Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Варна-София

Зравейте.Искам да помоля жените който са правили аборт да ми обяснят как протича един аборт и имали болки по време на аборта и след него.Ще съм ви много благодарна.  bouquet

ПП:Не съм сигурна дали тук е мястото на моя въпрос,ако не е моля преместетего там кадето трябва.Благодаря
Цитирай

Видин

Поискай си пълна упойка и няма да имаш представа изобщо от това какво става и дали боли. Аз ужасно се страхувам от подобна манипулация, но нали си чула приказката, че от каквото бягаш-такова те стига. Та преди да забременея със моето слънце имах една неуспешна бременност, която завърши със спонтанен аборт. Наложи се да ме кюртират и ми сложиха пълна упоика. Събудих се  половин час след това и нямам никаква травма от случилото се, а иначе припадам от вземане на кръв от пръста, представи си само каква картинка съм.
Цитирай

София, Овча купел 2

Да, задължително с пълна упойка! Ако някой ти предлага местна - не се връзвай!
След това има незначителни болки, както при редовен цикъл на някои момичета и кръвотечение около седмица. Пие се антибиотик, доколкото знам задължително изписват.
Няма да имаш проблеми, само спокойно!
Цитирай

Имам един кюретаж с пълна и един с местна упойка (+ два серклажа с пълна и 1 секцио с епидурална+пълна и още едно само с епидурална )... Упойките са различни и съответно и реакцията ми към тях. Кюретажа с местната упойка малко ме болеше, но пък излизането от нея ми беше безпроблемно. От пълните обикновено ми прилошава, повръщала съм.
Успех каквото и да решиш!
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

Протича за 10-15 мин. всичко. Ако си с пълна упойка - няма да усетиш нищо. Излиза се лесно от нея... малко повечко ти се спи в началото, но до 30-40ми. си ОК.
Трябва да ти изпише АБ оператора и може би метаргин. Не е задължително да кървиш много (дни) след това... До 30-ина дни трябва да ти дойде цикъла.

Късмет  Peace
Цитирай

Шумен

Имам два аборта- с пълна и с месна упойка.
Ако трябва да избирам отново бих избрала месната упойка, защото от излизането от пълната имам много лоши спомени.
Задължително след аборта трябва да пиеш АБ.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.