За базалната температура

  • 3 740
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 716
Искам да направя едно проучване и ви моля да ми помогнете. Laughing
Искам информация САМО ЗА ВТОРАТА ПОЛОВИНА на цикъла.
1. Каква е температурата ви вечер,  около половин час след като сте си легнали?
2. Каква е температурата ви на следващата  сутрин /измерена на същото място като вечерта/?
3. Графиката ви предполага ли овулация?
4. Моля както правещите опити за забременяване, така и бременните момичета с до около десетина дни закъснение да ми отговорят на тези въпроси.
Благодаря предварително.

Последна редакция: сб, 04 ное 2006, 12:04 от Lali

# 1
  • Мнения: 466
Здравей ,
През втората половина от цикъла ми вечерно време и през деня като цяло -мерила съм я през различни части от деня информатимно   е била 37 и 5 ,6 градуса . Премерена сутрин рано горе доло в един и същи час или ако съм ставала от леглото сутрин , премерена най - малко след 1 час легнала е била максимум 37 и 2 градуса . Да графиката ми е предполагала овулация ,защото през първата половина от цикъла ми температурата ми беше 36 и 8 градуса .

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
1.Беше доста висока 37.8-9
2.Подържаше се 37,3-4
3.Ову имаше
4.Това беше цикъла когата забременях.
Лали какво е това проучване?Да няма нещо а?И графиката ти съмнително е изчезнала от профила ти Simple Smile

# 3
  • Мнения: 498
Лали какво е това проучване?Да няма нещо а?И графиката ти съмнително е изчезнала от профила ти Simple Smile
Тя графиката на Лали никога не е била видима.

Лали аз по принцип поддържам висока температура:говорим за анално мерена БТ.
1. Каква е температурата ви вечер,  около половин час след като сте си легнали? - 37,8- 38,00
2. Каква е температурата ви на следващата  сутрин /измерена на същото място като вечерта/? 37,1
3. Графиката ви предполага ли овулация?- 100%

Последна редакция: сб, 04 ное 2006, 14:11 от BLACK_R

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Беше в пррофила и от ФФ и се виждаше.Аз редовно я гледах. EmbarassedСори за Офа

# 5
  • Мнения: 2 120
Когато бях бременна вечер поддържах 37,4, но това към 12 вечерта след като съм лежала поне два-три часа, а денем беше 37,6-7-8. Сутрин беше 37,1 преди + тест после стана 37,3.

В другите месеци, когато е имало нещо вечер е пак 37,4-5-6/различно/ и сутрин достигам до 37,4 в няколко дни после 37,2 -37,1.

Когато съм имала ову, но не сме опитвали за бебе разликата между вечерното измерване  исутрешното е около две десети.

Дано съм ти била полезна. Успех ако има нещо. Wink

# 6
  • Мнения: 7 716
Отдавна се каня да направя това проучване.
Благодаря на включилите се.

# 7
  • Мнения: 1 436
С уговорката, че това ми е първия цикъл в който меря сериозно, така че не знам до колко е представителен:

1. 37,4 -- 37,6
2. 36,9 -- 37,1
3. Да

# 8
  • Мнения: 560
Здрасти, Лали, и успех в проучването  Peace Laughing
1. Каква е температурата ви вечер,  около половин час след като сте си легнали? Винаги на 37 през втората част от цикъла /т.е. след овулация/. Приблизителни стойности - 37,3 до 38,00. Анално съм мерила
2. Каква е температурата ви на следващата  сутрин /измерена на същото място като вечерта/? Между 36,8 - 37,1 ми е винаги след овулация. Обаче съм забелязала, че при мен преобладават температурите от 36,8 до 36,9, 37,00, рядко над 37.
3. Графиката ви предполага ли овулация? Последните две графики - да. Предпоследните две - не съм сигурна newsm78, но мисля, че да. Ако искаш влез да видиш - потребителско име в зачатие - mia28. При пред-пред последната графика съм мерила и телесна температура през втората част на цикъла, ако ти върши работа /в бележките съм писала за телесната температура/
4. Моля както правещите опити за забременяване, така и бременните момичета с до около десетина дни закъснение да ми отговорят на тези въпроси. Аз съм от правещите опити за забременяване, но и съм била бременна. Тогава не мерех БТ, но забелязах, че имам винаги телесна температура над 37 newsm78.
Дано ти свърши работа моето писание Peace.

Общи условия

Активация на акаунт