защита на имунната система

  • 3 295
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 25
 HugГарантирам,действа и при двете ми деца!!! ADLiquid  For Kids Струва 35лева Peace

# 16
  • Мнения: 417
Според мен на тази малка възраст имунната система на детето запачва да се изгражда т.е. тя не съществува в завършен вид. Всякакви "инуностимулатори" могат да я объркат и разбалансират крехкото и равновесие. Аз не давам на децата си инуностимулатори и изкуствени витамини. Ядем плодове и пресни зеленчуци в големи количества. Играят навън целогодишно.  Посещават детска градина, така че си боледуват, но най-често си минава без лекарства за няколко дни. 

# 17
  • Мнения: 512
Secretgarden, извинявай за по-горе, нещо съм оплескала цитатите  Rolling Eyes ! За разходките на въздух - знам колко са важни, но нашите кокошки в детската градина въобще не извеждат децата през деня, ще се пръсна просто! И днес на това хубаво слънце- знам, че пак ще се залостят вътре. Sad

А за Рибомунила - какво да се прави като го няма почти никъде, досега съм намерила само 1 опаковка и не смея да я почна, че не знам ще намеря ли за другата седмица... Стискайте палци, че вече втора седмица сме на градина и пак се почват сополите и кашлиците...

# 18
  • Русе
  • Мнения: 13
Към ansam, както пише Jenivas, разтварям прахчето в сок и го давам сутрин на гладно.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 104
Каляване, разходки по всяко време, всеки ден, плодове.......

и още- давах Имунобор Кидс- НУЛЕВ ефект, абсолютно недоволна съм, не бих давала отново Crossing Arms
сега давам Цитросепт и съм много доволна Peace

# 20
  • Мнения: 5 362
Каляване, разходки по всяко време, всеки ден, плодове.......
Съгласна съм.Ще следя темата,защото се чудя и аз какво да купя за засилване на имунната с-ма.

# 21
  • Мнения: 816
Защита на имунната система? - имунната система няма нужда от защита - тя самата е защита. Всякакви такива подобни продукти само й изземват силите и функциите, което я прави неефективна без тях. Ето защо толкова често се случва деца приемащи имуностимулатори да боледуват сериозно и не до там сериозно , но често и продължително ( дълги хреми, кашлици, и т.н.)
Да, нека защитим естествения си имунитет и този на децата си от такива продукти.

Общи условия

Активация на акаунт