Започнаха ли вече постите? (Да постим - за кра

  • 1 622
  • 21
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 1 006
Момичета, не знам дали вече не съм закъсняла, ама ми сеиска попостя Mr. Green как звучи само Thinking до Коледа, ама искам и компания за подкрепа ooooh!
Дайте инфо, ако имате Praynig

# 1
  • Мнения: 1 165
Коледните пости започват от 15.11.И аз ще постя.Досега съм го правила един път и се чувствах много добре.А и коледните не са така строги като великденските(има дни в ,които можем да ядем риба) и въобще не е трудно да ги направи човек.Само,че имай предвид,че постите включват и въздържание от секс и алкохол.Аз поне първото не искам да го прилагам-няма да си развалям семейството все пак Wink

# 2
  • Добрич
  • Мнения: 958
На 14-ти Ноември са Коледните заговезни и както са ти отговорили вече от 15-ти започва постът.
Ще взема и аз да се включа тази година.
Успех.

# 3
  • Мнения: 3 453
Някой знае ли кои храни точно са забранени....няма ли някакъв списък?

# 4
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Някой знае ли кои храни точно са забранени....няма ли някакъв списък?
Забранено е всичко от животински произход!
Зайко, а вино може ли да се пие?

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
И аз ще постя, в другата тема дадох линк, в който е обяснено доста подробно; вино може в определени дни. Както писах и в другата тема, аз секса и червеното вино не ги отказвам  Naughty Mr. Green

# 6
  • Мнения: 834
Аз не съм много запозната, но знам че човек трябва да се пречисти преди да започне да пости, и май след края на постите пак се ходи на църква.

# 7
  • Мнения: 8 917
На 14-ти Ноември са Коледните заговезни и както са ти отговорили вече от 15-ти започва постът.
Ще взема и аз да се включа тази година.
Успех.

И аз сигурно ще се включа, че имам нужда Wink

# 8
  • Мнения: 3 453
Може ли линк към другата тема че има проблем с търсачката?

# 9
# 10
  • Мнения: 2 407
Аз няма да постя,не мога без сирене,кашкавал и мляко.

# 11
  • Мнения: 5 317
Миналата година ги спазвах,ама само откъм храната. Mr. Green

# 12
  • Мнения: 67
i az mislq tazi godina da postq, no shte otkaja samo mesoto, bez sirene i mlqko shte mi e mnogo trudno

# 13
  • Мнения: 11 003
Аз без месо и кисело мляко не мога Sad
А от постните храни ям само сурови плодове и зеленчуци, не е за мен това.

# 14
  • Мнения: 337
Пожелавам ви успех  Peace
много е готино за организма, но аз сега съм на Дюкан и няма да постя  Rolling Eyes

# 15
  • Мнения: 732
А, с тези пости се качват килограми  Naughty
Няма да постя  Mr. Green
Иначе коледните пости са по-кратки от великденските и затова са по-лесни за спазване  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 286
и аз съм на мнение , че с постите се качват кг....набляга се много на хляб  Sunglasses

# 17
  • Мнения: 732
и аз съм на мнение , че с постите се качват кг....набляга се много на хляб  Sunglasses

Да, хляб, ориз и картофи, все въглехидрати  Thinking

# 18
  • Мнения: 1 290
А не-обожавам месо,яйца и млечни продукти,не мога без тях Mr. Green

# 19
  • Мнения: 1 424
Ех,момичета точно се самонавивах да постя последните 1-2 седмици, а то какво излезе,че се качват кг  Shocked  А ми се искаше...никога не съм постила  Rolling Eyes Но ако е с цената на 3-4кг нЕма да постя пък  Crossing Arms
Има ли някоя от вас,която да е ОТСЛАБНАЛА  от постене?  Thinking

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Измъквам темата, за да отговоря на "водка с лед" - аз свалих 6 кила миналата зима от постите, като имаш предвид, че такива количества хляб не съм поглъщала от 8 години поне. Чувствах се страхотно лека и енергична, въпреки че се хранех нормално, защото по принцип при мен положението е "все си ходя гладна и дебела". Пролетта постих само 2 седмици /последните/, защото лекарят не ми разреши да започна веднага след операцията и свалих само 2кг, но пак се чувствах добре. Проблемът е, че като спреш с постите, кг.се връщат, ако не започнеш някакъв балансиран хранителен режим. Пак да кажа и тук, внимавайте със захранването, че аз си умирам за кашкавал и на Коледа наистина щях да умра от преяждане само с кашкавал  ooooh!

# 21
  • Мнения: 1 424
Goldie благодаря за отговора  Hug
Аз се замислих да постя 1 или 2 седмици, последните преди Коледа,че повече не бих издържала  Rolling Eyes Думите ти ме окуражиха, сигурно ще постя  Peace Аз не се надявам да сваля, а по-скоро ме е страх да не кача,защото след това и хапването по празниците и не ми се мисли колко кг ще стана  #Crazy Но ето ти си пример за това как може дори да се отслабне, дано и при мен да има такъв резултат  Peace

Общи условия

Активация на акаунт