Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 2 ноем. 2006, 14:17 ч.

Много сладък филм

• 1 639
  • 6
  •   1
Отговори
Снощи гледах "Сърдити старчета" и страхотно се изкефих. Не намерих темата "Гледах, хареса ми и пр.", затова давам линк тук:
http://free.linkos.bg/details.php?id=16425

Любимата ми реплика е на таткото на Джак Лемън:
"Докато мигнеш, и първите деветдесет години отлетели. Една сутрин се събуждаш и си казваш: "Даааа, вече не съм на 81"  Laughing

Последна редакция: чт, 02 ное 2006, 14:26 от Анда

# 1
# 2
  • Кацнала на едно дърво.
Има и втори филм (може би Шанел точно него е пуснала  Grinning) - "По-сърдити старчета", в който участва и София Лорен. Много са ми любими и двата.    bouquet
П.П. Аз съм доволна, защото вчера си купих "Грозни, мръсни и зли".  Mr. Green

# 3
джак лемън и уолтър матау са страхотна комбина!!!! ако не си гледала потърси -те имат доста филми заедно, не е само този и продължението му "още по-сърдити старчета". не си спомням заглавията на български, но са тези "out to sea" "my fellow americans" "odd couple" /този е стар от шейсетте, още са младички/ и "odd couple 2"

# 4
Понеже много харесвам Джак Лемън и Уолтър Матау,а виждам,че имат и други фенки Simple Smile,ще дам още два линка към техни филми,ако евентуално сте ги пропуснали:
ето
и още един

# 5
  • Самоков
Аз пък много харесвам филма "Скъпи сънародници" с Джак Лемън и  Джеймс Гарнър (май той беше), но не знам къде да го намеря. Много смешна комедия, препоръчвам я.

# 6
Аз пък много харесвам филма "Скъпи сънародници" с Джак Лемън и  Джеймс Гарнър (май той беше), но не знам къде да го намеря. Много смешна комедия, препоръчвам я.

ето го филмът,но няма субтитри на български.

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт