Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Самоков

Мили момичета  Hug

Бихте ли ми дали някаква идея за порадък на моя приятел за Коледа. Много го обичам и искам да го изненадам с нещо. От почти 2 години сме заедно  Love Знам, че е още рано, но пък в последния момент се избирам нещо дето ме е яд че сам го купила. Мисля да отделя до 150 лв. и се чудя какво да му взема  newsm78 

Предварително благодаря на всички за отговорите   bouquet
Цитирай

БУРГАС

Няма ли някакво хоби или да е споменавал,че иска нещо?
Цитирай

Самоков

Ами няма хоби Sad и затова ми е трудно да му избера нещо.... а не ми се иска да е от стандартните неща - парфюм, риза и др.
Цитирай

варна

Ами супер странно е , със съпругчето сме заедно от 8 години това ще ние 9 коледа и нова година и всеки път ми е като за сефте с подаръците.Тази година съм решила някакъв колаж на наши снимки нещо като ретроспектива на нашата връзка, по една снимка от всяка година  , и евентуално някакво портмоне. щото от това има нужда.
Иначе и аз бих се радвала да споделите идеи, че много рода много нещо, засега съм се спряла на шалове от тези магазини за масовата бижутерия за дамите, но мъжките същества, какво........ незнам.
Цитирай

София

Моят мъж кара ски и играе тенис, така че винаги мога да му взема нещо свързано с тези спортове. Може да му подариш един уикенд за двама някъде из България, примерно.
Цитирай

Самоков

Супер сте  Hug
Благодаря за съветите, като гледам май и на другите можем да помогнем с някои идеи за коледен подарък  Very Happy
Цитирай

София

купи му часовник или нещо друго за спомен Peace
Цитирай

София

http://gift.bg/index.php
От тук си черпя идейки. Дано си намерите и за вас Mr. Green.
Цитирай

между град и село

Моят хубавец се оказа, че харесва пъзели.Мисля да му купя някакъв  с пейзаж. Hug
Цитирай

newsm78
и аз ще са радвам на някое предложение!за сега ми се върти една идейко.а!понеже той мн.обича да се занимава с ремонти ,мисля да му подаря от онези кожени колани кадето се носят на кръста ,където можеш де си сложиш отверки,ключове и т.н + хубаво блуза?!!какво ще кажете! newsm78
Цитирай

Самоков

Аз да ви кажа наблягам и на опаковката на подаръка, винаги гледам да е нещо оригинално (не непременно скъпо) - има ефект! Иначе си мисля, че когато един подарък е от сърце е НАЙ-ХУБАВ  Love
Цитирай

София

Аз ще купувам телефон, че неговият вече е антика и сдава багажа ooooh!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.