дърпане

  • 833
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 492
Здравейте момичета, ще ви бъда благодарна ако споделите вашия опит относно дърпане в самото влагалище. Много е странно и не знам как да го обясня. Бременна съм за втори път, но такова усещане е ново за мен. Не знам какво да си мисля. Тревожа се. На консултация съм след една седмица и се чудя дали да не отида по-рано... Ох, не знам кажете нещо .... Praynig

# 1
  • Мнения: 2 818
На мен ми придърпва белега от епизиотомията, понеже сега всичко е по-кръвоснабдено го усещам повече. Ако имаш шевове вероятно е от тях.

# 2
  • Мнения: 492
Имам три шева, но дано да е от тях

# 3
  • Мнения: 6 461
На мен ми придърпва белега от епизиотомията, понеже сега всичко е по-кръвоснабдено го усещам повече. Ако имаш шевове вероятно е от тях.
При мен така беше през втората бременност.

# 4
  • Мнения: 11 003
Имах такова дърпане през първите 10 седмици. Лекарката ми каза да не се притеснявам, а тук четох, че всеки месец около датата, когато би трябвало да ти е цикъла, може да усещаш дърпане и напрежение.

# 5
  • Мнения: 465
Имах такова дърпане през първите 10 седмици. Лекарката ми каза да не се притеснявам, а тук четох, че всеки месец около датата, когато би трябвало да ти е цикъла, може да усещаш дърпане и напрежение.

подкрепям не се притеснявай и със сигурност не е от шевовете ти от преди Peace Успех Peace

# 6
  • Мнения: 492
Утре ще се разбере със сигурност при доки.
Благодаря за отговорите, желая на всички здраве и успех!
 Simple Smile

# 7
  • Мнения: 3 069
През първите 3 месеца имах такова придърпване и в последствие изчезна.Казаха ми, че е нормално.
Не се тревожи.
Успех!

# 8
  • Мнения: 6 164
Аз пък го имах последните 3-4 месеца. Сякаш бебо си е заврял ръката вътре или ей сега ще изпадне. Било, защото се смъкнал в малкия таз и притискал надолу.

Общи условия

Активация на акаунт