maja vi razbira li se s maika vi?

  • 3 130
  • 98
  •   1
Отговори
  • Мнения: 94
iskam da razbera ima li nqkoi drug s moq problem:( Cry

# 1
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Нямат много контакти, но се държат добре един с друг.

# 2
  • Мнения: 252
Разбират се чудесно! Peace

# 3
  • Мнения: 5 577
Разбират се, на един акъл са. Имат 13 години разлика и все са партия.  Laughing

# 4
  • Мнения: 1 807
хм, ми какво да кажа...
Не знам как да конкретизирам ситуацията при нас.
Мъжът ми е много търпелив, майка ми му къса нервите доста често, но досега само веднъж са си говорили на въпреки. И то майка ми си беше виновна.

Силно казано е че се разбират, говорят си нормално без да влагат чувства.

# 5
  • Мнения: 6 164
Да, ако тя поиска, има труден х-р, а и факторът баща ми създава ситуации, в които понякога се е налагало да се спречкат.

# 6
  • Мнения: 6 167
Разбират се, на един акъл са. Имат 13 години разлика и все са партия.  Laughing

и моите така

# 7
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Нямат много контакти, но се държат добре един с друг.
smile3521 smile3521 smile3521

# 8
  • Мнения: 94
Blagodarq vi momi4eta:)prosto mi e krivo za6oto maja mi i maika mi ne si govorqt ot polovin godina a jiveem v edna ka6a:(i se 4uvstvam mejdu 4uka i nakovalnqta Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 114
мъжът ми се разбира с нея- и то много добре!дори вчера й изпати много целувки Laughing!но майка ми е в Италия Laughing!стана ми доста приятно,а тя когато й ги предадат(една жена,която пътува за Италия ще й ги предаде)ще е на 7-мото небе и веднага ще хукне да му купува подаръци Heart Eyesах,любов,любов...
за протокола- и аз така се разбирам със свекървата(тя е на 500 км. от нас Peace)

# 10
  • Мнения: 1 559
Разбират се, на един акъл са. Имат 13 години разлика и все са партия.  Laughing

Наще имат 8 год.разлика Whistling,и също се разбират...но и се виждат само 1-2 пати в годината де Joy

# 11
  • Мнения: 422
Живеем заедно и искат не искат се разбират. LaughingЕстествено понякога са на различни мнениея, но като цяло са добри взаимоотношенията им. Peace

# 12
  • Мнения: 67
Моята майка е на 220 км,но чувам забележки по неин адрес от време на време.Аз не си го слагам,но когато мога го хапя за "неговата майка",но така че да види разликата - т.е. - моята е по-добра от твоята
 #2gunfire Mr. Green
А вие защо живеете заедно?Има ли и други хора в домакинството? newsm78 Thinking

# 13
  • Мнения: 525
разбиратсе много добре Hugмаиками го приема като син и него и сапруга на сестрами и те идвамата я уважават много.

# 14
  • София
  • Мнения: 9 846
Разбират се, на един акъл са. Имат 13 години разлика и все са партия.  Laughing
Същата работа Grinning.Все се фука,че има млада тъща.

Общи условия

Активация на акаунт