Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Доволни ли сте от новия фон дютен на Макс Фактор -пърфект мач?
Цитирай

London, Sofia

Все още не съм го пробвала, но скоро се "споменаваше с добро" из темите Wink Peace
Цитирай

София

Кой беше този??? newsm78
Цитирай

София

Все още не съм го пробвала, но скоро се "споменаваше с добро" из темите Wink Peace
Наскоро имаше добри отзиви за него  Peace
Цитирай

София

Отзивите за него са доста добри,мисля да си го купя в скоро време,ще споделя и аз впечатленията си Smile
Цитирай

София

за този ли става въпрос   "flawless-perfection"
страхотен е Peace
Цитирай

А ползвали ли сте още по-новия Age Renew, подмладяващ с 5 години!!!? Хич не ми се вярва да е по-различен от другите фон дьо тени Wink
Цитирай

Има такива фдт с крем против бръчки. Предполагам, че и този е такъв. Аз съм използвала такъв, но на Lumene  и наистина се опъва лицето, разбра се временно. Very Happy
Цитирай
незнам дали ме подмладява,но е страхотен Wink
Цитирай

София

За този 'подмладяващия' чух от две жени вече, че не са доволни. Бил доста тежък, сякаш маска и от там идвал изглаждащия ефект. Лично аз не съм го ползвала, защото нямам нужда. И все пак, мисля че ще има и доволни от него, защото всяка кожа е различна, а МаксФактор не вярвам да изкарат лош продукт. Аз съм им доволна от компактната пудра  Smile
Цитирай

BG

Фон дьо тен-а не съм го ползвала, но си купих спиралата  MF 2000 calorie и съм ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ДОВОЛНА!Това е спирала №1 вече за мен!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.