За миглите...

  • 2 085
  • 29
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 1 986
 Кажете,вие използвате ли някакви подхранващи продукти за миглите си newsm78Не знам,от честата употреба на спирала ли,от какво...но моите ми се струват едни оредели,безцветни  Confused

# 1
  • Мнения: 9 077
Преди, в продължение на няколко месеца, си слагах с четка за спирала, директно от шишенцето, рициново масло.
Видимо пораснаха, станаха по-гъсти и по-блестящи някак си.

# 2
  • Мнения: 1 986
Преди, в продължение на няколко месеца, си слагах с четка за спирала, директно от шишенцето, рициново масло.
Видимо пораснаха, станаха по-гъсти и по-блестящи някак си.

Благодаря ти за отговора  bouquetВечер ли си слагаше,веднъж на ден ли?

# 3
  • Мнения: 236
Аз също знам за рициновото масло, а също и на веждите може да се слага.

# 4
  • Мнения: 337
Аз нищо не слагам  Shocked но са ми токова гъсти, че мога да дам на някой на заем  Laughing

# 5
  • Мнения: 4 629
Нищо не слагам намиглите.

С рициново масло се мажехме с една моя приятелка на времето. На нито една от двете ни миглите не станаха по-дълги  Confused

# 6
  • Мнения: 9 077
Рициновото масло го слагах сутрин преди да излезна, то естествено по някое време "изчезва", най-често ми ставаше малко мазна кожата около очите Simple Smile Повторно не съм се хлепала май, само сутрин веднъж...

# 7
  • Мнения: 1 708
Аз използвам безцветна подхранваща спирала и я слагам почти винаги преди цветната! Peace

# 8
  • Мнения: 1 424
А рициновото масло от аптека ли се копува? Слагате ли отгоре спирала?

# 9
  • Мнения: 9 077
Да, от аптека.
Не, нищо не слагах горе, то е неприятно да сложиш, защото би се размазало...мазно е рициновото масло, доста и то Laughing

# 10
  • Мнения: 1 424
Сега всичко ми е ясно  Laughing Ще го направя и аз този номер,че имам едни такива късички мигли...  Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 9 077
Дано проработи при тебе.
При мен резултат имаше едва след 2 месеца ежедневно слагане...

# 12
Здравейте, момичета, моите мигли пък са взели сериозно да падат, тук-там избощно не са останали - дали е от дългогодишната употреба на спирала?

# 13
  • Мнения: 1 881
И аз нищо не ползвам за подхранване, а рядко излизам без спирала...И наистина имам чувството, че ми падат много мигли. Всъщност те обновяват ли се ooooh!

Това рициново масло вечер ли трябва да се ползва, и какъв точно ефект има newsm78

# 14
Небесна, ако съдя по моите мигли - не се обновяват Sad

# 15
  • Мнения: 9 077
Това рициново масло вечер ли трябва да се ползва, и какъв точно ефект има newsm78

Писах по-горе:

Преди, в продължение на няколко месеца, си слагах с четка за спирала, директно от шишенцето, рициново масло.
Видимо пораснаха, станаха по-гъсти и по-блестящи някак си.
Рициновото масло го слагах сутрин преди да излезна, то естествено по някое време "изчезва", най-често ми ставаше малко мазна кожата около очите Simple Smile Повторно не съм се хлепала май, само сутрин веднъж...

# 16
  • Мнения: 1 881
Много ти благодаря, Стеф, още утре ще си купя, дано има ефект и при мен Praynig

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Аз нищо не слагам  Shocked но са ми токова гъсти, че мога да дам на някой на заем  Laughing

Дай малко на заем де Wink
Ще черпя.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Между другото, пак е отчасти към темата, зная случаи, при които от прекомерни диети жени си изтощават организма и почват да им падат мигли, вежди и т.н.
Така че по-внимателно с диетите Wink

# 19
  • Мнения: 2 673
На мен на долния клепач са ми съвсем зле..Ама там не ми и трябват особено. А отгоре ползвам извивачка от години и съм малко оплешивяла.
Това за рициновото - добре, ама на окото трябва да се пита в аптеката как действа, да не е вредно?

# 20
  • Мнения: 12 624
И аз съм пробвала като ученичка да си мажа миглите с рициново масло. Мажех се вечер с четка от спирала и преспивах така. Честно казано, не мисля че се промениха. Иначе миглите ми са светли и винаги съм със спирала, защото иначе не се виждат зад очилата, та и на мен напоследък ми минава мисълта пак да почна да ги мажа. Само че като не помня да съм имала някакъв ефект преди, сигурно това ще е поредното шишенце, което кротко си отлежава в шкафа, чакайки да му изтече срокът на годност и да бъде изхвърлено на боклука...
Кажете нещо повече за тези подхранващи спирали - кои марки ги имат, какви са им цените, действат ли наистина?

# 21
  • Мнения: 372
Не използвам спирала, но въпреки това и аз усещам необходимост да си подхранвам миглите, тъй като са ми ето такива newsm03  Това, което аз правя, е да ги "смазвам" със зехтин 2-3 пъти седмично, а когато си слагам крем на лицето - почти винаги ги мацвам и тях малко. Ефектът при мен след това е като с Lash Architect и Lancome наведнъж Grinning reverance

# 22
  • Мнения: 9 077
Това за рициновото - добре, ама на окото трябва да се пита в аптеката как действа, да не е вредно?

Ами така като се гледам, все още мърдам и виждам добре Crazy

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
И аз нищо не ползвам за подхранване, а рядко излизам без спирала...И наистина имам чувството, че ми падат много мигли. Всъщност те обновяват ли се ooooh!

Това рициново масло вечер ли трябва да се ползва, и какъв точно ефект има newsm78

Небесна, споко  Peace обновяват се! Както косата така и миглите се възобновяват - някои падат на тяхно място изникват нови... Аз се бях подредила така като си сложих изкуствени мигли на снопчета по Нова Година. Няма да ти кажа как ги свалих  cry а с тях изпадаха и половината ми мигли. Мислех, че така ще си остана, но се възстановиха. Аз също си ги мажа с рициново масло, но вечер преди лягане - с един тупфер хуууубаво ги напоявам и така спя! Пробвай - ще останеш доволна!  Peace

# 24
  • Мнения: 1 986
  Мисля да пробвам вечер да слагам с клечка за уши или с четка за спирала/все още я използвам обаче/ рициново масло или зехтин Thinking-аз имам чувството,че от всекидневната употреба на спирала ми се скапват миглите ThinkingА не съм от надарените с гъсти мигли,и не се харесвам без спирала Confused

# 25
  • Мнения: 9 077
Мисля, че вечер няма да има особен ефект, все пак вечер се спи, надали маслото ще оцелее, най-много да се размаже по възглавницата Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 2 631
Може да пробвате и с бадемово масло. То също подхранва растежа на косъма, използва се и за коса и за вежди. Лично на мен ми е малко мазно да си го слагам по косата и 2 часа да вися в банята, докато го отмия, но си слагам от него на веждите, 4е са ми малко редички в началото...

# 27
  • Мнения: 2 897
С нищо не ги подхранвам,но ме заинтригувахте с тази рецепта ThinkingЩе взема да пробвам Simple Smile

# 28
  • Мнения: 6 461
Преди, в продължение на няколко месеца, си слагах с четка за спирала, директно от шишенцето, рициново масло.
Видимо пораснаха, станаха по-гъсти и по-блестящи някак си.
Това мисля да го  пробвам.

# 29
  • Мнения: 966
Преди, в продължение на няколко месеца, си слагах с четка за спирала, директно от шишенцето, рициново масло.
Видимо пораснаха, станаха по-гъсти и по-блестящи някак си.
Това мисля да го  пробвам.
Peace

Общи условия

Активация на акаунт