Колко деца със секцио???

  • 2 497
  • 38
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 137
Здравейте майчета  bouquetИскам да попитам тези от вас ,които са раждали със секцио дали след това са имали проблеми със забременяването?????Има ли такива от вас ,които са родили 2 и повече деца със секцио има ли ограничение все пак се реже повторно раната.Аз май съм се насочила към секциото и ми се иска да знам тази подробност.  Благодаря ви предварително Hug

# 1
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Аз засега имам само едно, така че не мога да ти отговоря, но тук във форума съм виждала мама с 3 деца родени със секцио и то през една година! Peace

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 926
Ще следя темата - и мен ме интересува Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 551
Аз съм родила 2 деца със секцио.Разликата между децата е 5 год.Нямах проблем със забременяването (даже втория път стана по-лесно),дори второто секцио мина доста по-леко от първото. Моята докторка ми каза че ако искам и трето дете мога да родя.(за четвърто и повече нямам информация)

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
И аз съм със секцио,и се надявам за второ бебе,живот и здраве, пак ще искам секцио.

# 5
  • Мнения: 359
Знам че ако всичко е наред с операциите до 3 деца може без проблеми.

# 6
  • Мнения: 2 000
И двете ми раждания бяха със секцио. Вторият път забременях от раз. Не съм чувала, че може да имаш проблеми със забременяването след секцио. Докторката ми каза, че няма проблеми и за трето. Тъй че не се притеснявай и леко раждане.

# 7
  • Мнения: 7 640
със секцио- до 4 деца, но никой не може да ти забрани повече.
Понякога стават сраствания, които пречат на евентуално следващо забременяване, но това е много рядко

# 8
  • Мнения: 1 288
и аз ще следя темата с интерес, тъй като по медицински причини ми е разрешено само със секцио да раждам. а ми се ще поне три дечица да имам  Flutter

# 9
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
и аз имам 2 деца, родени ч/з секцио. Не съм имала проблеми с тяхното забременяване, нито с износването им.
За повече деца не съм се интересувала, че аз спрях до тук  Stop

# 10
  • Мнения: 3 164
Аз съм с 1 секцио, но лично познавам две майки с по 2 Grinning

# 11
  • София
  • Мнения: 4 145
Когато попитах лекаря си дали ще мога да имам 3 деца със секцио, той ми казах, че предишния ден е правил секцио на жена, на която това е било 4-то раждане.
Да не се притеснявам.
До тук имам 2 секциа. Аз имах проблем със забременяването при второто (стана след 1 година опити), но не беше заради секциото.

# 12
  • София
  • Мнения: 6 360
когато раждах аз, в реанимацията имаше една циганка с четвърто секцио.

# 13
  • Мнения: X
Сигурна съм за три броя, за повече съм чувала, че има, но е опасно.

Да ти кажа, да пази Господ, защото всичко може да се случи и дори след тежко нормално раждане да ти забранят повече бременности/раждания, така че всичко си е Божа работа.

# 14
  • Мнения: 239
и аз имам две раждания със секцио.  и при мен втория път беше по леко понеже беше планирано , а първия път се наложи повреме на раждането та си изтърпях и болките преди това и операцията Peace но и двата пъти се възтанових много бързо.  Peaceна мен ми казаха само да не забременявам 2 год и то не лекаря а една акошерка. и така разликата м/у децата ми е 3 год. и 4 м.  обаче мойта сестра има колежка на която децата са с 11м. разлика и са със секцио

Общи условия

Активация на акаунт