Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте!
Искам един съвет.
Искам да си купя някакъв нощен крем,обаче незнам какъв ще е подходящ за моята кожа  newsm78 На 21 съм.Кожата ми е нормална.До сега не съм използвала нощен крем и ми е трудно да избера.
Тези дни една моя приятелка,дистрибуторка на AVON ще ми носи каталога да си избера нещо,затова ако може някой да ми препоръча нещо хубаво,ще съм му много благодарна.
« Последна редакция: сб, 04 ное 2006, 06:49 от Andoniya »
Цитирай

Здравейте!
Искам един съвет.
Искам да си купя някакъв нощен крем,обаче незнам какъв ще е подходящ за моята кожа  newsm78 На 21 съм.Кожата ми е нормална.До сега не съм използвала нощен крем и ми е трудно да избера.
Тези дни една моя приятелка,дистрибуторка на AVON ще ми носи каталога да си избера нещо,затова ако може някой да ми препоръча нещо хубаво,ще съм му много благодарна.

А защо мислиш, че на 21 години имаш нужда от нощен крем... Спокойно можеш да минеш и без него. Още повече, че от написаното разбирам, че имаш нормална и безпроблемна кожа...
Цитирай

аз също мисля, че е по-добре да не слагаш нощен крем поне още 2-3 години
достатъчно е почистване на кожата вечер с подходящо средство и финално минаване с неагресивен тоник
Цитирай

София

Рано е още за нощен крем.
През ноща кожата регенерира най-много /остави я сама да се справя с тази функция, иначе ще стане мързелива  Wink/
Цитирай

Русе

Абе честно казано и аз мисля ,че ти е рано за нощен крем
Цитирай

Благодаря ви.
В такъв сучай препоръчайте ми някакво хубавово тоалетно мляко и тоник,че сега използвам едно българско ама не съм доволна и искам да го сменя.
А и още нещо.Може малко да е тъп въпроса ми ама аз да питам.След къто си почистя лицето с тоалт.мляко,трябва ли да използвам отгоре тоник?
Цитирай

Благодаря ви.
В такъв сучай препоръчайте ми някакво хубавово тоалетно мляко и тоник,че сега използвам едно българско ама не съм доволна и искам да го сменя.
А и още нещо.Може малко да е тъп въпроса ми ама аз да питам.След къто си почистя лицето с тоалт.мляко,трябва ли да използвам отгоре тоник?

Не се наемам да отговоря на първия ти въпрос, тъй като използвам кремове за малко по-зряла кожа.
А на втория - ако и когато използвам тоалетно мляко, не чувствам лицето си достатъчно чисто, ако просто го отстраня с памучен тампон. Така че вариантите са: да използвам тоник, който да почисти и последните остатъци от млякото, розова вода вместо тоник/което правя често/ или просто да измия лицето си с вода/което също ми се случва/.
Цитирай

Кебекуйка

Аз пък да не се хабя излишно, си чистя лицето с продукт 3 в 1 на Виши (замества идеално комбинацията мляко + тоник и не омазнява иалишно кожата)
Цитирай

Аз пък да не се хабя излишно, си чистя лицето с продукт 3 в 1 на Виши (замества идеално комбинацията мляко + тоник и не омазнява иалишно кожата)
Това ми се струва интересно.А каква му е цената?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.