Сирене в гюведже, моля Ви!

  • 3 502
  • 9
  •   1
Отговори
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Дами, претърсих Библиотеката, ама такова чудо не открих...  Confused
Помогнете, моля ви, че имам доста сиренце и не ми се ще да хо хвърля.

Мерси   bouquet

# 1
  • Мнения: 7 474
Не съм сигурна точно това ли имаш предвид, но аз правя така.
Слагам малко масло  и домати на дъното + натрошено сирене, чубрица и пека , посче чуквам яйце и допичам.  Може и колбас по желание.  Peace

# 2
  • Мнения: 22 867
Прегледай темата, има различни предложения. Дано си харесаш нещо! Grinning

# 3
Аз слагам сиренето в гювечето, натрошавам го, рендосвам един домат, слагам някакво месце - надениац, бекон и го запичам (затворено с капак или фолио). Когато сиренето стане готово, отварям гювечето, добавям предварително разбито яйце объркано с рендосан кашкавал и връщам гювечето да се дозапече (този път без капак).
Става супер  Simple Smile

# 4
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Мерси момичета  Hug

Аз мързешката на МВ фурна ще ги правя за довечера за ордьовър   chef

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 21 610
Шани, скивай и туТа ако искаш Laughing

# 6
  • София
  • Мнения: 3 679
И аз ги правя в МВ.
Накълцвам наситно праз лук или пресен лук на дъното, малко мазнина слагам. После слагам домат на кръгче или доматено пюре - каквото имам. След това една бучка сирене или няколко за допълване отстрани, поръсвам с чубрица, черен пипер и босилек, после пак дотамче или дом. пюре, чуквам яйцето, но го пуквам с вилица и отгоре пак малко мазнина. За 10 мин. на пълна мощност е готово.
Да ви е сладко   bouquet

# 7
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Jutoo и Morena  Heart Eyes Heart Eyes  bouquet  bouquet

Аз точно за сирене по Шопски съм питала... И Моренка ми е дала точно линк за такъв  Hug

тенкс, тенкс  Grinning

# 8
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ееее, ама това си е идея- сирене по шопски, отдавна не съм правила, а става за 5-6 мин в МВ. Дали да не взема да спретна тия дни...... newsm78

# 9
  • София
  • Мнения: 3 679
Ееее, ама това си е идея- сирене по шопски, отдавна не съм правила, а става за 5-6 мин в МВ. Дали да не взема да спретна тия дни...... newsm78
Ние като позакъснеем вечер и си спретваме такова ядене - даже ако има някой кремвирш или саламче и него пъхам вътре и става супер.

Общи условия

Активация на акаунт