Взех го...............

  • 1 860
  • 37
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 1 959
Най-накрая и аз да се похваля днес бях на теста"Life in the UK"и го взех сега трябва да видя кога трябва да пратя документите защото искаме да ходим до БГ за коледа и да не остана без паспорт.Имам една книга в повече ако на някой му трябва да пусне едно ЛС.  Peace

# 1
  • Мнения: 2 195
честито!  bouquet  bouquet  bouquetХайде скоро и с нов паспорт да се похвалиш!

# 2
  • Italia
  • Мнения: 4 492
4естито ,Аниджи  Hug
Зна4и ве4е си мома англи4анка  Wink
Колко време 4ака  за да се явиШ на този тест?

# 3
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Честито и от мен!! Hug  bouquet

Разкажи нещо повече за този тест, аз не знам изобщо за него Embarassed ще ми е интересно да разбера Simple Smile

# 4
  • Italia
  • Мнения: 4 492
При вас в Кралството си е сериозна работа,тук тестове няма никакви  Wink

# 5
  • Мнения: 1 793
Браво!!!  Simple Smile
Едно голямо честито и от мен!!!   bouquet

# 6
  • Мнения: 1 959
Значи за теста чаках около 1 седмица.Тази сутрин мъжлето ме закара да Честърфилд там беше теста,състои се от 24 въпроса и искат минимум 18 верни отговора за 45 мин.аз свърших за около 7 мин.Въпросите бяха за правителдтвото за празниците и за религията ако си подготвен ще го взмеш абе само се чудят от каде да дърпат за пари.В понеделник ще се обадя до хоум офиса да видя сега на къде и да пускам документите за паспорт.Сега отивам да отворя една ботилка"Болинджър"и да си пийна спокойно.Наздраве. Wine Glass

# 7
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Хайде 4естито и от мен  Hug
Ти си ги разбила-за 7 минути  smile3501

# 8
  • Мнения: 3 478
Честито  bouquet

# 9
  • Мнения: 7 914
Честито  bouquet

# 10
  • Bristol
  • Мнения: 9 358
Честито!  Mr. Green
И аз го минах. Вече попълних и формулярите, можеш да ги разпечаташ от нета  Peace В четвъртък заверихме паспортите при адвокат, защото НГ планираме да сме извън страната. Ако искаш към общините също предлагат успуга да прегледат документите и да ги изпратят, без да е необходимо да прилагаш паспорта си. В нашата община обаче нямаше такава услуга, а чак в Кардиф. Като си направих сметката, по-евтино ми излезе да ползвам адвокат.

# 11
  • Мнения: 177
.........24 въпроса и искат минимум 18 верни отговора за 45 мин.аз свърших за около 7 мин.Въпросите бяха за правителдтвото за празниците и за религията ако си подготвен ще го взмеш абе само се чудят от каде да дърпат за пари


4естито,макар 4е не познавам 4овек скъсан на тоя тест и общо взето се решава за 5 мин   Wink  .а не ти ли е било по-близо да дойдеш до нотингам за теста вместо да ходиш до 4естърфилд?   newsm78

# 12
  • Мнения: 1 860
 Честито и от мен! Страхотна новина!   bouquet

# 13
  • Мнения: 619
Честито и от мен! Страхотна новина!   bouquet

и от мен.  bouquet

# 14
Честито тогава! Друго си е с паспорт! smile3525

Аз незнаех,че и в UK имало такива тестове за паспорт.

# 15
  • Мнения: 3 461
Честито,aniji,със здраве да си ползваш паспорта и бързо да му свършиш страниците. Wink

# 16
  • Мнения: 992
Честито!     bouquet

# 17
  • Мнения: 1 959
.........24 въпроса и искат минимум 18 верни отговора за 45 мин.аз свърших за около 7 мин.Въпросите бяха за правителдтвото за празниците и за религията ако си подготвен ще го взмеш абе само се чудят от каде да дърпат за пари


4естито,макар 4е не познавам 4овек скъсан на тоя тест и общо взето се решава за 5 мин   Wink  .а не ти ли е било по-близо да дойдеш до нотингам за теста вместо да ходиш до 4естърфилд?   newsm78

Имаше двама които са били скъсани и се явяваха за 2-3 път.Моя мъж познава Честърфилд по добре от Нотингам и сега където се преместихме е по близко затова отидох там

# 18
  • Мнения: 1 959
Честито!  Mr. Green
И аз го минах. Вече попълних и формулярите, можеш да ги разпечаташ от нета  Peace В четвъртък заверихме паспортите при адвокат, защото НГ планираме да сме извън страната. Ако искаш към общините също предлагат успуга да прегледат документите и да ги изпратят, без да е необходимо да прилагаш паспорта си. В нашата община обаче нямаше такава услуга, а чак в Кардиф. Като си направих сметката, по-евтино ми излезе да ползвам адвокат.
Аз мисля в понеселник да се обадя до Хоум офиса да питам какво да правя отук на татък защото и ние си купихме билети за БГ за коледа
Те ми бяха пратили две книжки и едната май е точно формуляра/15 страници/и искат чек за £268 паунда.

# 19
  • Мнения: 6 390
Честито!
  bouquet

# 20
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Честито и от мен  Hug  bouquet

# 21
  • Мнения: 36
Честито и от мен    bouquet

# 22
  • Мнения: 4 390
Честито, Анджи!  bouquet

# 23
  • Мнения: 5 183
Браво!!!   bouquet
Well done!   bouquet

# 24
  • Мнения: 1 363
Честито и бързо да ти прегледат документите Simple Smile  bouquet

# 25
  • Мнения: 1 959
И аз на това се надявам ама като чета май 6 месеца чакане не ми мърдат,че може и повече.

# 26
  • Мнения: 2 825
Честито, aniji   bouquet

# 27
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
честито Simple Smile

# 28
Прочети постинга на м_е_р_и за това как да се оправиш с паспортите - ако ги копираш при адвокат струва по 5-ка на паспорт. Да знаеш че има намаление на таксата ако кандидатствате заедно с мъжа! Иначе честито! А за тези които много лесно ги изкарвали тия изпити я да кажат какъв процент от британските деца продължават образованието си във висше учебно заведение?

# 29
  • Мнения: 1 959
Аз кандидатствам само щото мъжлето си е англичанче по рождение иначе ние днеска се обадихме и си запазихме час в Лийдс на 30.11 за проверка на документите защото паспорта ми трябва,така че дано всичко да си минава бързо и нормално.

# 30
  • Мнения: 3 394
и нашите приятели ходина миналия месен на този тест! честито!

# 31
  • Мнения: 2 959
Aniji, честито за изпита и Честит Рожден Ден! Бъди здрава и дано все така Ти върви и занапред в живота. Весел празник, мило Момиче! Hug

# 32
  • Мнения: 1 959
Благодаря ви за пожеланията на всички много сте мили
Kalida благодаря ти за пожеланието за рождениа ми ден честно не очаквах.Черпя ви виртуално кой с каквото си поиска. newsm38 beer2 Wine Glass  smokeuu

# 33
  • Мнения: 1 363
А за тези които много лесно ги изкарвали тия изпити я да кажат какъв процент от британските деца продължават образованието си във висше учебно заведение?

Алекс, какъв?  Grinning Аз съм сигурна, че и самите британци не знаят статистиката, ама де ooooh!
Ние чужденците нали сме по- умни от тях Grinning

# 34
  • Мнения: 1 959
отговора по книгата е 1/3/едно дете от три/и сега искат да го намалят на 1/2,а има ли награда за правилен отговор Mr. Green

# 35
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Още едно честито и от мен! Да върви като по вода с документите Heart Eyes   bouquet

# 36
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
aniji, честито дано и за напред имаш само успехи.
  bouquet

# 37
  • Мнения: 1 854
Честито!

Общи условия

Активация на акаунт