ЯМБОЛската тема ще си има бебе (11)

  • 11 080
  • 252
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 537
Ама какво е това? newsm78
Ние др. лято заминаваме за София,вече твърдо решихме,даже мъжо и с работа се уреди там.И мен ли ще изхвърлите от списъка? Rolling Eyes
Защо така? Confused

# 16
  • Мнения: 135
Ей ще ви убивам тцтцтцтц  box
Просто mariela_t беше на село,после се местиха и затова я няма сигурно.Не съм видяла просто,че е написала датите си.  smile3555
И няма да говорите така,да не ви наредя в редица и да ви почвам....   smile3538
Никой няма да изхвърляме ,дори и да ви се иска  Naughty
Ейде и без повече да се разправяме  bowuu

# 17
# 18
# 19
  • Мнения: 83
Здравейте и от мен! Честит ви първи сняг (със закъснение)и от мен.Как сте?Аз - нещо ме боли една глава от сутринта все едно съм препила ,а не съм.Много сте бързи бе ,с тази новата темичка smile3501браво на вас! А ние с нашата биба бяхме чудо - на яслата спи без биба ,в къщи викове крясъци,ревове за бибата......спряхме я от яслата и стисках зъби 3 дена и се отказа,казахме че я е дала на Чочо(кучето ни на двора)и тя разбра че вече я няма.Искам да ви попитам,имат ли децата ви някакви страхове и как им помагате да ги преодолеят(дайте пример).Нина е голяма заешка душа и е ужасно страхлива.Чудя се newsm78какво да я правя как да и помогна малко newsm12.Моля ви който е изпадал в такива ситуации нека да пише.Благодаря ви предварително  love001  love001  love001

# 20
  • Мнения: 135
Диана К какви са и страховете на малката?Ние нямаме още,но и да имаме,не може да ми каже.

И да ти минава главата,да беше пила поне.Тюх   doh

# 21
  • Мнения: 3 537
И ние нямаме страхове. Rolling EyesДаже се чудя с какво да я сплаша като не слуша.



Ей ще ви убивам тцтцтцтц  box
Просто mariela_t беше на село,после се местиха и затова я няма сигурно.Не съм видяла просто,че е написала датите си.  smile3555
И няма да говорите така,да не ви наредя в редица и да ви почвам....   smile3538
Никой няма да изхвърляме ,дори и да ви се иска  Naughty
Ейде и без повече да се разправяме  bowuu
Ох,успокои ме! Wink

# 22
  • Мнения: 258
Ааааааайде,блудния син(дъщеря де)-демек аз-се завърна  Whistling какво си правите бе,майчета и бебета/деца ? Simple Smile как сте?има ли ново?гледам тук някои хора се скрили под друго име,ама пак ги разпознахмее  Laughing да кажа най-важното около нас-имаме 3 зъба и не повръщамеее  Simple Smile Grinning Simple Smile гледам зимни теми обсъждате вече...ама то си е зимно вече де,за съжаление Sad искам лятооо...а като си помисля,че ни предстои и прохождане през зимата...мале мила..за страховете на децата-да не се е изплашило от нещо детенцето?или просто е страхливо?дали ако й леят куршум няма да помогне  newsm78 дано да й мине скоро на душицата,че страховете са мнооого гадно нещо..особено за децата...айде цунки  Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 83
Ами тя много ги изживява нещата като цяло.Веднъж реших (тъй като много гледа анимации) да и пусна "ШРЕК" и познайте какво - още го сънува и се страхува ужасно и плаче на сън,ама това беше преди......3-4 месеца,куршум и ляхме- не ,не помага,обясняваме и че - тук го няма ,че тати го наби и му каза "махай се" даже играем сценки само и само да и обясним по ясно ,че го няма.Един път - лятото един дядо я закачи ,че и искал колелото за неговато внуче, е този дядо още го приказваме и се страхува много и от него и хлопне ли се все си мисли ,че е той- гушкам обяснявам и никаква полза нищо не помага.Какво да ви кажа с тези нейни страхове - заспива при нас , спи по няколко часа в кушарата и после се събужда с рев ама рев и пак я взимаме при нас и така...до сутринта,мисля ,че ако няма страхове няма да спи при нас и това е по-малкия проблем обаче е ужасно страхлива.Кажете ми какво да я правя??? Вече и аз незнам.Дайте ми съвет как да я укоража малко поне  дори има ситуации ,в които и от децата се плаши а е толкова общителна и толкова обича да си играе с деца ...ама...... незнам вече...... Помагайте......Моля ви .......

# 24
  • Мнения: 135
Ихи  ScreamingMamaa ,аде ма мане,къде ходите   bouquet

# 25
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
ScreamingMamaaaaaaa, привет! Къде се изпокрихте? Честити ви зъбчета. А колко сте големи вече - цели 9 месеца Heart Eyes
Диана К, иска ми се да ви дам някакъв съвет, но наистина не знам какъв. Моите деца нямат страхове, поне аз не съм усетила да имат. Аз имам друга тактика - не ги заплашвам с нищо. Имаме една комшийка(тя Ивето я знае), та тя с какво ли не си плаши детето, то не беше с кучето, то не беше баба Яга и дядо Торбалан, че и с цигани, с лекари и спринцовки и още много, много... В резултат дъщеря й има неописуем страх от кучета(чак бълнувала на сън), не обича да ходи на лекар.
Та така - помисли си, дали някоя баба не е разказвала някоя страховита история или някой друг. Децата много се впечатляват и приемат всичко за чиста монета. Точно по тази причина никога не ги лъжа децата си, казвам им истината, до колкото е възможно да я обясня на дете.
Лек ви ден(вечер)!  bouquet

# 26
  • Мнения: 135
Добро утро!
Днес аз съм Жената с кафето
Да ви е сладко.Отдавна не бях ставала така рано.Чак и на компа да седна,но съм будна от 6.Болна съм.УжасТ.Сополи и температура.То Lilqna ме изведе малко събота и гледай.... от вчера съм труп.
Нещо да ми препоръчате за пиене.Приемам поръчки до 10-11 часа  Grinning

Диана К не знам какъв съвет да ти дам.. за страховете на малката  Embarassed
До после....

# 27
  • Мнения: 3 537
Мерси за кафенцето! WinkИ да оздравяваш! Naughty

# 28
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Добро утро и от мен!
От днес съм втора смяна и с вас ще си пия кафето. М-м-м, EteRnity го е направила супер! Heart Eyes Не питайте що ставам рано - Данчо е първа смяна и трябва да го изпратя в 7ч.
EteRnity, ти пък, как се разболя? Мноо сте кекави Mr. Green Сега и Дени ще заразиш. Да не е нещо възпалено от зъба. Дано не е. Нищо не мога да ти препоръчам, освен на мен много добре ми действа Грипостад, но ако си много зле - на лекар и следва антибиотик. И да оздравяваш бързо, чак се почувствах виновна, но на нас нищо ни няма.
Лек ден, днес времето е по-меко.

# 29
  • Мнения: 135
krasi 76 мерси
Lilqna абе не си много виновна,защото когато излязохме аз се чувствах вече отпаднала.Дано Деница не се зарази само.Ами не съм много болна, само ми капе саполчето и температура
хайде и другите да стават вече,че кафето истина

Общи условия

Активация на акаунт