Мъж с дете или мъж без?

  • 4 382
  • 98
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 110
Хачо Бояджиев липсва в отговорите.  Grinning

# 46
  • Мнения: 805
Секси е Фернандо Вердаско.

# 47
  • Мнения: 747
моя го харесвам с деца, а чуждите по- ми се нравят без Sunglasses
newsm10
Към почитателките на мъж с деца и любителите на фотографията- има една невероятна снимка на унгарски  фотограф- страхотен пич облечен с дънки, нагоре гол, с разтворени крака, а между тях- едно бебче, едва прохождащо. Не ми излиза от главата този образ, моля ако някой се сеща, да ми каже къде мога да я видя тази снимка Praynig

# 48
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
моя го харесвам с деца, а чуждите по- ми се нравят без Sunglasses
newsm10
Към почитателките на мъж с деца и любителите на фотографията- има една невероятна снимка на унгарски  фотограф- страхотен пич облечен с дънки, нагоре гол, с разтворени крака, а между тях- едно бебче, едва прохождащо. Не ми излиза от главата този образ, моля ако някой се сеща, да ми каже къде мога да я видя тази снимка Praynig

Не се сещам за въпросната фотография, но се сещам ето за тези две снимки.
http://photo-forum.net/index.php?APP_ACTION=GALLERY_IMAGE&IM … amp;USER_ID=24470

http://photo-forum.net/index.php?APP_ACTION=GALLERY_IMAGE&IM … amp;USER_ID=24470

# 49
  • Мнения: 2 897

Това определено е секси Peace
мъж БЕЗ дете. Е, тъй като съм артист по душа, за меценатите бих направила изключение Blush
На същото мнение съм Simple Smile

# 50
# 51
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Това определено е секси Peace
Излъчва едновременно сила и нежност. Имат известен сексуален подтекст такива фотографии.

# 52
  • Мнения: 4 176
Гласувах за без деца, макар, че не искам друг мъж. Моя си ми е най-най. Ако евентуално се разделим един ден, не искам никакъв мъж, защото имам дете и знам, че никога няма да го обича като баща, защото аз винаги съм бягала от разведени бащи с деца. Излишен товар с който не бих се справила. Малко съм егоист и искам цялата любов за себе си и евентуално "наше дете". Чужди деца не бих гледала.

# 53
  • Мнения: 3 611
Предпочитам го беz дете, ма то вече почти не останаха такива, кой с едно, кой с повече... абе важното е мъж да е (от кал да е, мъж да е, нал я zнайте тая прикаzка  Sick)

# 54
  • Мнения: 3 423
Мъж с хубав задник,
без нокът на малкото
пръстче и без дупки
на чорапите. Точка.

# 55
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Мъж с хубав задник,
без нокът на малкото
пръстче и без дупки
на чорапите. Точка.
Хайку!
 Laughing

# 56
  • Мнения: 765
 Ако видя двама близнаци , единият с дете , а другият без , инстинктивно Ще се насо4а към мецената.

# 57
  • Мнения: 677
Реваншизъм ли съзират очите ми,барабалекс?

# 58
  • Мнения: 37
Мъж с дете,мерцедес,патриот и меценат/ако се сещате за кво иде реч../

Не можах да се сдържа да не дам и аз един глас за моят идол...

P.S. Ако мъжът си заслужава  това дали има деца или няма ще ми е последната грижа.

# 59
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Гласувах с зависи, защото  според мен с или без дете, ако мъжа си е чаровен и секси ще си е такъв  и в двата варианта. За др. варианти не коментирам.  Wink
За мен секси е Джони Деп. Ама много секси....... Hug

Общи условия

Активация на акаунт