си гледат децата. Ти не мислиш ли така? За жената аз нищо не съм казвал - жената в общия случай е голям човек и може да се гледа сама.
А какво значи "забременяла случайно" - спънала се на улицата и хоп - бебе?
За "случайното". Познавам жени, които са споделяли с мен, че нарочно са забременяли, за да се оженят, даже една си го каза направо - "да го вържа". Според мен това не никак честно и никога не води до нищо добро. Тоест, такова семейство не вярвам да е щастливо.
И да, мъжете са длъжни да поемат отговорност за децата си, независимо как са се появили на белия свят - с хитрост или без.

# 42
  • София
  • Мнения: 3 390
Аз пък смятам, че щом са се разделили, значи така е трябвало...
Да поясня,ако аз съм тази, бременната...
Ако искам детето, ще си го отгледам...
Ако не го искам, ще абортирам...
И при двата случая ще се радвам, че се е случило по-малкото зло...по-голямото зло е да не ме оставя, да заживеем заедно, да се тормозим един друг, защото явно той не ме иска вече и не ме обича достатъчно и по някое време, след години да се стигне пак до разделяне.

# 43
  • Мнения: 3 248
Обстоятелствата са без значение. И двамата родители трябва да си поемат отговорността. Peace

# 44
  • Мнения: 11 607
Осведоми все пак за края на романа - жената какво бебе е родила, а мъжа къде си развява сега байраците! И кому е нужна тази хипотетична сапунка? Гледай Дързост и красота - там се случват такива неща!

# 45
  • Мнения: 6 164
Страхливец.

# 46
  • София
  • Мнения: 5 605
За целите на експеримента -да кажем че си е "бил камшика" веднага след като е разбрал.

Вариант 1:той е невероятен задник (мога да напиша и други епитети,но идеята е ясна).
Вариант 2:говорили са,че не искат дете (поне той,но тя е информирана),но с цел да го задържи при себе си,тя "случайно забременява.В този случай го оправдавам.
Още сценарии ми се въртят в главата.
newsm10

# 47
  • Мнения: 3 098
Мисля,4е е тежка ситуация.И все пак не може да се дават конкретни отговори ей така,след като не сме наясно със ситуацията.
Ако са се оби4али и са имали планове,зна4и мъжът е безотговорен използва4.
Ако само са се оби4али без да имат планове,зна4и се е уплашил от предстояЩите събития.
Затова мисля,е най_добре тези работи да се изясняват в на4алото,за да не страдат после доста хора излишно.
Има я оба4е и другата страна.Познавам едно семейство,той е нямал кой знае какви 4увства към нея,ниЩо не й е обеЩавал,а тя направила вси4ко възможно за да забременее.Той поискал тя да направи аборт,а тя отишла при родителите му.
Оженили ги,насила дето се казва,семейство станали.Родило се детето,после тя искала второ,той й казал,4е сама Ще си го гледа.Забременяла и родила.Малко след това той се изнесъл от тях,развели се.Оженил се повторно,има и дете.Тя е сама.
Отрови си децата в омраза към баЩа им.
Кой крив,кой прав,незнам.
Но и насила хубост не става,освен оЩе пове4е да си влошиш състоянието.

# 48
Аз ще ви дам една нехипотетична ситуация  - дълги години гаджета, женят се, тя забременява след това. И докато е бременна мъжа се залюбва с друга девойка. Зарязва жена си малко след като роди и след време се жени за новата мадама. Аз лично като разбрах бях потресена. Дълго време след това ме тресеше ревност към собствения ми съпруг заради тази случка.

# 49
  • Мнения: 319
Неблагодарно копеле (без извинение!) - ей това е единствената причина, за която се сещам!

# 50
  • Мнения: 2 327
Колкото до моите действия - мерси че ме осведоми АЗ как бих бил постъпил. Но предпочитам аз да говоря за моите действия.

След като искаш за твоите действия сам да си говориш, мисля е редно да оставиш и другите сами да си говорят за техните.

# 51
  • Мнения: 189
А в хипотетичната ситуация, мъжът отказал ли се е от отговорността за детето, когато то се роди, или се е отказал само от отговорността за майката?

# 52
  • Мнения: 4 473
Какво мисля за такъв мъж ли? На прима виста бих казала, че е пълен нещастник и не човек - такива ги наричам просто същества. Обстоятелствата - да, те винаги имат значение, но в тази ситуация мисля, че няма две мнения по въпроса какво поведение изисква етиката и човещината изобщо.

# 53
  • Мнения: 1 425
изтрито от мен Simple Smile

# 54
  • Мнения: 1 568
 #2gunfire
Не искам да отделям време да мисля,за такова чудовище!!!
За тази нисша форма на живот!!!!!!!!!!!
Но един ден-сигурна съм,от опит зная,че животът се завърта и там,където сме ние сега,някой друг ще бъде!!!

# 55
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 538
Аз ще разгледам следната хипотетична ситуация - жената е просто нетърпима, бременна или не. Това че е бременна, не я прави по-добра. Той какво - да чака детето да порасне ли? И тогава ще се намери кой да го оплюе - "Ето на, толкова години семейство..."

# 56
  • Мнения: 4 406
Разни хора....за съжаление в този случай ще си го "отнесе" детенцето Rolling Eyes
е , ако таткото не иска да е татко, явно прави услуга на детето, като си тръгва

моят отговор- това е бягяне от отговорност

# 57
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Panther, малко или много хипотетична ли е тази ситуация?  newsm78

Пък аз бих чула и позицията на таткото! Дай малко и от негово име  Wink

# 58
  • Мнения: 4 406
лирично отклонение- само хипотетично- той не щял дете и се били разбрали за това, но тя си размътила мозъка с тоз форум и перфорирала всички презервативи в къщата Laughing край на лиричното отклонение!
уплашил се е човекът... не е сигурен, че това е жената, която той иска да бъде майка на децата му

# 59
  • Мнения: 1 045
Аз ще разгледам следната хипотетична ситуация - жената е просто нетърпима, бременна или не. Това че е бременна, не я прави по-добра. Той какво - да чака детето да порасне ли? И тогава ще се намери кой да го оплюе - "Ето на, толкова години семейство..."

Ай стига бе  ooooh! Трябва ли да я забремени  за да разбере , че е нетърпима и тогава да си бие камшика  newsm78
Абсолютен малоумник е тва за мене  Naughty Като говорим че всичко е било наред , обичали са се и след като забременява мацката  Whistling wavey

# 60
  • Мнения: 1 294

Може моята фантазия да е твърде ограничена, но аз не се сещам в момента за причини които биха ме накарали да направя такова нещо. Но все пак живота е разнообразен - на вас хрумват ли ви (хипотетични) причини при която такива действия са нормални?
И какво мислите за двамата главни участници в разиграната (хипотетична) ситуация?

Със сигурност ако съм на мястото на един мъж, бих я зарязала ако в живота й, когато е забременяла е имало още двама, трима... редом с мен.Дори и да съм мъжа с главно "М" в тази тайфа, това не ме прави сигурен баща на детето и.

# 61
  • Мнения: 1 425
...
Пък аз бих чула и позицията на таткото! Дай малко и от негово име  Wink
И аз бих искал да чуя позицията на "таткото". Но в нашия (хипотетичен) случай да кажем че любимите лафове на "таткото" са:
"Не съм длъжен да ти давам сметка" и "Не е твоя работа". Всъщност, те са си до голяма степен (хипотететично) верни. Но това ме лишава от възможността поне малко да го оправдая. И това е една от целите на тази тема - някой да измисли някакъв случай когато такова поведение е нормално и разбираемо за един здрав, прав мъж над 25 години. Защото аз не мога да се сетя за такива причини сам.

# 62
  • Мнения: 1 425
Със сигурност ако съм на мястото на един мъж, бих я зарязала ако в живота й, когато е забременяла е имало още двама, трима... редом с мен.Дори и да съм мъжа с главно "М" в тази тайфа, това не ме прави сигурен баща на детето и.
Това е интересна версия. И все пак - ако има съмнения в бащинството - има тестове.
Ако пък е имало "тайфа" какво е правил тоя мъж в "тайфата" и защо се е сетил, че това не го урежда точно в най-неподходящия (според мен) момент?

# 63
  • Монтана
  • Мнения: 499
бягство от отговорност и голям подлец и страхливец
А къде му беше акъла когато си правеше кефа?-питам аз?

# 64
  • Мнения: 3 268
Разни хора....за съжаление в този случай ще си го "отнесе" детенцето Rolling Eyes
Каквото и умуваме и мъдруваме,за съжаление най-невинния участник -детето най-много ще страда.

# 65
  • Мнения: 1 416
За мен това поведение е напьлно нормално, в случай, че мъжът не обича жената до себе си. Не желае да споделя живота си с нея и не иска да има деца. Не виждам нищо ненормално, подло или мръснишко в тази постъпка...  Rolling Eyes

# 66
  • Мнения: 2 891
Да, хрумват ми, той е ГЪЗ #2gunfire

# 67
  • Мнения: 1 165
За мъжът ,след като така е решил-здраве да е.Може бе просто не иска да прекара живота си с тази жена,а бременноста предполага точно това.Важно е после да поеме отговорност за детето.

# 68
  • Мнения: 3 634
Ulallaaa...

Misleh si, che moja bivshia mi maz e edinstvenoto govedo sposobno na takova neshto, no javno sa se namerili i drugi goveda (makar i hipotichni)

*KREDORa ne raboti

# 69
  • София
  • Мнения: 1 457
лирично отклонение- само хипотетично- той не щял дете и се били разбрали за това, но тя си размътила мозъка с тоз форум и перфорирала всички презервативи в къщата Laughing край на лиричното отклонение!
уплашил се е човекът... не е сигурен, че това е жената, която той иска да бъде майка на децата му
аха и щото не иска тя да е майка на децата му, да каже майната му и на детето. Ами то къде е тръгнало да се ражда с такава майка, дето таткото не я иска  ooooh! ( ама виж ти за секс става)

# 70
  • Мнения: 3 634
A kakvo mislite za takava zena kojato se zahvashta s maz izostavil bremennata si zena?????

# 71
  • София
  • Мнения: 6 477
лирично отклонение- само хипотетично- той не щял дете и се били разбрали за това, но тя си размътила мозъка с тоз форум и перфорирала всички презервативи в къщата Laughing край на лиричното отклонение!
уплашил се е човекът... не е сигурен, че това е жената, която той иска да бъде майка на децата му
аха и щото не иска тя да е майка на децата му, да каже майната му и на детето. Ами то къде е тръгнало да се ражда с такава майка, дето таткото не я иска  ooooh! ( ама виж ти за секс става)
  202uu  202uu Значи, ако Пантер иска хипотетично, е аз да му дам практично? Та ако генетичния материал зареже после и наследство и чудо, ама даде името си колкото да прави трудности - освен ГЪЗ друго не се сещам.....Ама в живота има по-малки гъзове hahaha hahaha hahaha дето после се грижат повече или по-малко за детето....Е, майката за секс не става, ама все пак детето си е мое.....това е в случая философията...и не е толкова страшно и неприемливо...Или да поспорим с Пантерчо отново? Непредубедено? hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 72
  • Мнения: 412
Еми това е въпроса - обичат се двама, става бебе, мъжът зарязва "любимата" бременна.
Не става дума за деца на 15-16 години - там е ясно че акъла е силно ограничен (в повечето случаи), става дума за хора над 25 години, когато според мен човек трябва да знае какво иска от живота.
Може моята фантазия да е твърде ограничена, но аз не се сещам в момента за причини които биха ме накарали да направя такова нещо. Но все пак живота е разнообразен - на вас хрумват ли ви (хипотетични) причини при която такива действия са нормални?
И какво мислите за двамата главни участници в разиграната (хипотетична) ситуация?
мисля си за този мъж, че е голям пич, отговорен много и умеещ да си носи последствията
пък, то щом той не се чувства виновен ли...не,не...отговорен, тя и майката да си вдига чукалата,когато роди и...детето да се оправя само....то им е виновно, сигурно,а?
браво!
За мен това поведение е напьлно нормално, в случай, че мъжът не обича жената до себе си. Не желае да споделя живота си с нея и не иска да има деца. Не виждам нищо ненормално, подло или мръснишко в тази постъпка...  Rolling Eyes
нали все пак довечера няма да забравиш да благодариш Богу, че не си ти тази жена....

# 73
  • София
  • Мнения: 1 067
А за това какво мислите:

Той на 27, Тя на 23. Познават се от няколко месеца, заедно са и са много влюбени. Заедно решават да си правят бебе. Бебето като по чудо става от раз. Тя е щастлива, Той е объркан. След "компетентно" намесване от страна на Неговите родители и приятели Той решава, че не иска бебе. Заплашва, че ако Тя не махне бебето, ще Я остави сама да си го гледа. Тя много иска бебето, но и много сляпо влюбена...Той продължава да я заплашва, а Тя решава да махне бебето, за да остане с Него. 
Тя намира пари сама, отива и прави "онова ужасно нещо". Той не само отказва да помогне финансово, но и веднага след "процедурата" Я зарязва...

След няколко дни...

Той заявява, че Тя никога не е била бременна, че е платила в болницата да излъжат, че е бременна, че това било само начин да Го "върже". Настоява да Я заведе на преглед за да разбере със сигурност. Доктора казва, не само че е била бременна, ами и има усложнения след "онова нещо".   

# 74
  • Мнения: 2 863
А за това какво мислите:

Той на 27, Тя на 23. Познават се от няколко месеца, заедно са и са много влюбени. Заедно решават да си правят бебе. Бебето като по чудо става от раз. Тя е щастлива, Той е объркан. След "компетентно" намесване от страна на Неговите родители и приятели Той решава, че не иска бебе. Заплашва, че ако Тя не махне бебето, ще Я остави сама да си го гледа. Тя много иска бебето, но и много сляпо влюбена...Той продължава да я заплашва, а Тя решава да махне бебето, за да остане с Него. 
Тя намира пари сама, отива и прави "онова ужасно нещо". Той не само отказва да помогне финансово, но и веднага след "процедурата" Я зарязва...

След няколко дни...Той заявява, че Тя никога не е била бременна, че е платила в болницата да излъжат, че е бременна, че това било само начин да Го "върже". Настоява да Я заведе на преглед за да разбере със сигурност. Доктора казва, не само че е била бременна, ами и има усложнения след "онова нещо"



Може някой мъж да успее да ме принуди да направя аборт, но никога не бих го направила, за да остана с него!!!!
И това ще ми е последния път, когато го виждам!

# 75
  • Мнения: 704
Но това ме лишава от възможността поне малко да го оправдая.

Вероятно "хипотетичният" мъж Не би се нуждаел от нечие оправдание...

И това е една от целите на тази тема - някой да измисли някакъв случай когато такова поведение е нормално и разбираемо за един здрав, прав мъж над 25 години. Защото аз не мога да се сетя за такива причини сам.

Причина - Не желае да споделя живота си с точно тази бременна жена...

# 76
  • Мнения: 1 294
Със сигурност ако съм на мястото на един мъж, бих я зарязала ако в живота й, когато е забременяла е имало още двама, трима... редом с мен.Дори и да съм мъжа с главно "М" в тази тайфа, това не ме прави сигурен баща на детето и.
Това е интересна версия. И все пак - ако има съмнения в бащинството - има тестове.
Ако пък е имало "тайфа" какво е правил тоя мъж в "тайфата" и защо се е сетил, че това не го урежда точно в най-неподходящия (според мен) момент?
Този тест е грижа на жената в така описаната ситуация ми се срува, тя е човека който трябва да доказва бащинство.(Горката много ще се охарчи за цялата тайфа, днк тестовете са лукс)
Мъжа явно радост си е доставял човечеца, защо трябва да поема на сляпо отговорност която може въобще да не е негова.

# 77
  • Мнения: 1 680
A kakvo mislite za takava zena kojato se zahvashta s maz izostavil bremennata si zena?????

Смятам, че един ден и нея ще я споходи същата участ. Това е човек, който не може да поема отговорност за действията си.
Явно на мъжете по им харесва да мислят първо с онази си работа Joy Joy Joy

# 78
  • Мнения: 1 006
Поставяйки се на мястото на бременната жена си мисля нещо друго... newsm78 За чий ми е този мъж всъщност, ако остане с мен само заради едната отговорност /почти всички я споменавате/ и заради нищо друго?Не виждам що за живот би било това и за тримата, освен вид договор, който ще бъде до време.Той - финансово и още нещо отговорен, а тя - крава за разплод.Детето би расло в суха атмосфера лишена от любов.Ако няма любов, и ако не е споделена напълно няма смисъл да се създава семейство според мен и особобено такова.Иначе го определям като наказание за всички.Не мисля също, че любовта се научава, или я има или я няма.

Мисля си дори, че в случая, ако е било възможно би било по-добре той да не разбира за тази бременност.Явно не е имало начин, защото събитията са последващи.Тя, ако го е познавала наистина добре, ако е оценявала реално връзката им и отношенията между тях, би трябвало да усети и да предположи за тази му реакция и развитие на нещата.Ако тя реши да отглежда сама детето си има вероятност той да се сети след време, че го има и да превърне живота й/им в ад.Може и са върне пълноценно при тях, но някакси не го вЕрвам...Аз ли ще съм най-крайна в темата ooooh! Грях ми на душата, но съм склонна донякъде да мисля, че не бих задържала детето и не бих продължила живота си с този мъж.

# 79
  • Мнения: 2 039
Ами какво може да се мисли за такъв мъж,освен  Sick и  #Cussing out и  bash и  #2gunfire #2gunfire #2gunfire !!!

# 80
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
За мен това поведение е напьлно нормално, в случай, че мъжът не обича жената до себе си. Не желае да споделя живота си с нея и не иска да има деца. Не виждам нищо ненормално, подло или мръснишко в тази постъпка...  Rolling Eyes
Thinking

# 81
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 538
Аз ще разгледам следната хипотетична ситуация - жената е просто нетърпима, бременна или не. Това че е бременна, не я прави по-добра. Той какво - да чака детето да порасне ли? И тогава ще се намери кой да го оплюе - "Ето на, толкова години семейство..."

Ай стига бе  ooooh! Трябва ли да я забремени  за да разбере , че е нетърпима и тогава да си бие камшика  newsm78
Абсолютен малоумник е тва за мене  Naughty Като говорим че всичко е било наред , обичали са се и след като забременява мацката  Whistling wavey

Ами може например да е забременяла, за да го "върже"?
Изобщо не искам да го защитавам, но от нас се искат хипотетизи.
Да стрелям на сляпо не обичам, но това "не е твоя работа" и дъра бъра ще ме накара и аз да го нарека ЗАДНИК.

# 82
  • някъде
  • Мнения: 4 955
За целите на експеримента -да кажем че си е "бил камшика" веднага след като е разбрал.

Вариант 1:той е невероятен задник (мога да напиша и други епитети,но идеята е ясна).
Вариант 2:говорили са,че не искат дете (поне той,но тя е информирана),но с цел да го задържи при себе си,тя "случайно забременява.В този случай го оправдавам.
Още сценарии ми се въртят в главата.
Съгласна съм но има още един вариант- жената да е от тези, които не пробират много, много мъжете и човека се е замислил какво ще прави с нея и дали въобще той е бащата! Като тук се има в предвид че и мъжът също е задник! Mr. Green

# 83
  • Мнения: 1 045
Аз ще разгледам следната хипотетична ситуация - жената е просто нетърпима, бременна или не. Това че е бременна, не я прави по-добра. Той какво - да чака детето да порасне ли? И тогава ще се намери кой да го оплюе - "Ето на, толкова години семейство..."

Ай стига бе  ooooh! Трябва ли да я забремени  за да разбере , че е нетърпима и тогава да си бие камшика  newsm78
Абсолютен малоумник е тва за мене  Naughty Като говорим че всичко е било наред , обичали са се и след като забременява мацката  Whistling wavey

Ами може например да е забременяла, за да го "върже"?
Изобщо не искам да го защитавам, но от нас се искат хипотетизи.
Да стрелям на сляпо не обичам, но това "не е твоя работа" и дъра бъра ще ме накара и аз да го нарека ЗАДНИК.

Ам тъй де  Crazy

# 84
  • Мнения: 6 461
Мисля,че не е в ред. Thinking
Но за съжаление ги има много такива.

# 85
  • Мнения: 205
ами ситуацията е сложна...май това е на път да се случи и на мен... Таткото се уплаши - очаквал е да няма никакви промени с бременноста ми... а аз и промени и проблеми... А бебето беше планирано - ние сме заедно от толкова години. Сега всичко се обърна сглавата надолу. Не искам детето ми да е без баща. Но той изведнъж се отдръпна. незнам какво да правя, имам нужда от него сега

# 86
  • Мнения: 2 327
В една хипотетична ситуация разсъжденията са ок. Обаче в една реална ситуация не е работа на външни хора да се месят и да искат сметка или обяснение.
Като жена, която е била изоставена като бременна мога да кажа, че аз имам право да търся сметка от баща му, но никой друг няма това право. Както и той дължи обяснение само на мен. А двамата сме отговорни пред детето.
Да оплюваш някого по форумите на никого нищо добро не е донесло. Не разбирам хората които намират удоволетворени в това да обиждат човек когото не познават и дори не знаят дали съществува.

# 87
  • Мнения: 6 167
ми какво да мисля.
не са ми бели мислите.
добре, че нямам такива проблеми,
че не знам как бих се справяла сама.

# 88
За целите на експеримента -да кажем че си е "бил камшика" веднага след като е разбрал.

Вариант 1:той е невероятен задник (мога да напиша и други епитети,но идеята е ясна).
Вариант 2:говорили са,че не искат дете (поне той,но тя е информирана),но с цел да го задържи при себе си,тя "случайно забременява.В този случай го оправдавам.
Още сценарии ми се въртят в главата.

# 89
  • Мнения: 2 863
ами ситуацията е сложна...май това е на път да се случи и на мен... Таткото се уплаши - очаквал е да няма никакви промени с бременноста ми... а аз и промени и проблеми... А бебето беше планирано - ние сме заедно от толкова години. Сега всичко се обърна сглавата надолу. Не искам детето ми да е без баща. Но той изведнъж се отдръпна. незнам какво да правя, имам нужда от него сега

Не го притискай.
Ако е способен да бъде баща и ако иска да бъде такъв, ще намери начин, дори и да отнеме време, а ако не иска и без друго не можеш да го принудиш, колкото и гадно да е това спрямо теб!

# 90
  • Мнения: 490
За мен това поведение е напьлно нормално, в случай, че мъжът не обича жената до себе си. Не желае да споделя живота си с нея и не иска да има деца. Не виждам нищо ненормално, подло или мръснишко в тази постъпка...  Rolling Eyes
Thinking

И аз тъй  Thinking
Щом е нормално ако не я обича що и е направил дете ?
Имам едно определение за такъв тип мъж-помияр

# 91
  • Мнения: 431

Щом е нормално ако не я обича що и е направил дете ?
Имам едно определение за такъв тип мъж-помияр

Какво общо има правенето на секс (=правене на дете) с обичането? newsm78

# 92
  • Мнения: 5 026
 Подлец!В природата на повечето мъже е да бягат от отговорност.  Ама има и друг момен:защо се стига до тази бременност. Кава е била връзката между двамата? И кое е довело до тая ситуация!

# 93
  • Мнения: 1 212
Ама тя от него ли е бременна ?  Wink
Ако е така, го признавам за гад ! Peace
Ако пък бебето е чуждо или мадамата  си хойка насам натам, бих го разбрала човечеца .. Hug

# 94
  • Мнения: 1 186
За ме това са мъже пълни с комлекси или по точно казано-КОМПЛЕКСАРИ Peace
Мъж зарязал бременната си жена,любовница или приятелка ...НЕ ЗАСлУЖАВА след раждането на бебето,дори да знае какво име носи това детенце Naughty
Той дори не заслужава да се нарече МЪЖ, Peace.....според мен един истински мъж не постъпва така Crossing Arms

# 95
  • Мнения: 2 897
Ако са се обичали и са имали планове за това вече заченато дете,а после мъжът се е отдръпнал при свършен факт,когато жената дори не може да направи аборт...това е адски жестока и егоистична постъпка от негова страна  Thinking
За съжаление такива случаи са факт Sad

# 96
  • Мнения: 574
Мисля че е безотговорен, но мисля същто че не е последния , fightа напоследък май стана модерно!

# 97
  • Мнения: 1 006

Щом е нормално ако не я обича що и е направил дете ?


Ми що...щото без да иска  ooooh!, не е било нарочно. smile3537

# 98
  • Мнения: 4 406
Ми що...щото без да иска  ooooh!, не е било нарочно. smile3537
ми сега да си понесе последствията!

# 99
  • София
  • Мнения: 2 901
Не мога да повярвам - тази тема мина 1 страница.

Всичко щеше да  много по-нормално, ако не беше думата "хипотетично", но... Явно никога няма да спра а се изумявам - толкова приказки, толкова отговорности се поискаха, и сега трябва и последствия да си носи някой си!!!!  ooooh!

# 100
  • Мнения: 412
ами ситуацията е сложна...май това е на път да се случи и на мен... Таткото се уплаши - очаквал е да няма никакви промени с бременноста ми... а аз и промени и проблеми... А бебето беше планирано - ние сме заедно от толкова години. Сега всичко се обърна сглавата надолу. Не искам детето ми да е без баща. Но той изведнъж се отдръпна. незнам какво да правя, имам нужда от него сега
бъди силна и гледай да не тревожиш малкото човече, което расте в теб и, живот и здраве, ще те дари с най- голямата радост и щастие на света

# 101
  • Мнения: 1 807
Такива мъже , просто не са мъже - ИДИОТИ!!!!
Ненавиждам такива мухльовци !!!!
За съжаление сме безсилни в повечето случаи!

# 102
  • София
  • Мнения: 1 457
ами ситуацията е сложна...май това е на път да се случи и на мен... Таткото се уплаши - очаквал е да няма никакви промени с бременноста ми... а аз и промени и проблеми... А бебето беше планирано - ние сме заедно от толкова години. Сега всичко се обърна сглавата надолу. Не искам детето ми да е без баща. Но той изведнъж се отдръпна. незнам какво да правя, имам нужда от него сега
бъди силна и гледай да не тревожиш малкото човече, което расте в теб и, живот и здраве, ще те дари с най- голямата радост и щастие на света
Подкрепям  Peace
Знам, че в този момент ти е много нужна подкрепата на любимия мъж и ти пожелавам да я намериш, но ако не стане - не се отчайвай, защото най-хубавото ти предстои - да станеш майка  Hug

# 103
Аз съм бременна в 9-ия месец и мъжа ми ме е зарязал сама да се оправям. Не е попитал нито какво трябва да купи за бебето, нито как се чувствам. Незнам даже дали ще дойде да ме вземе от болницата. Така че мъже има всякакви. Не ме питай как се чувствам.

# 104
  • Мнения: 7 379
               Аз не намирам смисъл в това изобщо да се мисли за такъв "мъж".Питам се дали изобщо е мъж или само разгонен самец.Просташки звучи,но това е моето мнение.Единствено бебенцето има смисъл и силата на изоставената бъдеща мама.Ще успее ли да преживее болката от обидата и ще може ли сама да гледа бебчо.А да обича подобен тип просто не си заслужава.
               
Аз съм бременна в 9-ия месец и мъжа ми ме е зарязал сама да се оправям. Не е попитал нито какво трябва да купи за бебето, нито как се чувствам. Незнам даже дали ще дойде да ме вземе от болницата. Така че мъже има всякакви. Не ме питай как се чувствам.
  Разбирам чувствата ти,но бъди силна.Ще ти кажа,че моя приятелка направи аборт и сега няма никаква надежда да има дете.Направи всичко възможно и инвитро няколко пъти и нищо.Да бъдеш лишена от възможността да гушнеш малкото вързопче в ръцете си и да чуеш думичката "мама" е много по страшна отколкото да те изостави така нареченият баща.

# 105
# 106
  • Мнения: 845
Мъж, който изостави бременна жена е меко казано НЕЩАСТНИК - не заслужава да види наследника си никога.

Общи условия

Активация на акаунт