Плодове,чай и мeд - желаещи?

  • 31 768
  • 293
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 424
От 6.11.  (понеделник) съм ришила 5 дни гладуване,ще го съчетая и с лунен ден в неделя.
Малко е беден пазара на плодчета,но съм го решила твърдо  bowuu За мен това си остава най-сигурния начин да смъкна 2-3кг Захранване не правя....  Rolling Eyes Смисъл нищо особено,защото е кратко гладуване. Просто 2-3дни след глада ям салати и плодове  Grinning
Пускам темата сега,малко по-рано,че да се съберем а и да има време за психическа нагласа  Mr. Green
Кой е с мен?  Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 1 290
И аз съм в играта,но без чай,само плодове,вода,кафета и глад  Mr. Green Ще съм с теб 5 дни пък после ако съм ок може и да продължа  bouquet
Lets do it Peace

# 2
  • Мнения: 4 806
Момичета, аз много, ама много се извинявам,,, тази рецепта си мислех да я пускам в темата за напълняване. Сериозно. Не е това начинът. Преценете си, ама .... щетите са по-големи от ползите. После се наваксва жестоко.

# 3
  • Мнения: 1 424
Асса, при цялото ми уважение, позволи ми този път да не се съгласа с теб!
Правила съм 3 и 5 дневни гладувания някъде поне 4-5 пъти  Rolling Eyes и до сега, да чукна на дърво ,не съм  връщала кг ! Свалям 2-3-4кг  максимум и си ги запазвам. Според мен проблемът е в това да обуздаеш апетита си СЛЕД  диетата,но това важи за всички диети. Всичко е индивидуално разбира се,никого не насилвам!
В никакъв случай не искам да споря с теб  Laughing Ти си страхотна и даваш много ценни съвети, на всички рицарки,в които се вслушвам,но този път ще кривна от пътя   Whistling
Tristania  с теб ще се подкрепяме  Peace

# 4
  • Мнения: 4 806
м-да и аз съм правила много пъти и по 3-5 и по 20 дни.
Само на базата на опита си, който оценявам като негативен, мога да изразя подобно мнение.
Радвам се, че не ги връщаш и дано така да се получи и този път.
Успех Simple Smile
А защо пък и да не поспорим някой път. Няма лошо - човек понякога научава нови неща, понякога си променя мнението, но във всички случаи тренира малко риторика.

# 5
  • Мнения: 5 647
Момичета, аз много, ама много се извинявам,,, тази рецепта си мислех да я пускам в темата за напълняване. Сериозно. Не е това начинът. Преценете си, ама .... щетите са по-големи от ползите. После се наваксва жестоко.

И аз съм съгласна с това. Не искам да споря с никой, но ми се струва прекалено дълго това гладуване. Съдя по това, че едвам издържам 24 часа на лунната, пък какво остава 5 дни. Всеки си решава сам за себе си. За мен най-ефективния начин да сваля някой и друг сантиметър и да правя упражнения и да скачам на въже. Вече повече от месец го правя и се чувствам много по-добре, отколкото яко гладувам 1 седмица.

# 6
  • USA
  • Мнения: 559
Аз съм решила и аз да мина на този режим за няколко дена. Не толкова за отслабване, колкото за пречистване на организма.  Обаче, съм чувала, че е добре да се прави около 7 дена след пълнолуние. Нищо не разбирам от лунните цикли, но ще започна на 12 ноември. 
Водка, ти защо реши да започнеш точно на 6ти?
Също, не планът е да не гладувам, а по-скоро да се тъпча с плодове.  Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 5 599
И аз съм на линия! Ама аз съм от днес и мисля да направя 10 дни! Но сериозно нали! Hug

# 8
  • USA
  • Мнения: 559
Браво Цвети! После ще споделяш опит.  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 1 290
Утре ще пиша като се прибера,дами,ще карам на портокали и някой банан,понеже това имам в нас PeaceУспех на всички

# 10
  • София
  • Мнения: 35 772
Момичета, аз много, ама много се извинявам,,, тази рецепта си мислех да я пускам в темата за напълняване. Сериозно. Не е това начинът. Преценете си, ама .... щетите са по-големи от ползите. После се наваксва жестоко.
Подкрепям Асса с две ръце  Peace Peace

# 11
  • Мнения: 630
Имате и моята подкрепа. Hug Аз гладувах преди 5 месеца и свалих 8 кг. Сега съм +2, но от 2 месеца съм редовна във фитнеса и тези килограми са мускулна маса. Поддържам с лунна /е, не съм много стриктна Blush/ и внимавам все пак какво хапвам. Без спорт, обаче до сега да съм качила доста Thinking

# 12
  • Мнения: 4 076
И аз мисля като Асса.Смяна на сезоните,много грип-не ми се иска да си смъкна имунитета точно сега.Смятам да ям плодове един ден,а на следващия да се храня нормално,като леко огранича обема на храната.И леко гимнастика,без прекалено напъване LaughingА и драстичните промени в теглото се отразяват зле на кожата ми.Лично мнение.Успех на всички! Peace

# 13
  • Мнения: 1 424
Здравейте момичета  Hug
Виждам няколко нови желаещи, добре дошли   bouquet
Реших от 6ти щото няма за къде да го отлагам  Rolling Eyes Навила съм се и това е  Mr. Green   tzvety26 , сериозни сме няма мърдане  Heart Eyes

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 115
Момичета,плодовете,чаят и медът са храна. Това не е глад. Яжте колкото ви се яде, но само това. Дори и да не свалите много,разтоварвате организма. За мен ползите са много. Успех на всички!

Общи условия

Активация на акаунт