Писма до Дядо Коледа

  • 9 238
  • 111
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 858
Светли си поръча " пожалникалска кола с много тотита (пожарникари), пътайска колка голяма с тотита (полицейска голяма кола с полицаи) и клава ми дава мляко!"

# 31
  • Мнения: 3 447
Охохох, майко мила  Joy Така като гледам, май ще си спестя лъжата, че подаръците се носят от добър старец с неограничени финансови възможности  Grinning

# 32
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Още не сме писали писмо, защото Коледа била много далеч. Laughing
Нашият момък иска ли нещо, го иска веднага.  Rolling Eyes Друг е въпросът, че има зла майка, ината като две магарици.  Mr. Green
Но пък има и татко, който все обещава да не купува подаръци без повод, ама на - било страхотна играчка, само една и щяла да свърши, бла-бла.
За какво му е на Самуил дядо Коледа, като си има татко? fight

# 33
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 464
Валентина си пожела "легнала количка"  newsm78 , което означава зимна количка за кукли  1stroller  newsm53

# 34
  • Мнения: 3 323
Бели ви кахъри, така като чета!
Моите магарета искат точно тези неща дето никога, ама никога няма да станат:
Големия макар и да не вярва на Дядя си Мраза, иска златна обеца за ухото. Щото ..... Като си го пробиел щяло да се възпали, разбираш ли!
Малкия иска да се роди бебето преди коледа - ок, да му давам да го гушка - ок, и при всички случаи да е момче - а, сега де!

# 35
  • Мнения: 1 320
Малкия иска да се роди бебето преди коледа - ок, да му давам да го гушка - ок, и при всички случаи да е момче - а, сега де!
Може Дядо Коледа да осъществи и това желание ... нищо не се знае Wink Simple Smile
Друг е въпроса дали това е и желанието на мама Simple Smile

# 36
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 780
Моето момиче е още твърде малко за да пише, но...
Знаете ли кой е истинския адрес на Дядо Коледа? Можем да му пишем писмо и кой знае - да получим отговор от него Blush.

# 37
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
Моето момиче е още твърде малко за да пише, но...
Знаете ли кой е истинския адрес на Дядо Коледа? Можем да му пишем писмо и кой знае - да получим отговор от него Blush.
Скоро дискутирахме този проблем в една друга тема. Там се включиха мами, които не само са пращали писма до Дядо Коледа, но и са получили отговор  Mr. Green Ето я

# 38
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 780
Благодаря за адреса.

# 39
  • Мнения: 1 520
Страхотно, искрено ме разсмяха.  Laughing Laughing
Моето е оище малко за подобни желания, ама и нашето време наближава.

# 40
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
На глас съм се смяла докато четях - особено на писмата на децата на WILD cat и желанието на дъщерята на  bianka Laughing

8-годишната ми дъщеря преди 2 дни написа писмо, ама го е запечатала и не мога да цитирам. Каза, че си е поръчала бейби борн и комплект Барби (интересно, че и миналата година си ги поръча newsm78). Брат и още не е поръчвал.
А това е писмото на дъщеря ми, когато беше на 4 години, а брат и бебе (копирам го от стара тема за бисерчетата).
"Мили Дядо Коледа,
Искам уокмен. Моля те дай ми го, много слушам.Много те обичам. Много поздрави на джуджетата. Мили  Дядо Коледа, донеси на моето бебе (брат и, на 3 мес.тогава) разни такива бебешки неща и на мене злато и сребро, ако можеш да направиш. На чукчето да ми начукате златото и среброто. Моля те, от сърцето ти се моля да ми дадеш още злато и сребро, колкото можеш. Лека вечер на всички в твоята къща. Обичам те, завинаги си мой. Михаела "
Само се чудех откъде такава страст към злато и сребро, но накрая установих, че е от приказките. Дядо Коледа и донесе уокмен  (макар и споменат само в 1 изречение), а това, че нямаше злато и сребро изобщо не и направи впечатление.
Смях се със сълзи, на писмото, писано от твойта щерка. Joy Joy Joy

# 41
WILD_cat, направо ме разбиха твоите щерки. Абсолютни шедьоври са писмата  Laughing
Ние имаме рожден ден преди Коледа и затова засега още не сме на тази вълна.
За сега е поискала за рож.ден Стела, ама маскирана ( това от феите Witch).
Малко оф - къде мога да намеря конструктор Лего, ама от тези дето са за строене на къщи и подобни, един вид класически конструктор, не от сериите Бионикъл, Клитикс и т.н.

# 42
  • Мнения: 68
Crazy  Така като гледам, по-скромна от мойта щерка няма. Понеже е още малка и не може сама да си пише писмото, аз я питах какво иска, та да го пратя на Дядо Коледа и тя ми каза- шоколад и бонбони  #Crazy  Горкото дете, не видяло шоколад, чак жал ми стана какви скромни желания има.

Друг е въпросът, че малката ми сподели един ден, че едно време имало Дядо Мраз, който като дошло СДС-то на власт го убило и назначило Дядо Коледа, който обаче не пътува до България, щото бил от Западна Европа  и ни пренебрегвал.  : ooooh! Това обяснение го чула от свекъра, направо паднах!

# 43
  • Мнения: 3 211
Още не сме писали писмо. Моята дъщеря наистина е много скромна, все й казвам, избери си някаква играчка, тя все нищо не иска. Иначе се радва на подаръците, имаме 7 или 8 Барбита, над 10 мечета и пак продължава такива играчки да иска. Мъжът ми каза, че е рано да пишем още писмо на дядо Коледа, да дойде поне декември, ама аз й говоря отсега и май ще пишем тези дни.

# 44
  • София
  • Мнения: 460
Ние тази година ще сме по конструкторите. Иска един конструктор на Лего, с който да строи подводници и кораби и един магнитен конструктор на Bornimago (имаме два такива и напоследък само с тях играе.) Също си поръча и една Доричка (Dora the Explorer)  - дали ще мога да намеря някъде такава играчка. Thinking

Общи условия

Активация на акаунт