Осцилококциум за 7-месечно бебе

  • 2 170
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 585
И аз съм съгласна,че Олинт са много добри,но подходящо ли е,че се впръскват в носа?
Да...
А как иначе да се приложат?
Разбира се има и капки Олинт от 0.05%, но доколкото разбрах те не се търгуват в Бг...

# 16
  • Мнения: 2 082

Birdie олинта не са ли ксилометазолин или се различават?
 
 

Последна редакция: сб, 04 ное 2006, 22:03 от nano

# 17
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Извинявам се за спама.
Преписвам от опаковката на Olynth 0.05%.Дозиращ спрей Xylometazoline Hydrochloride.Консервант:benzalkonium chloride
За деца от 2 до 6 години.
Подарих Ксилометазолина на сестра ми,иначе щях да открия разликите Grinning.

# 18
  • Мнения: 677
Иначе за Оксилококцинума-всеки класически хомеопат ще се изсмее.
На едно дете или възрастен действа,на друг не действа и т.н.Тук става въпрос за алтернативна медицина ХОМЕОПАТИЯ.Принципите на изписване  и лечение с лекарства са съвсем различни от познатата ни алопатия.
Алиум сепа не се дава само заради хрема като вода,а поне още два потвърждаващи симптоми.Лекарството е помогнало просто защото това е лекарството за даден човек,но това не значи че и вашето лекарство.
Преди да почнете лечение с хомеопатия първо се запознйте с метода на лечение,а не изведнъж да се окажете с въпроса - ХОМЕОПАТИЯТА НАИСТИНА ЛИ ПОМАГА?
Много често след такъв прием на л-вата без разбиране на метода на лечение и след изписване на хомеопатично л-во по принципите на алопатията(познатата ни медицина) се стига до разочарования и ЧОВЕК НЕ УСПЯВА ДА СЕ ДОКОСНЕ ДО ВЪЛШЕБНАТА СИЛА НА ХОМЕОПАТИЯТА.
Успех в лечението.
Бъдете здрави и радостни.

# 19
  • Мнения: 191
споко подходящо е Peace

Общи условия

Активация на акаунт