Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Момичета ,моля кажете ми нещо повече за този инхибин Б.Днес ми излязоха резултатите  23,94  при реф. N>45.
Направо съм отчаяна и не знам, а сега на къде.По-късно ще потърся доц.Конова за да видя какво ще каже и тя.
Благодаря предварително
Цитирай

Ами нисък е наистина, ето това открих за него: # Инхибин В хормон (Inhibin B)  Синтезира се в яйчника и носи информация за яйчниковия резерв. Участвува в регулацията на Фоликулостимулиращия хормон.
Но мисля, че не бива да се притесняваш, поговори с доц. Конова и напълно можеш да и вярваш, тя е просто невороятен човек и професионалист. Мисля, че би могло с медикаменти да се повлияе на стойностите. При мен бяха над 45.
Цитирай

София

Не е добре. Не може да се повлияе от медикаменти. Това е резервът на яйчниците. Обаче все пак бременност може да има. Laughing На колко си години? ФСХ и Лх изследва ли? Коя е причината за това изследване?
Цитирай
Сега мога да напиша и останалите резултати:
LH -6.15 при реф.ст-сти 3-10,8
FSH -11.86 при реф ст-сти 3-12,00
Моля ви момичета кажете какво да правя от тук натам и при кой лекар да отида?
Утре ще се чуя с доц.Конова и ще да видя какво ще ме посъветва
Знае ли някой от тук на сетне какво следва?
Благодаря предварително
Цитирай
Лали,забравих да ти отговоря на 29 год съм ,без нито една бременност до сега.Ако има някакво значение ,а някъде четох че има ,майка ми е с климакс на 38 год.Това май се унаследява или греша?
Цитирай

София

И ФСХ хормон подсказва тази диагноза. Да, унаследява се обикновено от майките.
Правите ли опити за забременяване? Откога?
Трябва да се види първо спермограмата как е.
Не се страхувай толкова, важното е че си открила това и трябва бързо да действаш.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.