питане за температурата вкъщи

  • 1 426
  • 36
  •   1
Отговори
  • Мнения: 481
Ние живеем в къща с много добра изолация и в момента температурата в спалнята е 22-23 градуса, а в хола 23-24. През деня не топля, а само вечер и през ноща поддържаме около 20 градуса. Детенце е на 4 месеца и вкъщи е облечено с боди с дълъг ръкав и плюшен гащиризон без ръкави. Ръчичките и са нормални, леко хладни, а крачетата топли. Видимо се чувства добре, но свеки днес каза, че в къщи било студено. При вас колко градуса е в стаите през деня?

# 1
  • Мнения: 453
Супер ви е температурата!
Щом детето се чувства добре и на вас ви е комфортно-  Whistling

# 2
  • Мнения: 1 448
Правилната температура е такава, каквато на вас ви харесва  Hug Ние си стоим  на 26 градуса и ни е много добре  Whistling

# 3
  • Мнения: 1 041
Според мен точно такава трябва да е температурата в стаята на бебо-22-23 градуса.Аз поне такава поддържам в нас,но от време на време проверявам носа на бебо-ако е топъл,значи му е добре  Peace

# 4
  • Мнения: 2 019
pri nas e 21-22gradusa

# 5
  • Мнения: 6 461
Мисля ,че при вас температурата е идеална за гледане на бебче.

# 6
  • Мнения: 603
Супер ви е температурата!
Щом детето се чувства добре и на вас ви е комфортно-  Whistling
и аз така смятам.При нас  в момента е 20 градуса,но се случва да спят и на 18 и няма  проблеми.Все още не сме палили камината.

# 7
  • Мнения: 1 564
Мисля ,че при вас температурата е идеална за гледане на бебче.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 Peace

# 8
  • Мнения: 2 498
Правилната температура е такава, каквато на вас ви харесва  Hug Ние си стоим  на 26 градуса и ни е много добре  Whistling

И при нас навсякъде е 26 градуса, но ние обичаме да ни е топличко...

# 9
  • Мнения: 2 677
Все още не сме палили камината.

А, ние открихме отоплителния сезон - да не изстива къщата.  Mr. Green Пък то току-що и първият сняг заваля...  Joy
Иначе и аз мисля, че 22-23 градуса са си екстра.  Peace Толкова е през деня у дома, а нощно време спим и на по-малко - около 17-18.

# 10
  • Мнения: 1 259
В стаята на детето е 22-24 градуса,преди да заспи проветрявам и пада на 20.

# 11
  • Мнения: 1 104
Всички казват, че 22-24 градуса е добре. Не се притеснявай.

# 12
  • Мнения: 136
Правилната температура е такава, каквато на вас ви харесва  Hug Ние си стоим  на 26 градуса и ни е много добре  Whistling
И ние с Аделка така. Таткото малко завира  Wink но започна да свиква

# 13
  • все тук
  • Мнения: 1 714
Абсолютно оптимална е температурата ви вкъщи. Изобщо не ти трябва да повишаваш градусите. Моят син не понасяше топлото и дори се обриваше при по-високи температури. нали знаеш, на бабите все им се струва, че е студено Wink

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Нормална си ви е температурата.Аз минала зима за малко бебе поддържах 21 градуса и 22-23 при къпане.

Общи условия

Активация на акаунт