Mами в Италия - част 27

  • 21 556
  • 269
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 545
Деситка,май и Бобо е със съЩия проблем като Джулия:гадна каШлица и ниЩо друго. На нас ни диагностицираха ларинготрахеит и ни праснаха един бърз тридневен антибиотик.Днес е втория ден и оЩе си буха... Crossing Arms Ти води ли го на доктор  newsm78.....
Водих го, каза някаква диагноза, ама не разбрах точно, но нищо на гърдите, нито на гърлото. Та никакви сиропчета, само ми изписа Бентелан три пъти два-три дни, вчера му давах, ама ми се оплаква от Буа на коремчето, та го спрях. Нощес милия бая кашля. А то и аз го закъсах - вчера повръщах и ме сви стомаха, нощес ту ми беше студено, ту топло.... Не си премерих температурата, но със сигурност имах.
Забравих да честитя първото зъбче на Киара на Италина! Бимба дано скоро се похвали с раждането!
Пиколина, не познавам професора ти, ама в печатницата за пари силно се съмнявам някой да ви пусне, та не вярвай на обещания! Нали работех в БНБ, та знам какви протоколи за сигурност имат. Дори и работещите там, които не са пряко свързани с процеса на печат, нямат достъп до помещенията.

# 256
  • Мнения: 2 379
Пиколина, не познавам професора ти, ама в печатницата за пари силно се съмнявам някой да ви пусне, та не вярвай на обещания! Нали работех в БНБ, та знам какви протоколи за сигурност имат. Дори и работещите там, които не са пряко свързани с процеса на печат, нямат достъп до помещенията.
Деске, ставаше дума да идем, докато няма поръчка и не се печатат пари Crazy
Иначе и и той каза, че шанс няма никакъв да видим как се размахват банкнотите и така безценните матрици Money

# 257
  • София
  • Мнения: 6 797
Ани, следващия път ще имаме лекция, нали? Няма да ходим другаде?

# 258
  • Мнения: 2 427
Пилета,отивам да лягам че стана вече много късно а аз съм ужасно изморена днес Tired.Утре може би няма да влизам,вдругиден пък съвсем-пристига мама тази събота Simple Smile.
Ако успея ще вляза другата седмица да ви чета,да ви видя .Ако се разраждам ,пак ще намеря начин да ви известя Laughing,няма ви оставя в неведение,да не се питате къде съм както правим с наша Бимба.
За баницата-ми реших днес сутинта да почерпя,Миленка като не се сеща Mr. Green.Каза че правила пък едно парче не подаде насам hahaha.
А тази баница я намерих в яхуто,парчето е на някоя си Теодора Барух,аз и я отмъкнах под носа да ви я постна рано -рано сутринта Rolling Eyes.Хай,останете си със здраве.И ако случайно пробвате да правите боза,да ми оставите малко Flutter.
П.С.Аз ужасно обичам боза,но всеки път като пия незнайно защо очаквам да изпия някоя удавена в нея мишка Joy Joy Joy
Много целувки ви пращам и да внимавате в картинката Hug  love001(Лени,ми рaкомандо  luvbed fertilization EFP preggo!)

# 259
  • Мнения: 764
Здрасти и от нас.
С зъб4ето нямаме проблеми слава Богу,ама и баткото бе6е така и хи4 не ги усетихме кога излязоха.И бебка до сега не е показала признаци на страдание,само дето налита да хапе Mr. Green
И тя миналата седмица изкара една настинка-ка6лица и сополив нос но се оправи.Аз и слагам капки със сребро в носа/тук такива са им бебе6ките/-Argento proteinato,слагам и и Gramplus supposte които са за възпаление на дихателните пъти6та и за ка6лизата на6енския сироп Проспан,стра6но съм доволна от него.Той е всъ6тност немски сироп,но тук го нямат естествено,за6тото/гледах в нета/цената му е кам 2.50евро и като е хубав кой после 6те им копува боклуците от 7 еври????Майка ми ми донесе 2 та си имам,ако имате вазможност си поръ4айте и вие.
Голям зор тук да си сложи 4овек една спирала,бе,то одисея голяма.1во да кажа 4е ми я донесоха и нея 4е тук трябва да отиде6 на лекар,да те изръси порядъ4но и той да ти каже каква да си купи6,по аптеките няма,после си я поръ4ва6 и 4ака6 и после търси6 място да тия сложат.Аз 1вия етап го минах леко,направо ми я донесе мама,както казах,ама сега зор.Тази гинеколожка дето ходех докато бях бременна не слага,каза слагат в консулториите.1то консулторио до нас не слагали,дадоха тел за друго.то се оказа 4е не ми е район,3тото за 6тастие слагат и ми е район.Оба4е за да сложат се прави предварително пап-тест.А за този тест ми дадоха 4ас 4ак за........15 януари.Голям ужас изоб6то,мислят сигурно 4е така пови6ават раждаемостта #Crazy
Хайде,бегам и леко раждане ако некой се разражда Heart Eyes

# 260
  • Мнения: 2 379
Голям ужас изоб6то,мислят сигурно 4е така пови6ават раждаемостта #Crazy
Направо! Joy Сигурно точно това целят.
Италина, големи одисеи наистина (по италиански), ама така забавно си го описала, че не можах да не се разсмея Hug

# 261
  • Мнения: 3 388
Здравейте момичета! Поздрави от слънчево Милано   newsm51



Обожавам долчи сичилиане  Crazy

# 262
  • Мнения: 2 804
Здравейте и от мен !
Ние сме добре децата дивеят , зълва ми чисти вместо мен .
Аз само готвя и се занимавам малко с децата , отдала съм се на пазаруване и мързелуване .
Мъж ми излиза в отпуска след около седмица , та имаме да ходим до Болоня и Рим после хващаме кораба и потегляме .
Италина , браво на малката и моята Фатума налита да хапе , и зърната ми е наръфала ма какво да се прави .
Самира се е побъркала с тоя телевизор , но сега имаме и скай та не и пускам толкова много анимация .
Лек ден !  bouquet

# 263
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Е,Сон4е как не те беШе срам да изтипосаШ тия сосни каноли тука. Ми ние бременните  Crossing Arms Blush
Свеки ми е обеЩала да направи сега около Сант Амброджо  Party

Дани,мързелувай малко и ти,сега ти е паднало  Peace

# 264
  • Мнения: 3 388
Е,Сон4е как не те беШе срам да изтипосаШ тия сосни каноли тука. Ми ние бременните  Crossing Arms Blush
Свеки ми е обеЩала да направи сега около Сант Амброджо  Party

Голям апетит за тях ми се е отворил! Направо не мога да се овладея  Rolling Eyes
Току-що писах на мъжо, ако намери там около фиерата на ми купи  некое и друго канолче Embarassed

Аз нямам идея как се правят, Миленка ... сега съм на вълна правене на сладки неща-торти и кексове, имам няколко супер лесни и вкусни рецепти  Flutter А тази вечер ще извъртя едно пиле с бира, ама в тиган, не от онова перверзното  Mr. Green

# 265
  • Мнения: 3 425
Ей ме на и мен!!!

Италина,сигурно ако отидеш на частно веднага ще се намери кой да ти я сложи  #Cussing out

Хич не бях по сладките,но в последната година май ми се поотвори хапка  Blush

Айде пак с моите глупости,ама......моля забележете лицата на рекламата на ПАРМИДЖАНО РЕДЖАНО...тая с песничката...според мен са бг актьори...а по4ти накрая има едно тичащо сиренце е Зуека?!
Но може и пак да си въобразявам,че от няколко седмици съм във фаза,в която всички ми приличат на някой  Rolling Eyes

Стате ми бене  Mr. Green

ПП Еее,не съм много луда ахахахах вижте http://www.musicsite.it/spot/?cat=dett&idx=490&prod=

PARMIGIANO REGGIANO   
 
Parmigiano Reggiano 2 nov 2006 
Lo spot consiste in una allegra e spiritosa coreografia (eseguita da ballerini scelti tra ballerini bulgari della National Opera di Sofia, acrobati e due campionesse mondiali di ginnastica artistica) che si svolge sopra una forma gigante di Parmigiano Reggiano.
 Ricchi E Poveri  “Mamma Maria”
Le parole del brano sono state riadattate per lo spot

Последна редакция: пт, 10 ное 2006, 17:37 от Kaлa(Bella13)

# 266
  • Мнения: 3 388
hahaha, super!  Crazy Kala, не бях забелязала!

# 267
  • Мнения: 1 545
Kala, ама че си наблюдателна! Аз не бях загледала подробно лицата... Laughing

# 268
  • Мнения: 3 425
Ама аз съвсем случайно забелязах ,тъй като на мишлето много му харесва рекламата и денсим на нея и пеем и случайно забелязах едно познато лице...обаче си мислех,че  епоредната моя фантасмагория ...после загледах и другите сиренца  Crazy абе луда работа!!!

# 269
  • Мнения: 6 167
Моля заповядайте в  новата тема  Crazy
28ма по ред  Shocked Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт